نمایش نتایج : از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
Like Tree3تشکر
  • 1 Post By Ali_Autumnal
  • 2 Post By Kaveh Ghobadi

موضوع: کدوم دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض کدوم دوربین

باسلام و خسته نباشید.
    یه دوربین دیجیتالی حرفه ای بین 800 هزار تا 1 میلیون میخوام بخرم اما هیچ اطلاعاتی در مورد دوربین های دیجیتالی ندارم اگه میشه راهنماییم کنید. ممنون
    nabster تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: کدوم دوربین

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Autumnal نمایش پست ها
    باسلام و خسته نباشید.
    یه دوربین دیجیتالی حرفه ای بین 800 هزار تا 1 میلیون میخوام بخرم اما هیچ اطلاعاتی در مورد دوربین های دیجیتالی ندارم اگه میشه راهنماییم کنید. ممنون
    دوست عزیز اول از همه باید عرض کنم در این فروم بیش از 10 تاپیک برای این موضوع وجود دارد، در بعضی آنقدر بحث شده که خود به دایره المعارفی بزرگ بدل شده است...به شما پیشنهاد میکنم به آنها مراجعه کنید.هم بدلیل اینکه آن تعداد از دوستان و استاید دیگر در یک تاپیک جمع نخواهند شدو هم اینکه راحت تر و زود تر به مقصد میرسید...

بعد از مرور آن تاپیک ها که میتوانید با دانش بیشتر دست به انتخاب بزنید...

بعد از مطالعه اگر پرسش بی پاسخی دیدید و یا پرسش جدیدی داشتید در جای مناسب قرار دهید تا دوستان و اساتید پاسخ دهند ، اگر هم در حد سواد بنده بود در خدمت هستم...

اما برای راهنمایی ابتدایی اول به مقالات سایت عکاسی مراجعه کنید تا بهتر از مفاهیم دیجیتال آگاه شوید....... بعد بین دوربلین های مختلف انتخاب کنید تا اگر عزیز فرمود نویز یکی بیشتر است سر در گم نشود که نویز چیست....

بعد تاپیک ها را مطالعه کنید...

در پایان غرض کنم که به هیج وجه قصد از سر باز کردن و یا پاسخ ندادن را ندارم و دوستان میدانند ور موارد اینچنین اگر اطلاعاتم کافی باشد حتما کمک خواهم کرد....

اگر سوال دیگری داشتید در خدمت شما هستم...

در آخر اینکه شما ابتدا ببینید به دنبال یک D-Slr هستید و یا یک Slr Like .........

در مورد D-slr ها شما این انتخاب ها را دارید...

Canon 350D , Canon 400D

Nikon D40 , Nikon D40X , Nikon D50 , Nikon D70s , Nikon D80

Sony a100

Olympus E 510 .Olypus E 400 , Olypus E1

Pentax K100 , Pentax K10D
    Mashhadi Vahid و Behnam_703 تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson