صفحه 194 از 206 نخستنخست ... 94 144 184 190 191 192 193 194 195 196 197 198 204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,931 تا 1,940 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر همراه nautilus_214 آواتار ها
    تشکر کرده
    644

نقل قول نوشته اصلی توسط خزان نمایش پست ها
    اگه همچین کوله ای با همچین قیمتی جایی دیدید اول از همه به من بگید چون به شدت محتاجشم
    ...
    خیلی ساده شما در نظر بگیر یه مقدار از ادویه ای که همراه میبرید یهویی خودجوش بریزه رو لوازم عکاسی.... دیگه به مابقی موارد اشاره نمیکنم
    ...
    اتفاقا جای شما خالی همین دیروز یه پیاده روی 4 ساعته تو جنگل داشتم که یه کوله بزرگ رو دوشم بود سه پایه از یه سمت آویزون دوربین از سمت دیگه و کوله دوربین و سایر لوازم هم روی سینه !
    !
    سلام دوست من!
    آقا شما دقيقا ميدوني مشكل من چيه!!!
    اتفاقا من هم ديروز جنگل نوردي داشتم كه جدا تصميم گرفتم يه راهكار پيدا كنم! يعني كوله اي نداريم كه دو تيكه باشه؟؟؟ با يه جداكننده كه پايينش برا عكاسي باشه بالاش برا لوازم؟
    اينكه ما داريم كيف يا كوله دوربين رو تو يه كوله ديگه جا ميكنيم واقعا دسترسي رو سخت ميكنه...
    يعني گزينه مناسب تو قيمت بالا هست؟
    راستش شما رو با اون وضعيتي كه گفتيد وقتي تصور كردم دلم سوخت من كه از تجهيزات سفرم ميزنم. چون كلا عادت به بار و چمدون و وسيله تو هيچ مدل سفري ندارم!
    خزان تشکر می‌کند.
    علي يارقلي

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط nautilus_214 نمایش پست ها
    سلام دوست من!
    آقا شما دقيقا ميدوني مشكل من چيه!!!
    اتفاقا من هم ديروز جنگل نوردي داشتم كه جدا تصميم گرفتم يه راهكار پيدا كنم! يعني كوله اي نداريم كه دو تيكه باشه؟؟؟ با يه جداكننده كه پايينش برا عكاسي باشه بالاش برا لوازم؟
    اينكه ما داريم كيف يا كوله دوربين رو تو يه كوله ديگه جا ميكنيم واقعا دسترسي رو سخت ميكنه...
    يعني گزينه مناسب تو قيمت بالا هست؟
    راستش شما رو با اون وضعيتي كه گفتيد وقتي تصور كردم دلم سوخت من كه از تجهيزات سفرم ميزنم. چون كلا عادت به بار و چمدون و وسيله تو هيچ مدل سفري ندارم!
    چرا همچین چیزایی که میگید هست ولی حجم قسمت بالا آنچنان زیاد نیست که برای لوازم اقامتی تو طبیعت مناسب باشه برای مثال اگه اشتباه نکنم ونگارد مدل آپ رایز 45 رو محمد باروجی عزیز گرفته بود من هم یه روز از نزدیک دیدم بزرگ و جادار برای لوازم عکاسی و یه لپ تاپ ولی برای لوازم کمپ نه مثلا میشه تو جای لپ تاپ یه شلوار و چند تیشرت رو به صورت نازک تا کرد و جاساز کرد اما زیرانداز چی ؟ پتو ؟ دمپایی ؟ کفش مخصوص ؟ لوازم امداد - دلت میاد تو کوله عکاسیت قوطی کنسرو بترکه ؟
    احتمالا تو قیمت بالاتر باید کوله مناسب نیاز شما و البت من هم پیدا بشه ولی مورد اینجاست که یحتمل پولی بابت این کوله بگیرند که من سال ها به طبیعت بد و بیراه بگم برای این هزینه!
    در نهایت : شنیدن کی بود مانند دیدن... هنوز سرشونه هام درد میکنه
    nautilus_214 تشکر می‌کند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط nautilus_214 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ميخوام براي برنامه هاي طبيعت گردي (1-2 روزه) يه كوله بگيرم. يه چيزي كه بشه دوربين و لوازم همراه سفر (غذا، لباس، وسيله هاي شخصي و...) رو يكجا توش گذاشت (نميشه كه دوتا كوله برد!؟). الان دارم كيف دوشي رو تو كوله ام جا ميكنم! مشكل جا ندارم ولي خيلي استفاده اش رو سخت كرده.
    حتما امكان دسترسي به دوربين از قسمت مجزا داشته باشه.
    طولش بين 40 ...45 سانتيمتر باشه. استاندارد برا بردن به كابين هواپيما باشه.
    شل و ول و خيلي نرم نباشه ترجيحا.
    فعلا فقط 7100 با لنز كيت دارم. نهايتا جاي دو تا لنز اضافي و فلاش در آينده هم داشته باشه.
    قيمت حوالي 300 و بيشتر نباشه بهتره.
    گمونم دوستاني كه كار عكاسي طبيعت ميكنن تجربه خوبي داشته باشن براي پيشنهاد نمونه هاي مناسب.
    (10 صفحه از تاپيك رو خوندم به جوابم نرسيدم. اميدوارم سوالم تكراري نباشه)
    سلام
    بعد از تجربه چند سیستم کیف و کوله مختلف در حین کوهنوردی و طبیعت گردی .... و همچین مشاهده راهکارهای دیگر دوستان، به نظر من بهترین پیشنهاد، استفاده از یک کیف دوربین رودوشی معمولی به صورت ضربدری در کنار استفاده از یک کوله کوهنوردی است. البته حمل dslr با لنز اضافه و ملحقات، حتی به این شکل هم برای برنامه های طولانی بسیار دشوار است. ولی خوب اگر کیف رودوشی دوربین داخل کوله کوهنوردی جا بشود در برخی مواقع می توان برای استراحت آنرا در کوله قرار داد.
    بدنه به همراه لنز کیت با یک کیف لاغر به این ترتیب قابل تحمل است.

البته برخی از دوستان از کیفهای کمری همچون lowepro inverse استفاده می کنند. شخصا با این کیفها راحت نیستم. حرکت در شیب با این سیستم سخت است. شاید لاغر بودن من هم استفاده از این کیفها را سختتر می کند.
    تجربه استفاده از سیستم های کمری پیشرفته belt را ندارم ولی فکر می کنم استفاده آنها به صورت تلفیقی با کیفهای شانه آویزی که قابلیت نصب به belt را دارند به نظرم جالب است. belt system های برندهای lowepro vangaurd tamroc شاید در بازار پیدا شوند. یک زمانی بود که سیستم کمری ونگارد قیمت زیر 100 تومان داشت.
    https://www.amazon.com/VANGUARD-ICS-...mobile_desktop

در نهایت به نظر من اگر در طبیعت گردی جدی هستید و بیشتر از ماهی 1-2 بار به این کار می پردازید، یک سیستم دوربین میررلس تهیه نمایید. برای عکاسی طبیعت و منظره جایگزین جدیدی برای dslr ها پیدا شده است.

شاید در انتها از من بپرسید چرا پیشنهاد یک کوله حرفه ای عکاسی بزرگ را به شما ندادم. جوابش این هست که بهترین کوله های عکاسی هیچگاه به راحتی یک کوله کوهنوردی نمی رسند. علاوه بر این این کوله ها مشکل مهمتری نیز دارند. ظرفیت آنها برای حمل وسیله برای یک برنامه طولانی پیاده روی(مخصوصا برنامه 2 روزه) بسیار بسیار.... کم است.
    nautilus_214، خزان و خزان تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

سلام دوستان !
    یه کیف برای دوربین 700D با لنز 135-18 می خواستم چه کیفی رو پیشنهاد می دید؟؟

تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط reza0090 نمایش پست ها
    سلام دوستان !
    یه کیف برای دوربین 700D با لنز 135-18 می خواستم چه کیفی رو پیشنهاد می دید؟؟
    سلام بر شما
    محبت کنید نوع کاربریتون رو مشخص کنید - حدود بودجه رو مشخص کنید -کوله میخواهید ؟ پوزه ای ؟ شانه آویز ؟ فقط برای همین دوربین و همین لنز ؟ یا در آینده نیت به تهیه ی لنز های دیگر هم دارید ؟
    reza0090 تشکر می‌کند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر همراه rebwar آواتار ها
    تشکر کرده
    559

دوستان سلام.
    مناسب ترین کیف کوله ای جهت عکاسی منظره(یک لنز تله 70-200 - دوربین و یک لنز واید ) به همراه فیلترهای GND ، ND ، CPL ، یکعدد لپ تاپ 15" و همچنین گیره ای یا قسمتی که بتونم سه پایه هم در خودش جابگیره رو میخواستم البته قیمتش برام مهمه و کیفیتشم مناسب باشه ، ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط خزان نمایش پست ها
    سلام بر شما
    محبت کنید نوع کاربریتون رو مشخص کنید - حدود بودجه رو مشخص کنید -کوله میخواهید ؟ پوزه ای ؟ شانه آویز ؟ فقط برای همین دوربین و همین لنز ؟ یا در آینده نیت به تهیه ی لنز های دیگر هم دارید ؟
    با تشکر از شما !
    بیشتر استفاده من شهری هست و در مواردی هم طبیعیت میرم ولی کوه و اینا نیست خانوادگی بریم بیرون عکس بگیرم.
    بودجه 150 ت
    نهایتا شاتر دوم اضافه بشه چیز دیگه ی خیر.
    پوزه ی یا شانه آویز

تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط rebwar نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    مناسب ترین کیف کوله ای جهت عکاسی منظره(یک لنز تله 70-200 - دوربین و یک لنز واید ) به همراه فیلترهای GND ، ND ، CPL ، یکعدد لپ تاپ 15" و همچنین گیره ای یا قسمتی که بتونم سه پایه هم در خودش جابگیره رو میخواستم البته قیمتش برام مهمه و کیفیتشم مناسب باشه ، ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
    اگه ziin 60 ونگارد رو پیدا کنین مدل مناسبیه فقط برای سه پایه سنگین خوب نیست

با تشکر از شما !
    بیشتر استفاده من شهری هست و در مواردی هم طبیعیت میرم ولی کوه و اینا نیست خانوادگی بریم بیرون عکس بگیرم.
    بودجه 150 ت
    پوزه ی یا شانه آویز
    فکر کنم این مدل بد نباشه : Vanguar Oslo 22BK
    سایز بزرگتر هم داره که به جای 22 میشه 25
    rebwar و reza0090 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه nautilus_214 آواتار ها
    تشکر کرده
    644

با تشکر از شما !
    بودجه 150 ت
    پوزه ی یا شانه آویز
    من يه رو دوشي Benro beyond s20 دارم ازش راضي ام. كمونم حوالي 140 باشه قيمتش. شارژر و هود و درپوش و فيلتر و اينا هم كنارش جا ميشه.
    به ونگارد و برندهاي قديمي شايد نرسه ولي همچنان خوب و مناسبه.
    خزان و reza0090 تشکر می‌کنند.
    علي يارقلي

كاربر همراه Kasrajam آواتار ها
    تشکر کرده
    272

یک کوله مناسب با فضای زیاد!
    که برای حمل یک لپ تاپ 15.6 اینچی، دو بادی، یک لنز 70-200 اف 2.8 و دو تا سه لنز دیگه مناسب باشه سراغ ندارید؟ :D
    وقتی توی مشخصات جای لپ تاپ 15 اینچ ذکر شده با لپ تاپ 15.6 هم به مشکل بر نمیخوره؟ آخه اکثر سایت ها سایز سانتیمتری رو درج نمیکنند!
    6D,70D,1100D
    24-70mm f2.8L II, 400mm f5.6L, 70-200mm f4L, 50mm f1.8 STM, 55-250mm STM