صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24
Like Tree8تشکر

موضوع: کدوم دوربین بهتره ؟ A710is or S3is

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

Arrow کدوم دوربین بهتره ؟ A710is or S3is

سلام دوستان
    من میخوام کنون بخرم، کدوم سری رو برای استفاده ی نیمه حرفه ای پیشنهاد میکنید ؟ قدرت خرید من در حال حاضر 300 تومن هستش، لطفا راهنماییم کنید چی بخرم و از کجا و اینکه با گارانتی یا بدون گارانتی ؟
    از نمایشگاه بخرم بهتره یا قبلش از بازار ؟ (میگن 6-7 ماه آبان نمایشگاه هستش).

قبلا از راهنماییهاتون ممنونم.

كاربر همراه بهرنگ آواتار ها
    تشکر کرده
    606

پیش فرض پاسخ: کدوم دوربین بهتره ؟ A710is or S3is

نقل قول نوشته اصلی توسط M-merlin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام کنون بخرم، کدوم سری رو برای استفاده ی نیمه حرفه ای پیشنهاد میکنید ؟ قدرت خرید من در حال حاضر 300 تومن هستش، لطفا راهنماییم کنید چی بخرم و از کجا و اینکه با گارانتی یا بدون گارانتی ؟
    از نمایشگاه بخرم بهتره یا قبلش از بازار ؟ (میگن 6-7 ماه آبان نمایشگاه هستش).

قبلا از راهنماییهاتون ممنونم.
    دوست عزیز این دو دوربین در یک کلاس نیستند که با هم مقایسه شوند.s3is بهتره چون در کلاسی که میخواهید قرار داره یعنی نیمه حرفه ای slr-like . در این فروم خیلی ها دارن وبیشترشون حتی به s5is ترجیح میدن.اطلاعات بیشتر وکاملتر در مورد گارانتی وقیمت اقای وحید قدیری راد و سایر دوستان بیشتر میتونن کمکتون کنند.

بهرنگ پاشایی
    Canon EOS 7D\BG-E7 Battrey Grip\Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM\Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS USM\MANFROTTO MN190X PROB+MN322RC2

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: کدوم دوربین بهتره ؟ A710is or S3is

سلام

از نظر كنترلها و تنظیمات تقریبا" میشه گفت هر دو یك چیزند و S3 Is چیزی از A710 بیشتر نداره!!!

ولی زوم دو برابر S3 Is و فلاش قویتر و بدنه خوشدستتر و با كلاستر و ...در مقابل ابعاد جمع و جور 710 قرار داره!!!

هر دو امكان استفاده از هك نرم افزاری رو دارند, به نظرم به جای قیمت, بیشتر توجهت رو ابعادشون باشه.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه
    تشکر کرده
    599

تو دوربيناي compact بهتره به دوربيناي جمو جورتر بيشتر فكر كنين.اگه slr ندارين لااقل از مزاياي compact بودن استفاده كنين و بيشتر از 250 تا 300 با كل وسايل جانبي هزينه نكنين:::big grin::::::big grin::::::big grin:::
    ضمنا دسته بندي دوربينا بعضي جاها باهم فرق ميكنه ولي كلا دوربيناي ديجيتال يا slr هستن يا slr نيستن.

خلاصه از ما گفتن.
    سينااكبرنيا

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

Arrow پاسخ: کدوم دوربین بهتره ؟ A710is or S3is

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyashariat61 نمایش پست ها
    تو دوربيناي compact بهتره به دوربيناي جمو جورتر بيشتر فكر كنين.اگه slr ندارين لااقل از مزاياي compact بودن استفاده كنين و بيشتر از 250 تا 300 با كل وسايل جانبي هزينه نكنين:::big grin::::::big grin::::::big grin:::
    ضمنا دسته بندي دوربينا بعضي جاها باهم فرق ميكنه ولي كلا دوربيناي ديجيتال يا slr هستن يا slr نيستن.

خلاصه از ما گفتن.
    ممنونم دوستان از راهنماییاتون، پویا جان شما خودت چی داری و چی رو به من پیشنهاد میکنی؟

ولی زوم دو برابر S3 Is و فلاش قویتر و بدنه خوشدستتر و با كلاستر و ...در مقابل ابعاد جمع و جور 710 قرار داره!!!

هر دو امكان استفاده از هك نرم افزاری رو دارند, به نظرم به جای قیمت, بیشتر توجهت رو ابعادشون باشه.
    از اونجا که میدونم شما طرفدار پر و پا قرص اس 3 آی اس هستین ازتون میخوام در مورد خصوصیات حرفه ای این دوربین (اگه ممکنه با جزییات) راهنماییم کنین، و همچنین اگه ممکنه به بقیه ی سوالام هم جواب بدین.

از باقی دوستان هم ممنونم و منتظر نظرات حرفه ای شما هستم.

مهربان باشیم.

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

از اونجا که میدونم شما طرفدار پر و پا قرص اس 3 آی اس هستین ازتون میخوام در مورد خصوصیات حرفه ای این دوربین (اگه ممکنه با جزییات) راهنماییم کنین، و همچنین اگه ممکنه به بقیه ی سوالام هم جواب بدین.

از باقی دوستان هم ممنونم و منتظر نظرات حرفه ای شما هستم.

مهربان باشیم.
    سلام

پس اگر تا حالا تاپیكهای زیر را مطالعه نكردید, اینكار رو بكنید (از اول!!) , بعد اگر باز هم سوالی بود در خدمتیم:

همه چیز درباره Canon-S3 IS

آیا میتوان در S3 IS فرمت RAW داشت؟؟

در مورد گارانتی هم خب بیشتر برای دلخوشیه, ولی در بعضی از موارد هم خیلی خوب عمل كردند, اگر با یك گارانتی معتبر بتوانید بخرید, حتی اگر 40-30 تومن بیشتر, این كار رو بكنید.

در مورد نمایشگاه هم من در جریانش نیستم

مهربان باشیم
    مگه تا حالا نبودیم؟؟ :::big grin:::
    M-merlin تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه
    تشکر کرده
    599

ممنونم دوستان از راهنماییاتون، پویا جان شما خودت چی داری و چی رو به من پیشنهاد میکنی؟
    .
    سلام سينا هستم تو امضا نگاه كن :::big grin::: منتها چند وقتيه كه پويا تخلص كرديم ، حالا چرا بماند!!!:biggrin:
    من راستش canon eos 400D رو دارم ولي قبل از اينكه اين دوربينو بخرم مثل شما دنبال يه دوربين compact بودم و قرار بود كه 400 تومن هم واسش هزينه كنم ولي چون هر كاري كردم نتونستم با اين دوربيناي كامپكت كنار بيام رفتم slr خريدم .

با a710is و a570 is كه مال دو تا از دوستام بود كلي عكس گرفتم و با تنظيماتش آشنا بودم ولي با s3is اصلا كار نكردم ولي اوايل كه ميخواستم دوربين بخرم يكي از گزينه هاي انتخابيم بود.

الان بعد از گذشت اين مدت وقتي فكر ميكنم اگه بخوام دوربين compact بخرم اين خصوصياتو لحاظ ميكنم:

سبك باشه وزنش بيشتر از 200 تا 250 گرم نباشه ( يا يه چيزي تو اين حدود)

كوچيك و جمو جور باشه و تو جيب كاپشن يا پيراهنم جا شه

is حتما داشته باشه

باتري ليتيومي و قابل شارژ داشته باشه ( اين مهمه)

با دويستو پنجاه شصت تومن بشه خريدش ( با همه متعلقات) بيشتر ازين خرج نكني بهتره!!!!

فيلم برداري هم با يه رزوليشن قابل قبول و با صدا و 30 تا 60 فريم در ثانيه رو داشته باشه

با اون سايز سنسور كوچيك بيشتر از 6 تا 7 مگاپيكسل نباشه

ماكروي 1cm داشته باشه

red eye reduction حتما داشته باشه

حداقل 4 تا 6 ايكس زوم اپتيكال داشته باشه

iso تا 400 كافيه بيشتر هم داشت اصلا واسم ملاك نيست ( بيشتر ازين اگه استفاده كني اوضاع عكس بيريخت ميشه!!!)

فلاش 3 تا 6 متر ساپرت كنه ( البته به عدد ديافراگم هم بايد توجه كرد و نبايد زياد مته به خشخاش گذاشت)

و ......

گارانتي هم اگه 4 پنج تومن ميگيرن واسش خب بودنش بهتر از نبودنشه ولي بهتره موقع خريد دوربين حواستونو بيشتر جمع كنين چون به نظر من گارانتي تو ايران خيلي ضمانت اجرايي نداره.

حالا خودتون انتخاب كنين . بد نيست به مدلاي ixus هاي كنون هم يه نگاهي بندازي.

در كل كوچيك بودنش خيلي مهمه( البته به نظر من) چون مزيت بزرگيه با توجه به عكساي اين دوربينا.

خلاصه اينكه زياد خرج نكنين كه چيز خاصي گيرتون نمياد.
    ویرایش توسط Pouyashariat61 : Saturday 20 October 2007 در ساعت 00:16
    M-merlin تشکر می‌کند.
    سينااكبرنيا

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

Arrow پاسخ: کدوم دوربین بهتره ؟ A710is or S3is

من تو دوربین دیجیتال تقریبا بیسوادم، خصوصیات پیشنهادی شما با تمام درخواستهای من منطبق هستش، ممکنه یکی دو مدل دوربین رو که با این خصوصیات هماهنگ باشه بهم معرفی کنین.
    اس 3 آی اس الان مثل اینکه 340 هستش، به نظر شما براش هزینه کنم ؟
    کل لوازم جانبیش چقد میشه ؟

همسو باشیم. (این تنها پیام مثبته :))

كاربر همراه sam_moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    451

پیش فرض پاسخ: کدوم دوربین بهتره ؟ A710is or S3is

با این بودجه انتخاب خیلی خوبی هست
    50 تومنی هم لوازم جانبی میشه
    شارپر و باتری
    کیف
    رم
    سام مقدم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    599

من تو دوربین دیجیتال تقریبا بیسوادم، خصوصیات پیشنهادی شما با تمام درخواستهای من منطبق هستش، ممکنه یکی دو مدل دوربین رو که با این خصوصیات هماهنگ باشه بهم معرفی کنین.
    اس 3 آی اس الان مثل اینکه 340 هستش، به نظر شما براش هزینه کنم ؟
    کل لوازم جانبیش چقد میشه ؟

همسو باشیم. (این تنها پیام مثبته :))
    S3IS‌ به نظرت وزنش زياد نيست با قيافش ميتوني كنار بياي؟
    چند مدل دوربين با خصوصياتي كه من گفتم ديگه شامل دو دوربين بالا يعني a710IS و S3IS نميشه. از همون نظر ابعاد ميگم .
    ولي اگه ميخواين 340 خرج كنين ميتونين به مدلهاي ixus كنون فكر كنين . هم is دار توشون پيدا ميشه هم حسابي جمع و جورن .

ولي اگه با وزن و قيافه s3is مشكل ندارين خب همينو انتخاب كنين . زوم اپتيكالشم كه بالاست.
    به سايت :
    www.dpreview.com و يا سايتهايي كه دوربيناي مختلفو با هم و در كنار هم مقايسه ميكنن يه سري بزنين و مدلاي مختلف كنون و سوني و يا مارك هاي ديگه رو هم با هم مقايسه كنين.
    پيدا كردن يه مدل مناسب در اين حد كار سختي نيست پس بهتره اول يه مقدار راجع به نحوه انتخاب دوربين ديجيتال مطلب بخوني كه از مطالب و مقاله هاي همين سايت هم ميتوني استفاده كني و بعد با شناخت بهتر انتخاب كني چون گزينه هاي زيادي وجود دارن.
    خلاصه بهتره به طور نظري با يكسري اصطلاحات و توضيحاتي كه در سايتهاي مختلف هست آشنا شي و نظرات دوستان در اين مورد فقط باعث بشه كه ديد بهتري نسبت به خريدتون پيدا كنين( نه اينكه براي شما تصميم گيري بشه كه چي بخرين يا كدومو نخرين) بعد انتخاب كنين.
    ویرایش توسط Pouyashariat61 : Saturday 20 October 2007 در ساعت 06:24
    سينااكبرنيا

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین