نمایش نتایج : از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
Like Tree5تشکر
  • 1 Post By Behnam_703
  • 1 Post By Pouyashariat61
  • 1 Post By Rofougaran
  • 2 Post By Pouyashariat61

موضوع: از مدل های جدید کنون تو بازار کدومها هست

كاربر همراه
    تشکر کرده
    21

پیش فرض از مدل های جدید کنون تو بازار کدومها هست

سلام
    از مدلهای جدید کنون در بازار چیا پیدا میشه مخصوصا سری پاور شات؟

مثلا
    a650is
    a590is
    یاsx100

َ
    قیمت و مشخصات ... لطفا؟

مرسی

:::big grin:::

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2853

پیش فرض پاسخ: از مدل های جدید کنون تو بازار کدومها هست

Canon PowerShot A650 IS:
    قیمت: 340 تومان
    12 مگاپیكسل و زوم 6 برابر

Canon PowerShot SX100 IS:
    قیمت 280 تومان
    8 مگاپیكسل و زوم 10 برابر

Canon PowerShot A720 IS:
    قیمت 220 تومان
    8 مگاپیكسل و زوم 6 برابر
    aria irani تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam_703 نمایش پست ها
    Canon PowerShot A650 IS:
    قیمت: 340 تومان
    12 مگاپیكسل و زوم 6 برابر

Canon PowerShot SX100 IS:
    قیمت 280 تومان
    8 مگاپیكسل و زوم 10 برابر

Canon PowerShot A720 IS:
    قیمت 220 تومان
    8 مگاپیكسل و زوم 6 برابر
    البته با گارنتی متفرقه که پرسیدم یه 20 تومنی ارزونتر از این قیمتا هم میشه گرفت.
    ولی یک سوالی دارم الان 650 is یا مدلای بالا به قیمتشون رسیدن یانه ؟ همینطور s5 که فکر کنم 420 تومن باشه؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    599

Exclamation پاسخ: از مدل های جدید کنون تو بازار کدومها هست

آقا اينجوري هي بخواين تاپيك باز كنين اينجا بدجوري شلوغ ميشه ها!!! :( از ما گفتن
    Rofougaran تشکر می‌کند.
    سينااكبرنيا

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyashariat61 نمایش پست ها
    آقا اينجوري هي بخواين تاپيك باز كنين اينجا بدجوري شلوغ ميشه ها!!! :( از ما گفتن
    یادم میاد چند وقت پیش جواب یه تاپیک قدیمی رو دادم....بلافاصله از سوی مدیران محترم و همچنین دوستان عزیز مورد حمله قرار گرفتم که چرا اسپم میکنم حالا به قول پویا جان اگه قرار باشه نه زحمت سرچ به خودمون بدیم ونه سری به بازار بزنیم و ....سر دو روز فروم تبدیل میشه به بازارچه یا چیزی مثل اون.لطفا حداقل به محل مناسب جهت پست زدن (تاپیک های مربوط به خرید و فروش) توجه کنیم.
    با تشکر.
    Pouyashariat61 تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    21

انقدر سخت نگیرید
    فقط یک سوال درمورد مدلهای کنون بود که کدومها تو بازار( تهران) در حال حاضر گیر میاد؟
    و دوست عزیزمون Behnam_703 هم جواب سوال رو دادن.

به هر حال اگر مدیران محترم فکر میکنن این تاپیک ربطی به این بخش نداره لطفا به بخش مربوطه منتقلش کنند.
    با تشکر
    ویرایش توسط aria irani : Wednesday 20 February 2008 در ساعت 12:15

كاربر همراه
    تشکر کرده
    599

Exclamation پاسخ: از مدل های جدید کنون تو بازار کدومها هست

نقل قول نوشته اصلی توسط aria irani نمایش پست ها
    انقدر سخت نگیرید
    فقط یک سوال درمورد مدلهای کنون بود که کدومها تو بازار( تهران) در حال حاضر گیر میاد؟
    و دوست عزیزمون Behnam_703 هم جواب سوال رو دادن.

به هر حال اگر مدیران محترم فکر میکنن این تاپیک ربطی به این بخش نداره لطفا به بخش مربوطه منتقلش کنند.
    با تشکر
    سلام
    اگه بدونين كه چه تاپيكايي تا حالا ايجاد شده يا به عبارتي اگه قبل از ايجاد تاپيك جديد ، با توجه به اينكه مطالب عنوان شده تا حدود زيادي طبقه بندي شده هستن دنبال موضوع مورد بحثتون يكم بگردين، معمولا دو حالت پيش مياد: يا سوالي مطرح نميكنين چون به راحتي جواب سوالاتونو پيدا ميكنين يا اينكه ميتونين سوالتونو در يكي از تاپيكهاي ايجاد شده مطرح كنين كه به نظرم اينجوري جوابهاي بيشتري دريافت ميكنين.
    اگه نشد خب يه تاپيك جديد باز كنين و براي يه سوال ، يه نام يا عنوان مناسب انتخاب كنين تا بقيه هم بتونن مطالب مرتبط زيادي رو در تاپيك شما مطرح كنن. ( تا براي مدتهاي زيادي يه تاپيك گردو خاك نگيره و نيازي به گرد گيري و شخم زدنش هم نباشه )اينجوري بعدها براي پيدا كردن تاپيكهاي مورد نظرتون خيلي معطل نميشين .
    مثل من كه از ديروز دنبال يه مطلب راجع به يه لنز ميگشتم ولي پيداش نميكردم !!!!!! آخرش مجبور شدم از طريق google موضوع مورد نظرمو پيدا كنم.
    درسته كه مديران محترم بايد راجع به اين مورد ها فكر كنن يا تذكر بدن :::big grin::: ولي در هر حال ما هم از مطالب سايت استفاده ميكنيم و ميتونيم به نظمش كمك كنيم.:::big grin:::

هر چند كه سخت گيري لازم است . ولي به نظر شما به اين ميگن سخت گيري؟ اين خيلي خواسته عجيبيه؟
    Persian و A_Maddah تشکر می‌کنند.
    سينااكبرنيا

كاربر همراه
    تشکر کرده
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyashariat61 نمایش پست ها
    سلام
    اگه بدونين كه چه تاپيكايي تا حالا ايجاد شده يا به عبارتي اگه قبل از ايجاد تاپيك جديد ، با توجه به اينكه مطالب عنوان شده تا حدود زيادي طبقه بندي شده هستن دنبال موضوع مورد بحثتون يكم بگردين، معمولا دو حالت پيش مياد: يا سوالي مطرح نميكنين چون به راحتي جواب سوالاتونو پيدا ميكنين يا اينكه ميتونين سوالتونو در يكي از تاپيكهاي ايجاد شده مطرح كنين كه به نظرم اينجوري جوابهاي بيشتري دريافت ميكنين.
    اگه نشد خب يه تاپيك جديد باز كنين و براي يه سوال ، يه نام يا عنوان مناسب انتخاب كنين تا بقيه هم بتونن مطالب مرتبط زيادي رو در تاپيك شما مطرح كنن. ( تا براي مدتهاي زيادي يه تاپيك گردو خاك نگيره و نيازي به گرد گيري و شخم زدنش هم نباشه )اينجوري بعدها براي پيدا كردن تاپيكهاي مورد نظرتون خيلي معطل نميشين .
    مثل من كه از ديروز دنبال يه مطلب راجع به يه لنز ميگشتم ولي پيداش نميكردم !!!!!! آخرش مجبور شدم از طريق google موضوع مورد نظرمو پيدا كنم.
    درسته كه مديران محترم بايد راجع به اين مورد ها فكر كنن يا تذكر بدن :::big grin::: ولي در هر حال ما هم از مطالب سايت استفاده ميكنيم و ميتونيم به نظمش كمك كنيم.:::big grin:::

هر چند كه سخت گيري لازم است . ولي به نظر شما به اين ميگن سخت گيري؟ اين خيلي خواسته عجيبيه؟
    دوست عزیر یکبار گفتید من هم گفتم که مدیرها اگر لازم دونستن تاپیک رو منتقل کنن.الان هم باز همون رو تکرار میکنم چون من که نمیتونم الان تاپیک رو دیگه جابجا کنم. اگه شما میتونی جابجاش کن.

در ضمن کلی از اطلاعاتتون استفاده کردیم.
    ویرایش توسط aria irani : Thursday 21 February 2008 در ساعت 00:23