صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: D50 D70

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

پیش فرض پاسخ: D50 D70

نقل قول نوشته اصلی توسط roovigital
    جناب دیناروند ، خاطرم هست که در زمان خرید بنده دی 70 به قیمت یک و پنجاه در می آمد و در صورت خرید از نیکو نگرش خوش انصاف ، یک میلیون و صد ناقابل.
    در زمان خريد شما بله اما من با الان مقايسه ميكنم كه آهونگار D70s رو داره ميده 880 اما تركيب با ارزشي كه شما داريد ميشه 870 (البته اگر بدنه خالي گير بياد فرض كردم با قيمت 640 كه با 230 لنز ميشه 870) پس ميبينيد اصلا بحث نام بزرگ و كوچيك در كار نيست فكر ميكنم امكانات اضافه D70s و كيفيت برتر ساخت بدنه به اندازه 10 تومن بيرزه

واقعا دی 50 همان دی 70 است ، با حذف بعضی امکاناتی که شاید در عمل چندان نیازی به آنها نداشته باشید. مانند مواردی که جناب روشن نام بردند.البته مورد شماره 1 (تنظیم براکتینگ) در منوها قابل دسترس هست. و حذف command Dial جلویی را با استفاده از کلیدهای ترکیبی بیشتر جبران نموده.
    مطالب فوق فقط در مورد بدنه است و لنز ، مقوله ای است جدا.
    من در اين خصوص با شما كاملا موافقم تازه نويز كمتر و دايناميك رنج بهتر خيلي با ارزشه
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    22

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin543
    قيمت GRIP 350D چنده؟ آيا تو ايران گير مياد؟ البته بايد يه باطري اضافه هم گرفت درسته؟
    سلام،
    1.من حدودا" دو ماه پیش گرفتم.قیمت : 140 تومان.مکان : نورنگار.
    2.بله، بعید می دونم برای گیر آوردن آن زیاد دچار دردسر شوید.
    3.به نظر من حیف است اگر grip را خریداری کنید و باطری اضافه نگیرید،ولی از لحاظ فنی فکر نمی کنم مشکلی به وجود آید.
    من اول به علت ایجاد تعادل برای لنز تله خودم آن را خریدم.(100-300 لنز نسبتا" سنگینی است.) ولی از لحظه خرید تا هم اکنون آن را باز نکرده ام و با هر لنزی آن را استفاده می کنم.در صورتی که فلاش هم نصب باشد آن وقت به نظر من در تعادل نقش مهمتری ایجاد می کند. به همه دوستان کنونی (و حتی نیکونی) grip را قویا" پیشنهاد می کنم.(به خصوص اگر دستان نسبتا" بزرگی دارند.)البته خوب طبیعی هست که یک مقدار وزن دوربین را افزایش می دهد، ولی برای من فاکتور مهمی نبود.به نظرم اگر توضیحات سایت آمازون را هم بخوانید می تواند بهتون کمک کند.

موفق باشید
    -

كاربر فعال roovigital آواتار ها
    تشکر کرده
    375

بابک جان فکر میکنم با توجه به پایین اومدن قیمتها دی 70 طبیعتا دی 50 هم پایین بیاد.
    در ضمن قیمت 920 که شما ذکر کردید صحیح نیست با خرید یک مموری 512 و فیلتر Uv در اومده تقریبا 900 تومن و قیمت خود دوربین همون 870 شد.
    روح الله عبدالهی

Nikon D300 - 16-85 VR - AF-S 70-300 VR - flash Sigma 500 DG super- Micro trekker - Slik400

تشکر کرده
    1522

بابک جان فکر میکنم با توجه به پایین اومدن قیمتها دی 70 طبیعتا دی 50 هم پایین بیاد.
    والا قيمتD50 تو اين مدت پايين كه نيومد هيچ بالاهم رفت از 660 (آهونگار) رسيد به 700
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

تشکر کرده
    375

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin543
    والا قيمتD50 تو اين مدت پايين كه نيومد هيچ بالاهم رفت از 660 (آهونگار) رسيد به 700
    شاید به خاطر نایاب شدنش باشه و قیمت کاذب هست احتمالا درست میشه (اینجا رو فقط خودت بخون من میخوام 350 دی نخری ، دی 50 بخر بابا).
    روح الله عبدالهی

Nikon D300 - 16-85 VR - AF-S 70-300 VR - flash Sigma 500 DG super- Micro trekker - Slik400

تشکر کرده
    1522

(اینجا رو فقط خودت بخون من میخوام 350 دی نخری ، دی 50 بخر بابا).
    اینجا رو فقط خودت بخون اي ولا). [if[/img][/QUOTE]
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

amirsooki
    Guest

سلام. نمیدونم سوالم تکراریه یا نه ، ولی میخواستم بدونم بین D50 ، D70s کدومشون خوش دست تر و از لحاظ فرم و قرار گیری دکمه ها و همچنین دکمه های ترکیبی راحت تره ؟ میشه با 350D هم مقایسشون کنید ؟ ممنون

تشکر کرده
    375

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsooki
    سلام. نمیدونم سوالم تکراریه یا نه ، ولی میخواستم بدونم بین D50 ، D70s کدومشون خوش دست تر و از لحاظ فرم و قرار گیری دکمه ها و همچنین دکمه های ترکیبی راحت تره ؟ میشه با 350D هم مقایسشون کنید ؟ ممنون
    من میگم دی50 به خاطر کوچکتر بودن بدنه و خطوط ملامیمتر بدنه و کلا ارگونومی خوب.البته به اندازه دست شما هم خیلی ربط داره.
    در مورد 350 دی هم لینک زیر رو بخون.
    http://www.akkasee.com/forum/showthr...?t=1917&page=3
    روح الله عبدالهی

amirsooki
    Guest

من میگم دی50 به خاطر کوچکتر بودن بدنه و خطوط ملامیمتر بدنه و کلا ارگونومی خوب.البته به اندازه دست شما هم خیلی ربط داره.
    در مورد 350 دی هم لینک زیر رو بخون.
    http://www.akkasee.com/forum/showthr...?t=1917&page=3
    سلام. ممنون از جوابتون آقای روویجیتال .
    من شنیده بودم که D70s به دلیل داشتن دو عدد دکمه چرخان ، کاربردش راحت تره . هرچند که شاید برای دستای من یکم بزرگ باشه .
    یه سوال دیگه هم دارم : ظاهرا d50 نایاب شده ، از کجا میشه گیر آورد ؟ ( بدنه خالی ) و فکر کنم قیمتش با توجه به نایاب شدنش بالا رفته ، چقدر باید صبر کنیم تا این مشکل حل بشه ؟
    بازم ممنونم .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2