صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22
Like Tree43تشکر

موضوع: CANON EOS 90D

كاربر همراه mohamad.k آواتار ها
    تشکر کرده
    593

سلام دوستان من این دوربین رو چند روزی هست خریدم تو مد خود کار فلاش پاپ اپ اون اتوماتیک باز نمیشه مگر با دستی بازش کنم این ایراده یا تو این مدل این طور هست از دوستانی 90D دارند خواهش میکنم راهنمایی کنند تا اگر مشکل داره بفرستم برای رفع اون متشکرم

تشکر کرده
    593

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.k نمایش پست ها
    سلام دوستان من این دوربین رو چند روزی هست خریدم تو مد خود کار فلاش پاپ اپ اون اتوماتیک باز نمیشه مگر با دستی بازش کنم این ایراده یا تو این مدل این طور هست از دوستانی 90D دارند خواهش میکنم راهنمایی کنند تا اگر مشکل داره بفرستم برای رفع اون متشکرم
    سلام ممنون خودم فهمیدم در این مدل فلاش به طور خودکار عمل نمیکنه و باید دستی باز بشه به جای اون یک گزینه اضافه شده که به فلاش قابلیت این رو میده که در صورت باز بودن هم در محیط پرنور عمل نکنه بر خلاف مدل هی قبلی که با باز شدن فلاش پاپ اپ در محیط پور نور هم فلاش عمل میکرد.
    Moty و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2

.
    ویرایش توسط siavash : Wednesday 29 April 2020 در ساعت 02:33

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2

یک سوال داشتم در مورد تجربه شما از جزئیات عکس در این دوربین جدیدتون. دیدم در تجهیزاتتون لنز 17-85 استفاده می‌کردید با دوربین هفتاد دی که رزلوشن واقعیش حداکثر حدود هشت یا نه مگاپیکسل میشد با اون بدنه آیا با این بدنه جدید که سی و دو مگاپیکسل هست افزایشی حتی مختصر در جزئیات ثبت شده عکسها مشاهده می‌کنید؟
    ویرایش توسط siavash : Wednesday 29 April 2020 در ساعت 02:31

تشکر کرده
    593

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash نمایش پست ها
    یک سوال داشتم در مورد تجربه شما از جزئیات عکس در این دوربین جدیدتون. دیدم در تجهیزاتتون لنز 17-85 استفاده می‌کردید با دوربین هفتاد دی که رزلوشن واقعیش حداکثر حدود هشت یا نه مگاپیکسل میشد با اون بدنه آیا با این بدنه جدید که سی و دو مگاپیکسل هست افزایشی حتی مختصر در جزئیات ثبت شده عکسها مشاهده می‌کنید؟
    با سلام به خدمت شما دوست عزیز اول راجع به مگاپیکسل 70D خدمت تان عرض کنم که با خواندم متن جناب عالی شک کردم چند تا از عکس های قدیمی خودم رو باز بینی کردم تا اونجا که من میدانم پکسل یک تصویر از حاصل ضرب پیکسل های عمودی با افقی اون بدست میاد که تو 70d میشه 5472 ضرب در 3648 که میشد 19961856
    که تقریبا میشه 20 مگاپیکسل یک خورده کم حالا شما اون 8 مگاپیکسل رو از کجا اوردید خدا میداند اما در مورد سوال تون باید بگویم شاید به نظر من اینطور باشه واقعا فرق داره چه از نظر کیفیت تصویر به خاطر سنسور جدید تر و پردازنده اون و چه از نظر مگا پیکسل بیشتر
    موفق باشد دوست عزیز

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2

با سلام به خدمت شما دوست عزیز اول راجع به مگاپیکسل 70D خدمت تان عرض کنم که با خواندم متن جناب عالی شک کردم چند تا از عکس های قدیمی خودم رو باز بینی کردم تا اونجا که من میدانم پکسل یک تصویر از حاصل ضرب پیکسل های عمودی با افقی اون بدست میاد که تو 70d میشه 5472 ضرب در 3648 که میشد 19961856
    که تقریبا میشه 20 مگاپیکسل یک خورده کم حالا شما اون 8 مگاپیکسل رو از کجا اوردید خدا میداند اما در مورد سوال تون باید بگویم شاید به نظر من اینطور باشه واقعا فرق داره چه از نظر کیفیت تصویر به خاطر سنسور جدید تر و پردازنده اون و چه از نظر مگا پیکسل بیشتر
    موفق باشد دوست عزیز
    موفق باشد دوست عزیز
    خیلی ممنون از جوابتون و توضیحتون سوال من این بود که شما خودتون در عکس هایی که میگیرید یک مقدار هر چند کم از افزایش شارپنس رو با چشم دیدید؟ چون قاعدتاً نباید افزایشی در جزییات بوجود بیاد بخاطر محدودیت های فیزیکی که سایز سنسور ایجاد می‌کنه که در تناسب با کیفیت و رزولوشن خود عدسی لنز یک میزانی از جزییات رو ثبت می‌کنه که مثلا برای لنز هفده هفتاد حدود هشت نه مگاپیکسل باید باشه برای لنز های فیکس دوازده مگاپیکسل حدودا. من با توجه به اینکه حتی یک مگاپیکسل واقعی در افزایش جزییات برای لنز های زوم سفری می‌تونه بخوبی دیده بشه در عکسهای دوربین های این قطع برام جالبه که ببینم آیا این افزایش مگاپیکسلی تاثیر حتی اندک داشته در جزییات نهایی یا نه. در مورد مطلبی که درباره که درباره هشت مگاپیکسل گفتم لینک تست لنز خودتونو می‌زارم که میتونید ببینید با دوربین های مختلف چند رزولوشن خروجی شارپنس اش هست و اینکه اگر در قسمت مجرمنت نگاه کنید می‌بینید حتی در چه فاصله کانونی با بدنه های انتخاب شده چقدر خروجی داره اما متاسفانه دوربین نود دی در این تست ها نیست برای همین از مشاهدات شما که دوربین رو دارید سوال کردم.
    https://www.dxomark.com/Lenses/Canon...n-EOS-70D__895

تشکر کرده
    593

سلام همان طور که خدمت جابعالی عرض کردم به نظر من که خیلی بهتر شده حالا یا من به دلیل نو بودن بدنه یک مقدار دچار حیجان زدگی شدم یا واقعا همین طوره که این مسئله با گذشت زمان و تست باقی دوستانی که از این دوربین خریداری کردن مشخص خواهد شد و نقاط قوت و ضعف ان معلوم خواهد گردید.
    پاینده باشید
    siavash تشکر می‌کند.

كاربر همراه obsidiyan آواتار ها
    تشکر کرده
    6350

سلام به عزیزان . یه جایی خوندم نوشته بود فوکوس اتومات چهره رو منظره‌یاب خیلی خوب نیست ولی لایو ویو بهتره . آیا این نوشته صحت داره ؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    72

با سلام متاسفانه با اینکه سایز عکسهای این مدل بزرگ شده و جزئیات بیشتر نشن میده ولی احساس میکنم بالای5 مگاپیکسلشو فقط با نویز پر کردن ایزوی 100 این مدل با ایزی 500 دیگر دوربینها برابری میکنه اولین بارم بود عکساشو دیدم خیال کردم رو ایزو 500 ....همون 24 پیکسل بهتره

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط kiyan نمایش پست ها
    با سلام متاسفانه با اینکه سایز عکسهای این مدل بزرگ شده و جزئیات بیشتر نشن میده ولی احساس میکنم بالای5 مگاپیکسلشو فقط با نویز پر کردن ایزوی 100 این مدل با ایزی 500 دیگر دوربینها برابری میکنه اولین بارم بود عکساشو دیدم خیال کردم رو ایزو 500 ....همون 24 پیکسل بهتره
    درود
    دوربین شما دوربین بسیار خوبیست ، من سمپل ها و بررسی هایی که از این دوربین دیدم عملکرد خوبی داشته ، شما در شرایط نوری متفاوت امتحان کردید ، و اینکه از‌چه لنزی استفاده میکنید ؟
    https://www.dxomark.com/Cameras/Comp...00___1076_1161
    این مقایسه دوربین 80d و رقیب نیکونیش است
    و در بررسی سایت های مثل دی پی ریویو خیلی عملکرد کنترل نویز در این دوربین با نسل قبل تفاوت چندانی نکرده ،
    و اینکه حتما با فرمت raw عکاسی کنید و نتیجه رو بررسی کنید
    بسته به تجربه شخصی خودم معمولا تو این سطح دوربین ها تا ایزوهای بالاتر حتی ۸۰۰ و ۱۰۰۰ تفاوت نویز در شرایط عادی انقدر فاحش نیست مگر در نور کم و کراپ ۱۰۰ در ۱۰۰
    mohamad.k تشکر می‌کند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین