صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 121 تا 130 , از مجموع 150
Like Tree95تشکر

موضوع: Fuji S200EXR نسل جدید S100FS

كاربر همراه auditore آواتار ها
    تشکر کرده
    3132

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad.Najari نمایش پست ها
    خيلي ممنون بابت توجهتان
    با توجه به كمياب بودن و همچنين قيمت ارز و همينطور سابقه درخشان اين دوربين بين همرده ها (و همچنين گفته فروشنده كه كمتر از 100تا عكس با آن گرفته) باز هم به نظرتان قيمت بالاست؟ قيمت اصلي 480 بود كه با چانه زني به 420 رسيد. خود فروشنده هم معتقد بود 600-700 مي‌ارزد!!
    اين راهم بگويم كه من خيلي به فيلمبرداري نياز ندارم (و همينكه vga فيلمبرداري ميكند برايم كافي است) بلكه به خاطر كيفيت و امكانات عكاسي تمايل خريد دارم و در ضمن با وزن آن نيز مشكلي ندارم و به نظرم يكي از مزاياي اين دوربين است.
    با اين تفاسير آيا اين دوربين را با اين قيمت بخرم يا نه؟
    سلام
    از من میشنوید شک نکنید . من هم چند ماه پیش پیش از یکی از دوستان فروم تهیه کردم به قیمت کاملا منصفانه 390 (تازه با دو باطری اضافه + فیلتر محافظ کنون که همین جا هم از ایشون کمال تشکر رو دارم) . الان که اونو دارم مطمئنم اگه 600 هم بود میخریدم ( یا بهتره بگم الان اگه یکی بیاد و بخواد700-600 هم بخره نمیدم) . وزن بالا که اصلا مشکلی نیست بماند خیلی هم مفید هست( البته اونقدر هم سنگین نیست 900 گرم تقریبا) . الان یک 60d با 18-55 تقریبا 1 کیلو میشه . با توجه به این قیمت دلار و با توجه به کار کم دوربین بنا بر گفته فروشنده می ارزد .
    البته توقع خیلی زیادی هم نباید از این سالار داشت ( بلاخره نمی خام آبرو ریزی کنم اما سنسور خیلی کوچک نسبت به dslr(که معتقدما همین سنسور فول فریم لایک هاست) یک کم آزار دهنده میشود) . اگه با هم رده های خودش مقایسه کنید مثلا اگه hs20 بخواد 600 با شه این باید 1 تومن باشه تازه اگه نسبت به اسباب بازی های کنون مقایسه کنید که میشه 1.5 .
    نتیجه گیری : اگر دنبال خرید یک لایک هستید حتما این رو تهیه کنید و هیچ شکی هم به خودتون راه ندید و مطمئن باشید تا همون 600 - 700 می ارزه(این نظر شخصیه دیگه) . اما اگه کیفیت خروجی براتون خیلی مهمه و بودجه دارید که یک dslr بخرید .
    ویرایش توسط auditore : Monday 3 September 2012 در ساعت 16:33
    Ahmad.Najari تشکر می‌کند.
    پیمان شکوری من
    Nikon d7100 +sigma 20mm1.4 art . nikkor 50mm f1.8g + sigma 150mm macro
    Manfrotto 290dual . Manfrotto 804
    Tifoto ball head

كاربر آشنا parsa_photo آواتار ها
    تشکر کرده
    148

سلام.من خودم این دوربین رو دارم.یک نکته که به نظر خودم مهم هست رو میگم امیدوارم مفید باشه.

این دوربین با این قیمت (حتی تا 450) و 100 شات زده شده کاملا خوبه و معقوله.و در کل دوربین بسیار خوبیه برای عکاسی اماتور و پله ی اول.اما یه چیزی رو مدنظر داشته باشید که اگر دنبال دوربین slr هستید و میتونید تا یه مدتی پول جمع کنید و صبر کنید قضیه یکم فرق میکنه.یعنی اگر دنبال slrlike و compact هستید که شکی نیست که قیمت و شرایط عالیه (من خودم اس200 اکبند رو 400 خریدم زمانی که 1000دی کنن نزدیک 600 تومان بود.الان که کلی وضع دلار و بازار فرق کرده).اما اگر توان و شوق و فن لازم(خیلی مهم به نظر من) برای خرید slr رو دارید 420 تومانتون رو ذخیره کنید.

راستی یه فتوشاپ CS6 رو هم همراش بخرید که از adobe camera raw و فرمت raf دوربین لذت دوچندان ببرید :)
    احترام
    With my lovely Fuji S200 EXR

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2467

نقل قول نوشته اصلی توسط auditore نمایش پست ها
    پس دیگه به هیچ عنوان شک نکنید . بخرید استفاده کنید و از داشتن یکی از بهترین ساخته های دست بشر لذت ببرید.
    این رو هم در نظر داشته باشید که از تمامی انتری لول های دنیا(dslr هایی مثل 5100-3100-600d-a33- k30 و .....) خوش دست تر و با ابهت تر است ..
    سلام
    به عنوان دارنده یکی از entyre level d3100صحبتای جناب شکوری رو تایید میکنم
    بنده هم با دست گرفتن سالار به این نتیجه رسیدم
    خوشدست
    محکم
    دلنشین
    auditore و Ahmad.Najari تشکر می‌کنند.
    علی قربان زاده
    NIKON D3100
    Lens 18-105

كاربر همراه Ahmad.Najari آواتار ها
    تشکر کرده
    3582

سلام بر شما
    آیا برای این دوربین مبدل وایدیافت همی شود!!?
    اصلا وجود خارجی دارد?
    واید این دوربین کم است چه راهی پیشنهاد میدهید?

تشکر کرده
    3132

سلام بر شما
    آیا برای این دوربین مبدل وایدیافت همی شود!!?
    اصلا وجود خارجی دارد?
    واید این دوربین کم است چه راهی پیشنهاد میدهید?
    همون مبدل واید بهترین گزینه هست . نمونه های با کیفیت رینوکس با ضریب های 0.5 0.63 و .... به راحتی در بلاد فرنگ یافت میشود . اما در ایران وجود ندارد یا باید از یکی دست دوم بگیرید .
    پیمان شکوری من
    Tifoto ball head

تشکر کرده
    3582

همون مبدل واید بهترین گزینه هست . نمونه های با کیفیت رینوکس با ضریب های 0.5 0.63 و .... به راحتی در بلاد فرنگ یافت میشود . اما در ایران وجود ندارد یا باید از یکی دست دوم بگیرید .
    سلام بر شما
    آيا از برندهاي ديگر چيزي پيدا ميشود؟
    همين دست دوم ها را بايد از كجا تهيه كنيم؟
    حتما بايد مخصوص s200 باشد يا فقط قطر 67 باشد كافي است؟

تشکر کرده
    3582

سلام بر شما
    آيا از برندهاي ديگر چيزي پيدا ميشود؟
    همين دست دوم ها را بايد از كجا تهيه كنيم؟
    حتما بايد مخصوص s200 باشد يا فقط قطر 67 باشد كافي است؟
    سلام بر شما
    جواب این سوالها را که کسی نداد!
    اما بگویم که بالاخره من هم دوربین دار شدم و SOMITA UV Filter + S200exr + کیف (البته جنس خوبی نیست اما خب فعلا کارم را راه میاندازد) را به قیمت 400000 تومان خریدم.
    دست دوم است اما انصافا در حد نو است.
    انشاالله همه آرزومندان به آرزوی خیرشان برسند. آمین!
    auditore تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    3132

سلام بر شما
    جواب این سوالها را که کسی نداد!
    اما بگویم که بالاخره من هم دوربین دار شدم و SOMITA UV Filter + S200exr + کیف (البته جنس خوبی نیست اما خب فعلا کارم را راه میاندازد) را به قیمت 400000 تومان خریدم.
    دست دوم است اما انصافا در حد نو است.
    انشاالله همه آرزومندان به آرزوی خیرشان برسند. آمین!
    ببخشید من ندینم سوالتون رو
    s200 سالار هم مبارک باشه . معدود برندهای دیگه هم دارند که اصلا هیچی . به درد نمی خوره و بیشتر عکس بلر کنه تا کانورتور . اون دست دومش هم باید شانسی به طورتون بخوره و جای مشخصی نداره(من مشهد و تهران را زیر و رو کردم 90 درصد فروشنده ها که میگفتن اینا چیه بیا مثلا 8-16 بگیر یا 14-24 بگیر اصلا نمیدونستن چی هست) .
    فکر کنم اینا برای یک دهنه هست فقط (فکر کنم 67 باشه یا 72) که برای بقیه دهنه ها تبدیل به راحتی یافت میشود .
    بهترین راه این است که یکی را پیدا کنید تا از همان بلاد فرنگ بیاورد . قیمت ها هم کمی بالاست که من را از خرید منصرف کرد . یک کانورتور با ضریب 0.5 تقریبا 175 فرانک بود که با این ارز الان می شه هم قیمت خود دوربین .
    پیمان شکوری من
    Tifoto ball head

تشکر کرده
    3582

ببخشید من ندینم سوالتون رو
    s200 سالار هم مبارک باشه . معدود برندهای دیگه هم دارند که اصلا هیچی . به درد نمی خوره و بیشتر عکس بلر کنه تا کانورتور . اون دست دومش هم باید شانسی به طورتون بخوره و جای مشخصی نداره(من مشهد و تهران را زیر و رو کردم 90 درصد فروشنده ها که میگفتن اینا چیه بیا مثلا 8-16 بگیر یا 14-24 بگیر اصلا نمیدونستن چی هست) .
    فکر کنم اینا برای یک دهنه هست فقط (فکر کنم 67 باشه یا 72) که برای بقیه دهنه ها تبدیل به راحتی یافت میشود .
    بهترین راه این است که یکی را پیدا کنید تا از همان بلاد فرنگ بیاورد . قیمت ها هم کمی بالاست که من را از خرید منصرف کرد . یک کانورتور با ضریب 0.5 تقریبا 175 فرانک بود که با این ارز الان می شه هم قیمت خود دوربین .
    سلام بر شما
    اگر اینطور است که اصلا واید دوربین خیلی هم کم نیست! واید میخواهیم چه کار با همان تله اش صفا می کنیم!
    گفتید سالار، واقعا گل گفتید، وقتی از جعبه بیرون آمد ابهتش مرا بگرفت(!) آنچنان که نفهمیدم کجایش را تست کردم! ولی چون ظاهرش خیلی سالم و در حد نو بود خیلی سخت نگرفتم.
    راستی قیمت خوب بود؟
    auditore تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    3132

راستی قیمت خوب بود؟
    عالی . با اون شرایطی که گفتید و این قیمتی که الان گرفتید تازه با فیلتر و کیف مفت مفت گرفتید و خدا خیر بده فروشنده محترم رو که با این قیمت این سالار را به دست شما رساند .
    اگر اینطور است که اصلا واید دوربین خیلی هم کم نیست! واید میخواهیم چه کار با همان تله اش صفا می کنیم!
    این دقیقا همان جمله ای بود که من هم در مقابله با قیمت اینها به خودم گفتم و در آخر هم با یک ست فیلتر ماکرو سر خودم کلاه گزاشتم .
    شما هم این قسمت رو در امضای خودتون بزارید که یک گروه سالار محور تشکیل بدیم .
    FUJI S200EXR(SALAR) (البته برای شوخی گفتم)
    پیمان شکوری من
    Tifoto ball head

صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین