صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 92
Like Tree391تشکر

موضوع: Fujifilm X-E1

كاربر همراه Christ Melikian آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

سلام به همه دوستان بعد از مدتها تصمیم گرفتم کل سیستم نیکن " در امضام جزئیات هست " رو بخاطر این که دیگه امکانش نیست همه تجهیزات ذو همیشه همراهم داشته باشم بفروشم و به اصطلاح سیستم میررلس بخرم و بعد از دو سال انتظار فکر میکنم با این دوربین خوش قیمت جدید از فوجی که تا حدودی هم به لایکا شبیه :: فقط بدنه :: میشه دل رو به در یا زد و این کار رو کرد . از دوستان تنها یک خواهش دارم از کل سیستم دی اس ال آر من فلاش نیکنم رو خیلی دوست دارم میخواهم نگهش دارم و به عنوان یک فلاش off camera استفاده کنم در فرومهای خارجی خوندم که گاها افرادی دارند استفاده میکنند . از دوستان میخواستم سئوال کنم آیا تجربه استفاده از این فلاش رو با فوجی داشتن چه قابلیتهای از دست میدهند و ... ممنون میشم راهنمای بفرمایید .
    hamidkh تشکر می‌کند.
    مجله رایگان عکاسی من https://flipboard.com/section/meliki...ne-cuts-bacQkF

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

نقل قول نوشته اصلی توسط Christ Melikian نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان بعد از مدتها تصمیم گرفتم کل سیستم نیکن " در امضام جزئیات هست " رو بخاطر این که دیگه امکانش نیست همه تجهیزات ذو همیشه همراهم داشته باشم بفروشم و به اصطلاح سیستم میررلس بخرم و بعد از دو سال انتظار فکر میکنم با این دوربین خوش قیمت جدید از فوجی که تا حدودی هم به لایکا شبیه :: فقط بدنه :: میشه دل رو به در یا زد و این کار رو کرد . از دوستان تنها یک خواهش دارم از کل سیستم دی اس ال آر من فلاش نیکنم رو خیلی دوست دارم میخواهم نگهش دارم و به عنوان یک فلاش off camera استفاده کنم در فرومهای خارجی خوندم که گاها افرادی دارند استفاده میکنند . از دوستان میخواستم سئوال کنم آیا تجربه استفاده از این فلاش رو با فوجی داشتن چه قابلیتهای از دست میدهند و ... ممنون میشم راهنمای بفرمایید .
    شخصا با فلاش باهاش کار نکردم ولی خب چیزی که مسلم هست TTL رو از دست میدید و منوال میشه
    قبل از خرید پیشنهاد میکنم اگر تابحال با میرورلس (خصوصا فوجی) کار نکردید حتما امتحان بفرمایید تا پس از خرید بنتظاری در حد slr ازش نداشته باشید.
    yaghoobi و Christ Melikian تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2646

ممنونم واقعا فرمایش درستی بود گر جه یک بار در دست گرفتم ولی از خلوارها ریوو و غیر که خوندم میتونم حدس بزنم که بیشترین افسوس من از دست دادن لذت عکاسی منوال برپاییه روش zone system . ویو فاندر مخصوص اس ال آر ها و فکوس قوی در مکان های کم نور است . که برای روز های اول قطعا کمی آزاد دهنده خواهد بود ولی باید به یاد داشت با این بدنه ها روش عکاسی اس ال آر رو هم مجبوری رها کنم برای همین میگم تصمیم کمی سختی هستش . نظر شما چیست ؟

تشکر کرده
    940

نقل قول نوشته اصلی توسط Christ Melikian نمایش پست ها
    ممنونم واقعا فرمایش درستی بود گر جه یک بار در دست گرفتم ولی از خلوارها ریوو و غیر که خوندم میتونم حدس بزنم که بیشترین افسوس من از دست دادن لذت عکاسی منوال برپاییه روش zone system . ویو فاندر مخصوص اس ال آر ها و فکوس قوی در مکان های کم نور است . که برای روز های اول قطعا کمی آزاد دهنده خواهد بود ولی باید به یاد داشت با این بدنه ها روش عکاسی اس ال آر رو هم مجبوری رها کنم برای همین میگم تصمیم کمی سختی هستش . نظر شما چیست ؟
    دوست گرامی جناب ملکیان, من قبلا نظر شخصی خودم رو اینجا عرض کردم در صورت تمایل مطالعه بفرمایید
    nmroshan، yaghoobi و Christ Melikian تشکر می‌کنند.

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

David DuChemin را قبلا با این کتاب خوبش می‌شناختم ( که در فروم معرفی شده بود و اگر نخوانده‌اید، بخوانید). او هم اخیرا X-E1 را تهیه کرده و در سفری برای عکاسی منظره و عکاسی خیابانی، به صورت مطلق از آن استفاده کرده است که تجاربش را در آدرس زیر می‌توانید بخوانید

David duChemin – World & Humanitarian Photographer, Nomad, Author. � Italy and the Fuji XE-1

و عکسهایش را در اینجاها ببینید:

http://davidduchemin.com/WP/wp-conte...taly-12037.jpg
    David duChemin – World & Humanitarian Photographer, Nomad, Author. � Postcard from Liguria, Italy
    David duChemin – World & Humanitarian Photographer, Nomad, Author. � Postcards from Italy
    http://davidduchemin.com/WP/wp-conte...n-Italy-01.jpg
    yaghoobi، Christ Melikian، Amin Zarif و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

تشکر کرده
    2646

جنام دکتر روشن ریوویو با روحی عکاسانه بود نه ابزاری (گجتی) خیلی به من کمک کرد و این جملات آخر چقدر واقعا به قولی ختم کلام بودن :
    If you’ve been contemplating a smaller camera, you owe it to yourself to try the XE-1. It won’t help you see light, lines, or moments any better, but it’s capable enough to capture them beautifully
    yaghoobi تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    2646

یک مقاله امیدوار کنند و عالی در باره عکاسی به روش Zone System با دوربین XE1 خیلی خوشحال کننده بود این مطلب در پست شماره 83 یکی از دغدغه های من بود :)

" FujiFilm XE-1 Manual Exposure - The Zone System — Adriel Henderson "
    nmroshan، yaghoobi و Moty تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    837

ما کلا چند روزی از دنیا عقبیم هنوز دارم JPG عکاسی میکنم!
    دوستان لینکی از ورژن جدید camera raw دارن؟
    یکی از دوستان میگفت از طریق خود فتوشاپ آپدیت کردم و الان میتونم فایلهای raw رو باز کنم من نتونستم پیدا کنم همچین گزینه ای رو
    در سرزمینی که سایه ی آدم های کوچک بزرگ میشود، قطعا آفتاب در حال غروب است!
    Nikkor 16-35 | Nikon F5

تشکر کرده
    940

نقل قول نوشته اصلی توسط jahangir نمایش پست ها
    ما کلا چند روزی از دنیا عقبیم هنوز دارم JPG عکاسی میکنم!
    دوستان لینکی از ورژن جدید camera raw دارن؟
    یکی از دوستان میگفت از طریق خود فتوشاپ آپدیت کردم و الان میتونم فایلهای raw رو باز کنم من نتونستم پیدا کنم همچین گزینه ای رو
    آقا مثل من خودتو زودتر از شر X-E1 خلاص کن !
    در مورد آپدیت ACR البته جاش اینجا نیست ولی این لینک آپدیت آفلاین از خود adobe هست (البته چون تحریم هستیم باید IP خودتون رو برای دانلود تغییر بدید)

کد:
    http://swupdl.adobe.com/updates/oobe/aam20/win/PhotoshopCameraRaw7-7.0/7.4.101/setup.zip
    jahangir تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    837

نقل قول نوشته اصلی توسط Bijan.DSLR نمایش پست ها
    آقا مثل من خودتو زودتر از شر X-E1 خلاص کن !
    در مورد آپدیت ACR البته جاش اینجا نیست ولی این لینک آپدیت آفلاین از خود adobe هست (البته چون تحریم هستیم باید IP خودتون رو برای دانلود تغییر بدید)

کد:
    http://swupdl.adobe.com/updates/oobe/aam20/win/PhotoshopCameraRaw7-7.0/7.4.101/setup.zip
    آقا من شمارو نداشتم باید چیکار میکردم
    اتفاقا من روز به روز دارم بیشتر حال میکنم با این دوربین وقتی خروجیش رو با دوربینای مختلف مقایسه میکنم!
    yaghoobi، Bijan.DSLR، کوروش و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    در سرزمینی که سایه ی آدم های کوچک بزرگ میشود، قطعا آفتاب در حال غروب است!
    Nikkor 16-35 | Nikon F5

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 آخرینآخرین

LinkBacks (?)

1. Monday 17 December 2012, 23:44
  2. Monday 17 December 2012, 23:15
  3. Monday 17 December 2012, 20:26