صفحه 14 از 18 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 131 تا 140 , از مجموع 176
Like Tree276تشکر

موضوع: دکلانشور (ساخت ریموت سیمی)

كاربر جديد mehran1a آواتار ها
    تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Shenzo نمایش پست ها
    سلام مجدد خدمت همه دوستان گرامی
    دوتا سوال داشتم که می خواستم قبل از اینکه خودم برم بررسی کنم از دوستانی که تجربه دارن بپرسم!
    1- آیا سی دی نرم افزاری که همراه دوربین های کانن هست که شنیدم امکان کنترل دوربین به وسیله کامپیوتر رو فراهم می کنه قابلیت ریموت تایمر رو داره یا نه؟
    2- نرم افزاری جدیدا برای اندروید معرفی شد که قابلیت کنترل دوربین های DSLR رو داره، آیا این نرم افزار چنین قابلیتی(ریموت تایمر) داره؟
    (البته این نرم افزار برای اجرا در گوشیه خودم چون نیاز با روت شدن داشت هنوز فرصت نکردم تستش کنم!
    اگه از دوستان کسی این کارو کرده مممنون میشم اطلاع بدن)
    ضمنا اگه سوالمو جای نا مناسب مطرح کردم عذرخواهی می کنم،چون اولین باره اینجا پست میزارم!!!
    باتشکر فراوان
    در مورد سوال اولت دقیق نمیدونم چون من وقتی میرم بیرون عکاسی کنم دیگه با خودم لب تاپ نمیبرم که خیلی سخت میشه
    در مورد سوال دومت اره برنامه ای که کارت رو راه بندازه تو اندروید زیاد هست که من این رو استفاده میکنم و خیلی هم بدردم میخوره http://bitshift.bi.funpic.de/en/home.php
    و نیازی به روت کردن هم نداره برنامه های خیلی خوبتر هم وجود داره که متاسفانه پولی هستن
    این برنامه رو من از کابل s اش استفاده میکنم من خودم ساختم چیزه سختی نیست می تونی با هزینهی خیلی کمم از بیرون تهیه کنید که تو سایتش خیلی دقیق نحوه ساختش با مداراش نشون داده .
    ولی باید اینم بگم در دوربین من در مورد hdr کمی مشکل داره که خود سازندشم به این اشاره کرده بود
    اگه برنامه رو نتونستی از Google play دانلود کنی به من پیغام بده برات بفرستم یا اینجا برات up کنم (من اخرین ورژنشم دارم ولی بنظرم v1.4 خوبتر بود در مورد prefocus )
    Shenzo و alireza motion تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran1a نمایش پست ها
    در مورد سوال اولت دقیق نمیدونم چون من وقتی میرم بیرون عکاسی کنم دیگه با خودم لب تاپ نمیبرم که خیلی سخت میشه
    در مورد سوال دومت اره برنامه ای که کارت رو راه بندازه تو اندروید زیاد هست که من این رو استفاده میکنم و خیلی هم بدردم میخوره http://bitshift.bi.funpic.de/en/home.php
    و نیازی به روت کردن هم نداره برنامه های خیلی خوبتر هم وجود داره که متاسفانه پولی هستن
    این برنامه رو من از کابل s اش استفاده میکنم من خودم ساختم چیزه سختی نیست می تونی با هزینهی خیلی کمم از بیرون تهیه کنید که تو سایتش خیلی دقیق نحوه ساختش با مداراش نشون داده .
    ولی باید اینم بگم در دوربین من در مورد hdr کمی مشکل داره که خود سازندشم به این اشاره کرده بود
    اگه برنامه رو نتونستی از Google play دانلود کنی به من پیغام بده برات بفرستم یا اینجا برات up کنم (من اخرین ورژنشم دارم ولی بنظرم v1.4 خوبتر بود در مورد prefocus )
    جناب mehran1a
    ممنونم از پاسخی که دادین
    متاسفانه به Google play دسترسی ندارم، اگه زحمتی نیست همینجا برام آپ کنید و همچنین نرم افزار اندرویدی مشابه دیگری هم باشه بزارید.
    ضمنا من این نرم افزارو برای عکاسی نجومی نیاز دارم!
    فکر می کنم منظورمو کاملا متوجه شده باشید، اما با یه مثال توضیح بدم که هیچ شکی نمونه!
    من نرم افزاری می خوام که مثلا در حالت B با نوردهی به مدت 15 دقیقه در فاصله زمانی هر 5 دقیقه یکبار و به مدت 2 ساعت این کارو تکرار کنه!
    یعنی شاتر 15 دقیقه باز بمونه، بعد از 5 دقیق دوباره یک عکس 15 دقیقه ای بگیره و این کارو به مدت 2 ساعت ادامه بده!
    امیدوارم منظورمو رسونده باشم!
    راستی اگه همچین برنامه ای برای اندروید یافت نشد من یک تبلت ویندوزی دارم که با اون این کارو انجام بدم.
    باتشکر فراوان

كاربر جديد mehran1a آواتار ها
    تشکر کرده
    9

سلام
    این ورژن 1.4 هست
    http://uplod.ir/x4qf7utdnvmf/de.dslrremote.24.apk.htm
    اینم ورژن 1.5
    http://uplod.ir/m4h9cwbqdcan/de.dslrremote-25.apk.htm

منو هم همین نیاز کشیده تا دنبال همیت برنامه بگردم شما که میخواین 5 دقیقه شاتر باز باشه باید در گزینه دوربین bulb باشه و زمان shutter رو 5min تنظیم کنید
    و حتی میتونید delay بزارید تا اولین شات مثلا 5 ساعت بعد باشه خودتون برین بخوابین
    گزینه interval هم همون 15 دقیقه بگزرد هست
    https://lh5.ggpht.com/JX1pkIuPo9gxzJ...pkeaE28NE=h230
    من برنامه های زیادی رو تو گوشیم امتحان کردم بهترین و ارزون ترینش رو همین میدونم
    Shenzo تشکر می‌کند.

كاربر فعال hossein137 آواتار ها
    تشکر کرده
    8205

درود.بالاخره ما هم از همین ریموت ها ساختیم :دی
    البته عجله ای شد و امکاناتی نبود.یه جعبه ی کوچک پیدا کردم و کلید و میکرو سوییچش رو هم داشتم.میکرو سوییچ بزرگ قرمز رنگ برای فوکوس و کلید و میکرو سوییچ بقلش هم برای شاتر.البته این رو هم بگم خط منفی بینشون مشترک بود و از همین بابت با اون ریموتی که بچه ها برای 350D گذاشته بودند فرق میکرد.
    این ریموت رو برای 1000D ساختم.فکر کنم روی سری های سه و چهار رقمی کنون جواب بده.

سیم رو هم به خاطر نبودن سیم بلند تر فعلا" همین رو گذاشتم.که میتونم بعدا" هر چقدر خواستم سرش کنم.

0106.jpg

0107.jpg

اون درب لنز هم مربوط به 15-85 هست و 72 میلی متری.برای معلوم بودن اندازه گذاشتمش
    unforgiven، D.Daneshmand و auditore تشکر می‌کنند.

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

دوستان تمام ریموت ها چه کنون و چه نیکون 3 سیم ورودی به دوربین دارند؟ یکی پایه یکی فوکوس و دیگری شاتر؟
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر همراه unforgiven آواتار ها
    تشکر کرده
    2691

سلام . این هم ریموت دست ساز من . هزینه ساخت 5 هزار تومان

1234.jpg
    R.Asgari، m.a.i، D.Daneshmand و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    حمید رضا مهجوری

Lumix DMC-FZ28 + EOS 50D + EFS 10-18 STM +EF100mm macro 2.8

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    5119

سلام

ای کاش مراحل ساخت رو هم دقیق شرح می دادید
    البته مبارک باشه
    unforgiven تشکر می‌کند.

كاربر همراه unforgiven آواتار ها
    تشکر کرده
    2691

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a.i نمایش پست ها
    سلام

ای کاش مراحل ساخت رو هم دقیق شرح می دادید
    البته مبارک باشه
    خیلی ساده است دوست عزیز من نقشه مدار پست 38 استفاده کردم ، جعبه و و سیم و کلید ها رو هم آماده خریداری کردم . فقط می ماند اتصال کلید ها به هم طبق نقشه
    m.a.i تشکر می‌کند.
    حمید رضا مهجوری

Lumix DMC-FZ28 + EOS 50D + EFS 10-18 STM +EF100mm macro 2.8

كاربر همراه
    تشکر کرده
    144

ولی به نظرم ارزش ساختن دست ساز رو نداره چون با یه اشتباه کوچیک ساخت احتمال وارد کردن صدمه به دوربین است شما که یه هزینه زیاد برای دوربین کردید بهتره با یه هزینه کوچیک 20-50 تومانی صدمه به دوربین نزنید
    Dariush Chegini و lone تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Digital Lover آواتار ها
    تشکر کرده
    3072

سلام

برای دی7000 میخواستم دکلانشور درست کنم....این مدارات برای تمام دوربین ها ثابت هست؟ و دیگراینکه در ساختش چه نکاتی رو باید رعایت کنم؟ و کلا چه خطری دوربین رو تهدید میکنه؟ (در صورت اشتباه)

(اوون پین هد فن که نمیدونم اسمش چیه دقیقا کجای دوربین میره؟ یه av out هست یه MIC )
    حمید هستم
    عکسهام
    Goldtag.net
    Instagram: Hamid_nia_1987

صفحه 14 از 18 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 آخرینآخرین