صفحه 50 از 95 نخستنخست ... 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 491 تا 500 , از مجموع 941
Like Tree1979تشکر

موضوع: Canon EOS 60D

كاربر آشنا فرهاد آواتار ها
    تشکر کرده
    73

60 دی به مراتب بهتراست از 600دی میباشدعلی الخصوص بدنه ان که کیفیت ساخت بالاتری نسبت به 600دی دارد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط msms نمایش پست ها
    اول باید ببینی دوربین را برای عکاسی از چی میخوای،ولی 60D کلاس بالاتری داره و مقایسشون درست نیست.

نمی دونم دوربین را برای چی میخوای ولی به احتمازیاد از حرکات سریع (ورزشی،اتومبیل رانیو...)نباید عکاسی کنی و دوربین را برای عکاسی از خانواده،پرتره و ...(شاید اشتباه کنم) میخوای،پس چی فرقی میکنه 5تا عکس در ثانیه بگیره یا 10 تا،یه دونه کافیه(البته شوخی کردم)؟

راستش این اولین دوربین حرفه ای است که می خواهم بخرم و قبلا با دوربین های معمولی کانن کار می کردم
    ولی می خواهم یک دوربینی بخرم که کم نیاره و چند سالی برام کار کنه اخه بودجه ندارم که 2 سال دیگه یه دوربین جدید بخرم
    و می خواهم دوربینی باشه که در حالت عکس خوبی بگیره البته خیلی هم اماتور نیستم و عکاسی من فقط به فرتره محدود نمیشه به همین دلیل لنز 18-135 رو میخواهم بخرم که رنجش نسبتا خوبه البته اول می خواستم 15-85 بخرم که خیلی گران بود
    با تشکر از شما

كاربر همراه netwalker آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

نقل قول نوشته اصلی توسط l-King نمایش پست ها
    راستش این اولین دوربین حرفه ای است که می خواهم بخرم و قبلا با دوربین های معمولی کانن کار می کردم
    ولی می خواهم یک دوربینی بخرم که کم نیاره و چند سالی برام کار کنه اخه بودجه ندارم که 2 سال دیگه یه دوربین جدید بخرم
    و می خواهم دوربینی باشه که در حالت عکس خوبی بگیره البته خیلی هم اماتور نیستم و عکاسی من فقط به فرتره محدود نمیشه به همین دلیل لنز 18-135 رو میخواهم بخرم که رنجش نسبتا خوبه البته اول می خواستم 15-85 بخرم که خیلی گران بود
    با تشکر از شما
    سلام،
    راستش از نوشته شما نمیشه راهنمایی دقیقی انجام داد. گفته بودید:
    می خواهم یک دوربینی بخرم که کم نیاره
    و همینطور:
    دوربینی باشه که در حالت عکس خوبی بگیره
    و اینکه گفته بودید:
    عکاسی من فقط به فرتره محدود نمیشه به همین دلیل لنز 18-135 رو میخواهم بخرم که رنجش نسبتا خوبه
    اگر درباره این موارد توضیح بیشتری بدهید دوستان بهتر می توانند راهنمایی لازم را انجام بدهند. هرچند اگر این تاپیک را مطالعه می کردید بهتر بود!
    M. Beyrami و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.
    هيچ صيادي در جوي حقيري که به گودالي مي ريزد، مرواريدي صيد نخواهد کرد.
    .
    محسن سيفي

كاربر همراه pedram555 آواتار ها
    تشکر کرده
    54

در ای دوربین یا دوربین های کانن آیا این امکان هست که مقدار دقیق فاصله کانونی را بر روی صفحه نمایش یا LCD ببینیم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط l-King نمایش پست ها
    با تشکر از شما
    انتخاب بسیار خوبی کردی در ضمن لنز 18-135 با لنز 15-85 (قبول دارم لنز بهتری هست) ولی نه نسبت به تفاوت قیمتشون.تفاوت 18-135 به 15-85 به نظرم خیلی زیاد نیست

كاربر همراه kartal آواتار ها
    تشکر کرده
    56

تو فیلم برداری امکان این هست که بشه FPS دوربین رو علاوه بر پیش فرض خود دوربین عوض کرد ؟ کم و زیاد کرد منظورم !
    Canon 60D EOS - EFS 18-55 IS - EFS 55-250 IS - Canon 50 F1.8 - Canon 8-15 Fisheye L USM

كاربر همراه MSRS آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

نقل قول نوشته اصلی توسط فرهاد نمایش پست ها
    60 دی به مراتب بهتراست از 600دی میباشدعلی الخصوص بدنه ان که کیفیت ساخت بالاتری نسبت به 600دی دارد
    البته هر دو دوربین از سنسور و پردازشگر یکسان بهره میبرند. که در نتیجه خروجی عکس یکی است. حتی به نظر من خروجی 600 اندکی کم نویز تر است
    در کراپ 100% عکس 600D : 006-006.jpg

عکس 60D از همون صحنه : 60D.jpg

البته هردو عکس در ایزوی 6400 گرفته شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط pedram555 نمایش پست ها
    در ای دوربین یا دوربین های کانن آیا این امکان هست که مقدار دقیق فاصله کانونی را بر روی صفحه نمایش یا LCD ببینیم
    تا اونجا که من میدونم نه

كاربر همراه MSRS آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

نقل قول نوشته اصلی توسط kartal نمایش پست ها
    تو فیلم برداری امکان این هست که بشه FPS دوربین رو علاوه بر پیش فرض خود دوربین عوض کرد ؟ کم و زیاد کرد منظورم !
    اونی که من یادمه اینه که شما یکجا تو انتخاب کیفیت فیلم برداری مثلا در حالت FULL HD با انتخاب سیستم پال کیفیتت میشه 25 فریم و با انتخاب NTSC کیفیتت میشه 30 فریم
    از طرفی تو تنظیمات دستی فیلم برداری (که از محاسن کنون است) میتونی فریمت رو خیلی بالا انتخاب کنی. حالا درست یادم نیست ولی تو مایه های 1000 فریم و اینا.
    خودم من هم درست نفهمیدم رابطه اینا چیه. البته دنبالش هم نبودم.
    حالا اگه دوستان میدونن دریغ نکنن
    اگرم خیلی واجبه برم تهشو در بیارم
    ویرایش توسط MSRS : Wednesday 23 November 2011 در ساعت 12:34 دلیل: غلط گیری

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط kartal نمایش پست ها
    سلام
    Canon 60D قابليت فيلم برداري با كيفيت ها و سرعت هاي مختلف رو داره كه به شرح زيره:
    در حالت فول اچ دي (1920x1080)‌با سرعت هاي 30 و 25 و 24 فريم در ثانيه
    در حالت اچ دي (1280x720) با سرعت هاي 60 و 50 فريم در ثانيه
    در حالت وي جي اي (640x480) با سرعت هاي 60 و 50 فريم در ثانيه

كاربر همراه kartal آواتار ها
    تشکر کرده
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط MSRS نمایش پست ها
    اونی که من یادمه اینه که شما یکجا تو انتخاب کیفیت فیلم برداری مثلا در حالت FULL HD با انتخاب سیستم پال کیفیتت میشه 25 فریم و با انتخاب NTSC کیفیتت میشه 30 فریم
    از طرفی تو تنظیمات دستی فیلم برداری (که از محاسن کنون است) میتونی فریمت رو خیلی بالا انتخاب کنی. حالا درست یادم نیست ولی تو مایه های 1000 فریم و اینا.
    خودم من هم درست نفهمیدم رابطه اینا چیه. البته دنبالش هم نبودم.
    حالا اگه دوستان میدونن دریغ نکنن
    اگرم خیلی واجبه برم تهشو در بیارم
    اونی که شما میگی میشه به 1000 اینا رسوند سرعت شاتر هست ! که فکر کنم فقط تو نورسنجی به درد میخوره ! که حداقلش 30 هست
    MSRS تشکر می‌کند.
    Canon 60D EOS - EFS 18-55 IS - EFS 55-250 IS - Canon 50 F1.8 - Canon 8-15 Fisheye L USM

صفحه 50 از 95 نخستنخست ... 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 ... آخرینآخرین