صفحه 5 از 11 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 105
Like Tree137تشکر

موضوع: پرینتر های لارج فرمت جوهر افشان ( پلاتر )

كاربر همراه
    تشکر کرده
    227

سلام
    بهرنگ جان میشه درمورد دستگاههای فلورا یا هد اسپکترا توضیحاتی بدین
    اینکه الان موجوده یا نه؟
    کیفیتش به کدوم مدل از مدلایی که معرفی کردی نزدیکه؟
    و قیمتش؟
    behrang 2 تشکر می‌کند.

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

با سلام
    شرکت فلورا یکی از قویترین شرکت های چینی در تولید پرینتر های فرمت عریض است . البته دستگاههای دیگری هم است که دارای هر اسپکترا هستند .
    در مورد قیمت،متاسفانه اطلاعی ندارم ولی قسمت فارسی سایت فلورا فکر کنم شما رو کمک کنه:
    پرینتر,پرینتر جوهر افشان,پرینتر مسطح UV
    در مورد کیفیت چاپ ، با دستگاههایی مثل مدل های seiko که معرفی کردم قابل مقایسه است.با پرینتر های اکو سولونت اپسون و میماکی ،رولند،موتو ،از نظر رزولوشن فاصله داره و به پای اونا نمیرسه..
    هر چند دستگاههایی که دارای هد 15 پیکولیتر اسپکترا هستند،دارای کیفیت مورد قبول و فوق العاده بالای چاپ هستند و سخت گیر ترین مشتری ها رو هم راضی می کنه!!
    saman.ansare تشکر می‌کند.
    behrang 2

كاربر همراه
    تشکر کرده
    227

ممنون از پاسختون
    میشه قیمتای فعلی دستگاهای 3/20 با هد سیکو رو بفرمایید
    همینطور پلاترای اپسون و کنن رو با عرضای مختلف
    برای چاپ عکس میخوام نه نقشه
    اگه امکان نداره پ.خ کنید
    ممنون میشم

تشکر کرده
    34

همون طوری که می دونیم کلیه پرینتر و پلاتر های اپسون سازگای کامل با جوهر های سابلیمیشن(چاپ تصعیدی غیر مستقیم ) رو برای چاپ روی پارچه،ماگ و...رو دارند.خیلی دستگاههای چاپ از شرکت های دیگه هست که با استفاده از هد های اپسون امکان چاپ دیجیتال پارچه به صورت سابلیمیشن رو دارند.قطعا یکی از اونا میماکی زاپن است.البته برای چاپ مستقیم رو پاچه و همچنین چاپ روی جنس های مختلف پارچه و ... اطلاعات کافی ندارم .اگه کسی از دوستان اطلاعات از انواع جوهر و شیوه های مختلف چاپ دیجیتال جوهر افشان روی پارچه رو داره خواهشا با ما به اشتراک بزاره....
    حالا کمپانی اپسون اقدام به معرفی دو مدل از پلاتر های جدیدش کرده موسوم به سری F که به صورت فابریک دارای کارتریج های حجیم و جوهر لیتری سابلیمیشن فابریک اپسونه که ویزه این نوع چاپ در تیراژ بالا می باشند.دارای ریپ واساچ ،یک عدد هد TFP اپسون ،4 رنگ ودرای بیشترین سرعت چاپ حدود 60 متر در ساعت می باشند.در دو مدل 44 و 64 اینچ یعنی surecolor f6000 and f7000هستند.من خودم حدس میزنم در صورت موفقیت در بازار به زودی شرکت اپیسون مدل جدید با 2هد و با سرعت بالای 100 متر در ساعت رو هم معرفی می کنه...
    SureColor F-Series
    behrang 2

تشکر کرده
    34

hp design jet t 920 & t 1500
    با سلام
    این دو پلاتر ،محصول جدید کمپانی اچ پی هستند که برای چاپ نقشه مناسب هستند.هر دو دارای عرض 36 انچ ، دارای هد hp 727هستند.6 رنگ یعنی دارای 4 رنگ اصلی و دارای 2رنگ خاکستری و مشکی فوتو هستند.قابلیت چاپ بدون حاشیه بر روی کاغذ فوتو را دارا میباشند.نکته جالب سرعت بالای چاپ این مدل است که در 21 ثانیه ، کاغذ a1رو پرینت میکنه!
    از ویژگی دیگه اون میشه به ابعاد کوچک و سبکی اون اشاره کردوتوانایی چاپ تا رزولوشن 2400*1200 هم داره.حدس میزنم تو بازار خیلی موفق باشه....!!
    c03752893.png
    Designjet Large Format Printers | HP® United States
    nejatinezhad تشکر می‌کند.
    behrang 2

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام
    خدمت دوستان

عزیزان من میخوام یه پلاتر t770 اچ پی خریداری کنم که بسیار هم تمیزه

یعنی در حد نو
    میخواستم ببینم قیمت تقریبیش الان چقدره ؟؟؟

اگه راهنماییم کنید ممنونتون میشم ... مرسی

تشکر کرده
    34

seiko m64s
    کمپانی سیکو اخرین محصول خودشو به بازار معرفی کرد.این محصول که در رده پرینتر های نیمه حلالی هست دارای عرض 1/6 متر ،دارای 6 یا 7 رنگ می باشد. این دستگاه از چهارمین نسل تکنولوژی Smart pass سیکو و دومین نسل تکنولوژی nozzle mapping استفاده می کند.هد های این دستگاه توانایی پرتاب جوهر با سه سایز متغییر را دارا می باشند. رنگ هفتم که سیاه کم رنگ است باعث شده که تصاویر سیاه و سفید با دقت بالاتری چاپ بشن.این دستگاه در حالت چاپ بنر توانایی چاپ با سرعت 66/5 متر در ساعت رو دارا می باشد.از ویژگی ها منحصر به فرد این دستگاه امکان اجاست خودکار رنگ ها برای چاپ روی مدیا های متفاوت می باشد .نوع هد استفاده شده هنوز مشخص نیست ولی خودم حدس می زنم که از هد سیکو 508 استفاده شده است .این دستگاه به واسطه مشخصاتی که داره واقعا فوق العاده و بی رقیب است .
    Seiko-I-Infotech-ColorPainter-M-64s.png
    [SII Press Release] Seiko-I Infotech Unveils Next Generation ColorPainter M-64s Printer at FESPA London
    suzanfire و M.Meghdari تشکر می‌کنند.
    behrang 2

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

سلام بر دوستان ، من یک دستگاه از 4 دستگاه اپسون GS6000 رو که در ایران موجوده دارم، می خواستم ببینم کسی اطلاعاتی در مورد چیپ ریستر کارتریجهای ین دستگاه داره؟ ریستری که از چین خریداری کردم ظاهرا از کار افتاده ، ممنون میشم اگر اطلاعات دیگری در هم مورد این دستگاه دارید و من نمی دونم در اختیارم بذارید.

تشکر کرده
    34

با سلام
    این که گفتید از این دستگاه 4 عدد در کشور موجوده برام جالب است.
    ایا این دستگاهها همگی در تهران نصب شدن؟با توجه به تعداد اندک ،تصور نمیکنم کسی جز دارنده گان این 4 دستگاه بتونه کمکتون کنه
    با توجه به نوع هد و 8 رنگ بودن احتمالا برای تهیه لوازم با مشکل روبرو هستید. اینو بگم که دستگاه شما شباهت ساختاری زیادی با موتو value jet 1618 داره..
    اگر دوست داشتین ادرس خودتون و نوع کاری که انجام می دیدن رو برام پیغام شخصی بدین.
    با تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbahram نمایش پست ها
    سلام بر دوستان ، من یک دستگاه از 4 دستگاه اپسون GS6000 رو که در ایران موجوده دارم، می خواستم ببینم کسی اطلاعاتی در مورد چیپ ریستر کارتریجهای ین دستگاه داره؟ ریستری که از چین خریداری کردم ظاهرا از کار افتاده ، ممنون میشم اگر اطلاعات دیگری در هم مورد این دستگاه دارید و من نمی دونم در اختیارم بذارید.
    behrang 2

تشکر کرده
    34

HP Designjet Z5400
    شرکت اچ پي محصول جديدشو معرفي کرد.اين محصول همه کاره داراي جوهرهاي پيگمنتي است ،داراي سه هد،6 رنگ (سه رنگ اصلي ،مشکي مات،مشکي فوتو و خاکستري لايت)وعرض 44 اينچ مي باشد اچ پي ادعا داره که از اين دسنگاه مي توان براي چاپ عکس،کارهاي گرافيکي،چاپ نقشه و .. استفاده کرد و به توعي همه کاره محسوب مي شود.از ويژگي هاي جالب امکان تغذيه دو مديا و سويچ کردن به صورت هوشمند را دارا مي باشد.بالاترين رزولوشن پرينت اين دستگاه هم 2400در 1200 دي پي اي مي باشد.
    http://h10088.www1.hp.com/cda/gap/di...signjetZ5400??
    behrang 2

صفحه 5 از 11 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... آخرینآخرین