صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: انتخاب يك دوربين ديجيتال

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض انتخاب يك دوربين ديجيتال

سلام
    من ميخوام يه دوربين بخرم كه تقريبا همه كارهاش اتوماتيك باشه
    بين سه تا دوربين ميخوام يكي رو انتخاب كنم
    دوربين nikon 4100
    دوربين canon A85
    دوربين sony P100
    لطفا مرا راهنمايي كنيد.
    متشكرم

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

اگر مي خواهي بخش اتوماتيك دوربين قويتر باشد در بين اين سه دوربين سوني پي 100 در اين زمينه بهتر است. فوكوس و لنز سوني براي كارهاي اتوماتيك عالي عمل ميكند. ضمن اينكه پي 100 داراي عملكرد بسيار خوبي در زمينه فوكوس سريع، تاخير شاتر بسيار كم و كيفيت تصوير بسيار خوبي است.

كاربر جديد ehsan_cam آواتار ها
    تشکر کرده
    0

من بهت nikon 4100 رو پيشنهاد ميدم دوست عزيز.قيمتش هم واقعا نسبت به كنون آ85 بهتره.كيفيت عكسهاشم بي عيبو نقصه .سوني هم چيزه زيادي واسه گفتن نداره!! من مدت 1ماه فقط كارم بررسي دوربين هاي مختلف بود واسه خريد.البته اگه با رزولوشن زياد مشكلي نداشته باشي nikon SQ و بهت پيشنهاد ميدم(با رزولوشن 3.2)البته ساخت ژاپن هست.4100 هم واقعا انتخاب خوبي هست.البته اگه امكان تنظيم دستي كنون رو در نظر نگيريم خيلي دوربين معمولي هست.

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

Nikon SQ دوربيني با نويز بسيار بالا در نور كم است.

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

سوني هم چيزه زيادي واسه گفتن نداره
    لطفا مرجع يا مدركي دال بر اين مطلب لطف كنيد

البته اگه امكان تنظيم دستي كنون رو در نظر نگيريم خيلي دوربين معمولي هست
    لطفا منظورتون رو از معمولي توضيح بديد
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوستان عزيز
    من تقريباً هر روز مطالب دلخواه خودم رو در اين انجمن مي خونم، از همگي هم متشكرم كه با صبر و حوصله نظرات يا پاسخ هاشون رو مي نويسن.
    كمتر پيش مياد كه مطلبي بنويسم چون فكر مي كنم فعلا بهتره ياد بگيرم ...، اما مدتي است كه لحن نامناسب و تمسخرآميز يكي از دوستان در اين انجمن آزار دهنده شده به طوري كه مرا هم وادار كرد كه اين چند خط را بنويسم.
    آقاي احسان!
    اگر فكر مي كنيد كه نظراتتون علمي، منطقي و مستدل هستند چرا هوچيگري مي كنيد؟ در مباحث علمي كلي حرف نمي زنند، بلكه جزء به جزء موضوع رو از زواياي مختلف مورد بحث قرار مي دهند و در آخر هم فتوا يا حكم كلي نمي دهند بلكه فقط و فقط نظر خودشون رو بيان مي كنند، آن هم بعد از ارائه دليل و مدرك. و اگه مسئله مربوط به اختلاف سليقه باشه كه جاي بحث نداره، و دليلي هم براي توهين نميشه كما اين كه در فروم هاي ديگه اين اختلافات بوده و هست اما كاملا دوستانه مطرح ميشه و حرمت افراد حفظ ميشه. كلمات و جملات شما بوي دوستي و صميميت نمي دهند. چي رو ميخوايد ثابت كنيد. آقاي احسان اگه درست استدلال نكنيد طبيعتاً خوانندگان مطالبتون نتيجه خوبي راجع به شما نمي گيرن. آقاي احسان پيشنهاد مي كنم يه بار كل مطالبي رو كه نوشتيد بررسي كنيد، من اين كار رو كردم شما كمتر از يك ماهه كه عضو شديد از مجموع 14 مطلبي كه شما تو اين مدت كوتاه نوشته ايد حداقل در 4 مورد به ديگران توهين كرده ايد و يا ....
    و در آخر اين كه آقاي احسان يك ماه مطالعه و بررسي مدت چندان زيادي نيست كه باعث بشه شما با اين قطعيت نظراتتون رو بيان كنيد. و اگه بخوايم اين رو ملاك قرار بديم بايد صحبت هاي آقاي شهبازي و آقاي محمديان روشن رو كه حدود يك ساله دارن تو اين انجمن از تجربه ها و اطلاعاتي كه حاكي از ماهها و ماهها مطالعه است مي گن بيشتر قبول كرد.
    بهتره ياد بگيريم كه بايد نظرات مخالف رو با ادب، احترام و منطق و منطق پاسخ داد.
    در پايان از زحمات آقاي شهبازي، آقاي محمديان روشن و آرش و ساناز عزيز تشكر مي كنم و از طولاني شدن مطلب عذر مي خوام.

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

آقاي احسان
    من اون سوالها را از شما كردم تا اگر به منابعي دسترسي داريد كه دال بر اون نوشته شما باشه در اختيار من بگذاريد . چون ديد من نسبت به اون دوربينها با اون نوشته متفاوت بود.
    و اين خود دليلي است بر اين مطلب كه اصلا منظورم اين نبوده و نيست كه فقط حرف خودم را بزنم بلكه هميشه ميخوام از همه نكات تازه رو ياد بگيرم. اصلا هم خودم رو عقل كل نميدونم و اتفاقا هميشه در اين فروم همه رو به نظر دادن و شركت در بحثها تشويق كردم
    بنابراين اصلا لازم نبود كه اون پست آخر خودتون رو حذف كنيد
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

من فروشنده اين دوربينها هستم با اين 3 مدل هم زيادكار كردم
    شك نكنيد و canon a85 رو انتخاب كنيد.

كاربر آشنا zarei677 آواتار ها
    تشکر کرده
    189

آقا من هم بين اين سه مدل موندم نميدونم كدوم رو انتخاب كنم آخرش هم نفهميدم كدومش بهتره راستي من دو سه روزه دنبال يه دوربين ديجتال نسبتا مناسب تو همين رنج قيمت دارم ميگردم لطفا اگه امكان داره در مورد sony p100 هم يه كم منو راهنمايي كنيد و همينطور در مورد قيمت و قرق دو دوربين A80 و A95 آخه هر دوشون ال سي دي قابل چرخش دارن ممنون هگي -فقط يه ذره ساده بگيدد اخه ...

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

البته این دوربین هایی که گفتی، همه دوربین های خوبی هستند و میتونی با خیال راحت هر کدومو انتخاب کنی. اما یه پیش نهاد برات دارم، چند روز پیش دوربین اولیمپوس 5050 رو دیدم به قیمت باور نکردنی 380 هزار تومان! که غیر قابل رقابته. علتش هم اینه که 5060 جایگزینش شده.
    دوربین بسیار خوبی است که مدت ها رقیب سر سخت G5 کانون بوده . لنزش هم بسیار عالیه (1.8). کفشک فلاش هم داره و امکاناتش کامله.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین