صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 2 3 4 5 6
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 59 , از مجموع 59
Like Tree114تشکر

موضوع: Canon PowerShot SX40 HS

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

دوست عزیز قرار نیست اینجا کسی برای شما کلاس خصوصی یا آموزش گام به گام اصول عکاسی را بگذارد.
    یادگرفتن عکاسی هم به صبر و حوصله و تمرین زیادی نیاز دارد.

برای آموزش اصول عکاسی از مقالات سایت که بلای صفحه لینکش هست استفاده کنید.
    اگر سوالی داشتید میتوانید در تاپیک سوالات عمومی عکاسی سوال خود را مطرح بفرمایید.
    عکسهای خود را هم که به نظر خودتان ارزش نمایش برای دیگران را دارد در تاپیکهای عکسهای شما ارسال نمایید و اگر تایید نشدند میتوانید برای خودتان یک تاپیک باز کرده و اشکلات آنها را بپرسید و یا آنها را در تاپیکهای ارسال آزاد،ارسال کنید.
    دوستان هم اگر مایل باشند در مورد عکسهای شما نظر میدهند.

بحثهای فوق از آنجا که بیشتر به یادگیری اصول عکاسی مربوط هستند تا عنوان تاپیک،بعد از مشاهده شما حذف خواهند شد.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1919

حیف نیس اینقد پول میدی دوربین میخری فیلتر الکی روش می بندی؟ یه فیلتر سیگما بخر در عوض افت کیفیت عکست قابل گذشت هست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط J U N I P E R نمایش پست ها
    من دوربین رو از پایتخت گرفتم (میرداماد). فیلتر یو‌وی رو هم همونجا خریدم.
    فیلتر ۵۲ میلیمتر می‌خوره، چرا نخوره؟! می‌گم الان نصبه روی دوربینم. خیلی راحت هم باز و بسته می‌شه و هیچ مشکلی هم نیست.
    فیلتر رو از پایتخت گرفتم ۱۳ تومن.

عکس فیلتر نصب‌شده روی دوربینم:

فایل پیوست 28221
    morteza khademy و J U N I P E R تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض حجم عکس و کیفیت ! (سوال)

دوستان سلام . من دوربین canon - power shot sx40 hs دارم، با توجه به 12مگاپیکسل بودنش و کیفیت خوبش یه چیزی رو درک نمیکنم ... چرا عکسایی که میگیرم همه حجمشون از 1 مگابایت بیشتر نمیره ؟؟ من قبلا المپیوس داشتم هر عکسی که میگرفتم 4-5مگابایت حجم داشت . این طبیعیه یا مشکله ؟؟؟

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

نقل قول نوشته اصلی توسط alizinati نمایش پست ها
    دوستان سلام . من دوربین canon - power shot sx40 hs دارم، با توجه به 12مگاپیکسل بودنش و کیفیت خوبش یه چیزی رو درک نمیکنم ... چرا عکسایی که میگیرم همه حجمشون از 1 مگابایت بیشتر نمیره ؟؟ من قبلا المپیوس داشتم هر عکسی که میگرفتم 4-5مگابایت حجم داشت . این طبیعیه یا مشکله ؟؟؟
    در منوهای دوربین قسمتی هست که سایز و کیفیت عکس را می توان انتخاب و تعیین کرد. احتمالا مربوط به تنظیمات آن قسمت باشد، آن مکان را باتوجه به دفترچه راهنما پیدا کنید و اندازه عکس و کیفیت را تغییر دهید.
    morteza khademy تشکر می‌کند.
    حمید رضا خاقانی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

CHDK این دوربین رو میخواستم همراه با راهنمای نصب
    کسی از دوستان لینک خارجی چیزی نداره بده ؟

كاربر همراه Amin Naderi آواتار ها
    تشکر کرده
    289

Smile تجربه چند روزه با sx40

بعد از چند روز تست این مدل نتایج زیر حاصل شد

به لطف پردازنده جدید DIGIC 5 واقعا نویز کاهش داشته و تو عمرم ندیدم یه دوربین کامپکت یا SLR Like تو ایزو 3200 اینقدر عالی عمل کنه!
    عکس دارای exif میباشد

Iso 3200

درسته که خیلی با Dslr فاصله داره اما نسبت به دوربین های سنسور کوچیک و همرده خودش یک سرو گردن بهتر عمل کرده

خوب این دوربین 920 هزار تومانی که با لوازم جانبی حدود 1 ملیون تومان قیمت تمام شده داره شاید از لحاظ شارپ بودن عکس ها و کلا امکانات دوربین بدون آینه و یا dslr نتونه داشته باشه اما یکی از مزیتهاش که هر رده ای زمینگیر میکنه قدرت وحشناک سوپر تله 840mm لنزش هست که بدون هر حرفی نظرتونو به قدرت بی نظیر در این زمینه جلب میکنم

واقعا مزه تله بلند یه چیز دیگش
    خوب اینم یه چشمه دیگه از توانایی های این مدل :دی

به هر حال Slr Like رده خودشو داره و یک دوربین همه فن حریف هستش و از همه قابلیت ها یک چشمه داره مثلا ماکرو داره تا تله بلند ولی تو هر بخشی یک نقص داره و اگر فکر میکنید یک روزی در هر بخشی نیاز به امکانات حرفه ای پیدا میکنید توصیه میکنم sx40 برای شما ساخته نشده!
    ravanfar، persian.boy، data و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال morteza khademy آواتار ها
    تشکر کرده
    7060

ممنون از ریویوی شما دوست عزیز!!!
    منم یک ماه میشه که خریدم این دوربین رو البته 850 تومن!
    به عنوان دوربین دوم دوربین بی نظیریه.چند تا نکته در موردش:
    بر خلاف تصور تمام دوستان که حداکثر فوکال این دوربین ها کیفیت خوبی نداره این دوربین در کمال تعجب 840 میلی مترش بسیار بسیار بهتر از 700 یا 800 میلی متر اونه.
    نکته ی بعدی اینکه اصلا به ماکروی صفر سانتی متر اون توجه نکنید!! هیچ کاربردی نداره چون فقط تو 24 میلی متر میسره و بدون کاربرد! 24 میلیمترش رو چسبوندم به یه جامپر هر هر طرف 10 سانت دیگه هم تو کادر بود!!!!!! و سوژه شد مثل یه دونه لوبیا تو صفحه ی کاغذ a4 مثلا!
    تو بقیه ی فوکال ها هم بزرگمنایی 1:1 نمیده هیچ وقت ولی کیفیتش بد نیست.نمونه های ماکر و پرنده ی من تو گالری هست.
    با این حال این دوربین اینقدر جذاب هست که من مدتی دست به اس ال ار نبردم
    faryadprs، Amin Naderi، کوروش و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پشت این پنجره جز هیچ بزرگ ، هیچ نیست!

canon Eos 6D +canon ef 17-40 f4 L+ canon ef 50 f1.8 stm+canon ef 100mm f2.8 L macro+ avanar 135 f2.8+ zenitar 50mm f2

كاربر جديد J U N I P E R آواتار ها
    تشکر کرده
    157

نقل قول نوشته اصلی توسط Malekzadeh نمایش پست ها
    حیف نیس اینقد پول میدی دوربین میخری فیلتر الکی روش می بندی؟ یه فیلتر سیگما بخر در عوض افت کیفیت عکست قابل گذشت هست.
    خب اون موقع خیلی با این چیزها آشنا نبودم، فروشنده گفت لنزت حیفه و این فیلتر رو بزار روش، مام گفتیم چشم:)
    راستی یک نکته در مورد این فیلتر:

وقتی فیلتر نصبه، در حالتی که لرزش گیر Powered IS روشنه، در حالت واید (24 میلیمتر)، ممکنه در یکی از چهار گوش تصویر، اندکی سیاهی دیده بشه که همون فریم مشکی رنگ فیلتره که در گوشه عکس یا فیلم میافته. البته خب خیلی کوچیکه، اما ضایس دیگه...
    محسن محمّدی

كاربر فعال morteza khademy آواتار ها
    تشکر کرده
    7060

نقل قول نوشته اصلی توسط J U N I P E R نمایش پست ها
    خب اون موقع خیلی با این چیزها آشنا نبودم، فروشنده گفت لنزت حیفه و این فیلتر رو بزار روش، مام گفتیم چشم:)
    راستی یک نکته در مورد این فیلتر:

وقتی فیلتر نصبه، در حالتی که لرزش گیر Powered IS روشنه، در حالت واید (24 میلیمتر)، ممکنه در یکی از چهار گوش تصویر، اندکی سیاهی دیده بشه که همون فریم مشکی رنگ فیلتره که در گوشه عکس یا فیلم میافته. البته خب خیلی کوچیکه، اما ضایس دیگه...
    همه ی فیلتر های که قاب دورشون ضخیمه تو واید ترین حالت وینیت میندازه...
    Dariush Chegini و ali k تشکر می‌کنند.
    پشت این پنجره جز هیچ بزرگ ، هیچ نیست!

canon Eos 6D +canon ef 17-40 f4 L+ canon ef 50 f1.8 stm+canon ef 100mm f2.8 L macro+ avanar 135 f2.8+ zenitar 50mm f2

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 2 3 4 5 6