صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 32
Like Tree8تشکر

موضوع: در خریددوربین کمکم کنید

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

پیش فرض پاسخ: در خریددوربین کمکم کنید

کد:
    کنون اس 3 وقتی نویز کمتری مد نظرتان است....
    کاوه جان تا انجا که من میدونم نویز 9600 کمتر از اس3 است.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام...

کاوه جان تا انجا که من میدونم نویز 9600 کمتر از اس3 است.
    ممنون....

باید توضیح میدادم منظورم بین سه دوربین انتخابیه دوستمون ( کنون ، سونی ، پاناسونیک) است....

بله نویز فوجی از کنون 100% کمتر است...
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا gaygeel آواتار ها
    تشکر کرده
    50

Wink پاسخ: در خریددوربین کمکم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام
    علیرضاجان, استفاده که چه عرض کنم, اینها که کپی اون دوستمون mkdotnet (اگه اسمشون رو اشتباه نگم!!! :biggrin:) بود, خوب با این حساب هم دوستان به شما همون فوجی 9600 رو پیشنهاد میکنند!!! :confused:

ولی چون شما شرط واید بودن لنز رو برداشتید, من Canon-S3 IS و Panasonic-FZ8 و FUJI-S5700 (به دلیل قیمت عالیش!!!) بهت پیشنهاد میکنم.;)
    سلام...
    نه وحید جان کپی نبود بعضی موارد که متناسب با نیاز من بود تغییر دادم و بعضی موارد هم مشترک بود که احتیاجی به تغیییر نداشت.حالا مهمترین تفاوت های نیاز خودم نسبت به اون دوستمون(mkdotnet) میگم .ا شما مجددا نگاهی به اون یکی هم بنداز و با تفاوت های که من میگم مقایسه کن ببنیم بازم نظرت روی فوجی هست؟

1مهمترینش تغییر کلی درصد مکان هایی هست که می خوام عکس بگیرم
    2-اندازه و کیفیت فیلمبرداری
    3-اهمیت بیشتر زوم تله نسبت به واید
    4-بزرگتر و قابل چرخش و شفاف بودن lcd و شارژ باطری طولانی
    5-تجهیزات الکترونیکی جانبی دوربین مثل خروجی hd و مانند ان
    6-لرزشگیر خوب و کارا
    7-اسانی کار با دوربین که من شنیدم کلا کارکردن با فوجب نسبت به بقیه سختره
    8-تو قیمت دوربین حلا هر چی بالا و پایین بشه دستم بازتره
    اگه شما و اقای قبادی در جمع بندی هم کمکم کنید ممنون میشم:)
    علیرضا ساریخانی

كاربر آشنا mkdotnet آواتار ها
    تشکر کرده
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط gaygeel نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزيز...
    با اجازه دوست گرامی من از انشا یکی از پست ها استفاده کردم تا بهتر بتونم نیازمو بهتر بگم و بیشتر از تجربه دوستان بهره مند بشم
    چند صباحی هست كه با اين سايت آشنا شدم .. والبته از اين بابت خيلي خوشحالم چون اطلاعاتم در زمينه عكاسي خيلي بيشتر شده....
    سلام... با اجازه بزرگترها ... (طبق معمول دوستان حرفه ای تصیح و تکمیل کنند)
    من به اندازه دوستان از دوربین سردر نمیارم .. ولی شاید بتونم کمی اطلاعات در اختیارتون بزارم...

1) به نظر می رسه شما هم مانند به دوربینهای SLR LIKE نیاز دارید ...

2) دوربینهای سونی تصاویر بسیار شفاف و رنگ های قشنگی دارند . اکثرا مخصوصا اون H9 از Lux0 هم پشتیبانی می کنند. Face detection داره ...از Tele Zoom خوبی هم پشتیبانی می کنه... حساسیت نوری بالیی دارند (3200) صدا و تصویر خیلی خوبی دارند (فیلمها) .. ولی به نظر شخصی من توی حساسیتهای 400 به بالا مخصوصا تو نور کم فوجی یه چیز دیگست... لرزشگیر هم داره... واید خوبی مخصوصا تو رنج 16:9 داره

3) پانوسونیک در مجموع بین تمام سایتهای داخلی و خارجی طرفدارش خیلی کمه (حیف که من این Brand رو خیلی دوست دارم) ولی FZ8 محبوب ترین مدلشه و البته این مدل آخریش که (یادم نمیاد چی بود) حدود قیمتش 540 تومنه .. اونم خیلی مورد توجه قرار گرفته.. ولی می گن (نمی دونم) کیفیت تصویرش به پای مدل قدیمی FZ8 نمی رسه
    .. میگن بهترین لرزشگیرا رو داره .. ولی عکساش که متوسطند (نظر شخصی)

4) فوجی : کیفیت تصاویر (با رنگهای طبیعی) بسیار خوب ... ضعف در صدا و تصویر نسبت به سونی... شاید محبوب ترین دوربین برای تصویربرداری در محیط با نور کم یا غیر طبیعی .. Wide Zoom خیلی عالی و Tele Zoom در حد قابل قبول... سرعت شاتهاش هم در حد بهترینهای SLR Like....شما رو نمی دونم... ولی من مشتریش شدم :)

5) مجموعه Canon می تونه واسه شما بهترین انتخاب باشه.. با توجه به مدلهای مختلف می تونید ترکیبی از خاصیتهای فوجی و سونی رو در این دوربین ها پیدا کنید.. نمی دونم چرا اینجا G7 رو کسی دوست نداره ... (حتما یه چیزی هست دیگه) .. ولی اونور G7 طرفدار خوبی داره ... حداقل از اون پاناسونیکه بیشتره... ولی حرفه ایهای داخل و خارج کشور روی S3 IS اتفاق نظر دارند... منم فکر می کنم با توجه به قیمت 360 تومنیش .. چیز خوبی باشه.. تو بازار صحبت از این بود که S5 IS با قیمت 580 داره میاد... (حرفه ایها نظر بدند.. ولی به نظر میاد حرفه ای تر و بهتر باشه)

لپ کلام ... شماییکه از انشای سوال من استفاده کردی ... به این نکات هم توجه کن:
    11) تو یه سایت خودندم انتخاب دوربین مثا انتخاب همسره ... (یعنی اینکه همه خوبیها- خوبی از نظر شما- یه جا جمع نیست و تنوع خیلی بیشتر از اونیکه شما فکر می کنید).. از طرفی خدایی راست می گفت .. خیلی سخته ... مخصوصا اینکه اگر ÷شیمون بشی به نصف قیمت ازت بر می دارند

22) حالا که قراره یه همسر اینطوری انتخاب کنی ... بهت پیشنهاد می کنم که تمام نیازهات رو کاملا دقیق و به ترتیب اهمیت لیست کن... و تو مدلهای پبشنهاد شده .. مدلی رو انتخاب کن که اول با اهمیت ترینها و بعد بیشترین درخواستهات رو دربر بگیره

33) اینکه توی پول محدودیت نداری خیلی خوبه .. ولی اگه تو یه روستا زندگی کنی که جاده هاش خاکی باشه یه دونه زانتیا واست به صرفه تر از یه بنز 180 میلیونیه.. دوربین هم همینه ... شما اگه 540 تومن پول دوربین بدی ولی به اندازه 200 تومن از امکاناتش استفاده کنی مطمئن باش ضرر کردی هر چند واسه دوربین یه میلیون پول کنار گذاشته باشی

44) مطمئنا دوستانی تو همین سایت هستند که با دوربینای خیلی ضعیف عکسهای اعجاب انگیز می گیرند... من تو سایت دیدم که طرف با یه دوربین (مدل و مارکش یادم نیست) یه سری عکس گذاشته بود.. من از روی پستهایی که شده بود فهمیدم طرف شاهکار - معجزه - کرده... (البته چون دیدم من اهل معجزه نیستم بیخیال اون دوربین شدم)
    نکته اخلاقی 44 : مهارت 50 درصده (شایدم بیشتر) پس خیلی هم به دوربین تکیه نکن

55) من خودم زمانیکه خواستم دوربین بگیرم اصلا به مدلهای فوجی فکر نمی کردم - همانطور که تو متن درخواست منم دیدی- اما دوستان فوجی رو پیشنهاد کردند .. که البته با توجه به تحقیق رو این Brand به یه مدل سبک تر - با توجه به مطالب 22و33و44 -رسیدم ... هر چند تا 540 واسه دوربین کنار گذاشته بودم... نتیجه اینکه ... دوست عزیز به پیشنهادهای دوستان فکر کن و پس از انتخاب Brand رو مدلها کار کن.. به راحتی اون چیزی رو که می خوای پیدا می کنی.

واسه اطلاعات بیشتر حتما از http://forums.dpreview.com و http://www.stevesforums.com استفاده کن.. منابع بی نظیری هستند..

موفق باشی..
    gaygeel تشکر می‌کند.
    محسن کریمی

كاربر ويژه farsad آواتار ها
    تشکر کرده
    7124

سلام
    من تجربه کار با دوربین*های سونی و کانن رو داشتم. اصلا و ابدا دوربین سونی رو پیشنهاد نمی*کنم. من الان هم یک سونی f-828 دارم و هم یک دوربینG7 . عکسهای دوربین سونی اصلا با کانن قابل مقایسه نیست. هم نویز بسیار زیادی داره و هم اینکه کیفیت عکسهاش در حالت jpg خیلی پایینه یعنی لبه*های عکس خیلی پله پله و بی*کیفیت است و این در حالتی است که f-828 سونی یک لنز بزرگ و خوب داره ولیG7 کانن یک لنز کامپک داره. البته این رو باید بگم که عکس*های سونی از لحاظ تنظیم رنگ اتومات خیلی بهتر از کانن است. و این ممکنه در نگاه اول آدم رو گول بزنه.
    با این مشخصاتی که برای دوربین مورد نیازتون دادید من فکر می*کنم اگه بتونید دوربین Canon PowerShot TX1 رو در بازار پیدا کنید بهترین گزینه است. یک دوربین کامپکت با ۷ مگاپیکسل رزولیشن و زوم اپتیکال ۱۰ برابر به همراه لرزشگیر و فیلمبرداری با کیفیت HD .

تشکر کرده
    14101

سلام....

من تجربه کار با دوربین*های سونی و کانن رو داشتم. اصلا و ابدا دوربین سونی رو پیشنهاد نمی*کنم. من الان هم یک سونی f-828 دارم و هم یک دوربینG7 . عکسهای دوربین سونی اصلا با کانن قابل مقایسه نیست. هم نویز بسیار زیادی داره و هم اینکه کیفیت عکسهاش در حالت jpg خیلی پایینه یعنی لبه*های عکس خیلی پله پله و بی*کیفیت است و این در حالتی است که f-828 سونی یک لنز بزرگ و خوب داره ولیG7 کانن یک لنز کامپک داره. البته این رو باید بگم که عکس*های سونی از لحاظ تنظیم رنگ اتومات خیلی بهتر از کانن است. و این ممکنه در نگاه اول آدم رو گول بزنه.
    با این مشخصاتی که برای دوربین مورد نیازتون دادید من فکر می*کنم اگه بتونید دوربین Canon PowerShot TX1 رو در بازار پیدا کنید بهترین گزینه است. یک دوربین کامپکت با ۷ مگاپیکسل رزولیشن و زوم اپتیکال ۱۰ برابر به همراه لرزشگیر و فیلمبرداری با کیفیت HD .
    خوب خوب خوب......

اول اینکه درسته لنز ها در کیفیت تصویر تاثیر دارند ، اما سنسور ها هم بسیار بسیار مهم است.....

شما نباید این دو دوربین رو با هم مقایسه کنید....

اینکه عکس کنون و سونی با هم قابل مقایسه نیست باید عرض کنم ، که اتفاقا قابل مقایسه است..

شما بهترین لایک کنون را معرفی کنید ؟ لابد S3IS
    حالا بهترین لایک سونی ؟ قطعا R1

اما بنده به خود اجازه نمی دهم ، این دو را با هم مقایسه کنم....

بسیاری از سایت ها Sony R1 رو با Canon 400D مقایسه میکنند ( که باز هم اشتباه است )

شما باید رده و نوع کاربرد و خواستگاه دوربین ها رو بدونید و بعد به مقایسه بپردازید......

به تست ها علمی بیشتر توجه کنید تا حدس و گمان ، شاید در تست هایی که شما انجام داده اید نتایج خوبی نداشته اید اما این بنا بر این نست که سونی با کنون قابل مقایسه نیست....

یک سونی Sony R1 تهیه کنید و بعد قطعا خواهید فرمود که سونی پادشاه است و کنون هیچ ، اما باز هم اشتباه است....:biggrin:

همه ی دوربین ها خوب هستند ولی باید دید عالی کدام است......

G7 یک کامپک شاخص و بسیار عالی است....اما رقبای زیادی دارد و قیمت اندکی گران.......

دیگه الان چیزی یادم نمی آید بگم....
    gaygeel تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط gaygeel نمایش پست ها
    سلام...
    نه وحید جان کپی نبود بعضی موارد که متناسب با نیاز من بود تغییر دادم و بعضی موارد هم مشترک بود که احتیاجی به تغیییر نداشت.حالا مهمترین تفاوت های نیاز خودم نسبت به اون دوستمون(mkdotnet) میگم .ا شما مجددا نگاهی به اون یکی هم بنداز و با تفاوت های که من میگم مقایسه کن ببنیم بازم نظرت روی فوجی هست؟

1مهمترینش تغییر کلی درصد مکان هایی هست که می خوام عکس بگیرم
    2-اندازه و کیفیت فیلمبرداری
    3-اهمیت بیشتر زوم تله نسبت به واید
    4-بزرگتر و قابل چرخش و شفاف بودن lcd و شارژ باطری طولانی
    5-تجهیزات الکترونیکی جانبی دوربین مثل خروجی hd و مانند ان
    6-لرزشگیر خوب و کارا
    7-اسانی کار با دوربین که من شنیدم کلا کارکردن با فوجب نسبت به بقیه سختره
    8-تو قیمت دوربین حلا هر چی بالا و پایین بشه دستم بازتره
    اگه شما و اقای قبادی در جمع بندی هم کمکم کنید ممنون میشم:)
    سلام
    ببنیم بازم نظرت روی فوجی هست؟
    : کی؟؟!! من؟!! من نظرم رو پاناسونیکه نه فوجی!!!! :( به خصوص که گفتی واید نمیخوای و تله مهمتره و لرزشگیر هم میخوای و خروجی HD هم اصلا" فکر نمیکنم ازش استفاده کنی و منوهای راحت و LCD روشن و شفاف با زاویه بازی که تا حد زیادی نیازت رو به نوع چرخانش پوشش میده و........................ تازه, نوع چرخانش رو هم اگه بخوای, FZ50 داره ;)

نقل قول نوشته اصلی توسط farsad نمایش پست ها
    سلام
    چرا دروغ بگم, من با این مدل سونی کار نکردم و عکسهاش رو هم ندیدم, باز جناب دلباز بهتر میتونن در موردش نظر بدن: پست 223 رو ببینید!!!!
    ولی شاید حدود 500 عکس 10 مگاپیکسل از G7 دیدم و به این نتیجه رسیدم که: اگر به قیمت 250000 تومان بفروشند, ارزش خریدن داره, ولی نه بیشتر!!!! (عکسها پر از نویز بودند و معلوم بود لرزشگیرش هم اصلا" خوب کار نمیکنه!!!)
    .
    .
    .
    .
    در ضمن کاوه جان:
    به نظرم مقایسه Canon-S3 IS و SONY-R1 به صرف لایک بودنشان (که شک دارم هر دو لایک باشند) بی انصافیه!!!
    ولی این رو هم در نظر بگیر که قیمت , فاکتور کم اهمیتی نیست, گیرم که دوربین بسیار خوبی باشه (که هم نویزش خیلی کمه, هم لنز وایدی داره, هم سنسورش بزرگه و ...) ولی با 800 تومان چه چیزها که نمیشه خرید!!
    اگر کانن باز هم تولید سری Pro رو ادامه میداد و مثلا" Pro-2 زده بود, شاید مقایسه ایندو جالب میشد.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

تشکر کرده
    14101

سلام....

در ضمن کاوه جان:
    به نظرم مقایسه Canon-S3 IS و SONY-R1 به صرف لایک بودنشان (که شک دارم هر دو لایک باشند) بی انصافیه!!!
    ولی این رو هم در نظر بگیر که قیمت , فاکتور کم اهمیتی نیست, گیرم که دوربین بسیار خوبی باشه (که هم نویزش خیلی کمه, هم لنز وایدی داره, هم سنسورش بزرگه و ...) ولی با 800 تومان چه چیزها که نمیشه خرید!!
    اگر کانن باز هم تولید سری Pro رو ادامه میداد و مثلا" Pro-2 زده بود, شاید مقایسه ایندو جالب میشد
    مشهدی وحید عزیز ، بنده هم دقیقا منظور همین بود ، منظورم این بود که صرف لایک بودن و لنز زوم داشتن دلیلی برای مقایسه نیست...

منظور بنده هم دقیقا همین است ، پست بنده رو بهتر بخوانید.........

این قسمت رو مرور کنید.......

اما بنده به خود اجازه نمی دهم ، این دو را با هم مقایسه کنم....
    Mashhadi Vahid تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر آشنا gaygeel آواتار ها
    تشکر کرده
    50

[سلام خدمت دوست خودم mkdotnet عزیز و بقیه دوستان...

1) به نظر می رسه شما هم مانند به دوربینهای SLR LIKE نیاز دارید ...
    بله درست من یه SLR LIKE لازم دارم

2) دوربینهای سونی تصاویر بسیار شفاف و رنگ های قشنگی دارند . اکثرا مخصوصا اون H9 از Lux0 هم پشتیبانی می کنند. Face detection داره ...از Tele Zoom خوبی هم پشتیبانی می کنه... حساسیت نوری بالیی دارند (3200) صدا و تصویر خیلی خوبی دارند (فیلمها) .. ولی به نظر شخصی من توی حساسیتهای 400 به بالا مخصوصا تو نور کم فوجی یه چیز دیگست... لرزشگیر هم داره... واید خوبی مخصوصا تو رنج 16:9 داره

این حساسیتهای 400 به بالا کجا ها استفاده می شه؟مثلا در چه نوری؟ میخوام بدونم شاید تو این محیط ها زیاد عکس نگیرم
    اخه من بد جوری از این سونی اچ9 خوشم میاد.ولی از اون ادم هایی هستم که همیشه منطق رو به دلم ترجیح دادم هر چند خیلی سخت:(

3) پانوسونیک در مجموع بین تمام سایتهای داخلی و خارجی طرفدارش خیلی کمه (حیف که من این Brand رو خیلی دوست دارم) ولی FZ8 محبوب ترین مدلشه و البته این مدل آخریش که (یادم نمیاد چی بود) حدود قیمتش 540 تومنه .. اونم خیلی مورد توجه قرار گرفته.. ولی می گن (نمی دونم) کیفیت تصویرش به پای مدل قدیمی FZ8 نمی رسه
    .. میگن بهترین لرزشگیرا رو داره .. ولی عکساش که متوسطند (نظر شخصی)

منم حس خوبی نسبت به پاناسونیک ندارم ولی گفتم که منطق رو ترجیح میدم.تو پاناسونیک 2 مورد جلب توجه می کنه:
    1-اندزه بزرگتر فیلمش
    2-تعدد حالت های عکاس که برای اماتور هایی مثل من فکر کنم مفید باشه

4) فوجی : کیفیت تصاویر (با رنگهای طبیعی) بسیار خوب ... ضعف در صدا و تصویر نسبت به سونی... شاید محبوب ترین دوربین برای تصویربرداری در محیط با نور کم یا غیر طبیعی .. Wide Zoom خیلی عالی و Tele Zoom در حد قابل قبول... سرعت شاتهاش هم در حد بهترینهای SLR Like....شما رو نمی دونم... ولی من مشتریش شدم :)

فوجی اینطور که من از گفته های شما استنباط کردم یهSLR Like هستش که شباهتش به SLR ها بیشتر از همه هست و اگه کسی بخواد نیمه حرفه ای به بالا عکس بگیره از فوجی می خره.قیمت مموری هاش هم گرونه.احساس می کنم به درد من نمی خوره.اگه شما می تونید در مورد فوجی دیده منو بازتر کنید لطفا کمک کنید

5) مجموعه Canon می تونه واسه شما بهترین انتخاب باشه.. با توجه به مدلهای مختلف می تونید ترکیبی از خاصیتهای فوجی و سونی رو در این دوربین ها پیدا کنید.. نمی دونم چرا اینجا G7 رو کسی دوست نداره ... (حتما یه چیزی هست دیگه) .. ولی اونور G7 طرفدار خوبی داره ... حداقل از اون پاناسونیکه بیشتره... ولی حرفه ایهای داخل و خارج کشور روی S3 IS اتفاق نظر دارند... منم فکر می کنم با توجه به قیمت 360 تومنیش .. چیز خوبی باشه.. تو بازار صحبت از این بود که S5 IS با قیمت 580 داره میاد... (حرفه ایها نظر بدند.. ولی به نظر میاد حرفه ای تر و بهتر باشه)
    G7که منم قبول ندارم.نسبت به امکاناتش قیمتش گرونه.زوم تله کمه.ولی S3 IS خوبه.یکم قدیمی هست و مشکل بزرگش از نظر من LCD کوچیکه و این از نظر من مهمه.ولی بازم می ارزه.دیروز قیمت کردم با گارانتی الرمس 286000 تومن.S5 IS هم که هنوز تو بازار ایران نیومده.هر چند نسبت به S3 IS زیاد تغییری نکرده

لپ کلام ... شماییکه از انشای سوال من استفاده کردی ...

اقا من معذرت میخام.شما خیلی قشنگ نوشته بودی طوری که بقیه خوب فهمیده بودن منظورت چیه منم فکر کردم اینطوری بهتر می تونم از تجربیات و اطلاعات دوستان استفاده کنم(چیزی که هنوزم بهش نرسیدم) تا وقتی دوربینمو خریدم پشیمون نشده باشم.اونم تو روزگاری که پول علف خرس نیست و دوربین همسر و شریک زندگی:biggrin:

33) اینکه توی پول محدودیت نداری خیلی خوبه .. ولی اگه تو یه روستا زندگی کنی که جاده هاش خاکی باشه یه دونه زانتیا واست به صرفه تر از یه بنز 180 میلیونیه.. دوربین هم همینه ... شما اگه 540 تومن پول دوربین بدی ولی به اندازه 200 تومن از امکاناتش استفاده کنی مطمئن باش ضرر کردی هر چند واسه دوربین یه میلیون پول کنار گذاشته باشی

اقا من گفتم محدودیت ندارم نه دیگه واسه جاده خاکی رفتنم زانتیا سوار بشم.
    ولی خارج از شوخی کاملا با حرفت موافقم.ولی منم قرار نیست همیشه اماتور بمونم.از اونجایی که خیلی به عکاسی علاقمندم و وقت زیادی هم واسش میذارم حتما زود پیشرفت می کنم.نمیخام 2ماه نشده دوربینم واسم تکراری شده باشه و پر از ایراد های که قبل از خرید نمی دونستم و حالا فهمیدم که پول بی زبونو خرج کردم و اگه بخوام بفروشمش و عوضش کنم ضرر میکنم

نکته اخلاقی 44 : مهارت 50 درصده (شایدم بیشتر) پس خیلی هم به دوربین تکیه نکن

درسته.ولی یه دوربین خوب هیچ وقت روی اعصاب یه کاربر حرفه هی خودش راه نمی ره.من الان نمی دونم سرعت شاتر 2000/1 با 3000/1 در عمل چه فرقی داره یا فرق بین 400 iso 3200 OR iso چی هستش ولی فردا روز که فهمیدم اینا چه نقشی در عکسهایی من دارن چاره پشیمونی ضرره.واسه همینه که اینقدر پیله می کنم تا نیاز خ.دمو بشناسم

55) من خودم زمانیکه خواستم دوربین بگیرم اصلا به مدلهای فوجی فکر نمی کردم - همانطور که تو متن درخواست منم دیدی- اما دوستان فوجی رو پیشنهاد کردند .. که البته با توجه به تحقیق رو این Brand به یه مدل سبک تر - با توجه به مطالب 22و33و44 -رسیدم ... هر چند تا 540 واسه دوربین کنار گذاشته بودم... نتیجه اینکه ... دوست عزیز به پیشنهادهای دوستان فکر کن و پس از انتخاب Brand رو مدلها کار کن.. به راحتی اون چیزی رو که می خوای پیدا می کنی.

منم الان به فوجی فکر نمی کنم و بهش تمایل ندارم.ولی نمی شناسمش.شاید با کمک شما دوستان منم مثل شما مشتریش شدم

راستش جمع بندی خیلی برام مشکله.شما دوستان که اگه جای من باشید چه مدلی رو انتخاب می کنید؟لطفا در پیشنهاداتون کیفیت فیلم دوربین هم مد نظر بگیرید که من ازش زیاد استفاده می کنم.البته این ویژگی نباید فدای کیفیت عکساش بشه
    هر چی باشه شما دوربین دیجیتال رو تجربه کردید ولی من نه.پس شما بهتر و راحت تر می تونید انتخاب کنید.راستش من خودم از اچ9 خوشم میاد. LCD بزرگ و متحرک و شفاف و خروجی اچ دی(که با اتصال دوربین به سینما های خانگی از طریق این ورودی عکسها و فیلمهای دوربین با کیفیتی که در مانیتور کامپیوتر می بینیم اینجا هم داریم.چیزی که با اتصال AV بهش نمی رسیم) زوم تله خیلی خوب و واید قابل قبول-ارگونومی جذاب(از نظر من)که ربط به همون همسر بودن دوربین داره
    ولی اگه قرار باشه این دوربین با همه امکانات و جذابیت ها مهمترین کارشو که عکس گرفتن هست خوب نتونه انجام بده اون وقته که میشه فراموشش کرد و یه مدل دیگه رو ترجیح داد

یکی نیست به من بگه خدا و خرما با هم یجا جمع نمیشه
    علیرضا ساریخانی

كاربر همراه sam_moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    451

,وقتی که حساسیت بالایی داشته باشی از سرعت بیشتری هم استفاده می کنی
    دوربین 400D رو مد شعفخ تو نور روز از iso 400 استفاده میکنه ولی کلاً هرچی نور کمتری داشته باشی به حساسیت بالا تری احتیاج داری
    تو یک فضا با نور کم دوربین 400d با iso 100 سرعت 30 ثانیه و دیاف 5.6 لازم داره و با iso 1600 سرعت1.5 ثانیه
    gaygeel تشکر می‌کند.
    سام مقدم

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین