صفحه 10 از 12 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 114
Like Tree773تشکر

موضوع: Canon EOS-1D X Mark II

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

البته كه همه چيز يك دوربين سنسور نيست ، كانن از قبل هم مشكلي نداشت و اينقدر كه ايراني ها توي جو ديناميك رنج بودن و هستن بعنوان برگه برنده براي كل كل !، اونوري ها توي نخ تكنيك عكاسي و عكس بهتر گرفتن بودن و هستن و خواهند بود ، رقيب دوربين 1DxMKii هم الان D5 هست كه خب عملا حرفي واسه گفتن نداره اما خب قطعا واسه كسانيكه از نيكون استفاده ميكنن ميتونه دوربين ايده الي باشه
    usef، Amin Zarif، lamagra و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    البته كه همه چيز يك دوربين سنسور نيست ، كانن از قبل هم مشكلي نداشت و اينقدر كه ايراني ها توي جو ديناميك رنج بودن و هستن بعنوان برگه برنده براي كل كل !، اونوري ها توي نخ تكنيك عكاسي و عكس بهتر گرفتن بودن و هستن و خواهند بود ، رقيب دوربين 1DxMKii هم الان D5 هست كه خب عملا حرفي واسه گفتن نداره اما خب قطعا واسه كسانيكه از نيكون استفاده ميكنن ميتونه دوربين ايده الي باشه
    در اینکه دینامیک رنج نقطه ضعف کنون خیلی وقت است که بوده و هم اکنون هم هست برای ناظران بدون تعصب شکی نیست . ولی اینکه ایرانی ها در نخ آن هستند و خارجی ها نیستند از آن حرف های بدیعی است که گاهی می شنویم . گرفتاری اینکه فکر می شود فقط خارجی ها خوبند و در فکر تکنیک و مطالعه و ... اند و ایرانی ها گرفتار پول جمع کردن برای خرید دوربین هستند مارا رها نمی کند....
    در همه جای دنیا این بحث ها داغ است. در همه جای دنیا 99درصد دوربین به دست ها بجای مطالعه در زمینه هنر و نقد درحال مطالعه درباره تجهیزات روز و امکاناتی هستند که هیچوقت از آن استفاده نمی کنند و در همه جای دنیا عکاس اگر عکاس باشد با 5D mkii و حتی مارک 1 و دی 700 و امثاله هنوز بهترین عکس ها را می گیرد.
    من فقط ازین که به هویت ایرانی بودن حمله شد ناراحت شدم وگرنه نظرات شخصی همه دوستان محترم و بر روی چشم ما جای دارد.

ارادت
    nima_7878، ashkan 78، Mehrdad-PL و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    در اینکه دینامیک رنج نقطه ضعف کنون خیلی وقت است که بوده و هم اکنون هم هست برای ناظران بدون تعصب شکی نیست . ولی اینکه ایرانی ها در نخ آن هستند و خارجی ها نیستند از آن حرف های بدیعی است که گاهی می شنویم . گرفتاری اینکه فکر می شود فقط خارجی ها خوبند و در فکر تکنیک و مطالعه و ... اند و ایرانی ها گرفتار پول جمع کردن برای خرید دوربین هستند مارا رها نمی کند....
    در همه جای دنیا این بحث ها داغ است. در همه جای دنیا 99درصد دوربین به دست ها بجای مطالعه در زمینه هنر و نقد درحال مطالعه درباره تجهیزات روز و امکاناتی هستند که هیچوقت از آن استفاده نمی کنند و در همه جای دنیا عکاس اگر عکاس باشد با 5D mkii و حتی مارک 1 و دی 700 و امثاله هنوز بهترین عکس ها را می گیرد.
    من فقط ازین که به هویت ایرانی بودن حمله شد ناراحت شدم وگرنه نظرات شخصی همه دوستان محترم و بر روی چشم ما جای دارد.

ارادت
    شلوغش نكن دوست عزيز ! كجا به هويت ايراني حمله شد ؟؟! بايد واقع بين بود و بيخودي رگ غيرت رو باد نكرد و زور زيادي نزد ، امروز با ٥ سال پيش خيلي فرق داره و اگر كسي اهل مطالعه باشه و يه چرخي توي سايت هاي معتبر بزنه خودش متوجه ميشه و احتياج به شلوغ بازي كردن نيست ، يه مثال ساده دوربين ٧ دي مارك دو دوربيني هست كه براي عكاسي حيات وحش و اسپورت ساخته شده ، كدوم عكاس حيات وحش يا اسپورتي مياد تو اون دوربين از ايزوي ١٠٠ يا ٢٠٠ يا حتي ٤٠٠ استفاده كنه كه احتياج به دايناميك رنج بالا داشته باشه ؟!؟!، اون ايزويي كه حيات وحش كار يا عكاس اسپورت استفاده ميكنه دايناميك رنجش مساوي و در بعضي مواقع بهتر از سنسور نيكون خودش رو نشون ميده ، حالا بيا تو اين فروم رو بخون ، يكسال هست هي مقايسه ميكنن آي شدو ريكاوري اونجوري آي ديناميك رنج اينجوري !!!!!! آي كانن بدبخت شد آي نيكون بيچاره ...... بيخيال بابا ...... من اين بحث رو ادامه نميدم چون اوني كه بايد تفكر كنه ميكنه و اوني كه بخواد كل كل كنه ميكنه ،
    lamagra، illidan، Ahmad_ و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    شلوغش نكن دوست عزيز ! كجا به هويت ايراني حمله شد ؟؟! بايد واقع بين بود و بيخودي رگ غيرت رو باد نكرد و زور زيادي نزد ، امروز با ٥ سال پيش خيلي فرق داره و اگر كسي اهل مطالعه باشه و يه چرخي توي سايت هاي معتبر بزنه خودش متوجه ميشه و احتياج به شلوغ بازي كردن نيست ، يه مثال ساده دوربين ٧ دي مارك دو دوربيني هست كه براي عكاسي حيات وحش و اسپورت ساخته شده ، كدوم عكاس حيات وحش يا اسپورتي مياد تو اون دوربين از ايزوي ١٠٠ يا ٢٠٠ يا حتي ٤٠٠ استفاده كنه كه احتياج به دايناميك رنج بالا داشته باشه ؟!؟!، اون ايزويي كه حيات وحش كار يا عكاس اسپورت استفاده ميكنه دايناميك رنجش مساوي و در بعضي مواقع بهتر از سنسور نيكون خودش رو نشون ميده ، حالا بيا تو اين فروم رو بخون ، يكسال هست هي مقايسه ميكنن آي شدو ريكاوري اونجوري آي ديناميك رنج اينجوري !!!!!! آي كانن بدبخت شد آي نيكون بيچاره ...... بيخيال بابا ...... من اين بحث رو ادامه نميدم چون اوني كه بايد تفكر كنه ميكنه و اوني كه بخواد كل كل كنه ميكنه ،
    بحث شخصی در فروم خوب نیست ولی فکر میکنم باید تجدید نظری در نوع انتخاب کلمات داشته باشید و بحث را انقدر سریع شخصی نکنید.
    یعنی شما فکر میکنید فقط عکاسان حیات وحش و ورزشی ازین دوربین استفاده می کنند؟؟
    کسی رو میشناختم که همیشه دست پیش میگرفت که پس نیفته ، مثلا همواره در حال هواداری از یک برند بود و تا میگفتیم آقا جان این برند انقدر ها هم علیه السلام نیست میگفت آقا جان کل کل نکنید ....
    ashkan 78، MahBaz، M.Nouri و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    بحث شخصی در فروم خوب نیست ولی فکر میکنم باید تجدید نظری در نوع انتخاب کلمات داشته باشید و بحث را انقدر سریع شخصی نکنید.
    یعنی شما فکر میکنید فقط عکاسان حیات وحش و ورزشی ازین دوربین استفاده می کنند؟؟
    کسی رو میشناختم که همیشه دست پیش میگرفت که پس نیفته ، مثلا همواره در حال هواداری از یک برند بود و تا میگفتیم آقا جان این برند انقدر ها هم علیه السلام نیست میگفت آقا جان کل کل نکنید ....

اتفاقا كسي كه بحث رو نه تنها شخصي بلكه هويتي و ملي و ايراني كرده شماييد نه من ! نوع كلمات هم از نظر من نه بي ادبي هست و نه ايرادي داره اگر از ديد شما ايراد داره نخونيد ، اما در مورد دوربين ٧ دي مارك دو ؛ ظاهرا شما جاي مديران توليد كانن هم تفكر ميفرماييد خب اگر اينجوريه اشتباه از من بود اين دوربين براي عكاسي از منظره ساخته شده ! اما در مورد اون ٩٩ درصدي از عكاسان دنيا كه فرموديد مشغول و سرگرم تجهيزات و احيانا دايناميك رنج هستن ميتونيد اسم ١٠ عكاس برتر دنيا رو نام ببريدكه مشغول و در گير اينجور بحث ها هستن ؟ ( اميدوارم شانس با من باشه و اون ١٠ نفر توي اون ١ درصد باقي مونده نباشن!! )

اما در مورد نوشته آخرتون ، اگر منظورتون من هستم كه بايد خدمتتون بگم كه من طرفدار كانن هستم و چيزي رو كتمان نميكنم اما اينكه بخوام بگم كانن بي نظير و بي نقص هست يا بالعكس نيكون ،هيچوقت اين كار رو نكردم و قضاوت در مورد نوشته شما رو واگذار ميكنم به دوستاني كه من رو ميشناسن
    usef، lamagra و m_o_3586 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

فکر میکنم کل این بحث باید بره تاپیک بحث های بی ربط ولی نمی تونم چشمم رو به لحن پرخاشگرانه ،متعصبانه و بدور از این فروم یکی از این دو عکاس محترم ببندم.....

اسم نمیبرم،قضاوت با خودتون.
    DELL، ashkan 78، Mehrdad-PL و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی

كاربر همراه usef آواتار ها
    تشکر کرده
    4817

بدور از حواشی بنده با نظر جناب نژادی موافقم و دوربین و تجهیزات باید برای اهدافی که ساخته شده مورد قضاوت قرار بگیره، کنن با قرار دادن واحد A/D روی سنسور فاصله داینامیک رنج رو در ایزوی پایه تا اندازه زیادی بهبود بخشیده، هر چند در مجموع این دوربین ها بیشتر مناسب برای ژانرهای خاص خبری اسپرت و حیاط وحش هستند که شرایط نوری غیر قابل پیش‌بینی و بعضا نامناسب خواهد بود .
    بنابراین صحبت جناب نژادی در مورد مهمتر بودن کیفیت تصاویر در ایزوهای بالا در چنین دوربین هایی نسبت به ایزو پایه منطقی است.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط usef نمایش پست ها
    بدور از حواشی بنده با نظر جناب نژادی موافقم و دوربین و تجهیزات باید برای اهدافی که ساخته شده مورد قضاوت قرار بگیره، کنن با قرار دادن واحد A/D روی سنسور فاصله داینامیک رنج رو در ایزوی پایه تا اندازه زیادی بهبود بخشیده، هر چند در مجموع این دوربین ها بیشتر مناسب برای ژانرهای خاص خبری اسپرت و حیاط وحش هستند که شرایط نوری غیر قابل پیش‌بینی و بعضا نامناسب خواهد بود .
    بنابراین صحبت جناب نژادی در مورد مهمتر بودن کیفیت تصاویر در ایزوهای بالا در چنین دوربین هایی نسبت به ایزو پایه منطقی است.
    درسته اين رده دوربين ها تخصصيه اما چون اين مدل و 80 دی جديد ترين دوربين کنون هستند ميشه از روی تغييراتشون تغييرات احتمالی رده های نزديک بهشون رو هم حدس زد
    usef و a.g g.a تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر همراه I.Givili آواتار ها
    تشکر کرده
    1572

درود

بالاخره تست استودیویی داینامیک رنج این بادی هم در سایت dpreview منتشر شد !
    با این اوصاف فکر کنم باید از کنن انتظار یک 5D متفاوت رو ازلحاظ داینامیک رنج باید داشته باشیم .(به زودی)
    پیشرفت سنسور تا حد چشمگیری افزایش یافته در این زمینه...

Capture.JPG

لینک مقایسه با D5 نیکون و سایر رقبا :
    Canon catching up? Canon EOS-1D X II tested in our studio: Digital Photography Review

پ.ن : من پست مجید عزیز رو ندیده بودم ، عذرخواهی میکنم ، یه جورایی با تاخیر زیاد خط رو خط شدم
    ویرایش توسط I.Givili : Saturday 7 May 2016 در ساعت 00:34
    Nima Sadigh، nicebluesky، obsidiyan و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "آیدین گیویلی"
    www.idingivili.ir
    Canon 70D + 100mm macro L , 50mm F1.4 , 10-18mm , Speedlite 600ex-rt

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    93

1 سر و گردن از D5 بالاتره....
    خدارو شکر که مشکل Dynamic range هم حل شد..

نقل قول نوشته اصلی توسط I.Givili نمایش پست ها
    درود

بالاخره تست استودیویی داینامیک رنج این بادی هم در سایت dpreview منتشر شد !
    با این اوصاف فکر کنم باید از کنن انتظار یک 5D متفاوت رو ازلحاظ داینامیک رنج باید داشته باشیم .(به زودی)
    پیشرفت سنسور تا حد چشمگیری افزایش یافته در این زمینه...

Capture.JPG

لینک مقایسه با D5 نیکون و سایر رقبا :
    Canon catching up? Canon EOS-1D X II tested in our studio: Digital Photography Review

پ.ن : من پست مجید عزیز رو ندیده بودم ، عذرخواهی میکنم ، یه جورایی با تاخیر زیاد خط رو خط شدم
    obsidiyan تشکر می‌کند.

صفحه 10 از 12 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 آخرینآخرین