صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17
Like Tree9تشکر

موضوع: فوجي S1600 - S1800 - S2500HD

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ : فوجي S1600 - S1800 - S2500HD

دوستان من بین این مدلها موندم کدوم رو بخرم . اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
    S1600
    S1800
    S2000hd
    S2500hd
    مشخصات همشون رو خوندم . قیمت و مشخصات تقریبا نزدیک به هم هست
    زوم در هنگام فیلمبرداری رو همشون دارند
    تو تاپیک های دیگه از s2000 راضی بودند . هم برد فلاش بیشتر هست هم فیلم ها رو با پسوند MP4 ذخیره میکنه که فضای کمتری میگیره
    یه سوال . این دوربین ها محدودیت در هنگام فیلمبرداری دارند ؟
    s2500 رو محدودیت زمان ضبط ویدیویی تا 15 دقیقه گفته بودند
    در کل از بین این 4 مدل بگید کدوم از همه بهتره با ذکر دلیل ممنون میشم

كاربر آشنا hooshmand shokoohi آواتار ها
    تشکر کرده
    88

دوست من اختلاف بین این دوربینها کاملاً معلومه و جهت اطلاع از نتیجه تستهای انجام شده با این ذوربینها باید به شما اطمینان بدم S1800 بنظر من مناسبترین گزینه از لحاظ قیمت و کارایی و البته S2500 کاملترین این مدلهاست و اگر تفاوت قیمت آن مهم نباشد انتخاب بهتری خواهد بود. البته من با همه این مدلها کار کردم تفاوت آشکاری در برد فلاش مشهود نبود البته به شرط تغییر ندادن ایزو و البته در مورد فیلمبرداری بیشتر از 15 ذقیقه متاسفانه امتحان نکردم.
    موفق باشید

كاربر همراه A.Mazaheri آواتار ها
    تشکر کرده
    549

یک موردی رو می خواستم با دوستان چک کنم .یکی از همکارام اومد پیشم و گفت با توجه به بودجه من (230) این دوربین (Fuji S2500 HD) ارزش خرید داره؟یه سایت به من داد و گفت این سایت این دوربین رو به قیمت خوبی می فروشه.هر چقدر من اصرار کردم که بودجه رو بالا ببر گفت نه.خلاصه من مشخصات رو خوندم و دیدم وسوسه انگیزه و چند جا هم زنگ زدم ولی قیمتی که می دادند خیلی بالاتر از سایت مذکور بود و همکار ما هم خیلی اصرار کرد(گول خوردم).در نهایت این همکار ما سفارش داد(به همون سایت).با کلی بامبول سر پول پیک و تجهیزات جانبی این دوربین رو فرستادند.قیمت با کیف شد 245.چهار عدد باطری و یک رم هم از بازار خریداری شد 37.دوربین رو که باز کردم و تو دست گرفتم دیدم بدنه بسیار بی کیفیت است.حرفی از کیفیت بد عکس و فیلم اون نمیزنم.بعلاوه منوی ابتدایی که حال همکار مبتدی من رو هم گرفت.می خواستم بدونم این دوربینها همه به همین شکل هستند یا سر ما کلاه رفته(چینی درجه 10 در حد بوندس لیگا).
    NikonD700&D3200*Nikkor24-70*Nikkor70-200VRII*Tokina11-16*2sb800+2Sb600*Slik 500

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

دوربین های فوجی معمولا دوربینهای خوبیه البته من با این مدلها کار نکردم ولی تک و توک کیفیت عکساشونو دیدم که واقعا خوبه. البته مدل اس 200 ایکس آر فوجی به نظر من یک شاهکاره که هنوز خود فوجی هم تکرارش نکرده واقعا اگر کسی از دوستان میخواد دوربین اس ال آر لایک بخره بدون شک و بدون معطلی همین مدل رو بخره من بیش از 200 عکس با این دوربین در همه شرایط گرفتم که واقعا سطحش از دوربینهای کامپکت بالاتره و فرمت RAW هم داره... ولی بطور کلی دوربینهای فوجر عالین....

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

خوشبختانه مدل اس 2500 نقص عجیب مدل اس 2000 رو نداره یعنی مود تقدم دیافراگم هم موجوده. ولی مثل اینکه فوکوس دستی نداره که این مورد در اس 2000 موجود بود....
    Back for Good

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    98

سلام به همه دوستان
    من تا دیروز یک دوربین s2000 hd داشتم که ازم دزدینش.
    تو این تاپیک دیدم که در مورد چینی و ژاپنی بودن دوربین های فوجی صحبت شده. برای خرید دوربین جدیدم s2500 یا s1800 از کجا باید تشخیص بدم که چینی هستش یا ژاپنی با چندتا مغازه که صحبت کردم همه گفتن که این دوربین ها فقط نوع چینی داره و اصلا ژاپنی نداره.
    آیا جای خاصی هست که بشه مطمئن ازش خرید کرد؟؟

كاربر آشنا amir_dre آواتار ها
    تشکر کرده
    135

نقل قول نوشته اصلی توسط babakp نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من تا دیروز یک دوربین s2000 hd داشتم که ازم دزدینش.
    تو این تاپیک دیدم که در مورد چینی و ژاپنی بودن دوربین های فوجی صحبت شده. برای خرید دوربین جدیدم s2500 یا s1800 از کجا باید تشخیص بدم که چینی هستش یا ژاپنی با چندتا مغازه که صحبت کردم همه گفتن که این دوربین ها فقط نوع چینی داره و اصلا ژاپنی نداره.
    آیا جای خاصی هست که بشه مطمئن ازش خرید کرد؟؟
    من که 2000 خریدم ویتنامی بود فکر نکنم دیگه ژاپنی باشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2