صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 71
Like Tree126تشکر

موضوع: Fujifilm X-H1

كاربر همراه obsidiyan آواتار ها
    تشکر کرده
    6350

منو را کلا بررسی کردم نتونستم تنظیمات مربوط به نشانگر باطری را پیدا کنم که بتونم بصورت درصد مقدار شارژ را مشاهده کنم . این شخص 64 درصد را چگونه مشاهده کرده ؟!!!!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان خواهش ميكنم يكي جواب منو بده خيلي اعصابم داغونه
    من اين دوربينو ٢ماهه خريدم بعضي مواقع كه دوربينو روشن ميكنم عكاسي كنم فوكوس خودكار دوربين كار نميكنه تمام تنظيمات فوكوس و جاي لنز و همچي رو هم چك ميكنم ولي فايده نداره حتي فوكوس دستي هم نميكنه و صفحه تاره چندين بار خاموش و روشن ميكنم و تنظيمات كارخانه ميزنم بعد از نيم ساعت تا يكساعت خود ب خود درست ميشه
    دليلش چيه؟؟ خيلي اعصابمو خراب كرده خواهش ميكنم كمكم كنيد
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر همراه Captan آواتار ها
    تشکر کرده
    130

نقل قول نوشته اصلی توسط عليرضا٦٧ نمایش پست ها
    من اين دوربينو ٢ماهه خريدم بعضي مواقع كه دوربينو روشن ميكنم عكاسي كنم فوكوس خودكار دوربين كار نميكنه تمام تنظيمات فوكوس و جاي لنز و همچي رو هم چك ميكنم ولي فايده نداره حتي فوكوس دستي هم نميكنه و صفحه تاره چندين بار خاموش و روشن ميكنم و تنظيمات كارخانه ميزنم بعد از نيم ساعت تا يكساعت خود ب خود درست ميشه

بهترین کار این هست که به مرکز خدمات مراجعه کنید ، با مشکلاتی که شما دارید سوال و جواب در اینترنت خیلی حلال مشکلات نیست افرادی که بدنه رو ندارن یا بهش آشنایی ندارند نمی تونن پاسخی بدن ، دوربین X-H1 با مشکلات زیادی به بازار اومد ،از عدم سازگاری لرزشگیر با بسیاری از لنز ها و مشکلات فوکوس گرفته تا خیلی موارد دیگر حتی پس از آپدیت به نسخه V 2.00 بعد از گذشت چند ماه دچار مشکلاتی میشه مثل پاک شدن علامت باتری یا برخی از نماد ها از روی LCD یا عدم نمایش تعدای از نقاط فوکوس از روی تصویر و هنگ کردن های ناگهانی مواردی بوده که زیاد گزارش شده البته این دوربین در مرز بازنشستگی قرار گرفته و احتمالا 2020 نسخه جدید به بازار میاد. اگر Firmware دوربین قدیمی هست به صفحه آپدیت دوربین برید و نسخه جدید رو دانلود کنید احتمالا مشکلات حل بشه (لینک زیر).

https://www.fujifilm.com/support/dig...xh1/index.html
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

نقل قول نوشته اصلی توسط Captan نمایش پست ها
    بهترین کار این هست که به مرکز خدمات مراجعه کنید ، با مشکلاتی که شما دارید سوال و جواب در اینترنت خیلی حلال مشکلات نیست افرادی که بدنه رو ندارن یا بهش آشنایی ندارند نمی تونن پاسخی بدن ، دوربین X-H1 با مشکلات زیادی به بازار اومد ،از عدم سازگاری لرزشگیر با بسیاری از لنز ها و مشکلات فوکوس گرفته تا خیلی موارد دیگر حتی پس از آپدیت به نسخه V 2.00 بعد از گذشت چند ماه دچار مشکلاتی میشه مثل پاک شدن علامت باتری یا برخی از نماد ها از روی LCD یا عدم نمایش تعدای از نقاط فوکوس از روی تصویر و هنگ کردن های ناگهانی مواردی بوده که زیاد گزارش شده البته این دوربین در مرز بازنشستگی قرار گرفته و احتمالا 2020 نسخه جدید به بازار میاد. اگر Firmware دوربین قدیمی هست به صفحه آپدیت دوربین برید و نسخه جدید رو دانلود کنید احتمالا مشکلات حل بشه (لینک زیر).

https://www.fujifilm.com/support/dig...xh1/index.html
    سلام میبخشین این ایرادها کجا گزارش شده؟ من گوگل کردم چیزی ندیدم. کنجکاوم چون برای یک پروژه ای یکی از دوستان میخواد با لنزهای سینمایی MKX بگیره و ما درباره اش زیاد خوندیم ....
    obsidiyan تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    6350

نقل قول نوشته اصلی توسط Contax نمایش پست ها
    سلام میبخشین این ایرادها کجا گزارش شده؟ من گوگل کردم چیزی ندیدم. کنجکاوم چون برای یک پروژه ای یکی از دوستان میخواد با لنزهای سینمایی MKX بگیره و ما درباره اش زیاد خوندیم ....
    سلام بنده این دوربین را دارم به غیر از مشکلی که در مصرف زیاد باطری هست هیچکدام از موارد ذکر شده را ندیدم!! عدم سازگاری لرزشگیر که در فیرم ور قبلی کاملا حل شد سرعت فوکوس خیلی خوبی با 23 م م اف 2 دارم . اصلا علامت باطری از روی ال سی دی هم حذف نشده هنگ به هیچ عنوان نداشتم . این موردی که میفرمایند بیشتر به مشکلات نرم افزاری شبیه هست تا سخت افزار. به نظرم آخرین فیرم ور را نصب کنن مشکلشون حل میشه

تشکر کرده
    6350

نقل قول نوشته اصلی توسط عليرضا٦٧ نمایش پست ها
    سلام. مصرف باطری در بادی شما زیاد نیست ؟ برای من خیلی زود تموم میشه نمیدونم علتش چیه

كاربر همراه Captan آواتار ها
    تشکر کرده
    130

نقل قول نوشته اصلی توسط Contax نمایش پست ها

مشکلات X-H1 پس از گذشت مدتی از کارکرد بدنه بیشتر آشکار میشن به همین دلیل در نقد بررسی سایت ها که در روز ها و هفته های اول رونمایی از یک بدنه انجام میشه وجود نداره فوجی و مخصوصا این بدنه اونقدر ها پر فروش نبوده که مشکلاتش رسانه ای بشه در همان لینک بالا اگر نگاه کنید اکثر مشکلات که در لیست آپدیت اشاره شده مربوط عدم سازگاری با لرشگیر و لنز ها بوده و حتی پس از آپدیت در بسیاری از لنز ها لرزشگیر بازم هم عملکرد خوبی نداشته یکی از دوستان که در لندن هست انواع این مشکلات رو شخصا با همین بدنه تجربه کرده و حتی پس از اپدیت هر بار با غیب شدن یک علامت در ال سی دی روبرو بود و سر انجام تصمیم گرفت از شر بدنه خلاص بشه و دوربین X-T3 رو تهیه کرد که به گفته خودش با X-T3 هیچکدام از این مشکلات رو نداشته.

در هر صورت شما هم تحقیقات رو انجام بدید و اگر فکر میکنید مشکلی نداره میتونید تهیه کنید موفق باشید.
    obsidiyan تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    6350

مشکلات X-H1 پس از گذشت مدتی از کارکرد بدنه بیشتر آشکار میشن به همین دلیل در نقد بررسی سایت ها که در روز ها و هفته های اول رونمایی از یک بدنه انجام میشه وجود نداره فوجی و مخصوصا این بدنه اونقدر ها پر فروش نبوده که مشکلاتش رسانه ای بشه در همان لینک بالا اگر نگاه کنید اکثر مشکلات که در لیست آپدیت اشاره شده مربوط عدم سازگاری با لرشگیر و لنز ها بوده و حتی پس از آپدیت در بسیاری از لنز ها لرزشگیر بازم هم عملکرد خوبی نداشته یکی از دوستان که در لندن هست انواع این مشکلات رو شخصا با همین بدنه تجربه کرده و حتی پس از اپدیت هر بار با غیب شدن یک علامت در ال سی دی روبرو بود و سر انجام تصمیم گرفت از شر بدنه خلاص بشه و دوربین X-T3 رو تهیه کرد که به گفته خودش با X-T3 هیچکدام از این مشکلات رو نداشته.

در هر صورت شما هم تحقیقات رو انجام بدید و اگر فکر میکنید مشکلی نداره میتونید تهیه کنید موفق باشید.
    سلام ای کاش این مطلبو 2 ماه قبل می نوشتید البته نمیدونم این مورد درست هست یا نه یعنی اینکه بعد یه مدت استفاده مشکلات جدیدی ظاهر بشه و ............. ولی من از طریق عکاسی درآمدی ندارم ولی کلی ضرر کردم ما پولمونو با بدبختی بدست میاریم با اینکه هیچکدام از مشکلات ذکر شده را ندارم ولی ته دلم خالی شد الانم مجبورم با کلی ضرر بفروشمش و قید عکاسی رو هم میزنم مطمئنا

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

ممنون از پاسختون ولی من هیچ گزارشی جز نظرات دوستتون در لندن متوجه نشدم ! از بابت اینکه ایرادات رسانه ای نمیشه کاملا با شما مخالفم ، الان با این وضعی که همه از همه چی همه جا مینویسن غیر ممکنه.... از بابت خرید دوستم باید بگم که اطمینان داریم چون مورد استفاده دوربین از بابت هاردوری رو میدونم و قابلیت استفاده از لنزهای سینمایی با لرزش گیر بدنه مورد نظر بوده ... محض اطلاع شما راشهای تست گرفته شده با دوربین توسط یکی از حرفه ای ها و با دوربینی که بیشتر از ۳۰۰۰۰ عکس در مدت ۱ سال گرفته بود انجام شده و نتیجه روی اکران دیده شده ... الان مشکل بودجه است چون با دو لنز حدود ۱۰۰ تومنی میشه....
    ولی خواهشی که دارم اینه که با توجه به وضع اقتصادی و حساسیت دوستانی که وسایل رو دارن لطفا از نقد های قویتری موقع کامنت دادن مرجع کنید و به نقل قولها بسنده نکنید. ممنون
    obsidiyan تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    6350

امشب بنده مورد جالبی را در مورد فوجی متوجه شدم و اینکه تنها برندیه که نمایندگیش در ایران واقعا نمایندی رسمی شرکت تولید کننده هست باورتون میشه من تا به حال فکر میکردم کنون و نیکون اینطورین که متوجه شدم نیستند . این مورد سبب میشه آدم با خیال راحت بتونه از فوجی خرید کنه چون میشه از گارانتی معتبرتری استفاده کرد نمایندگی رسمی بودن این مزیت را داره بتونی از خدمات پس از فروش خود شرکت تولید کننده استفاده کنی نه شرکتهای گارانتی کننده متفرقه . اگر این بادی چنین مشکلات وحشتناکی داشت الان همه باخبر میشدند.

صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین