نمایش نتایج : از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
Like Tree2تشکر
  • 1 Post By nima
  • 1 Post By nima

موضوع: نظر شما در مورد اين مدل

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض نظر شما در مورد اين مدل

sonycyber_shot dsc_f717
    ممنون ميشم نظرتون رو بدونم و ايا شما بهتر از اين رو سراغ داريد قيمت تا 400 تا 500 باشه
    فقط ميخام كيفيت عالي و زوم واقعي و قطعات و تجهيزاتش هم در صورت خراب شدن موجود باشه :wink:

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

در اين حدود قيمت Canon G5 هم مي تواند انتخاب مناسبي باشد، البته اگر زوم 7 برابر سوني برايتان مهم نباشد. اگر زوم بالا مي خواهيد همين 717 انتخاب خيلي خوبي است. Fuji s7000 هم در همين محدوده قيمت با امكانات و كيفيت خوبي است.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

سلام:
    من در این رده قیمت Nikon 5700 را توصیه میکنم با زوم 8x .در ضمن من فکر کنم زوم واقعی sony f717 که آقای شهبازی گفتن 5x باشه.
    Shamim تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Panasonic Lumix DMC-FZ20 پيشنهاده من به شماست... 5 مگا پيكسل .12x اپتيك زوم. ثابت كننده اپتيكال. باطري خوب. قيمت پايينتر از مدل مورد توجه شما... ديگه چي ميخواي؟

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

بله اين پاناسونيك FZ20 خيلي مشخصات وسوسه كننده اي دارد. دوربين كاملي به نظر مي رسد. من نمونه عكسهاي بسيار دقيقي هم از اين دوربين ديده ام و در سايتهاي عكاسي خيلي از آن تعريف كرده اند. كسي تجربه كار با اين دوربين را دارد؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

از جواب دوستان ممنونم
    ولي من بين اينها مردد شدم كدوم رو بگيرم و ممنون ميشم اين سوال من هم جواب بديد
    1) كدوم در شبها عكس بهتري ميگيره اون مورد اولي كه من گفتم به من گفتن كه دو بار فلش ميزنه و باعث ميشه تويه شبها عكس بهتري بگيره حالا نظر دوستان چي هست
    2) كدومشون زوم واقعي داره و چه مقدار
    3) كدمشون بهتر كار ميكنه يعني به اين راحتي خراب نميشه
    4) ساپورت كدومشون در صورت خرابي بهتره يعني تمام قطعاتش در صورت خرابي موجود باشه و نمايندگي درستش كنه
    5) كدومشون كارايي بيشتري داره و پيشرفته تره
    ببخشيد زياد حرف زدم قربون همگي و مدير جان ما خيلي مخلصيم :roll:

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

سلام:
    جواب سوالهای شما به ترتیب در مورد دوربینهایی که من باهاشون کار کردم:

1-در مورد فوکوس در شب یا نور کم حرف اول رو sony f717 میزنه که حتی قادرهست در تاریکی کامل هم فوکوس کنه حالت night shot هم دارهوبعدش canon g5 هست که با یک لامپ کمکی فوکوس میکنه البته نه به خوبیه سونی.آخری هم نیکون هست.

2-در زوم واقعی اول nikon 5700 هستش با 8x بعدی f717 هست با 5x و canon g5 هم با 4x

-3 در مورد خرابی باید بگم که سونی و کنون در رده اول هستن نیکون در آخر چون شنیدم nikon 5700 خرابی داده در قسمت موتور لنزش.

4- در مورد خدمات هر سه تای این مدل ها دارای نمایندگی هستن سونی:آوانگار کنون:آفومار نیکون:نیکو نگرش که البته هرسه تاشون بدرد جرز لای دیوار می خورن!!!اما آفوما باز یکم بهتره البته نیکونگرش هم که تازه شروع کرده یه ادعاهایی داره.اما من خدارو شکر گذرم به هیچ کدوم نیفتاده.

5- در مورد کارایی نمیشه دقیق گفت کدوم بهتره هر کدوم یه چیزی دارن که اونیکی نداره اما canon g5 از همشون جدید تره البته اینم بگم که سطح کلاس canon g5 با سطح کلاس اون دو تابی دیگه کاملا فرق داره ها G5 بیشتر یه دوربین خانگی هستش اما اون دوتا حرفه ای ترن.
    یک مسئله مهم دیگه این دوربینها که بسیار مهم هست و شما روش دقت نداری نویز هست.در مورد کمی نویز هم بگم که اول سونی هست بعد نیکون بعد کنون (CCD نیکون رو سونی میسازه)
    Shamim تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نيماجان واقعا كمكم كردي ازت ممنونم
    اگر هر سوالي در مورد satellite داشتيد در خدمتم مرسي :wink: