صفحه 52 از 52 نخستنخست ... 2 42 48 49 50 51 52
نمایش نتایج : از شماره 511 تا 515 , از مجموع 515
Like Tree2488تشکر

موضوع: Canon EOS 5D Mark III

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

دوستان و سروران در صورت امکان بنده رو راهنمایی کنید

وقتی تنظیمات دوربین رو رو منوال M میزارم و میخوام دیاف رو تنظیم کنم حرف L میاد و من نمیتونم دیاف رو تنظیم کنم

لطفا راهنمایی کنید چطور مشکل رو برطرف کنم

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad.shahlae نمایش پست ها
    دوستان و سروران در صورت امکان بنده رو راهنمایی کنید

وقتی تنظیمات دوربین رو رو منوال M میزارم و میخوام دیاف رو تنظیم کنم حرف L میاد و من نمیتونم دیاف رو تنظیم کنم

لطفا راهنمایی کنید چطور مشکل رو برطرف کنم
    دوربین را از حالت lock خارج کنید.(پایین و سمت راست نمایشگر)
    yaghoobi، obsidiyan، Majix و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر آشنا irmacfa آواتار ها
    تشکر کرده
    17

دوستان مانت یا افزونه ای نیست این دوربین رو با ماژولی وای فای کرد ؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    128

نقل قول نوشته اصلی توسط irmacfa نمایش پست ها
    دوستان مانت یا افزونه ای نیست این دوربین رو با ماژولی وای فای کرد ؟
    سلام:
    برای تجهیز این دوربین به WIFI میتوانید از مموری کارتهای دارای ماژول وای وای مثل EZ Share استفاده کنید.
    البته به این نکته توجه داشته باشید که این نوع کارتها صرفا فایل عکس را منتقی میکنند و از طریق آنها نمیتوانید کنترلی برروی دوربین داشته باشید. اگر هدف شما اعمال کنترل بر روی دوربین همراه با انتقال فایل است میتوانید از مودم روتر TP MR3040 همراه با اپلیکیشن DSLR Controller استفاده کنید به این ترتیب بر روی کارکرد و تنظیمات الکترونیکی دوربین مانند تغییرات سرعت شاتر, دیافراگرم ,ISO و فوکوس کنترل داشته و فایل عکس را همزمان به گوشی موبایل, تبلت و یا کامپیوتر منتقل نمایید.
    تجربه ای که شخصا با مورد آخر داشته ام بسیار جالب توجه و مفید بوده است. البته یادآوری این نکته لازم است که استفاده از این روش در شرایط نصب دوربین روی سه پایه امکان پذیر است چون بایستی مودم روتر را بوسیله کابل USB به دوربین متصل نمایید و طبیعتا استفاده از دوربین در حال حرکت در حالیکه کابل USB به دوربین متصل است چندان راحت نیست.
    yaghoobi و irmacfa تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا irmacfa آواتار ها
    تشکر کرده
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط dayani نمایش پست ها
    سلام:
    برای تجهیز این دوربین به WIFI میتوانید از مموری کارتهای دارای ماژول وای وای مثل EZ Share استفاده کنید.
    البته به این نکته توجه داشته باشید که این نوع کارتها صرفا فایل عکس را منتقی میکنند و از طریق آنها نمیتوانید کنترلی برروی دوربین داشته باشید. اگر هدف شما اعمال کنترل بر روی دوربین همراه با انتقال فایل است میتوانید از مودم روتر TP MR3040 همراه با اپلیکیشن DSLR Controller استفاده کنید به این ترتیب بر روی کارکرد و تنظیمات الکترونیکی دوربین مانند تغییرات سرعت شاتر, دیافراگرم ,ISO و فوکوس کنترل داشته و فایل عکس را همزمان به گوشی موبایل, تبلت و یا کامپیوتر منتقل نمایید.
    تجربه ای که شخصا با مورد آخر داشته ام بسیار جالب توجه و مفید بوده است. البته یادآوری این نکته لازم است که استفاده از این روش در شرایط نصب دوربین روی سه پایه امکان پذیر است چون بایستی مودم روتر را بوسیله کابل USB به دوربین متصل نمایید و طبیعتا استفاده از دوربین در حال حرکت در حالیکه کابل USB به دوربین متصل است چندان راحت نیست.

یه وسیله تو گوگل پیدا کردم ولی فکر نکنم تو ایران ازش باشه ک راحت میشه باهاش با نرم افزار Camera Conanet کار کرد
    چنین چیزی تو بازار ایران ندید شما ؟

صفحه 52 از 52 نخستنخست ... 2 42 48 49 50 51 52