صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
Like Tree2تشکر

موضوع: Fujifilm HS10 Vs Canon G9

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

پیش فرض Fujifilm HS10 Vs Canon G9

سلام

من تصمیم به خرید یک Fuji HS10 دارم میخواستم بدونم واقا خوب هست یا نه , یکه از آشنا های ما یه g9 داره عکساش خیلی عالیه این hs10 با اون قابل مقایسه هست یا نه ؟
    بعدش این لنز این دوربین رو میشه عوض کرد ؟ و رو لنز خودش میشه هود گذاشت ؟

شما اگه میخواستین 400 تا 450 هزینه کنید چی می گرفتین ؟

fazel graphic
    Guest

پیش فرض پاسخ : Fujifilm HS10 Vs Canon G9

نقل قول نوشته اصلی توسط lOOP نمایش پست ها
    سلام

من تصمیم به خرید یک Fuji HS10 دارم میخواستم بدونم واقا خوب هست یا نه , یکه از آشنا های ما یه g9 داره عکساش خیلی عالیه این hs10 با اون قابل مقایسه هست یا نه ؟

سلام دوست عزیز
    بنده خودم این دوربین HS10 رو داشتم (تا همین یک ماه پیش) و اصلا تجربه خوبی تو عکاسی ازش نداشتم مخصوصا تو نور کم مثل محیط خونه عملکرد ناامید کننده ای داشت.
    فقط میخواستم بگم اینقدر که ازش تعریف میکنن دوربین موفقی نبوده در مورد G9 هم تجربه ای با اون نداشنم ولی در مورد G11 که دو مدل از این دوربین بالاتره خیلی تعریف شنیدم.
    دوربین HS10 جزء گروه SLR Like هست و لنزش جدا نمیشه در مورد هود هم نمیدونم که هودی براش هست یا نه؟
    در مورد سئوال آخر هم باید بگویم که اگه هدف شما از عکاسی فقط و فقط گرفتن عکس خانوادگی و یادگاری است تو این رنج قیمت تنوع زیادی دارید. اگه میتونید حدود 100 تومان روی پولتون بذارید و G11 بگیرید ولی اگه میخواید به طور جدی عکاسی رو دنبال کنید به عنوان یه دوست پیشنهاد میکنم که اگه براتون مقدوره SLR بگیرید (البته از یه مدل پائین مثل 400D شروع کنید) چون تجربه نشون داده که کسانی که SLR Like میگیرن بعد از یه مدت به دنیای SLR کوچ میکنن البته با تحمل مقداری ضرر.
    خلاصه امیدوارم که هر تصمیمی میگیرید بهترین باشه و از همه مهمتر از عکاسی لذت ببرید.
    یا علی
    milad_iut تشکر می‌کند.

كاربر همراه yas.0917 آواتار ها
    تشکر کرده
    334

سلام توضیحات دوستمون کامل بود
    اما اگه نمی خواید هزینه کنید دوربین Canon S90 و یا Fuji S200EXR دوربین های خیلی خوبی هستند
    هرچند خرید SLR به شدت توصیه میشه مثلا D3000 نیکون دوربین بسیار خوبیه
    گفت آسان گير بر خود كارها كز روي طبع .. سخت مي گیرد جهان بر مردمان سخت كوش
    5D MKII+60D+14 2.8L II+35 1.4L+50 1.2L+135 2.0L+300 2.8L II

كاربر همراه radioheadz آواتار ها
    تشکر کرده
    719

سلام

با توجه به اینکه انتخاب اول شما سوپر زوم هست من دوربین sx20 رو پیشنهاد می کنم و در مرحله بعد ,canon s90, g10 با افزایش بودجه هم g11 یک انتخاب بسیار عالی هست
    fuji s200exr دروبین خوبی هست اما ابعاد و وزن زیادی داره که برای کاربر عادی زیاد توصیه نمیشه

g9 ,رو که فکر نمی کنم آکبند پیدا کنید پس از فکرش بیاید بیرون g10در صورت پیدا کردن به صورت آکبند بگیرید
    خراب رفاقت آنم که جان دهد در بهر دوست ... خط و خال لغو بر در نهاده و بی آرزوست

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

از پاسخ ها خیلی ممنون , این نکته رو البته من یادم رفت بگم که من می خوام تو نور زیاد و فضای باز از طبیعت تو آفریقا عکس بگیرم . برام واضح بودن و غلظت رنگ ها و سایه روشن نور خورشید مهم هست.

بعدش این که s200 exr کیفیت یا وضوح عکسش از hs10 بهتره ؟ کدوم حرفه ای تره ؟

اگه میشه یه عکس از HS10 تو نور کم برام بزارید خیلی خیلی ممنون میشم.

كاربر آشنا mmazhar_55 آواتار ها
    تشکر کرده
    133

از پاسخ ها خیلی ممنون , این نکته رو البته من یادم رفت بگم که من می خوام تو نور زیاد و فضای باز از طبیعت تو آفریقا عکس بگیرم . برام واضح بودن و غلظت رنگ ها و سایه روشن نور خورشید مهم هست.

بعدش این که s200 exr کیفیت یا وضوح عکسش از hs10 بهتره ؟ کدوم حرفه ای تره ؟

اگه میشه یه عکس از HS10 تو نور کم برام بزارید خیلی خیلی ممنون میشم.
    با سلام
    برای کسی که میخواد از طبیعت عکاسی کنه مهمترین فاکتور (تاکید میکنم مهمترین فاکتور) لنز واید هست که هیچ کدام از این دوربینها وایدشون به پای 24 میلیمتر HS10 نمیرسه(که اون هم برای طبیعت کمه) البته زوم 30x ش هم در نظر بگیرید مطمینا به کار خواهد آمد اون هم تو آفریقا (با این همه مناظر بکر و کادر های ناب) البته HS 10 از نظر امکانات نرم افزاری هم بسیار امکانات قابل تاملی برای یک آماتور دارد .
    از نظر سنسور و کیفیت خروجی آن نظر کسانی که با این دوربین کار کرده اند ارجح خواهد بود البته از اساتید فوریوم
    مطمینا پست پروسس هم بسیار مهم است و کسانی که از این مرحله بسیار مهم عکاسی دیجیتال کم بهره یا بی بهره اند و از کیفیت خروجی دوربین ها قبل از اصلاحات متعارف نرم افزاری توقع شاهکار دارند نیز در اشتباهند.
    توی این رنج و البته با در نظر گرفتن اولویت واید 24 میلیمتر، کامپکت و slr like های دیگری هم موجود است.
    محمد مظهر آهنگری

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mmazhar_55 نمایش پست ها
    با سلام
    برای کسی که میخواد از طبیعت عکاسی کنه مهمترین فاکتور (تاکید میکنم مهمترین فاکتور) لنز واید هست که هیچ کدام از این دوربینها وایدشون به پای 24 میلیمتر HS10 نمیرسه(که اون هم برای طبیعت کمه) البته زوم 30x ش هم در نظر بگیرید مطمینا به کار خواهد آمد اون هم تو آفریقا (با این همه مناظر بکر و کادر های ناب) البته HS 10 از نظر امکانات نرم افزاری هم بسیار امکانات قابل تاملی برای یک آماتور دارد .
    از نظر سنسور و کیفیت خروجی آن نظر کسانی که با این دوربین کار کرده اند ارجح خواهد بود البته از اساتید فوریوم
    مطمینا پست پروسس هم بسیار مهم است و کسانی که از این مرحله بسیار مهم عکاسی دیجیتال کم بهره یا بی بهره اند و از کیفیت خروجی دوربین ها قبل از اصلاحات متعارف نرم افزاری توقع شاهکار دارند نیز در اشتباهند.
    توی این رنج و البته با در نظر گرفتن اولویت واید 24 میلیمتر، کامپکت و slr like های دیگری هم موجود است.
    بسیار ممنون از پاسختون , قطعا در تصمیم گریری نهایی کار آمد خواهد بود. اگر بقیه دوستان هم راهنمایی کنن تا ما به نتیجه نهایی برسیم خیلی ممنون میشم

كاربر همراه yas.0917 آواتار ها
    تشکر کرده
    334

من تجربه استفاده از S200EXR رو دارم
    ازش خیلی راضی بودم
    اولش هم بین HS10 و این دوربین گیر بودم
    گویا از HS10 زیاد راضی نیستن کسانی که خریدن
    اینو ببینید خیلی کمک می کنه:
    http://www.dpreview.com/reviews/Q110superzoomgroup/
    گفت آسان گير بر خود كارها كز روي طبع .. سخت مي گیرد جهان بر مردمان سخت كوش
    5D MKII+60D+14 2.8L II+35 1.4L+50 1.2L+135 2.0L+300 2.8L II

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

من الان بین این دوربین ها موندم کدوم رو بگیرم , شما چی پیشنهاد میدین :
    Nikon d3000 : این دوربین لنزش خودش آپرچرش 3.5 هست , من شنیدم 2.8 خوبه , فرقش چقدره ؟
    Fujifilm s200 EXR
    Fujifilm HS10
    Cannon Sx20
    Sony HX1
    Nikon p100
    Canon g11

دوستان عزیز من فقط با g9 کار کردم کیفیت عکسش هم برای من قابل قبول هست , میخوام بدونم کدوم یکی از این ها در حد سری g کانن هست و کدوم بهتره و کدوم کیفیتش پایین تره . اگه کمک کنید ممنون میشم

fazel graphic
    Guest

من الان بین این دوربین ها موندم کدوم رو بگیرم , شما چی پیشنهاد میدین :
    Nikon d3000 : این دوربین لنزش خودش آپرچرش 3.5 هست , من شنیدم 2.8 خوبه , فرقش چقدره ؟
    Fujifilm s200 EXR
    Fujifilm HS10
    Cannon Sx20
    Sony HX1
    Nikon p100
    Canon g11

دوستان عزیز من فقط با g9 کار کردم کیفیت عکسش هم برای من قابل قبول هست , میخوام بدونم کدوم یکی از این ها در حد سری g کانن هست و کدوم بهتره و کدوم کیفیتش پایین تره . اگه کمک کنید ممنون میشم
    دوست عزیز
    بین این گزینه ها قطعا گزینه اول d3000 گزینه بهتری است بعد از اون G11 و بعدش هم S200 EXR پیشنهاد این حقیره

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین