صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 23 , از مجموع 23

موضوع: خرید دوربین

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefmon
    ضمناً به دو دليل Sony را پيشنهاد نمي‌كنم. يكي اين كه نمي‌توانم تجارب و سوابق طولاني و گرانبهاي Nikon ، Canon و .... را در ساخت دوربين عكاسي ناديده بگيرم.
    اين ها خرافه هستند و فقط اثر منفي روي اذهان مي گذارند. تمام اين شركت هايي كه دوربين مي سازند در كار خود استاد هستند. سوني كه جاي خود دارد. من نميخواهم عليه كانون يا برند ديگري صحبت كنم. اما اينكه بگوييم نيكون يا كنون فلان و بهمان هستند و بقيه فلان، يك سطحي نگري ژرف! شمرده مي شود از سوي من. كما اينكه حضرت پاناسونيك، با ارائه FZ20 در اين رده، حرف اول و آخر را زده. من خودم S2 IS كانون را دوربين جذابي ميدانم، اما با اين قيمتي كه عرضه ميشود رقباي بسيار گردن كلفتي مثل پاناسونيك و مينولتاي A200 دارد.

فراموش نكنيم درصد بالايي از سنسورهاي دوربين هاي اس ال آر لايك را سوني مي سازد.

براي ژاژخائيدن عاشقان برند، بايد بگويم هيچ كدام از SLR-like هايي را كه امسال معرفي شده اند ، به جذابيت سامسونگ نيافتم، بايد منتظر ريويو هايش بود، منتهي نه ذره بيني و dpreview اي اش، از نوع كارايي و ابزاري آن.
    ویرایش توسط Amir Mohebi : Monday 29 August 2005 در ساعت 00:04
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

[QUOTE=Amir A]اين ها خرافه هستند و فقط اثر منفي روي اذهان مي گذارند. تمام اين شركت هايي كه دوربين مي سازند در كار خود استاد هستند. سوني كه جاي خود دارد. من نميخواهم عليه كانون يا برند ديگري صحبت كنم. اما اينكه بگوييم نيكون يا كنون فلان و بهمان هستند و بقيه فلان، يك سطحي نگري ژرف! شمرده مي شود از سوي من. كما اينكه حضرت پاناسونيك، با ارائه FZ20 در اين رده، حرف اول و آخر را زده. من خودم S2 IS كانون را دوربين جذابي ميدانم، اما با اين قيمتي كه عرضه ميشود رقباي بسيار گردن كلفتي مثل پاناسونيك و مينولتاي A200 دارد.

ج : آيا ممكن است مزاياي تكنيكي FZ20 را نسبت به S2IS بفرماييد؟ در ضمن بهاي A200 در حدود يك و نيم برابر S2IS است يعني 720،000 تومان به 490،000 تومان (قيمت FZ20 را نمي‌دانم) و بنابر اين مقايسه اين دو منطقي نيست. A200 را بهتر است با Pro1 مقايسه كنيد.

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

امروز A200 قيمت شد، قيمت باور نكردني 640 هزار تومان! (نورنگار)
    مرگ ميخوام؟ خوب ميرم گيلان!
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3