صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14
Like Tree14تشکر

موضوع: ارتباط بیسیم مابین دوربین و تلویزیون

كاربر همراه patomat آواتار ها
    تشکر کرده
    480

برای دوربین های نیکون هم از نرم افزار NKRemote متعلق به همون شرکت Breeze System میتونید استفاده کنید!
    ولی بازم دوربین من پشتیبانی نمیشه!
    D40x کسی راهی بلده؟
    نردبان این جهان ما و منی است/عاقبت این نردبان افتادنیست/لاجرم هرکس که بالاتر نشست/استخوانش سخت تر خواهد شکست/
    علی فلاحی نژاد

كاربر همراه ghanbar آواتار ها
    تشکر کرده
    1809

نقل قول نوشته اصلی توسط golroz نمایش پست ها
    باسلام به اساتید محترم ،
    آیا دستگاه بیسیمی (مثل اینترنت بیسیم) وجود دارد که ما درحین عکسبرداری با دوربین (canon D7 ) بتوانیم بطور همزمان تصاویر را در تلویزیون هم ببینیم.
    البته اینکار فعلا" توسط سیم HDMI امکان پذیر است. ممنون
    سلام

با وصل WFT (Wireless Transmitter WFT-E5A)به دوربینتان این کار صورت می گیرد در کاتالوگ و درون جعبه دوربین شما یک سی دی وجود دارد که به معرفی لوازم جانبی دوربین های کانون است شرح این وسیله بطور کامل آمده است باز هم اگر دسترسی به سی دی و یا کاتالوگ ندارید از این لینک استفاده کنید :
    برای دیدن فیلم و توضیحات از این لینک استفاده کنید
    من خودم این وسیله را تست کردم و فوق العاده بود (البته خارج از ایران ) به نظر من برای قشری از عکاسان بسیار مفید آمد که صرفا" در آتلیه عکاسی می کنند امکانات دیگر همچون ارسال روی موبایل و بلوتوث و جی پی اس چنان به کار نمی آید . چون برخی از این امکانات را می توان با هزینه بسیار کمتر بدست آورد .
    Delbaz تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    25

سلام و خسته نباشید.
    اون دستگاهی که من گفتم دیدم توی فیلم های ماری دوپری ، یه چیزی شبیه به این بود :
    http://ecx.images-amazon.com/images/...500_AA280_.jpg
    یه خرده البته پیشرفته تر ..
    اتفاقا" دو سه روز پیش بود شبیه این دستگاه رو قیمت کردم تو یه مغازه . 290000 تومان . فقط مشکلی که داشت اینکه گارانتی نداشت (این رو هم حدس میزنم_ چرا که بیشتر جنس های مغازه ای که میگم به صورت آزاد وارد میشن نه شرکتی ، و البته چیزای خیلی باحالی هم داره_ طبیعاتا" قیمت هاشم بالاست دیگه ..) خلاصه ، قیمت کردم. از فروشنده پرسیدم که همون دستگاهه ؟؟؟ (توضیح دادم براش ماری دوپری رو :biggrin: _) گفت آره آره آره آره همونه _ نذاشت حرفم رو تموم کنم ! و ازش پرسیدم با 7D کار میکنه ؟؟ گفت بله کار میکند!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

Question

نقل قول نوشته اصلی توسط bahramb22 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید.
    اون دستگاهی که من گفتم دیدم توی فیلم های ماری دوپری ، یه چیزی شبیه به این بود :
    http://ecx.images-amazon.com/images/...500_AA280_.jpg
    یه خرده البته پیشرفته تر ..
    اتفاقا" دو سه روز پیش بود شبیه این دستگاه رو قیمت کردم تو یه مغازه . 290000 تومان . فقط مشکلی که داشت اینکه گارانتی نداشت (این رو هم حدس میزنم_ چرا که بیشتر جنس های مغازه ای که میگم به صورت آزاد وارد میشن نه شرکتی ، و البته چیزای خیلی باحالی هم داره_ طبیعاتا" قیمت هاشم بالاست دیگه ..) خلاصه ، قیمت کردم. از فروشنده پرسیدم که همون دستگاهه ؟؟؟ (توضیح دادم براش ماری دوپری رو :biggrin: _) گفت آره آره آره آره همونه _ نذاشت حرفم رو تموم کنم ! و ازش پرسیدم با 7D کار میکنه ؟؟ گفت بله کار میکند!
    میشه لطفا اسم و آدرس اون مغازه رو بدین؟ من خیلی وقته دنبال همچین چیزی میگشتم....

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2