نمایش نتایج : از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: Canon10/20DیاNikon D70/100

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    3

پیش فرض Canon10/20DیاNikon D70/100

از نظر مقاوت بدنه و مقاومت در سرما ، سرعت عمکرد سریع در شاتر و نویز کمتر در عکاسی های بلند مدت و قابلیت عکسبرداری با سرعت B (بیش از 2 ساعت) در سرما (از نظر تمام نشدن باتری) کدام یک از دوربین های D100 و Nikon D70 و 10D و Canon 20D مناسب تر است ؟
    اگه می توانید درباره هر کدام از این موارد در هر کدام از دوبین ها توضیح بدید یا سایتی را معرفی کنید . در ضمن اگه دوربین بهتری با این شرایط می شناسید معرفی کنید (ترجیحا Nikon و Canon و حتما DSLR ).
    با سپاس فراوان
    كاوه قرباني
    Canon EOS 40D + Canon Lens 17-85 mm + Canon EOS Digital Rebel (300D) + Canon Lens 18-55 + Canon Lens 100-300 mm
    Kaveh3727@gmail.com

كاربر همراه
    تشکر کرده
    16

بين اين چهار دوربين بهترين عملكرد و بالاترين قيمت (1.650.000) رو دي20 داره و منطقي ترين انتخاب براي امروز! مي تونه باشه.
    d20 - steves digicam
    d20 - dpereview

M.Behtash

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

دقيقا درسته اما؟
    نكاتي كه جناب قرباني مطرح كردن كاملا از استاندارد تست هاي اين سايتها به دوره!
    در حالت عادي كم نويز ترين دوربين S2pro فوجي هست... ولي در تايم 2 ساعت؟
    احتمالا بايد منتظر آقاي شهبازي باشيم كه چند تا سايت تخصصي معرفي كنه! 8)
    چون من جايي نديدم كه بصورت تخصصي در اين تايم ها دوربين ها رو چك كرده باشن.
    چند نكته كه به نظرم ميرسه...
    1-چرا ديجيتال؟‌ گمان ميكنم نگاتيو در اين گونه عكاسي ها بهترين نتيجه رو بده.
    2- استفاده از برق(همون آداپتور)‌ميتونه مفيد باشه...
    3 - اما تو كوه و دشت و كوير:باطري هاي اكسترنالي وجود دارند براي دوربين هاي مختلف يا فلاش ها (كه هرچه گشتم سايتش رو پيدا نكردم.... ولي براي همه مدل دوربين و فلاش باطري داشت كه با رابطي به دوربين وصل ميشد و باطري مثلا به كمر بسته ميشد... ) ميتونيد از همچين گزينه هايي استفاده كنيد.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر همراه
    تشکر کرده
    16

بقول آرش تنها مواردي كه به كاركرد دوربينها در دماي پايين در اين دو سايت اشاره شده عمر باتري اونهاست و اينكه فلان دوربين در اين دما فلان تعداد فريم عكاسي مي كنه يا حتي حافظه ي اون ايكس مقدار كاهش پيدا مي كنه!
    ولي يك نكته: برفرض كه شما دوربيني پيدا كرديد با كاركرد در دماي پايين. فكر نمي كنيد كه بخاطر همين خاصيتش بايد هزينه ي كه شايد براتون استفاده ي چنداني هم نداشته باشه پرداخت كنيد!؟
    جايي ديدم كه از كاورهاي مخصوصي براي اين نوع آب و هوا استفاده مي شه. اگر دنبال چنين چيزي باشيد دست باز تري در انتخاب دوربينها مي تونيد داشته باشيد.
    M.Behtash

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    3

از تمام جواب هاتون متشكرم. اگه چيز ديگه اي هم كسي مي دونه ممنون مي شوم اگه آن را اينجا بزاره.

در ضمن من دوربین دیجیتال می خواهم، دوربین من یک دوربین کاملا مکانیکی و بسیار قدیمیه (ساخت 1963) که اصلا برق مصرف نمی کنه.
    در ضمن منظور من از دمای پایین بدون کاور حداکثر 3-4 درجه زیر صفر است که برای پایین تر از اون کاور بهترین و ارزون ترین فکره. اگه میشه شما جایی که کاور خوب می فروشه رو به من معرفی کنید. فکر نمی کنم در ایران جایی باشه اگه جایی را می شناسید که بشه خرید اینترنتی کرد به من معرفی کنید(اگه در کالیفربیا بود که چه بهتر).
    1- مهم تر از همه قیمتشون چند در میاد ؟
    2- باتری اضافه ای که زیر این دوربین ها وصل می شه چقدر دوام داره ؟

در ضمن این دوربین در Dbuys.com ، 1395 دلار فروخته می شود (حدود 1،200،000 تومان) چرا 200 دلار ارزان تر و آیا می شه به این ها اعتماد کرد و از راه دور خرید ؟
    كاوه قرباني
    Canon EOS 40D + Canon Lens 17-85 mm + Canon EOS Digital Rebel (300D) + Canon Lens 18-55 + Canon Lens 100-300 mm
    Kaveh3727@gmail.com