صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 103
Like Tree67تشکر

موضوع: Canon EOS 30D

كاربر همراه odesa آواتار ها
    تشکر کرده
    133

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 30D

سلام
    سوالی داشتم از دوستان
    من چند تا دلیل میخوام که این دوربین رو نخرم!!!
    یکی از دوستان این بدنه رو داره میخواد بفروشه من میخوام دوربین خودمو بفروشم این دوربین رو بگیرم-چون محکم بودن بدنه برام مهمه -زیاد بیرون میرم-دوربینم دوست دارم همیشه همراهم باشه-به مود لایو ویو احتیاجی ندارم و به عکاسی نجومی علاقه دارم.
    از دوستانی که این دوربین رو دارند خواهش میکنم تجربیاتشونو با من به اشتراک بزارند تا تصمیم درستی بگیرم -شخصا فک میکنم این دوربین از دوربین خودم بهتر باشه...
    ضمنا برای اتلیه این دوربین خوبه؟

كاربر همراه arash1988 آواتار ها
    تشکر کرده
    1119

نقل قول نوشته اصلی توسط odesa نمایش پست ها
    سلام
    سوالی داشتم از دوستان
    یکی از دوستان این بدنه رو داره میخواد بفروشه من میخوام دوربین خودمو بفروشم این دوربین رو بگیرم-چون محکم بودن بدنه برام مهمه -زیاد بیرون میرم-دوربینم دوست دارم همیشه همراهم باشه-به مود لایو ویو احتیاجی ندارم و به عکاسی نجومی علاقه دارم.
    از دوستانی که این دوربین رو دارند خواهش میکنم تجربیاتشونو با من به اشتراک بزارند تا تصمیم درستی بگیرم -شخصا فک میکنم این دوربین از دوربین خودم بهتر باشه...
    به نظر من برای نخریدن 30D یکی از قوی ترین دلایل میتونه این باشه که قدیمیه و خیلی از امکانات جالب و جدید رو نداره. در ضمن weather proof هم نیست (40D هست) و سنسورش رو هم تمیز نمیکنه (گرچه dust-cleaning دوربینهای جدید هم از نظر خیلی ها به درد نمیخوره) و ISOش هم حداکثر 400 هست.

فکر میکنم اگه دنبال مقایسه 40D و 30D و بعدش 50D و 40D بگردید دلایل زیادی برای نخریدن دستتون بیاد :biggrin:

ولی خب برای خریدنش هم ممکنه دلایل خوبی باشه که از نظر خودتون به بقیه بچربه.
    odesa تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام
    سوالی داشتم از دوستان
    تنها دليل مي تونه قيمت بسيار عالي 40D باشه وگرنه دليل ديگري وجود نداره و اگر كاركردش كمه و قيمت خيلي مناسبي داره ( مثلا زير 500 هزار تومان) حتما بخريدش.
    odesa و FarshadPix تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    133

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    تنها دليل مي تونه قيمت بسيار عالي 40D باشه وگرنه دليل ديگري وجود نداره و اگر كاركردش كمه و قيمت خيلي مناسبي داره ( مثلا زير 500 هزار تومان) حتما بخريدش.
    با لنز 18-55 لرزشگیر و یک رم دوگیگ میگه 650 ! اما کارکردش زیر 1000 شاته!
    ضمنا من امروز چند تا جا زنگ زدم گفتن 40 دی نیست!

تشکر کرده
    133

نقل قول نوشته اصلی توسط arash1988 نمایش پست ها
    به نظر من برای نخریدن 30D یکی از قوی ترین دلایل میتونه این باشه که قدیمیه و خیلی از امکانات جالب و جدید رو نداره. در ضمن weather proof هم نیست (40D هست) و سنسورش رو هم تمیز نمیکنه (گرچه dust-cleaning دوربینهای جدید هم از نظر خیلی ها به درد نمیخوره) و ISOش هم حداکثر 400 هست.

فکر میکنم اگه دنبال مقایسه 40D و 30D و بعدش 50D و 40D بگردید دلایل زیادی برای نخریدن دستتون بیاد :biggrin:

ولی خب برای خریدنش هم ممکنه دلایل خوبی باشه که از نظر خودتون به بقیه بچربه.
    ببخشید این امکانات جدید در عملکرد دوربین تاثیر مستقیم داره؟میشه به عنوان مثال یک نمونه اش را بازگو کنید ممنون.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4296

نبود لایو ویو و عکاسی نجومی؟! چه حرفا!البته نه این که امکان پذیر نباشه... میشه. ولی باید قلق کار دستتون بیاد.
    در ضمن موافق این حرف هستم که 40 دی دست دو خیلی ارجح تر از 30 دی هست... تازه رو دوربینتون اسم نمی ذارن و نمی گن CD
    :biggrin:

اگر نمی تونید از کنار 30 دی راحت بگذرید، با یه کم تحمل فشار مالی، فکر کنم 1000 دی را هم نگه دارید و 30 دی را هم به آن اضافه کنید، بهتر باشد. داشتن 2 بدنه لذتی وصف نا پذیر دارد... (حالا حساب کنید که بعضی ها 3-4 و... بدنه دارند) البته خیلی من موافق نیستم...

کد:
    http://www.akkasee.com/forum/showpost.php?p=130823&postcount=148
    odesa و FarshadPix تشکر می‌کنند.
    اصلان نورقاسمی

تشکر کرده
    1119

ببخشید این امکانات جدید در عملکرد دوربین تاثیر مستقیم داره؟میشه به عنوان مثال یک نمونه اش را بازگو کنید ممنون.
    بستگی داره که به چی بگید عملکرد. هیچکدومشون رو نمیشه برتری مهمی به حساب آورد اما به هر حال در مجموع نداشتنشون میتونه پوینت منفی باشه.

من پیشنهاد میکنم ریویو 40D رو توی یک سایتی مثل dpreview که همیشه دوربین رو با هم رده قبلیش مقایسه میکنه بخونید. خیلی کامل و جزیی تفاوتها رو توضیح داده.

http://www.dpreview.com/reviews/canoneos40d/

اینم قابلیتهای جدید 40D نسبت به 30D

http://www.dpreview.com/reviews/canoneos40d/page3.asp

قیمت 40D به نسبت کاری که میکنه الان خیلی خوب شده. به نظر من سراغ 40D برید. و تا اونجایی که من میدونم Live View و LCD بزرگتر هم مزیتهایی نیستند که بشه خیلی راحت از کنارشون گذشت، هر دو در مواقعی به کار میان.
    ویرایش توسط arash1988 : Saturday 12 September 2009 در ساعت 20:37 دلیل: افزودن لینک
    odesa تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

[QUOTE=arash1988;131485]به نظر من برای نخریدن 30D یکی از قوی ترین دلایل میتونه این باشه که قدیمیه و خیلی از امکانات جالب و جدید رو نداره. در ضمن weather proof هم نیست (40D هست) و سنسورش رو هم تمیز نمیکنه (گرچه dust-cleaning دوربینهای جدید هم از نظر خیلی ها به درد نمیخوره) و ISOش هم حداکثر 400 هست.

سلام
    در مورد weather proof بودن 40D مطمئن ايد؟ در قسمت باتري و كارت حافظه فقط صادق است. در غير اين صورت پس فرق اش با سري 1D چيه؟
    در مورد حداكثر ISO 400 منظوراتون در حالت Auto ISO بود ديگه؟
    Canon EOS 6D
    --------------------
    Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM, Canon EF 80-200mm f/4.5-5.6 II, Canon Ef 50mm f/1.8II

تشکر کرده
    1119

[QUOTE=Afshin55;131505]
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash1988 نمایش پست ها

سلام
    در مورد weather proof بودن 40D مطمئن ايد؟ در قسمت باتري و كارت حافظه فقط صادق است. در غير اين صورت پس فرق اش با سري 1D چيه؟
    در مورد حداكثر ISO 400 منظوراتون در حالت Auto ISO بود ديگه؟
    weather proof بودن فقط به معنای کاملا بسته بودن درزها نیست. 40D در کل sealing بهتری نسبت به 30D داره. در سری 1D این sealing تقریبا کامله و همه بخشها رو پوشش میده.

بله. متاسفانه کلمه auto رو جا انداختم. عذر میخوام
    artara74 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

Exclamation پاسخ: Canon EOS 30D

نقل قول نوشته اصلی توسط aslanaslan نمایش پست ها
    اگر نمی تونید از کنار 30 دی راحت بگذرید، با یه کم تحمل فشار مالی، فکر کنم 1000 دی را هم نگه دارید و 30 دی را هم به آن اضافه کنید، بهتر باشد. داشتن 2 بدنه لذتی وصف نا پذیر دارد... (حالا حساب کنید که بعضی ها 3-4 و... بدنه دارند) البته خیلی من موافق نیستم...

کد:
    http://www.akkasee.com/forum/showpost.php?p=130823&postcount=148

سلام

با جناب قاسمی هم عقیده‌ام.
    شاید برایتان جالب باشد، از وقتی به 1000D دوستان سرک کشیدم، نبود sensor cleaning، نبود لایو ویو و چندتایی آپشن دیگر یه نموره رو مخم داره رژه می‌ره.
    داشتن دو بدنه هم به قول آقای قاسمی لذتی دارد برای خودش!!! و فکر می‌کنم نگه داشتن 1000D در کنار 30D کاملاً عاقلانه باشد.
    artara74 و AslanAslan تشکر می‌کنند.
    .

صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین