صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18
Like Tree2تشکر

موضوع: بهترین انتخاب از بین H7,H9,S5is,Olympus SP-550uz

كاربر جديد بهناز آواتار ها
    تشکر کرده
    38

پیش فرض بهترین انتخاب از بین H7,H9,S5is,Olympus SP-550uz

با سلام به خدمت همه دوستان جدید من تازه عضو شدم و میخواستم یه دوربین بخرم حالا چند تا گزینه دارم وبا کمک شما عزیزان بتونم بهترینشو بگیرم.من میخوام از بین H7,H9,S5is,Olympus SP-550uz یکی رو انتخاب کنم.
    یه سوال دیگه آیا بین H7,H9 تفاوت بزرگی هست؟
    لطفا در مورد هر کدوم یه مقدار توضیح بدین.ومعایبشون رو هم بگین لطفا.

با تشکر از همه دوستان

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: بهترین انتخاب از بین H7,H9,S5is,Olympus SP-550uz

سلام

راجع به همه ي اين دوربين ها به اندازه ي كافي صحبت شده . اول بقيه ي تاپيكا رو بخونيد بعد سوالتونو يه كم خاص تر بكنيد تا زود تر به نتيجه برسيد. ضمنن فكر كنم بد نباشه لوميكس Fz-8 رو هم به ليستتون اضافه كنيد.

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: بهترین انتخاب از بین H7,H9,S5is,Olympus SP-550uz

نقل قول نوشته اصلی توسط بهناز نمایش پست ها
    با سلام به خدمت همه دوستان جدید من تازه عضو شدم و میخواستم یه دوربین بخرم حالا چند تا گزینه دارم وبا کمک شما عزیزان بتونم بهترینشو بگیرم.من میخوام از بین H7,H9,S5is,Olympus SP-550uz یکی رو انتخاب کنم.
    یه سوال دیگه آیا بین H7,H9 تفاوت بزرگی هست؟
    لطفا در مورد هر کدوم یه مقدار توضیح بدین.ومعایبشون رو هم بگین لطفا.

با تشکر از همه دوستان
    سلام

من هم از بین دوربینهای فوق Panasonic-FZ8 رو پیشنهاد میکنم.............. :confused: اِه!!!! اینجا که FZ8 ای نیست!!!
    .
    .
    .
    مطالعه تاپیکهای زیر که کم وبیش مشابه شما بودند خیلی وقت نمیگیره :

بین 3 دوربین موندم!!
    Panasonic-FZ8
    چه دوربینی بخرم؟؟!!
    دوربین SLR-Like چی بخرم خوبه؟؟!!
    واقعا" چه دوربینی بخرم؟؟!!
    متناسب با نیاز من چه دوربینی رو پیشنهاد میکنید؟؟!!
    با 350 هزار تومان چه بخرم؟؟!
    .
    .
    .
    و :
    همه چیز درباره Canon-S3 IS
    آیا میتوان در S3 IS فرمت RAW داشت؟؟!!
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

وحيد جان خيلي ممنون از وقتي كه گذاشتي و لينك تاپيك ها رو براي دوستان گذاشتي. تا دكمه ي تشكر برگرده بدين وسيله آرزو مي كنم خدا يك در دنيا و صد در آخرت اجرت بده. ( اون آواتار تابلوتم عوض كن بي زحمت :biggrin: )

تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

وحيد جان خيلي ممنون از وقتي كه گذاشتي و لينك تاپيك ها رو براي دوستان گذاشتي. تا دكمه ي تشكر برگرده بدين وسيله آرزو مي كنم خدا يك در دنيا و صد در آخرت اجرت بده. ( اون آواتار تابلوتم عوض كن بي زحمت :biggrin: ]E]
    سلام

همه اینها رو گفتی فرهاد, که اون تیکه آخرتو بهم بندازی!!! :cool:

خداییش من که از آواتور قبلیت ...... میخورد ...... و این یکی به خاطر رنگهای روشنی که داره, خیلی جذابتره (اون یکی رو هر وقت میدیدم, خیال میکردم طرفم یک پیرمرد 44 ساله است !!!! :biggrin::biggrin: )
    وحيد قديري راد

كاربر جديد بهناز آواتار ها
    تشکر کرده
    38

با تشکر از دوستان ولی تاپیکها همش درباره H5 و S3ISو..مشابه هست ولی من میخوام درباره H7,H9,S5is,Olympus SP-550uz بدونم خواهشا کمک کنید.

كاربر آشنا amir5831 آواتار ها
    تشکر کرده
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط بهناز نمایش پست ها
    با تشکر از دوستان ولی تاپیکها همش درباره H5 و S3ISو..مشابه هست ولی من میخوام درباره H7,H9,S5is,Olympus SP-550uz بدونم خواهشا کمک کنید.
    شما همونطور که دوستان گفتند اول بروید تالارهایی را که این موارد به گفت وگذاشته شده را بخوانید. ولی حالا که اسرار دارید این چند نکته را یه خاطر بسپارید

1. سونی اچ 7 و 9 از نظر کیفیت تصویر چیز خوبی از کار در نیامده. بنده روزی که وارد بازار آمریکا شده خریدم و بعدا به همان دلیل پس دادم. اگر پایتان به سمت محصولات سونی میلغزد همان بهتر که اچ 5 و یا 2 بگیرید.

2. کنون اس 3 بهتر از اس 5 است زیرا میتوانید با وجود هکی که برای "دی جیگ 2" کنون هست قابلیت های فراوانی من جمله تصویر خام را به دوربین اضافه فرمایید. من نمونه عکسهایی را از اس 5 دیده ام و به نظر بهتر از سونی اچ 7 و 9 میاید.

3. اولیمپوس 550 هم دوربینی است با 18 بار بزرگنمایی ولی دوربینهایی که اینهمه بزرگ نمایی را با یک عدسی انجام میدهند معمولا در تصاویر سایه های بنفش و آبی بیش از پیش نمایانند.

4. پاناسونیک زی 8 دوربین خوب و کوچکی است و تصویر خام هم تولید میکنند که این خود خیلی عالی است.

ولی من در این مدت دریافتم که برای خرید دوربین در این بازار اشبا شده باید بسیار مطالعه کرد. من که در این ور آب میتوانم به راحتی جنسی را مرجوع کنم هم بی گدار به آب نمیزنم، پس مطالعه بفرمایید و سپس تصمیم بگیرید. و این را نیز بدانید که شمایید که باید از خریدتان راضی باشد و وسلام

كاربر همراه Babak25 آواتار ها
    تشکر کرده
    871

سلام.

وحيد جان لطف كردند و تعدادي از تاپيك ها را معرفي كردند اما تاپيك هاي بيشتري درباره اين مدل ها وجود دارد كه زحمت يافتن و خواندن شان به عهده خودتان.

ولي به نظر من، همانطور كه در تاپيك هاي ديگر عرض كرده ام، راجع به Fuji S6500fd و Fuji S9600 هم تحقيق كنيد. اين دوربين ها از نظر ظاهري حرفه اي تر هستند و به دوربين هاي DSLR شبيه هستند. علاوه بر آن، لنز آن از 28 است و همچنين زوم آن رينگي است. بزرگترين ايراد آن نداشتن لرزشگير است.

خوش باشيد.
    بابك قبادي
    Nikon D80 | Nikon 18-200 f/3.5-5.6 VR | Tokina 12-24 f/4 | Speedlight SB-800 | Remote ML-L3
    Lowepro Toploader 70 AW | NG Medium Backpack | Manfrotto 190XPROB + 804RC2

تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: بهترین انتخاب از بین H7,H9,S5is,Olympus SP-550uz

نقل قول نوشته اصلی توسط amir5831 نمایش پست ها
    شما همونطور که دوستان گفتند اول بروید تالارهایی را که این موارد به گفت وگذاشته شده را بخوانید. ولی حالا که اسرار دارید این چند نکته را یه خاطر بسپارید

1. سونی اچ 7 و 9 از نظر کیفیت تصویر چیز خوبی از کار در نیامده. بنده روزی که وارد بازار آمریکا شده خریدم و بعدا به همان دلیل پس دادم. اگر پایتان به سمت محصولات سونی میلغزد همان بهتر که اچ 5 و یا 2 بگیرید.

2. کنون اس 3 بهتر از اس 5 است زیرا میتوانید با وجود هکی که برای "دی جیگ 2" کنون هست قابلیت های فراوانی من جمله تصویر خام را به دوربین اضافه فرمایید. من نمونه عکسهایی را از اس 5 دیده ام و به نظر بهتر از سونی اچ 7 و 9 میاید.

3. اولیمپوس 550 هم دوربینی است با 18 بار بزرگنمایی ولی دوربینهایی که اینهمه بزرگ نمایی را با یک عدسی انجام میدهند معمولا در تصاویر سایه های بنفش و آبی بیش از پیش نمایانند.

4. پاناسونیک زی 8 دوربین خوب و کوچکی است و تصویر خام هم تولید میکنند که این خود خیلی عالی است.

ولی من در این مدت دریافتم که برای خرید دوربین در این بازار اشبا شده باید بسیار مطالعه کرد. من که در این ور آب میتوانم به راحتی جنسی را مرجوع کنم هم بی گدار به آب نمیزنم، پس مطالعه بفرمایید و سپس تصمیم بگیرید. و این را نیز بدانید که شمایید که باید از خریدتان راضی باشد و وسلام
    سلام

بنده با کلمه به کلمه فرمایشات امیر خان موافقم!!! ;) (البته شانس آورد که در مخالفت با FZ8 حرفی نزد!! :biggrin::biggrin: )

در مورد H9 و H7 هم بنده هیچ نظری ندارم

S5 IS هم دوربین خوبیه, ولی الآن زمان خوبی برای خریدش نیست و همینطور که امیر گفت؛ با S3 IS (به کمک هک جدید که لینکش در پست 3 هست!!!) هم میشه فرمت RAW عکس گرفت, هم قابلیت Zebra داره که مناطق اوراکسپوزد و آندراکسپوزد رو قبل از گرفتن عکس نشون میده و ..................................

المپوس SP-550 هم اگر چه رنج فاصله کانونی بینظیری دارد, ولی چند عیب دارد:
    - در نهایت زوم دچار پراکندگی رنگ و هاله های بنفش میشود!!!

- قیمت آن زیاد است (520تومان) و احتمالا" خیلی هم کاهش نخواهد یافت ( به لطف نمایندگی فعال المپوس در ایران!!)

- به گفته سایت dcviews , فرمت RAW این دوربین چندان جالب نیست و تصویر JPEG ای که بعد از ویرایش RAW آن بدست می آید, چندان تفاوتی با JPEG خود دوربین ندارد, درست بر عکس Panasonic-FZ8 !!!

-*** مموری مزخرف XD که هم کمیاب است و هم گران (این مشکلش با FUJI-S6500 fd مشترکه !!!):
    این مموری, 1 گیگش 45 تومن و 2 گیگش 75 تومنه, ولی SD , کارت 1 گیگش 13 تومن, 2 گیگش 20 تومن و 4 گیگش 53 تومنه!!!
    ویرایش توسط Mashhadi Vahid : Wednesday 27 June 2007 در ساعت 00:02
    وحيد قديري راد

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

هیچی مثل اینکه دوستان خیلی به این Sony H9 لطف دارند ، دلیل قانع کننده و منطقی هم ندارند....!
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین