صفحه 53 از 95 نخستنخست ... 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 63 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 521 تا 530 , از مجموع 941
Like Tree1979تشکر

موضوع: Canon EOS 60D

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfox نمایش پست ها
    چجوریه که این دوربین با اینکه از Nikon D5100 یه سر و گردن بالاتره ولی 9 نقطه فوکوس داره در حالی که D5100 ٰ؛ 11 نقطه فوکوس و یک کراس پوینت؟
    اولا که همه نقاط فکوس 60دی از نوع کراس است که عملکرد بهتری در نور کم و دیافراگمهای باز دارند.
    ثانیا عملکرد فکوس فقط به تعداد نقاط فکوس خلاصه نمیشود که بگوییم چون فلان دوربین تعداد نقاط بیشتری دارد بهتر است. پارامترهای زیادی در این میام برای فکوس سریع و دقیق وجود دارد. دقت و سرعت فکوس خیلی مهمتر از تعداد نقاط فکوس است. بیشتر عکاسها تنها نقطه فکوس وسطی ر فعال میکنند.
    ثالثا مگه گیلوییه عزیز من. اگر اینطور بود لنز 18-270 با این دامنه وسیع بهترین لنز دنیا بود!
    kartal، saeed2vfx، hkhaghani و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

سلام دوستان من به تازگی 60d با لنز 18-200 خریدم و وقتی در حین فیلم برداری زوم می کنم فوکوس روی موضوع انجام نمیشه با اینکه کلید فوکوس لنز روی AF هست . من هر چقدر ور رفتم نتونستم این مشکلو بر طرف کنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنین .

كاربر فعال saeed2vfx آواتار ها
    تشکر کرده
    4533

نقل قول نوشته اصلی توسط kianoosh نمایش پست ها
    سلام دوستان من به تازگی 60d با لنز 18-200 خریدم و وقتی در حین فیلم برداری زوم می کنم فوکوس روی موضوع انجام نمیشه با اینکه کلید فوکوس لنز روی AF هست . من هر چقدر ور رفتم نتونستم این مشکلو بر طرف کنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنین .
    وقتی AF روشن هست، باید تکمه شاتر را تا نصفه فشار دهید تا عمل فوکوس خودکار انجام بشود.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed2vfx نمایش پست ها
    وقتی AF روشن هست، باید تکمه شاتر را تا نصفه فشار دهید تا عمل فوکوس خودکار انجام بشود.
    دوست من من این کار رو انجام میدم اما فوکوس نمیشه یعنی قبل از فیلم گرفتن دکمه رو تا نصفه فشار میدم و رو موضوع فوکوس انجام می شه و وقتی هم دکمه ضبط رو می زنم همه چی فوکوسه اما به محض اینکه حلقه زوم لنز رو می چرخونم رو سوژه زوم میشه اما تصویر محوه .

كاربر همراه M.Barani آواتار ها
    تشکر کرده
    2650

دوست من من این کار رو انجام میدم اما فوکوس نمیشه یعنی قبل از فیلم گرفتن دکمه رو تا نصفه فشار میدم و رو موضوع فوکوس انجام می شه و وقتی هم دکمه ضبط رو می زنم همه چی فوکوسه اما به محض اینکه حلقه زوم لنز رو می چرخونم رو سوژه زوم میشه اما تصویر محوه .
    سلام
    60دی در فیلمبرداری فوکوس ممتد نداره و شما بایستی فوکوس رو در حالت دستی قرار بدید و با چرخاندن رینگ فوکوس روی سوژه به فوکوس مطلوب دست پیدا کنید
    Miri و داريوش چگيني تشکر می‌کنند.
    مهدی بارانی

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

دوست من من این کار رو انجام میدم اما فوکوس نمیشه یعنی قبل از فیلم گرفتن دکمه رو تا نصفه فشار میدم و رو موضوع فوکوس انجام می شه و وقتی هم دکمه ضبط رو می زنم همه چی فکوسه اما به محض اینکه حلقه زون لنز رو می چرخونم رو سوژه زوم میشه اما تصویر محوه .
    سلام
    چون فيلمبرداري در حالت Live View انجام ميشه و در اين حال هم اصولاً اتوفوكوس خيلي خيلي كند و ضعيف عمل مي كنه (مخصوصاً بالنزهاي نه چندان سريعي مثل 18-200و خصوصاً اگر ديافراگم نسبتاً بسته باشد) اگه در محدوده تصوير شما كنتراست پايين باشه و يا شدت روشنائي زياد باشه، عليرغم نيمه فشار دادن شاتر اتوفوكوس عمل نخواهد كرد. توصيه ميشه در فيلمبرداري در چنين مواردي حتماً از فوكوس دستي استفاده كنيد كه البته كار دشواريه. اگه دوربين رو روي سه پايه قرار بدين هم كيفيت فيلم بالا ميره و هم فوكوس كردن دستي راحت تر ميشه.
    AshegheDVB و M.Barani تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط iceman نمایش پست ها
    سلام
    60دی در فیلمبرداری فوکوس ممتد نداره و شما بایستی فوکوس رو در حالت دستی قرار بدی و با چرخاندن رینگ فوکوس روی سوژه به فوکوس مطلوب دست پیدا کنید
    مرسی حدس می زدم اینطوری باشه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط داريوش چگيني نمایش پست ها
    سلام
    چون فيلمبرداري در حالت Live View انجام ميشه و در اين حال هم اصولاً اتوفوكوس خيلي خيلي كند و ضعيف عمل مي كنه (مخصوصاً بالنزهاي نه چندان سريعي مثل 18-200و خصوصاً اگر ديافراگم نسبتاً بسته باشد) اگه در محدوده تصوير شما كنتراست پايين باشه و يا شدت روشنائي زياد باشه، اتوفوكوس عمل نخواهد كرد. توصيه ميشه در فيلمبرداري در چنين مواردي حتماً از فوكوس دستي استفاده كنيد كه البته كار دشواريه.
    دوست من تشکر ولی اینجوری زوم نکنی بهتره فیلم برداری 60d بخوره توسرش وقتی زوم اپتیکال نداری

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

دوست من تشکر ولی اینجوری زوم نکنی بهتره فیلم برداری 60d بخوره توسرش وقتی زوم اپتیکال نداری
    دوست عزيز دوربين و لنز شما زوم اپتيكال داره ولي فوكوس ممتد نداره. 60D رو دست كم نگيريد به عنوان نمونه نيكون D5100 فوكوس ممتد داره ولي عملاً كار نمي كنه! ضمناً شما در 60D امكان كنترل ديافراگم و سرعت و ... را در حين فيلمبرداري داريد كه در نيكون D5100‌نداريد و عملاً كيفيت فيلمبرداري در 60ِD بالاتر و بسيار حرفه اي تر از نيكون 5100ِاست. فراموش نكنيم كه با 60ِD ويديو كليپ هاي حرفه اي ساخته شده و در كانال هاي تلويزيوني معتبر پخش تجاري شده
    M. Beyrami، masoudfk و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط داريوش چگيني نمایش پست ها
    دوست عزيز دوربين و لنز شما زوم اپتيكال داره ولي فوكوس ممتد نداره. 60D رو دست كم نگيريد به عنوان نمونه نيكون D5100 فوكوس ممتد داره ولي عملاً كار نمي كنه! ضمناً شما در 60D امكان كنترل ديافراگم و سرعت و ... را در حين فيلمبرداري داريد كه در نيكون D5100‌نداريد و عملاً كيفيت فيلمبرداري در 60ِD بالاتر و بسيار حرفه اي تر از نيكون 5100ِاست. فراموش نكنيم كه با 60ِD ويديو كليپ هاي حرفه اي ساخته شده و در كانال هاي تلويزيوني معتبر پخش تجاري شده
    مرسی از راهنمایتون کاملا مطلب رو گرفتم

صفحه 53 از 95 نخستنخست ... 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 63 ... آخرینآخرین