صفحه 6 از 11 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 105
Like Tree137تشکر

موضوع: پرینتر های لارج فرمت جوهر افشان ( پلاتر )

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

B] HP Designjet Z5400[/B]
    شرکت اچ پي محصول جديدشو معرفي کرد.اين محصول همه کاره داراي جوهرهاي پيگمنتي است ،داراي سه هد،6 رنگ (سه رنگ اصلي ،مشکي مات،مشکي فوتو و خاکستري لايت)
    عرض 44 اينچ مي باشد اچ پي ادعا داره که از اين دسنگاه مي توان براي چاپ عکس،کارهاي گرافيکي،چاپ نقشه و .. استفاده کرد و به توعي همه کاره محسوب مي شود.از ويژگي هاي جالب امکان تغذيه دو مديا و سويچ کردن به صورت هوشمند را دارا مي باشد.بالاترين رزولوشن پرينت اين دستگاه هم 2400در 1200 دي پي اي مي باشد.
    Large-format Printer - HP Designjet Z5400 PostScript® ePrinter – Highlights - HP - Graphic Arts - United States
    Daruosha و M. Beyrami تشکر می‌کنند.
    behrang 2

تشکر کرده
    34

roland versa camm vsi
    خوب رولند دستگاه پرینتر و کاتر خودشو به روزکرده.شبیه به دستگاههای قدیمی هست با این تفاوت که دارای جدیدترین هد اپسونهست و رنگ خاکستری هم یه اون اضافه شده.
    رولند برای این دستگاه سه نوع ارایش رنگ معرفی کرده که می توان 4یا6یا8 رنگ با شه و کالا این دستگاه رو باید 9 رنگ دونست.دارای چهار رنگ اصلی و ابی کم رنگ و صورتی کم رنگ ، سفید و خاکستری و نفره ای متالیک هست.در سه سایز 70 130 و160 سانتی متر عرضه شده و دارای بالاترین سرعت چاپ 27 متر در ساعت است.مثل بقیه پرینتر های متالیک رولند توانایی ساخت رنگ های متالیک و دادن پترن و افکت های متالیک به سطح کار رو داره.بالاترین رزولوشن چاپ اون هم 1440 دی پی ای است.البته با وجود کاتر روی این دستگاه ،امکان برش طرح چاپ شده هم داره
    fea_op_dryer_large.jpg
    Wide Format Printers | Wide Format Inkjet Printers | VersaCAMM VS | Roland DGA
    Daruosha و suzanfire تشکر می‌کنند.
    behrang 2

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام
    من مدتی هست پلاتر canon8300sخریدم نمیدونم چه کاغذی برای چاپ عکسهای اتلیه بهتر جواب میده من ساتین260g و ابریشم استفاده کردم ولی عکسها یک کم مات هست .نرم افزاری هست که بشه کیفیت چاپ رو بالا برد؟
    یک سوال دیگه هم از دوستان داشتم.یک مدتی هست که رنگها رو یک مقدار دون دون میزنه این توی عکسهای کوچیک خیلی خودشو نشون میده .نمیدونم از موقعی که کالیبرش پاک شد اینجوری شد یا وقتی سه تا از رنگهاشو عوض کردم. دوباره کالیبره کردم بهتر نشد . نمایندگی میگه با این رنگ زیاد کار کرده اشکال از رنگ نیست.لطفا یکی از اساتید کمک کنه
    behrang 2 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    34

با سلام
    کاغذ های ابریشمی و ساتین جز کاغذ های مات هستند. طبعا چاپ مات از اب درمیاد.
    البته من تجربه در مورد دستگاه شما ندارم ولی دون دون زدن فکر نکنم ربطی به جوهر داشته باشه.احتمالا باید از کالیبراسیون باشه.یه اشاره ای هم می کنم که البته نمی دونم ارتباط داره یا نه ولی می خواید این هم چک کنید که آیا دستگاه چه در طول و چه در عرض به صورت تراز روی زمین قرار گرفته است یا نه؟؟

اگه در مورد تجربیات ،هزینه نگهداری ،جوهر و هدو... هم نظری دارید حتما عنوان کنید .
    با تشکر.
    Shadow1 تشکر می‌کند.
    behrang 2

lorka
    Guest

سلام

دوستان برای چاپ روی بوم نقاشی کتان خالص با fine art canvas چه پلاتری رو پیشنهاد میکنید؟ من تجربه استفاده از دستگاه میماکی jv3 و دستگاه های چاپ فضای باز با هد زار و کونیکا مینولتا رو دارم و با پلاتر اچ پی t770 و t790 هم کار کرده ام... اول قصد داشتم دستگاه رولند و موتو بگیرم با هد اپسون DX7 که دیدم هزینه زیادی داره و انگار میشه با پلاتر هم برای کنواس جواب گرفت ( چون اچ پی سری t اصلا روی کنواس جواب نمیده امتحان کرده ام)... اطلاعاتی دارید؟
    من خودم با جستجو به EPSON 9900 رسیدم ولی فروشنده ای پیدا نکردم و قیمت رو هم نتونستم پیدا کنم....
    پلاترهای ایندور اپسون توانایی چاپ روی بوم های سنگین رو دارند یا پیشنهاد دیگه ای دارید؟
    ممنون
    behrang 2 تشکر می‌کند.

كاربر همراه NarimaN 7 آواتار ها
    تشکر کرده
    798

سلام دوستان؛
    قبل از هر چیز تشکر از دوست خوبمون بهرنگ عزیز که زحمت تهیه این مطالب و اطلاعات را می کشند.
    همانطور که بعضی از دوستان نیز اشاره کردند، در کنار اطلاعات مفیدی که جناب بهرنگ عزیز در اختیار ما قرار میدهند،
    خالی از لطف نیست عزیزانی که تجربه کار با انواع پلاترها را داشته اند، تجربیاتشان را در اختیار ما قرار بدهند تا بتوان به جمع بندی بهتری رسید.
    سوال مهمی که مطرح هست اینه که واقعا از بین برندهای معروف اچ پی ، اپسون و یا کانون کدام بهتر است ؟
    با توجه به شنیده هایی که از دیگران داشتم، مخارج کانون آنقدر بالا هست که به صرف نیست با این نوع پلاتر کار کرد.
    در هر صورت منتظر شنیدن تجربیات مفید شما دوستان عزیز هستیم.
    با تشکر
    behrang 2 و ali-yalda تشکر می‌کنند.
    اهل کاشانم / پیشه ام نقاشی است / گاه گاهی قفسی می سازم با رنگ ، می فروشم به شما /
    تا به آواز شقایق که در آن زندانی است / دل تنهایی تان تازه شود ...

تشکر کرده
    34

با سلام
    در کاتالوگ اون که اشاره ای نشده.ولی احتمالا این توانایی رو داره.قیمتش قبل از بالا رفتن ارز،حدود 10 یا 11 میلیون بود .الان نمی دونم.
    اگه خواستی یه شرکت معرفی کنم که رو اپسون کار می کنه.اونا حتما اطلاعات دقیقی رو به شما می دن.

نقل قول نوشته اصلی توسط lorka نمایش پست ها
    سلام

دوستان برای چاپ روی بوم نقاشی کتان خالص با fine art canvas چه پلاتری رو پیشنهاد میکنید؟ من تجربه استفاده از دستگاه میماکی jv3 و دستگاه های چاپ فضای باز با هد زار و کونیکا مینولتا رو دارم و با پلاتر اچ پی t770 و t790 هم کار کرده ام... اول قصد داشتم دستگاه رولند و موتو بگیرم با هد اپسون DX7 که دیدم هزینه زیادی داره و انگار میشه با پلاتر هم برای کنواس جواب گرفت ( چون اچ پی سری t اصلا روی کنواس جواب نمیده امتحان کرده ام)... اطلاعاتی دارید؟
    من خودم با جستجو به EPSON 9900 رسیدم ولی فروشنده ای پیدا نکردم و قیمت رو هم نتونستم پیدا کنم....
    پلاترهای ایندور اپسون توانایی چاپ روی بوم های سنگین رو دارند یا پیشنهاد دیگه ای دارید؟
    ممنون
    Daruosha تشکر می‌کند.
    behrang 2

تشکر کرده
    34

canon ipf8400 SE
    از اون جایی که پلاتر های 6 رنگ همیشه پر طرفدار بودن ،شرکت کنن رو بر اون داشته که محصول جدیدی رو در این کلاس معرفی کنه.این پلاتر دارای 6 رنگ هست که دارای 4 رنگ اصلی و فوتومات و رنگ سرخ است.این ترکیب رنگی تا حالا در محصولات هیچ کمپانی دیده نشده است.دارای یک هد و بالاترین عرض پرینت44اینچ و بالاترین رزولوشن 2400x1200 دی پی ای هست.نوع جوهر های اون هم از نوع پیگمنتی هست.
    imageprograf-ipf8400se-fsr2234-385x248.jpg
    Canon imagePROGRAF iPF8400SE - Large format printing and scanning solutions - Canon Ireland
    Daruosha تشکر می‌کند.
    behrang 2

تشکر کرده
    34

hp designjet z6600 & z6800
    با سلام
    پس از اندکی تاخیر در ارائه دستگاههای حرفه ای از سوی اچ پی ،این کمپانی با دست پر در بازار ها ی جهانی حاضر شده است!
    اچ پی در کلاس 60 اینچ 2 پلاتر با حد ا کثر سرعت چاپ 140 متر در ساعتدر 2 نوع 8 و 6 رنگ عرضه کرده است.دارای جوهر های پیگمنتی ،و رزولوشن چاپ تا 1200x2400 دی پی ای هستند و برای کارگاه های چاپ با حجم کاری بالا طراحی و ساخته شدند.نوع 6 رنگ علاوه بر 3 رنگ اصلی دارای دارای مشکی مات و براق و خاکستری کم رنگ و نوع هشت رنگ دارای رنگ های قرمز کروماتیک،ماژنتا،زرد،ابی کم رنگ،خاکستری کم رنگ، ماژنتا کم رنگ،مشکی مات و براق می باشد.
    download.jpg
    HP Designjet printers | HP® Official Site
    Daruosha، suzanfire و M.Meghdari تشکر می‌کنند.
    behrang 2

تشکر کرده
    34

پلاترهای لاتکس اچ پی
    اچ پی نسل جدید پلاترهای لاتکس خودشو معرفی کرد.این پلاتر ها دارای جوهری خاص هستند که هم برای چاپ محیط داخل و محیط خارج مناسب هستند و دوستار محیط زیست هستن.محصولات چاپی توسط انها 3 سال در محیط خارج دوام داره.در حقیقت تکنولوژی این شرکت برای مبارزه با پرینتر های اکو سالونت اپسون هستن.
    این سه پلاتر لاتکس 310و330و360 نام دارند.6 رنگ با 6 هد هستند با تکنولوژی ترمال در هد و بالاترین رزولوشن چاپ 1200x1200 دی پی ای .دارای بالاترین سرعت چاپ( در دستگاه 360 در حالت تک پاس)91 متر در ساعت و قابلیت چاپ تا 20 پاس هم دارا می باشند.علاوه بر 6 رنگ دارای کارتریجی حاوی لاتکس اپتیمایزر هستند که باعث تثبیت رنگ روی سطح
    چاپی میشود.از معایب این پلاتر ها میشه به مصرف بالای برق اون ها اشاره کرد.مدل 360 در هنگام پرینت 4.6 KW برق مصرف میکنه.
    از رقبای اون ها میشه به پلاتر های اکو سالونت دارای هد اپسون،میماکی Jv400 و سیکو کالر پینتر m64 اشاره کرد.من خودم شخصا ندیدم کسی در کشورمون از این نوع پلاتر ها استفاده کنه.اگه کسی داره و یا دیده اعلام کنه.
    hp-latex-printer.jpg
    HP Latex printers | HP® Official Site
    Daruosha تشکر می‌کند.
    behrang 2

صفحه 6 از 11 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... آخرینآخرین