صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24
Like Tree8تشکر

موضوع: کدوم دوربین بهتره ؟ A710is or S3is

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

پیش فرض پاسخ: کدوم دوربین بهتره ؟ A710is or S3is

من a710 دارم و با نظر آقاي قديري موافقم اين دو دوربين اختلاف زيادي با هم ندارن .اختلافهاشون به ترتيب زير هست.
    1- a710 زوم 6x داره ولي زووم اپتيكال s3 بيشتره (10x)
    2- ارگونومي بدنه شون فرق داره s3 خوشدست تره ولي در عوض سنگين ترو بزرگتر هم هست .و حمل ونقلش سخت تر.
    3- a710 دوتا باطري ميخوره ولي s3 با 4 باطري كار ميكنه كه خودش باعث وزن بيشتر ميشه .
    4- زماني كه من a710 رو خريدم اگه حدود 60 تومن بيشتر هزينه ميكردم ميتونستم يه s3 بگيرم .

در كل بنظر من بهترين مزيت a710 امكانات نسبتا" زياد در برابر اندازه كوچكتر هست البته بعنوان يه دوربين كامپكت خيلي هم كوچك بحساب نمياد .
    و شايد تنها برتري s3 بر a710 همون رووم اپتيكال 10x باشه كه بنظرم ارزش زيادي داره .

حالا تصميم با خودتونه كه بين وزن بيشتر و زووم بالاتر يا دوربين سبكتر و زووم پاينتر و قيمت كمتر يكي رو انتخاب كنيد.

كاربر همراه sam_moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    451

شباب جان s3is زوم 12X داره که معادل 35 اون میشه 36/436
    این دوربین های ظریف برای کار دیگری به جز نیاز دوستمان ساخته شده اند
    ixus ها دوربین های خوبی هستند اما برای کاربری که فقط عکس های اصطلاحاً دور همی میخواهد
    ایشان به یه دوربین like slr احتیاج دارند
    shabab تشکر می‌کند.
    سام مقدم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

Arrow پاسخ: کدوم دوربین بهتره ؟ A710is or S3is

در كل بنظر من بهترين مزيت a710 امكانات نسبتا" زياد در برابر اندازه كوچكتر هست البته بعنوان يه دوربين كامپكت خيلي هم كوچك بحساب نمياد .
    و شايد تنها برتري s3 بر a710 همون رووم اپتيكال 10x باشه كه بنظرم ارزش زيادي داره .
    یعنی تن8ها تفاوت این دو مدل در سایز و زوم هستش ؟ خب اگه اینجوری باشه که آ710 قطعا انتخاب بهتری خواهد بود، ولی گمان نکنم تنها تفاوتشون تو این موارد باشه.

خوب باشیم.

كاربر همراه sam_moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    451

میتوان گفت بله در بك سطح هستند
    اما این زوم بالا باعث شده كه s3is یک کلاس بالا تز از A710 قرار بگیرد!
    به هر حال میتوان گفت که مهم ترین فاکتور این دوربین ها لنز آنهاست نه megapixel
    این لنز قدرت مانور بسیار بیشتری در اختیار شما میگذارد!
    البته نمیدانم واید A710 چه قدر است چون s3is واید جذابی ندارد
    سام مقدم

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

نقل قول نوشته اصلی توسط M-merlin نمایش پست ها
    یعنی تن8ها تفاوت این دو مدل در سایز و زوم هستش ؟ خب اگه اینجوری باشه که آ710 قطعا انتخاب بهتری خواهد بود، ولی گمان نکنم تنها تفاوتشون تو این موارد باشه.

خوب باشیم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام

از نظر كنترلها و تنظیمات تقریبا" میشه گفت هر دو یك چیزند و S3 Is چیزی از A710 بیشتر نداره!!!

ولی زوم دو برابر S3 Is و فلاش قویتر و بدنه خوشدستتر و با كلاستر و ...در مقابل ابعاد جمع و جور 710 قرار داره!!!

هر دو امكان استفاده از هك نرم افزاری رو دارند, به نظرم به جای قیمت, بیشتر توجهت رو ابعادشون باشه.

ظاهرا" تنها تفاوتي كه ميشه قائل شد همون هايي هستن كه گفتم من باs3 كار نكردم ولي اگه مشخصات دودوربين رو كنار هم بذارين اختلاف زيادي نخواهيد ديد
    بنظرم نصب هك نرم افزاري روي اين دو دوربين شما رو صاحب يه دوربين جديد خواهد كرد.

يك مقايسه دقيق از دو دوربين در لينك زير هست .
    http://www.imaging-resource.com/CAMD...submit=Compare

كاربر همراه Christ Melikian آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

راستش A710 is دارم و به عنوان یه دوربین کامپک و زوم مناسب برای کاربرد های معمولی و دم دستی خیلی عالیه
    و دوست صمیمی من هم S3 is دارن که معرف حظورتون هست

منتها بعد از گذر تقریبا 7 ماه هر دومون تا حد زیادی جذب عکاسی شدیم و میخواهیم که این هنر و البته تفریح برای امسال چون من که حرفشون چیز دیگریست رو یک پله ارتفا دهیم منتها من خیلی راحت این دوربین رو میزارم خونه و به عوان دوربین دم دستی تو مهمونی ها و جاهای خودمانی و قابلیت فیلم برداریش یک دوربین خانوادگی محسوب میکنم که مثلا خانومم هم راحت باهاش عکاسی میکنن و میرم یه dsl 400d کانون رو میخرم و به تفریح شخصیم میرسم

منتها دوست من الان واقعا چاره ای جز فروش این دوربین که حتی کمتر از نصف قیمت میخرن ندارن و تهیه مدل یه Dslr در حد مبتدی ( مثل من ) چون از لحاظ ترکیب وزن و راحتی استفاده اصلا S3 is نمیتونه مثل A710 is دم دستی و خانوداگی محسوب بشه این نظر من با این شرایطی است که دارم الان.

باز نظر نهایی رو دوستان صاحب نظر تر باید بدهند و صد البته خودتان با در نظر گرفتن شرایط خودتون و این که احتمالا به کدام سو در عکاسی در حال حرکتید .
    Mashhadi Vahid و shabab تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    599

Exclamation پاسخ: کدوم دوربین بهتره ؟ A710is or S3is

نقل قول نوشته اصلی توسط CastrolGT نمایش پست ها
    راستش A710 is دارم و به عنوان یه دوربین کامپک و زوم مناسب برای کاربرد های معمولی و دم دستی خیلی عالیه

منتها بعد از گذر تقریبا 7 ماه هر دومون تا حد زیادی جذب عکاسی شدیم و میخواهیم که این هنر و البته تفریح برای امسال چون من که حرفشون چیز دیگریست رو یک پله ارتفا دهیم منتها من خیلی راحت این دوربین رو میزارم خونه و به عوان دوربین دم دستی تو مهمونی ها و جاهای خودمانی و قابلیت فیلم برداریش یک دوربین خانوادگی محسوب میکنم که مثلا خانومم هم راحت باهاش عکاسی میکنن و میرم یه dsl 400d کانون رو میخرم و به تفریح شخصیم میرسم

منتها دوست من الان واقعا چاره ای جز فروش این دوربین که حتی کمتر از نصف قیمت میخرن ندارن و تهیه مدل یه Dslr در حد مبتدی ( مثل من ) چون از لحاظ ترکیب وزن و راحتی استفاده اصلا S3 is نمیتونه مثل A710 is دم دستی و خانوداگی محسوب بشه این نظر من با این شرایطی است که دارم الان.

باز نظر نهایی رو دوستان صاحب نظر تر باید بدهند و صد البته خودتان با در نظر گرفتن شرایط خودتون و این که احتمالا به کدام سو در عکاسی در حال حرکتید .
    :):):::big grin::::::big grin::::biggrin::biggrin:

كاربر همراه
    تشکر کرده
    599

Exclamation پاسخ: کدوم دوربین بهتره ؟ A710is or S3is

نقل قول نوشته اصلی توسط CastrolGT نمایش پست ها

با توجه به صحبتاي دوستمون ::::big grin::::::big grin::::::big grin::::::big grin::::::big grin:::
    اگه قصد هوايي شدن نداريد و s3 is يار هميشگي شماست با توجه به زوم اپتيكال بيشتر ش s3 بنظرم بهتره ولي اگه قراره به فكر آپگريد بيفتين يه دوربين جمو جور بگير حتي جمو جور تر از a710is . بنظر من 510 گرم براي يه دوربين كامپكت وزن زياديه و دستو پاگير ميشه.
    مزيت s3 رو هم دوستان بارها ذكر كردن اونم زوم اپتيكال 12 ايكسيشه.
    shabab و Christ Melikian تشکر می‌کنند.
    سينااكبرنيا

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

Arrow پاسخ: کدوم دوربین بهتره ؟ A710is or S3is

سلام دوستان
    ممنونم از راهنماییهای همتون، بالاخره خریدم:cool: S3IS قدرتمند رو خریدم دوستان و چقدر از انتخاب و خریدم رضایت دارم:biggrin:

کم کم میام به جمعتون میپیوندم.

بی پایان باشیم.

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Thumbs up پاسخ: کدوم دوربین بهتره ؟ A710is or S3is

نقل قول نوشته اصلی توسط M-merlin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنونم از راهنماییهای همتون، بالاخره خریدم:cool: S3IS قدرتمند رو خریدم دوستان و چقدر از انتخاب و خریدم رضایت دارم:biggrin:

کم کم میام به جمعتون میپیوندم.

بی پایان باشیم.
    سلام

تبریك میگم, امیدوارم به زودی شاهد عكسهای زیباتون باشیم.

جمع ما هم اینجاهاست:

همه چیز درباره Canon-S3 IS

آیا میتوان در S3 IS فرمت RAW داشت؟؟!!
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین