نمایش نتایج : از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
Like Tree1تشکر
  • 1 Post By infinity

موضوع: راهنمای برای خرید دوربین(فوری)

كاربر جديد payam_ آواتار ها
    تشکر کرده
    1

Arrow راهنمای برای خرید دوربین(فوری)

سلام به دوستان

من میخوام ظرف امروز و فردا یک دوربین بگیرم

نظرم روی Canon EOS 400 D

ایا شما اونو پیشنهاد میکنین واینکه تو این رنج قیمت ایا میتونم انتخاب بهتری داشته باشم.
    من شیرازم لطفا اگه قیمت تهران رو هم دارین بذارین
    با تشکر

mgf
    mgf آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

پیش فرض پاسخ: راهنمای برای خرید دوربین(فوری)

سلام
    من هم قصد خرید دوربین تو همین رنج قیمت رو دارم و بعد از تحقیقات بسیار چه بیرون و چه داخل همین سایت به همین نتیجه 400D رسیدم .از هر نظر دوربین كاملیه ولی باید در خرید لنز براش دقت كرد چون لنز كیت خودش تعرییفی نداره ولی اینطور كه تو سایتهای دیگه دیدم با لنزهای 85-17 كانن یا 70-17 سیگما عكسهای فوق العاده ای میشه باهاش گرفت
    اما خودم یك سوال برام پیش اومده كه هرچند تو فروم های دیگه درباره اش صحبت شده ولی نتیجه مشخصی گرفته نشده و اون اینه كه با توجه به اینكه تفاوت 400d با350D فقط 2 مگا پیكسل بیشتر و تمیز كننده لنزه كه هردوشون آنقدر مزیت منحصر به فردی البته با توجه به تفاوت قیمت محسوب نمیشن بهتر نیست همون مدل 350 رو كه افت قيمتش رو هم كرده خريد؟چون با توجه به عكسهايي هم كه از اون در سايتهاي مختلف ديدم اگه يك لنز خوب روي اونهم بگذاريم يك دوربين فوق العاده است.در ضمن من آماتور هستم و نيازي به چاپ عكس در سايز بزرگ ندارم .حالا نميدونم اين 8 مگا پيكسل دوربين 350D به درد چه سایز پرینتی میخوره؟
    اما در این محدوده قیمت نیكون D40X هم هست كه كيفيت خيلي خوبي داره ولي به نظر من 350Dيا400D به لحاظ يك بدنه SLR با ارزش تر هستند.ولي خودم هنوز بين اين سه مدل سرگردانم.اميدوارم دوستان با تجربه تر راهنمايي كنند.

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

پیش فرض پاسخ: راهنمای برای خرید دوربین(فوری)

ضمن خوش آمد به شما دو دوست عزیز

از ایجاد تاپیک تکراری خودداری بفرمایید. راجع به تمام مسایلی که مطرح کردید مفصل صحبت شده است.
    طبق قوانین فروم باید اخطار بگیرید، اما اولین پست است و قصد ما هم جذب است نه دفع!

بین این سه مدل نظر من بر 350D یا D40x است.
    poirot تشکر می‌کند.
    هادی هژیرآذر