نمایش نتایج : از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: گير كردن بين a80 و a85 فوري

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض گير كردن بين a80 و a85 فوري

با سلام خدمت دوستان من در خريد بين a85 و a80 گير كرده ام.واقعا نميدونم كدوم را بخرم تفاوت قيمت اين دو هم برام اصلا مهم نيست.هر دو 4 مگا پيكسلي هستند ولي فكركنم از نظر لنزي و ابعاد ccd با هم تفاوت داشته باشند.با اينكه a85 داراي lcd بزرگتري هست ولي a80 دازاي حسن بزرگتري و ان قابليت چرخش lcd ان است كه به نظر من خيلي بهتر است در ضمن در چندين سايت معرفي دوربين كه من رفتم از نظر كيفيت عكس و قابليتهاي ديگر دوربين به a80 نمره بالاتري داده بودند حالا واقعا من موندم كه كدوم دوربين رو بخرم.لطفا كمكم كنيد. در ضمن يك سوال ديگه اي هم داشتم و اون تفاوت قيمت بسيار زياد اين دوربينها در جمهوري و فروشگاههاي كانن( افومار )ميباشد مثلا a80 در جمهوري به قيمت 285000 ميفروختند البته گارانتي افومار نبود ولي فروشنده اون رو به مدت يكسال گارانتي ميكرد.قيمت اين دوربين كه توسط افومار فروخته ميشه 365 تومن با شارژر ميباشد.در اين زمينه هم راهنمايي كنيد ممنون ميشم.

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

A80 بخاطر CCD بزرگتر قاعدتا بايد نويز كمتر و كيفيت تصويري بالاتري داشته باشد. ولي ساير مشخصات دوربين تقريبا با هم برابر است. البته مانيتور بزرگتر A85 هم كمك بزرگي در عكاسي است ضمن اينكه منظره ياب اپتيكي آن هم داراي زوم حقيقي تصوير است. مقايسه مشخصات دور دوربين را مي توانيد در اينجا ببينيد:
    http://www.imaging-resource.com/CAMD...submit=Compare
    من فكر ميكنم سايز بزرگتر سنسور A80 و مانيتور چرخان آن به مشخصات جديد A85 ترجيح داشته باشد.