صفحه 9 از 13 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 124
Like Tree88تشکر

موضوع: Fujifilm Finepix s8000fd ا

كاربر جديد aminomid آواتار ها
    تشکر کرده
    274

پیش فرض پاسخ: Fujifilm Finepix s8000fd ا

نقل قول نوشته اصلی توسط khadem56 نمایش پست ها
    .... از بین CANON s5is, fuji8000, PANASONIC fz18 ;کدوم رو برای خرید پیشنهاد میکنید ؟.....
    دوست عزیز فکر کنم در قسمت زیر به یه مقداری از سؤالاتت جواب داده شده...

Fujifilm s8000fd يا Canon S5 IS
    Mashhadi Vahid و khadem56 تشکر می‌کنند.
    امين اميدبخش

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: Fujifilm Finepix s8000fd ا

نقل قول نوشته اصلی توسط khadem56 نمایش پست ها
    سلام آقا وحید اول ممنون از اینهمه زحمتی که می کشی کلی چیز از نوشته هات یاد گرفتم ـ شما و دوستان که اطلاع فنی و عملی دارید میشه بفرمایید از بین CANON s5is, fuji8000, PANASONIC fz18 ;کدوم رو برای خرید پیشنهاد میکنید ؟ قیمت ـ کیفییت، خدمات پس از فروش وووو.. . فروشنده میگه فوجی نه !!!! تنها دلیلش هم نبود وارد کننده معتبره. آیا شما و باقی دوستان هم همین نظر رو دارید؟ لطفا منو به سایتی مثل dp ارجا ندید . بی نهایت سپاسگزار میشم اگه جواب کامل و مستدل بدید.
    سلام

خواهش میكنم, راستش شاید اینجا جای خوبی برای مقایسه دوربینها نباشه, ولی اگر از S5 IS بگذریم, دو مدل دیگر شباهت خیلی زیادی به هم دارند و انتخاب بینشان كار راحتی نیست, هر دو دوربینهای خوبی هستند و هر دو هم تا حد زیادی رو نقطه ضعفهای مدلهای قبلی خود كار كردند و تا حد امكان رفعشان كردند. شاید بهتر باشه توی همان تاپیكهای مقایسه (مثل همانی كه جناب aminomid لینك دادند) ادامه داده شود.
    از لحاظ قیمت هم فوجی8000 و كانن S5 تقریبا" نزدیك هم اند, فقط FZ18 كمی گرانتر است كه اگر باتری و شارژر و كیف و مموری همراه آن را حساب كنید, میبینید كه آن هم هم قیمت دوتای دیگر میشود.

در مورد حرف فروشنده, اینكه وارد كننده معتبر ندارد, درسته, ولی همانهایی هم كه دارند, معلوم نیست وقتی شما به مشكل بخورید, كمكی بهتان بكنند یا نه!!! ولی اگر كسی مثلا" به فوجی علاقه داشته باشد, بعید است كه این حرف مانع خریدش بشود.
    khadem56 تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر جديد as2005 آواتار ها
    تشکر کرده
    44

با سلام وعرض تبريك بمناسبت فرارسيدن عيد قربان لازم است قبل از هر چيز از دوستان سروران و مسئولين زحمتكش سايت كه تجربيات با ارزش خود را صادقانه در اختيار سايرين قرار ميدهند تشكر نمايم . دوربين Fujifilm Finepix s8000fd در خيابان جمهوري بين پاساژ علاءالدين و توكل 335000 تومان ورم Transende SD-HC4گيگ 43000 تومان و 8 گيگ 77000 تومان با گارانتي مادام العمر از فروشگاه مرات بازار رضا خ واليعصر موفق باشيد.
    yousefmon تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    44

مدل ارتقا یافته این مدل با نام s8100 معرفی شد با 10 مگا پیكسل عكاسی پی در پی بهتر و lcd 2.5 فوجی خیلی سریع و شاید كمی عجولانه نسبت به ارتقا مدل تازه معرفی شده خود اقدام نمود .

كاربر جديد reza637 آواتار ها
    تشکر کرده
    11

با سلام خدمت دوستان عزیز
    میخواستم چندتا سوال از دوستانیکه S8000 دارند بپرسم. من با این دوربین در حالت Manual مشکل خاصی ندارم و تقریبا از کیفیت عکسهام راضیم ، ولی در حالت Auto (مخصوصا در عکسهای پرتره) مشکل دارم و اصلا از کیفیت عکسهاش راضی نیستم به طوریکه به نظر من حتی یه دوربین Benque عکسهاش از عکسهای Auto این دوربین بهتره. آیا این مشکل فقط برا دوربین منه ویا بقیه دوستانیکه این دوربینو دارند همین مشکل رو دارند؟
    سوال دوم: به نظر شما من تو یه روزه برفی مثل امروز ( همه جا برف اومده باشه و هوا هم ابری باشه) با چه مدی عکس بگیرم که بهترین باشه و دیافراگم و سرعت شاتر رو روی چند تنظیم کنم؟ ( هر چند میدونم بسته به نوع سوژه و سایر مسائل شاید سوالم زیاد درست نباشه ولی به هر حال میخوام نظر دوستانو بدونم) . ضمنا اگه کسی با این دوربین تو برف عکسی داره ممنون میشم یکی دو نمونه بذاره تا با عکسای خودم مقایسه کنم. با تشکر.

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: Fujifilm Finepix s8000fd ا

نقل قول نوشته اصلی توسط reza637 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    .......
    .
    .
    سوال دوم: به نظر شما من تو یه روزه برفی مثل امروز ( همه جا برف اومده باشه و هوا هم ابری باشه) با چه مدی عکس بگیرم که بهترین باشه و دیافراگم و سرعت شاتر رو روی چند تنظیم کنم؟ ( هر چند میدونم بسته به نوع سوژه و سایر مسائل شاید سوالم زیاد درست نباشه ولی به هر حال میخوام نظر دوستانو بدونم) . ضمنا اگه کسی با این دوربین تو برف عکسی داره ممنون میشم یکی دو نمونه بذاره تا با عکسای خودم مقایسه کنم. با تشکر.
    سلام

فقط یك توصیه از طرف یك آماتور برای عكاسی در هوای برفی:

خیلی روی میزان EV (جبران نوردهی) و همچنین وایت بالانس دوربین دقت كنید.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر جديد reza637 آواتار ها
    تشکر کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط reza637 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    میخواستم چندتا سوال از دوستانیکه S8000 دارند بپرسم. من با این دوربین در حالت Manual مشکل خاصی ندارم و تقریبا از کیفیت عکسهام راضیم ، ولی در حالت Auto (مخصوصا در عکسهای پرتره) مشکل دارم و اصلا از کیفیت عکسهاش راضی نیستم به طوریکه به نظر من حتی یه دوربین Benque عکسهاش از عکسهای Auto این دوربین بهتره. آیا این مشکل فقط برا دوربین منه ویا بقیه دوستانیکه این دوربینو دارند همین مشکل رو دارند؟
    با تشکر از آقا وحید عزیز هیچکدوم از دوستانیکه این دوربین رو دارند نمیخوان جوابمو بدن؟

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

بفرمایید این یک منظره برفی و یک پرتره برفی ! همه هم در حالت اتوماتیک.
    اون عکسهایی که ازشون راضی نیستید رو یکی بگذارید تا دلیلشو بفهمیم.
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

با عرض سلام.

یکی از دوستان لطفا بگه این دو حالت در مد عکاسی پیاپی در فوجی چیه ؟ مثلا top20 va last20

آخه 20 تا عکس اول کاربردش چیه وقتی به فرض 50 تا عکس پیوسته گرفتی؟

ولی حالت 20 تای آخر بسیار مفید است.

تشکر کرده
    44

با سلام همانطور كه مستحضريد شركت FUJI با كمال تعجب در زمان كوتاهي مدل ارتقاء يافته S8000 را با نام s8100 ارائه نمود كه با lcd بزرگتر 2.5 و عكاسي پي در پي بيشتر و حساسيت 10 مگا پيكسل ميباشد البته LCD بزگتر خوب است لاكن مصرف باطري را بالا ميبرد البته متوجه نشدم 10 مگا پيكسل با وجود همان سنسور بكار رفته در S8000 به چه دليل ميباشد وآيا باعث افزايش نويز نميگردد البته من خودم S8000 دارم و با توجه به انتظاري كه از اين كلاس ميبايست داشت بسيار راضي هستم هم از نظر كيفيت تصاوير و هم از نظر مصرف باطري . اما اصلا هدف fuji را از ارائه اين دوربين متوجه نشدم .
    ویرایش توسط as2005 : Monday 24 March 2008 در ساعت 10:45

صفحه 9 از 13 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 آخرینآخرین