صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13
Like Tree4تشکر

موضوع: مشكل فوری

كاربر آشنا amir5831 آواتار ها
    تشکر کرده
    18

پیش فرض پاسخ: مشكل فوری

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    با قسمت های Bold شده كاملا مخالفم......
    یعنی با "20 تا 30 برابر بزرگتر" مخالفید؟ بس شما با حقیقت مخالفید. این یک حقیقت است

حسگر 1/2.5

Measurement

5.760mm x 4.290mm= 24.710mm^2

حسگر اس ال آر APS-C

Measurement

25.1mm x 16.7 mm= 419.17mm^2

دوربینهای 35 میلیمتری

Measurement

36mm x 24mm= 864mm^2

نسبت به 35 میلیمتری

Final Result

864/24.710= 34.96~ 35 برابر کوچکتر است

نسبت به اس ال آر

Final Results

419.17/24.710= 16.96~ 17 برابر کوچکتر است

بس با حساب ریاضی اگر نگاه کنید به نسبت 17 بار از دی اس ال آر و 35 بار از دوربین های 35 میلیمتری کوچکتر است برای همین بنده گفتم 20 تا 30 بار . شما اگر با این مشکل داری با حقیقت دست به گربان هستید.

این یک.

دوم، شما با وجود هک مشکل دارید یا اصلا در این زمینه منکر وجود این هستید که باز هم با حقیقت مشکل دارید.

بقیه نظر شخصی بود، و شما مختارید که مخالف باشید یا موافق. ولی با حقیقت مخالفت کردن تیشه به ریشه خویش زدن است.

با احترامات

كاربر آشنا amir5831 آواتار ها
    تشکر کرده
    18

پیش فرض پاسخ: مشكل فوری

نقل قول نوشته اصلی توسط kia نمایش پست ها
    دوست عزیر , امیر حسین
    من متوجه منظور شما نمی شم
    اون طور که من از نوشته های شما برداشت می کنم دوربین با فاصله کانونی 140-35 بهتر از دوربین با فاصله کانونی 432-36 هست یا دوربین با فاصله کانونی 120-28 بهتر از 300-28
    چرا باید حتما فاصله کانونی متعادل بخرن ؟
    کیا جان، بله درسته، این نظر بنده و خیلی ها مثل بنده است. شما که مشاهده میکنید، خیلی هم با من مخالفند. ولی در هر کاری تعادل بهترین نتیجه را میدهد. من همه این دوربینها را که نام بردم در طول زمان داشته ام و به خاطر بدی تصویر مرجوع کرده ام. پس شکمی صحبت نمیکنم. البته من گفته ام باز هم میگویم که من عکاس نیستم و حرفه اصلی بنده با عکاسی از زمین تا آسمان فرق داره. ولی تجربه های اندکی دارم.

شما اگر حتما حتما باید فاصله کانونی بالا داشته باشی، همون ها را بخری بهتره.

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: مشكل فوری

سلام

شما که مشاهده میکنید، خیلی هم با من مخالفند.
    امیر جان, كی گفته كه با شما مخالفه؟؟؟ كاوه ؟؟؟؟ ایشون فقط منظورش این بود كه با " جملات مذكور" موافق نیست, نه اینكه با شما یا كل حرفاتون مخالف باشه!!!

خواهش میكنم شما كه در پی صلح و صفا دادن اعضا هستید, به جو ملتهب فوروم دامن نزنید !!!

دوربین Canon G7 دوربین خوبی است، و برخلاف آنچه دوستمان فرمودند، تمام کنترلهای یک اس ال آر را دارد فاصله کانونی آن (35-210) است ولی کمی گران است، تصاویرش به مراتب از شبه اس ال آرها بهتر است. ولی با حدود نیمی از قیمت آن میتوانی یکی از کنون هایی را که گفتم تهیه کنی که به مانند آن عمل خواهد کرد. لرزه گیر ندارد، ولی این را هم بدانیم که لرزهگیر آن چه که میگویند نیست و کارآیی آن کمی بزرگ شده است، پس نبود آن اشکالی ندارد.
    متاسفانه آن DVD عكسهایی كه من از G7 دیدم, حجمشان بزرگ است و تازه شاید صاحب آن نیز مایل نباشد بنده آن عكسها را به نمایش عمومی بگذارم, ولی باور كنید G7 دوربین بیخودی است!!!!

لرزشگیر دارد , ولی كاش نداشت!!!

ما منكر داشتن كنترلهای یك SLR روی آن نشدیم ( البته اگر منظور از این كنترلها مد تقدم شاتر و دیافراگم و ... باشد) .

آن دوست بنده كه G7 خریده , درست در اوایل ورود این دوربین آن را به قیمت گزافی (حدود 550 تومان) خرید و دوست ایشان نیز ....
    هر دوی آنها الآن مایل به فروش این دوربینشان هستند (اگر تا حالا نفروخته باشند)
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2