نمایش نتایج : از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: سخت ترین انتخاب و بهترین انتخاب!!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض سخت ترین انتخاب و بهترین انتخاب!!

سلام
    مدتی است که حسابی به سرم زده DSLR بخرم. تحقیق هم زیاد کردم. به اینها رسیدم:

Nikon D70s
    Nikon D50
    Canon 350D
    Fuji S2pro

و از اینها بیشتر D70s چشمم رو گرفته!
    1.خواستم نظر بقیه رو هم بدونم...
    2.مساله دیگه ای که هست اینه که نمایندگی های نیکون تو ایران که تصویریاد و نیکونگرش هستند هنوز اینها رو ندارند.
    نیکونگرش تا 3 هفته ی دیگه میتونه تحویل بده و تصویریاد تا 1-2 ماه دیگه! و قیمت ها هم مسلما مشخص نیست.
    از اون طرف من میتونم اینها رو از خارج از کشور تهیه کنم. خواستم بدونم قید گارانتی ایران رو برای یک دوربین یک میلیون تومنی زدن چقدر ریسکه؟!!

مزیت های تهیه از خارج اینه:
    1. D70s Kit inkl. AF-S DX 18-70mm قیمت 1079 یورو که تقریبا فرق قیمتی با بدون گارانتی اینجا نداره.

2. ولی D50 عالیه: D50 Kit inkl. AF-S DX 18-55 + 55-200 + 512MB SD-CARD به قیمت کمتر از 1000 یورو!!
    یعنی دو تا لنز و کارت حافظه! هم قیمت یک D70s با یک لنز

شما بودید چه می کردید؟ از ایران خرید می کردید؟ یا از خارج بدون گارانتی؟
    در انتخاب چی؟ D50 با دو لنز و کارت حافظه و یا D70s با یک لنز؟

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

من توصیه ام اینه که قیمتها رو از لحاظ نورنگار ی بررسی کنید!
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر همراه
    تشکر کرده
    16

من سررشته اي از يورو و دلار ندارم اما مثه اينکه خريد از امريکا مقرون به صرفه تر از اروپا مي شه. باز هم بپرسيد. ضمنن در خريد لنز کيت اصراري نداشته باشيد. ببينيد چه لنزي بدردتون مي خوره.
    M.Behtash

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash
    من توصیه ام اینه که قیمتها رو از لحاظ نورنگار ی بررسی کنید!
    خب یعنی اینکه قید گارانتی رو بزنم؟
    اما بین D50 , D70s تقریبا 200-300 هزار تومن فرق قیمت هست؟!

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

سلام

خرید از اروپا مقرون به صرفه نیست..به دلیل مالیات نسبتا بالایی که روی اجناس وجود دارد. در هر صورت چنانچه از اروپا خرید میکنید، انگلیس را فراموش کنید!! توی کشورهایی که تجربه دارم آلمان و هلند بهترین قیمت را دارند که تازه تقریبا معادل قیمت بدون گارانتی ایران است.. ولی اگر میتوانید اینترنتی از امریکا خرید کنید بسیار بسیار عالیست.

من برای لنز 28-135 کانن که به تازگی از ایران خریده بودم دنبال هود بودم.. تو انگلیس کمتر از 20 پوند گیر نیاوردم، تو پاریس بین 24-26 یورو و دست آخر مجبور شدم از فرانکفورت بخرم به قیمت 18 یورو که قیمت مناسبی بود. در طی این جستجو قیمت دوربین های مختلف را پرسیدم و واقعا به دوستانی که قصد خرید از اروپا را دارند توصیه میکنم حتما قیمتهای ایران را قبلا چک کنند..

درسته دی70اس و دی50 تفاوت قیمت نسبتا بالایی دارند.. میتوان گفت به همان دلیل که دی70اس و دی2ایکس تفاوت قیمت بالایی دارند!!
    راستی قبل از خرید دوربین dSLR حتما در مورد dSLR بودن آن درست تصمیم بگیرید ونیازهای خود را بسنجید.. حتما مطمئن شوید که ارزش اینهمه پول اضافی را برای خرید از نظر شما دارد.
    امین خسروشاهی
    [Canon Digital Rebel]
    [EF-S 18-55 f/3.5-5.6] [EF 70-200 f/4L] [EF 50 f/1.4USM] [Canon 17-40 f/4L][Canon EF 28-135 f/3.5-5.6 IS USM]
    [Canon SpeedLite 580EX] [Manfrotto 055PROB tripod+Manfrotto 322RC2 head]

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin
    سلام

خرید از اروپا مقرون به صرفه نیست..به دلیل مالیات نسبتا بالایی که روی اجناس وجود دارد. در هر صورت چنانچه از اروپا خرید میکنید، انگلیس را فراموش کنید!! توی کشورهایی که تجربه دارم آلمان و هلند بهترین قیمت را دارند که تازه تقریبا معادل قیمت بدون گارانتی ایران است.. ولی اگر میتوانید اینترنتی از امریکا خرید کنید بسیار بسیار عالیست.

من برای لنز 28-135 کانن که به تازگی از ایران خریده بودم دنبال هود بودم.. تو انگلیس کمتر از 20 پوند گیر نیاوردم، تو پاریس بین 24-26 یورو و دست آخر مجبور شدم از فرانکفورت بخرم به قیمت 18 یورو که قیمت مناسبی بود. در طی این جستجو قیمت دوربین های مختلف را پرسیدم و واقعا به دوستانی که قصد خرید از اروپا را دارند توصیه میکنم حتما قیمتهای ایران را قبلا چک کنند..

درسته دی70اس و دی50 تفاوت قیمت نسبتا بالایی دارند.. میتوان گفت به همان دلیل که دی70اس و دی2ایکس تفاوت قیمت بالایی دارند!!
    راستی قبل از خرید دوربین dSLR حتما در مورد dSLR بودن آن درست تصمیم بگیرید ونیازهای خود را بسنجید.. حتما مطمئن شوید که ارزش اینهمه پول اضافی را برای خرید از نظر شما دارد.

سلام

درسته میدونم که خرید از اروپا به صرفه نیست. اما میشه به قیمت خوب پیدا کرد . بعنوان مثال من چند روز پیش یک Fuji E550 از سایت خرید www.Alternate.de خریدم به قیمت 239 یورو! که به پول ما میشه 270 هزار تومان. اما نمایندگی اصلی فوجی و فروشگاه هاش تو ایران این دوربین رو بدون گارانتی 420 هزار تومان می فروشند. تازه ساخت چین هست! و برای گارانتی 7% اضافه می کنند که میشه 450 هزار تومان!!! این تقریبا دو برابر قیمت آلمان هست. من یک xD-Picture Card 512MB هم براش گرفتم 60 هزار تومان که اینجا 95 هزار تومان فروخته میشه!

این سایت یه فروشگاه عالی با تحویل فوری و خوش قیمت هست که شما راحت تر از amazon.de میتونید تو آلمان ازش خرید کنید.

و در تایید حرف های شما فعلا قیمت آلمان در D70s با ایران فرقی نداره!