صفحه 84 از 90 نخستنخست ... 34 74 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 831 تا 840 , از مجموع 894
Like Tree914تشکر

موضوع: آخرین قیمت انواع کارتهای حافظه

كاربر همراه mojtaba79 آواتار ها
    تشکر کرده
    606

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh_Fakuri نمایش پست ها
    تفاوت ظاهری رم هایی که از فروشگاههای معتبر تهران و فروشگاه بندر عباس خریداری شده

فایل پیوست 51716

فایل پیوست 51718

از نظر سرعت و شکل ظاهری در جلو تفاوتی ندارن اما تفاوت توی قسمت پشت رم هست که نمیدونم چرا به این صورت هستن
    رم سمت راست از تهران و رم سمت چپ از بندر خریداری شده که مقداری از دل و رودش معلومه و بالای made in chine بارکدش خورده که توی عکس معلوم نیست
    من از تهران تهیه کردم و درست شبیه سمت چپی شماست. (البته با بارکد که توی عکس شما معلوم نیست.) از سرعت و کیفیتش هم بینهایت راضی هستم.
    yaghoobi تشکر می‌کند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh_Fakuri نمایش پست ها
    تفاوت ظاهری رم هایی که از فروشگاههای معتبر تهران و فروشگاه بندر عباس خریداری شده

از نظر سرعت و شکل ظاهری در جلو تفاوتی ندارن اما تفاوت توی قسمت پشت رم هست که نمیدونم چرا به این صورت هستن
    رم سمت راست از تهران و رم سمت چپ از بندر خریداری شده که مقداری از دل و رودش معلومه و بالای made in chine بارکدش خورده که توی عکس معلوم نیست
    يكي تاريخ توليدجديدتري دارد،
    روزبه جان مي توانيد با يكي از اپ هاي باركدخوان در تلفن همراهتان تاريخ توليدوشماره سريال را در سايت توليدكننده چك كنيد.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1968

نقل قول نوشته اصلی توسط M-ESMAILZADEH نمایش پست ها
    اگر از قیمت این دو اطلاع دارید ، لطفا اطلاع بدید ( بندر و تهران ) . یا اینکه تفاوت قیمت شون چقدر هست ..؟ ممنون .
    از تهرانیه رو 125 و بندری رو 130 خریداری کردم
    نوع extreme با سرعت 30 رو هم که از بندر تهیه کردم همانند سمت چپی هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    يكي تاريخ توليدجديدتري دارد،
    روزبه جان مي توانيد با يكي از اپ هاي باركدخوان در تلفن همراهتان تاريخ توليدوشماره سريال را در سايت توليدكننده چك كنيد.
    جدی کیاوش جان ؟ اطلاع نداشتم
    لطف کردی گفتی
    M-ESMAILZADEH و kiavash تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    52

کارت حافظه SanDisk SD 32GB Extreme Pro 95MB/s از آمازون با قیمت ۶۰ دلار خریداری شد.
    کارت ریدر ترنسند USB3 مدل RDF8 هم با قیمت ۱۵ دلار خریداری شد.
    کلا قیمتهای امازون تو اینجور چیزها خیلی می صرفه به خصوص که همین کارت SanDisk 32GB منتها مدل extreme که سرعتش پایینتر است را در تهران می دهند ۲۵۰
    yaghoobi تشکر می‌کند.
    (Nikon D750 + Nikkor (14-24 f2.8 + 50 1.8G) + Tamron G2 (24-70 + 70-200 + 150-600

كاربر همراه sarlak آواتار ها
    تشکر کرده
    1170

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi نمایش پست ها
    کارت حافظه SanDisk SD 32GB Extreme Pro 95MB/s از آمازون با قیمت ۶۰ دلار خریداری شد.
    کارت ریدر ترنسند USB3 مدل RDF8 هم با قیمت ۱۵ دلار خریداری شد.
    کلا قیمتهای امازون تو اینجور چیزها خیلی می صرفه به خصوص که همین کارت SanDisk 32GB منتها مدل extreme که سرعتش پایینتر است را در تهران می دهند ۲۵۰
    خیلی خوب گرفتین

s.jpg
    من این کارت رو دارم و الان قیمتش تو تهران 450 هزار تومنه
    Mehdi، yaghoobi و nicebluesky تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

سلام
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    برای دوربین d7100 میخوام کارت حافظه بخرم،هدف من بیشتر عکاسی هست تا فیلم برداری ولی میخوام تو فیلم برداری هم بهترین حالت رو داشته باشم و هم تو عکاسی.برای عکاسی حداقل سرعتی که کارتم باید داشته باشه چقدر باید باشه؟ و فیلم برداری چطور؟
    قیمت هارو که تو سایت ها میدیدم به این فکر افتادم که یک کارت خیلی خوب برای فیلم برداری بگیرم و یک کارت نسبتا خوب برای عکاسی که هم تو هزینه ام صرفه جویی کرده باشم و هم بهترین کار رو انجام داده باشم،این کار، کار درستیِ؟ مثلا برای عکاسی از کارت سیلیکون پاور 32 گیگ کلاس 10 که حداکثر سرعت 20 مگ بر ثانیه داره استفاده کنم(اصلا این کارت بدرد عکاسی من میخوره؟؟،هم تو فرمت راوو و هم جی پی جی) و از سندیسک اکستریم پرو 16 گیگ که 95 مگ بر ثانیه سرعت داره برای فیلم برداری هام استفاده کنم!! لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنم؟؟ این روش ، کارِ درستیِ؟ اینجوری با قیمت تقریبی 300 هزار تومن هر دو کارت رو میتونم بخرم!
    و اینکه اگر کسی جای مطمعنی رو سراغ داره که با خیال راحت میتونم سندیسک اصل رو برم بخرم راهنماییم کنید. پخ کنید. ممنونـــــــــم

كاربر آشنا 125125541z آواتار ها
    تشکر کرده
    96

بنام خدا سلام دوستان
    دیروز سه عدد کارت SD با مارک Sandisk Etreme pro با سرعت رایت 95 مگا بایت بر ثانیه وx 633 به قیمت هر عدد 290 هزار تومان خریداری شد.
    yaghoobi تشکر می‌کند.

كاربر آشنا amir_dre آواتار ها
    تشکر کرده
    135

با سلام 92.12.25
    یک عدد مموری ترنسند Class 10 SDHC UHS-I 16GB 600X به قیمت 54 تومن خریداری شد
    روش زده UP to 90MB/S که البته فکر کنم سرعت خوندنش هست
    ادیت : سرعت رایت 42 مگ در یکی از سایت ها ذکر شده
    ویرایش توسط amir_dre : Sunday 16 March 2014 در ساعت 18:00

كاربر همراه abehrooz آواتار ها
    تشکر کرده
    610

رم sandisk مدل extreme حجم 16 گیگ سرعت 45Mbps به قیمت 52 هزار تومان از بازار ایرانیان ( فوشگاهش که ازش خرید کردم کلا رم و فلش میفروشه و قیمتش بخاطر عمده فروش بودنش خیلی کمه میگفت مشتری داری که فروشنده دوربینه و این رمهارو از عمده می میخره و تا 2 برابر قیمت می فروشه . . . !!!!! )
    Naser Lajevardi تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    750

قیمت رم Sandisk 16GB Extreme SDHC در یکی از فروشگاههای ایترنتی 120 ذکر شده آیا باتوجه به قیمتی که دوستمون در پست 839 اشاره کردند امکان تقلبی بودنش هست یا اینکه قیمت 52 برای این رم منطقیست؟

صفحه 84 از 90 نخستنخست ... 34 74 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... آخرینآخرین