صفحه 25 از 32 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 241 تا 250 , از مجموع 316
Like Tree538تشکر

موضوع: Canon EOS 600D / Rebel T3i / Kiss X5

كاربر فعال M.Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    6030

دوستان آخرین فرمویر عرضه شده برای این بادی چه ورژنی است؟
    Fujifilm X-E3, 18-55mm F2.8-4

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با درود به همه عزیزان
    من تازه وارد دنیای دوربینهای لنزدار شدم و ازین به بعد میخام با سئوالاتم مغزتونو بخورم !!!!!!!!!!!!!!! (کوچیک همه هستیم)
    لطفا یکی راهنمایی کنه چطور با 600 دی فیلمبرداری کنم که اینقدر رنگها گرم نباشه ویه پارازیت هم نداشته باشه ...
    باسپاس

كاربر جديد
    تشکر کرده
    230

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdigolpari نمایش پست ها
    با درود به همه عزیزان
    من تازه وارد دنیای دوربینهای لنزدار شدم و ازین به بعد میخام با سئوالاتم مغزتونو بخورم !!!!!!!!!!!!!!! (کوچیک همه هستیم)
    لطفا یکی راهنمایی کنه چطور با 600 دی فیلمبرداری کنم که اینقدر رنگها گرم نباشه ویه پارازیت هم نداشته باشه ...
    باسپاس
    احتمالا اکسپوژرتون بالاست... بر روی مود فیلم برداری که قرار گرفتید، غلطکی بالای شاتر رو بچرخونید و اکسپوژر رو کم کنید.

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdigolpari نمایش پست ها
    با درود به همه عزیزان
    باسپاس

دوست عزیز ...

مشکل شما در تنظیم وایت بالانس است و با توجه به اینکه به پارازیت (که در عکاسی دیجیتال نویز اطلاق می شود) هم اشاره کردید، احتمال می دهم که زیر نور لامپ های تنگستن و در فضای بسته ای مثلا داخل خانه و با نور کم فیلم برداری کردید. اگر این طور است که باید وایت بالانس خود را تنظیم کنید (روی لامپ تنگستن یا با تنطیم دستی دمای رنگ) و برای پرهیز از نویز هم ناچار به افزایش نور محل و یا باز کردن روزنه دیافراگم هستید.
    hkhaghani تشکر می‌کند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_ut نمایش پست ها
    دوستان عزيز من يه سوال در خصوص دوربينم (600دي ) داشتم. لطفا راهنمايي بفرماييد.
    من در حالت Manual كه مي خوام عكاسي كنم و روي live view هستم يه حالت Simulation روشنايي عكس و .. وجود داره كه در زماني كه من از فلاش اكسترنال استفاده مي كنم نميتونم به دستگاه اين مساله رو بفهمونم و همه تصويرم سياهه (به خاطر سرعت شاتر بالا) كه مجبورم اين حالت سيموليشن رو غير فعال كنم. اما مشكل همينجاست كه نميدونم چطور ميشه اين كار رو انجام داد. تو تمام منو هاي دستگاهم رو گشتم و گزينه اي پيدا نكردم.
    در listView نیست . دکمه menu بزنید در همون منوی اول گزینه flash control تمامی تنظیمات مربوط به فلش داخلی و خارجی قابل کنترل هستند.

كاربر آشنا 5131 آواتار ها
    تشکر کرده
    635

با سلام
    سوالي در مورد اين دوربين برايم مطرح شد

اول= درحين استفاده از لنز هايي مانندFD كه داراي فوكوس و ديافراگم دستي اند بر روي دوربين F00 ميباشد روند كاري و تشخيص دوربين چگونه است
    دوم = بعد از نصب ml تناليته رنگ به قرمز ارغواني در هاي لايت ها تمايل پيدا ميكند كه با بالانس دستي يا كنترل كلوين در مقادير RGBهمه آنها صفر نيست بلكه رنج آن در Rاز 2.000 شروع مي شود اين در حالي است كه مقادير G و B از 1.000 شروع ميگردند .
    در صورت امكان پاسخ و راهنمايي فرمائيد.
    ویرایش توسط 5131 : Thursday 13 June 2013 در ساعت 19:37

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

سؤال دوم رو نميدونم اما در مورد سؤال اول چون لنز هيچ ارتباطی با دوربين نداره بايد همه چيز رو دستی انتخاب کنيد و يا از مود AV استفاده کنيد
    5131 تشکر می‌کند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر آشنا 5131 آواتار ها
    تشکر کرده
    635

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Nouri نمایش پست ها
    دوستان آخرین فرمویر عرضه شده برای این بادی چه ورژنی است؟
    با سلام آخرين فريم ور اين دوربين هفته گذشته در تعميرگاه مركزي آپديت شد بر روي لپ تاب تعمير گاه 8.3.00 بود و بر روي دوربين 1.0.2 نمايش داده مي شود .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    29

سلام دوستان
    هنوز یک هفته نشده که کیس ایکس 5 رو گرفتم و این اولین دوربین dslr هست که باهش کار میکنم.
    چند تا سوال دارم, ممنون میشم راهنماییم کنین.

یکی اینکه iso 12800 چطوری میاد؟!

دوم اینکه چرا وقتی f رو از مقدار مینیمم زیاد تر میکنم، عمق میدان زیاد نمیشه و تغییری نمیکنه. مثلا حتی f22. توی لایو ویو نور محیط کم میشه، اما میدان دید همون میمونه

سوم اینکه وقتی لنز رو معکوس میذارم واسه ماکرو، آسیبی به سنسور وارد میشه؟ (قضیه ی sensor cleaning چیه؟ چجوری سنسور رو تمیز میکنه؟! فیزیکی؟!!)

چهارمین و مهم ترین سوالم درباره همین sensor cleaning هست. وقتی دوربین رو روشن (یا خاموش) میکنم، این کارو که انجام میده و یه صدایی هم به همراه داره! "فیژ .. فیژ".
    در صورتی که اون دو سه روز اول اینطوری نبود.. مشکلی براش پیش اومده عایا؟!

كاربر جديد aryobarzan آواتار ها
    تشکر کرده
    234

سلام دوستان.کسی میدونه چرا فیلمهایی که بادوربین 600دی کنون گرفته میشه درال سی دی دوربین باکیفیت مناسبی دیده میشه ولی در مانیتوربسیار نویز داره؟ این مسئله به چه چیزی مربوط میشه؟آیا راه حلی برای این مشکل وجودداره ؟

صفحه 25 از 32 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... آخرینآخرین