صفحه 6 از 12 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 118
Like Tree135تشکر

موضوع: راهنمایی در تعیین قیمت تجهيزات عكاسي دست دوم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    31

نقل قول نوشته اصلی توسط barca007 نمایش پست ها
    350
    سلام
    والا من چند ماه پیش 400دی خریدم از مجتمع پایتخت طبقه 3
    خدایی در حد آک ..حتی 1 خش هم نداشت با این لوازم
    400D
    18-55 isالبته لنز رو آکبند داد
    sd ram 4gig+2gig
    uv فیلتر
    کیف دوربین+یک 3 پایه معمولی با تمام لوازم اصلی دوربین وکارتن بجز سی دی نزم افزار دوربین
    و 2سال گارانتی ایده آل
    370.000 تومان الانم خیلی راضیم هر جا پرسیدم 100بیشتر گفتن که کمتر نگفتند..در ضمن 3درصد از مبلغ دوربین ولنز رو میگیرن برات گارانتی میکنند.ایده آل -برای من ایتجوری حساب کرد شاید هم رعایتم کرده.
    موفق باشید
    ویرایش توسط aliiakbar : Friday 12 November 2010 در ساعت 04:03

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پایه دوربین عکاسی

با سلام
    قصد خرید یک پایه دوربین عکاسی دست دوم با چرخهای زیرش رو دارم تنها علامتی هم که داره روی نگهدارنده دوربین زده 903yt قیمت تقریبی این پایه چند می ارزه .

با تشکر

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

من كه تاپيك شما را با اين تاپيك ادغام كرده بودم چرا دوباره پست زديد؟

903YT شماره هد است نه سه پايه. اين هد سه جهته ي خيلي معمولي است. بايد مشخصات سه پايه را بدهيد تا بتوان قيمت داد.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه ahmadsht آواتار ها
    تشکر کرده
    365

نقل قول نوشته اصلی توسط 1985ha نمایش پست ها
    با سلام
    قصد خرید یک پایه دوربین عکاسی دست دوم با چرخهای زیرش رو دارم تنها علامتی هم که داره روی نگهدارنده دوربین زده 903yt قیمت تقریبی این پایه چند می ارزه .

با تشکر
    سلام
    احتمالا بايد سه پايه شما ، هد جداگانه داشته باشه . 903 YT ، مدل يک هد است که متوجه برند آن نشدم ..
    اينجا : http://dynaphos.com/product.php?c=14&id=144&ln=EN

که در قيمت نوي هد آن حدود 37 يورو است .

كاربر فعال merdax آواتار ها
    تشکر کرده
    5013

پیش فرض یک ریسک بزرگ

سلام به همه دوستان و بزرگتر ها
    حقیقتش دیروز از طریق یکی از دوستانم با یک نفر آشنا شدم که ست کامل چهار لنز زیر رو مجموعا 4600الی700 دلار میخواد بفروشه و البته از سر ناچاری هم نیست، ظاهرا به عکاسی اونقدرا علاقه نداشته:
    Nikon 70-200mm f/2.8G ED VR II AF-S
    Nikon AF-S 50mm f/1.4G Lens
    Nikon AF-S 24-70mm f/2.8G ED
    Nikon AF-S 14-24mm f/2.8G ED
    لنزها واقعا در حد یکی دوبار استفاده شده هستن! واقعا حتی به سختی معلومه که دست خورده بهشون!
    جسته گریخته قیمت هر کدوم از این لنزها رو این 4،5 ماهه دیدم و آمار بالا و پایین رفتنشون دستم هست
    اینطور که من دستم اومده سرجمع قیمت نوی این 4لنز حدودا 6100 دلار میشه! این یعنی تقریبا 1400 دلار کمتر در مجموع
    تازه این جدای بیمه کامل(هم لنزها هم متعلقات) و متعلقات لنزهاست که بعضا مثل:
    Kenko Filter Pro UV filter به قیمت 90 دلار دوتا!!
    +
    Nikon NC 58mm Filter Pro یکی به قیمت 70 دلار!
    =250 دلار
    یعنی در عمل 1650 دلار (حالا 50تا اینور اونور) کمتره این پکیج در مجموع!
    میخواستم بپرسم به نظرتون به صرفه هست که ریسک کنم و اینهمه پول بابت این لنزها بدم؟
    قطعا 14-24 و 24-70 رو نمیخوام خودم! آیا اگر تا عید من این دوتا (شاید هم 70-200 رو نخواستم) رو دست نخورده بیارم ایران،امکان فروشش هست؟فکر سود کردن نیستم،فقط میخوام ضرر نکنم،از اول عکاسی هم همیشه فکر این بودم گه چرا سیستم خرید و فروش لنزهامون مثل آمریکا یا جاهای دیگه نیست؟ و الان که موقعیتش پیش اومده دوست دارم این لنزها رو لااقل به هرکس که نیاز داره برسونم در ایران،حیفه، چرا دست خودمون نیفته؟
    البته اگر هم بگیرم همونطور که گفتم به اون دو تا قطعا دست نخواهم زد ولی مثلا شاید یکی دوبار از 70-200 استفاده کنم.
    یه مقدار گیر کردم چون خیلی پول زیادیه در مجموع
    ممکنه راهنمایی کنید؟ البته زمان خیلی تنگه و در عرض 24ساعت آینده(حداکثر) باید تصمیم خودمو بهشون ابلاغ کنم
    ممنونم

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

سلام
    شما که نه قصد استفاده کردن و نه قصد سود روی فروش آنها دارید،برای چی میخواهید این مقدار هزینه برای خرید بکنید؟بعدا هم درد سر حمل و فروش اونها رو خواهید داشت.
    در نظر بگیرید که اگر لنزها رو برای فروش میخواهید بیارید باید کارتنهای اونها رو هم بیارید که ممکن هست هنگام ورود در گمرک براتون مشکل ساز بشه.
    farhad44، merdax، raffi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

تشکر کرده
    13937

سلام

مهرداد جان خيلي هول نشو. فكر كنم مجموع قيمت ريالي نو اين لنزها در ايران كمتر از 5 تا 5.5 ميليون تومان باشه (نيكني ها راهنمايي كنند) و تازه اينجا (لا اقل تو فوروم خودمون) قيمت لنز دست دوم (ولو فقط براي تست روي دوربين بسته شده باشه) حدود 80% قيمت نو حساب مي شه.

بنابر اين اگر بهشون احتياج داري و مورد استفاده ات هستند بخر ولي اگر به قصد فروش در آينده و ... هستي فراموشش كن.

پي نوشت 1: با جناب مبين خط رو خط شديم
    پي نوشت 2: قيمت لنزهاي نو به ترتيب در ايران:
    2.500.000
    370.000
    1.900.000
    1.800.000
    جمع 6.570.000 تومان كه پس از كسر 20% مي شه حدود 5.250.000 كه با احتساب دلار حدود 1100 مي شه همون حدود 4800 دلار
    merdax، Rouzbeh Ehsani، M.Mobin و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر فعال merdax آواتار ها
    تشکر کرده
    5013

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

مهرداد جان خيلي هول نشو. فكر كنم مجموع قيمت ريالي نو اين لنزها در ايران كمتر از 5 تا 5.5 ميليون تومان باشه (نيكني ها راهنمايي كنند) و تازه اينجا (لا اقل تو فوروم خودمون) قيمت لنز دست دوم (ولو فقط براي تست روي دوربين بسته شده باشه) حدود 80% قيمت نو حساب مي شه.

بنابر اين اگر بهشون احتياج داري و مورد استفاده ات هستند بخر ولي اگر به قصد فروش در آينده و ... هستي فراموشش كن.

پي نوشت 1: با جناب مبين خط رو خط شديم
    پي نوشت 2: قيمت لنزهاي نو به ترتيب در ايران:
    2.500.000
    370.000
    1.900.000
    1.800.000
    جمع 6.570.000 تومان كه پس از كسر 20% مي شه حدود 5.250.000 كه با احتساب دلار حدود 1100 مي شه همون حدود 4800 دلار
    :Dفرهاد خان هول نشدم والا، قصدم سود کردن نبود ولی میخواستم اگه واقعا قیمتها طوریه که اگر بیارم میتونم به کسی کمک کنم،بخرمشون
    ولی این 20درصدی که شما میگین معادلاتو میریزه به هم و البته حق هم با شماست چون مشتری که نمیدونه اون لنز بهش چی گذشته،فقط از روی ظواهر میتونه تا حدودی قضاوت کنه
    فکر میکنم در مجموع عقلانی تر این باشه که نگیرم و ریسک نکنم

ممنون از راهنمایی شما

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    سلام
    شما که نه قصد استفاده کردن و نه قصد سود روی فروش آنها دارید،برای چی میخواهید این مقدار هزینه برای خرید بکنید؟بعدا هم درد سر حمل و فروش اونها رو خواهید داشت.
    در نظر بگیرید که اگر لنزها رو برای فروش میخواهید بیارید باید کارتنهای اونها رو هم بیارید که ممکن هست هنگام ورود در گمرک براتون مشکل ساز بشه.
    بله،درسته
    حق با شماست
    ممنون از راهنمایی شما

تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط merdax نمایش پست ها
    فرهاد خان هول نشدم والا، قصدم سود کردن نبود ولی میخواستم اگه واقعا قیمتها طوریه که اگر بیارم میتونم به کسی کمک کنم،......
    مهرداد جان هول شدن لزوما به معني قصد در سود كردن نيست. منظورم اين بود كه بي گدار به آب نزن (با توجه به جمله ي آخر پست اولت اينو عرض كرده بودم).
    merdax تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه Ali Reza Aslani آواتار ها
    تشکر کرده
    229

سلام
    البته اگر که اینجا لنزهایی مثل 70-200 و 24-70 دست دوم پیدا بشه (که سخت پیدا میشه)کسی 20 درصد زیر قیمت هم نمیده.به طور مثال فکر نکنم کسی 70-200 دست دوم خودش را که 2500 خریده بده 2000 تومان.
    خیلی ازش کم کنه 100 الی 200
    jebrahim تشکر می‌کند.
    علیرضا اصلانی

صفحه 6 از 12 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... آخرینآخرین