صفحه 7 از 15 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 150
Like Tree95تشکر

موضوع: Fuji S200EXR نسل جدید S100FS

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

نقل قول نوشته اصلی توسط vizor نمایش پست ها
    واقعاً اينطوره ؟ يعني مثلا با ساخت خود ژاپن هيچ تفاوتي نداره ؟ هيچ ؟
    آخه خودتون كه مي دونيد ، اكثر فروشنده ها اهل عكاسي نيستند و در مورد عكس و كيفيت عكس و اساسا عكاسي حرفه اي اطلاعي ندارن ! فقط فروشنده ان مثل همه فروشنده ها !
    وقتي ازشون مي پرسيد ميگن اووووووووووه !!!! عالييييييييييي !!! بيييييييست !!! ولي وقتي چند تا سوال نيمه فني ازشون مي كني به مِن و مِن مي افتن و خب آدم ناراحت ميشه كه غير صادقانه باهاش برخورد ميكنن !
    البته همه اينطور نيستندها ! من خودم چندتا فروشنده ميشناسم كه اهل مطالعه و دقت و اهل فن هستند ! خيلي هم صادقانه برخورد ميكنند
    سلام
    چند وقت پیش هم همچین بحثی(ساخت چین یا جایی غیر از دفتر اصلی شرکت باشد) مطرح شده بود که دوستان جواب داده بودند. گشتم نتونستم پیداش کنم.
    بطور خلاصه میگم که مهم شرکت اصلی هست. مثلاً سونی اگر دوربینی رو در چین تولید میکنه تا زمانی که از طرف ناظر کنترل کیفیت سونی تائید نشه وارد بازار هم نخواهد شد. پس فرقی نداره که دوربین کجا ساخته بشه، مهم نظارت که توسط شرکت سونی اعمال میشه
    این جنس های چینی نامرغوب هم اگر دقت کنید نام و نشان درست و حسابی ندارن و اصلاً معلوم نیست که کنترل کیفیتشون با کیه!
    hamid67 تشکر می‌کند.
    مهدی روجایی

كاربر آشنا vizor آواتار ها
    تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط RF_53 نمایش پست ها
    ببینید هیچ برندی مثلا" کنون یانیکون یا . . . سابقه چندین ساله خودشون رو بخاطر اینکه این کالا درچین ساخته میشود زیر سئوال نمی برندپس خیالتان از این جهت راحت باشد.
    اميدوارم !
    ممنونم عزيز !

تشکر کرده
    15

من عكسهايي كه با s200 گرفته شده بود رو ديدم ، با اينكه با ايزوي پايين هم بود ولي انگار با ايزوي بالا گرفته شده ! عكسش اصلا جزييات نداشت ! نميدونم اشكال از كجا بود !
    رفقايي كه تجربه داشتند ، اينجوري هست عكساش ؟
    البته مدتيه كه دارم روي s200 تحقيق ميكنم ولي خب وسواس اجازه نداده هنوز برم سراغش !
    لطفاً راهنمايي كنيد ...

كاربر جديد Bishamon آواتار ها
    تشکر کرده
    2

با سلام به همه دوستان 2 3 ماهی هست Fuji s200 خریدم از خیلی جهات بی نظیره تنها مشکلی که داره اینه باید قلقش دستتون بیاد دوربینی نیست که بتونین با حالت اتوماتیک باهاش عکس بگیرین از نظر من بهترین دوربین واسه تجربه کردنه واسه دوستمونم که راهنمایی می خواست بگم که از این بهتر فقط باید slr بگیرین و حداقل 300 400 اضافه خرج کنین

تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Bishamon نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان 2 3 ماهی هست Fuji s200 خریدم از خیلی جهات بی نظیره تنها مشکلی که داره اینه باید قلقش دستتون بیاد دوربینی نیست که بتونین با حالت اتوماتیک باهاش عکس بگیرین از نظر من بهترین دوربین واسه تجربه کردنه واسه دوستمونم که راهنمایی می خواست بگم که از این بهتر فقط باید slr بگیرین و حداقل 300 400 اضافه خرج کنین
    ممنونم ... ولي اينكه مي فرماييد از اين بهتر بايد اس ال آر بگيريم ، خب از چه جهت ؟
    از جهت بدنه و استايل و زوم دستي و تنظيمات دستي بله !
    ولي از لحاظ كيفيت عكس تصور مي كنم سري G كنن كيفيت بهتري از S200 داشته باشن . خصوصاً G12 !
    البته من خودم علاقمند به S200 هستم ولي خب اين چيزي هم كه عرض شد رو بايد در نظر داشت .
    لطف كنيد اين كه ميفرماييد « از خیلی جهات بی نظیره » رو يه كم توضيح بدين . مثلا از چه جهاتي ؟
    برام مهمه ! مي خوام تصميم بگيرم ...

cinemazar
    Guest

من این دوربین رو به عنوان دوربین دم دستی ( به نسبت 60d و متعلقاتش ) حدود یک سال هست که دارم . چند وقت پیش یک مشتری پیدا شد براش که حاضر بود 400 تومن بابتش بده البته با کارت و کیف و فیلتر . وسوسه شدم برای فروشش . چون تقریباً به قیمت نو می تونستم ردش کنم . شروع کردم به تحقیق جامع برای یک جایگزین بهتر از این دوربین . به G12 / lx5 / s95 رسیدم . غیر از s95 برای دوتای دیگه باید بیشتر از 200 تومن با متعلقات روی پولم میذاشتم . بررسی های من البته برای من نشون داد که هیچ کدوم از دو دوربین دیگه به این تفاوت قیمتشون نمی ارزیدند . s200 یک محصولی از فوجی و یک امکانات کاملی رو نسبتاً داره که اصلاً چنین بذل و بخششی در سیاست کانن و دیگر بزرگان نیست که با این قیمت این امکانات رو بدن . به هر حال من هنوز s200 رو دارم و فکر نمی کنم با دوربین کامپکت و اس ال آر لایک دیگه ای عوضش کنم . چون واقعاً به قیمتش می ارزه . ظاهرش که صد در صد اس ال آره . برای خیلی ها که دوربین رو دستم دیدن توضیح دادم که این لنزش عوض نمی شه و اس ال آر نیست .

مزایای این دوربین از نظر من .

1- قیمت مناسب به نسبت امکانات و کیفیت و ظاهر
    2- عمر فوق العاده باطری ( شاید به خاطر اینکه زوم دستی داره )
    3- کیفیت بسیار راضی کننده عکس در نور مناسب
    4- لنز خوب و نسبتا بهتر از باقی لایکها
    5- سنسور خوب البته در این ابعاد که در سال 2009 بهترین تکنولوژی سنسور بود
    6- مود EXR که برای خروجی گرفتن از سنسور دورین در شرایط کم نور خوب عمل می کنه
    7- ظاهر بسیار زیبا و بزرگ و گمراه کننده برای دیگران ( حتی برام دردسر ساز هم شده ! )
    8- محدوده زوم بسیار مناسب و کاربردی بدون زومهای بالا و بعضاً تبلیغاتی ( مثل 30x / 35 x )
    9- محدوده ماکرو خوب یک سانتی برای ماکرو گرافی

معایب این دوربین که من به محاسن بالا اونارو بخشیدم

1- سنسور کوچک ( که با این قیمت و رده طبیعیه )
    2- سرعت نسبتاً پائین پردازش و روشن شدن
    3- حداقل میزان واید کم / 30 م م
    4- فیلمبرداری ضعیف و بی کیفیت / VGA

من بدم نمی یاد یک G12 داشته باشم . اما به نسبت این دوربین به قیمت بالاش که حتی با اون قیمت میشه اس ال آر سونی یا کانن 1000d خرید برای من نمی ارزه . ضمن اینکه چیزی که من رو خیلی پایبند این دوربین کرده ظاهرشه . از دید مردم و اطرافیان این دوربین در دست من با 60d و لنزهای حرفه ای فرقی نداره . s95 هم به خاطر بسیار کوچک بودن و محدودیت رنج زوم و لنز کوچک و . . . اصلاً نتونست نظر من رو جلب کنه . فقط می تونه در کنار این دوربین به عنوان یک کامپکت جیبی فوق العاده باشه . از s200 در مجالس و همایشها و آتلیه سطح پائین خیلی استفاده میشه .

به هر حال در آخز باز هم می گم این دوربین به قیمتش خیلی می ارزه .
    ACTIVE و Bishamon تشکر می‌کنند.

كاربر جديد Bishamon آواتار ها
    تشکر کرده
    2

ممنونم ... ولي اينكه مي فرماييد از اين بهتر بايد اس ال آر بگيريم ، خب از چه جهت ؟
    از جهت بدنه و استايل و زوم دستي و تنظيمات دستي بله !
    ولي از لحاظ كيفيت عكس تصور مي كنم سري G كنن كيفيت بهتري از S200 داشته باشن . خصوصاً G12 !
    البته من خودم علاقمند به S200 هستم ولي خب اين چيزي هم كه عرض شد رو بايد در نظر داشت .
    لطف كنيد اين كه ميفرماييد « از خیلی جهات بی نظیره » رو يه كم توضيح بدين . مثلا از چه جهاتي ؟
    برام مهمه ! مي خوام تصميم بگيرم ...
    از نظر من کارکرد سری G کنن با فوجی فرق می کنه اگه می خوای یه دوربینی بخری که هرجا خواستی از جیبت درش بیاری وعکس بگیری G12 بگیر حدودا 580-600 قیمتشه ولی اگه می خوای کار با دوربین رو واقعا یادبگیری باید یه SLR Like خوب بگیری من فوجی رو پیشنهاد میدم چون تنظیماتش و کارکردش از همه هم رده هاش حرفه ای تره زوم، فوکوس و... به صورت دستی قابل تنظیمه لنز 6.7 فوجینونش هم قدرتمنده هم به راحتی می تونین واسش هود و فیلتر بگیرین و... البته یه مشکل دیگم داره که برای کار با فلاش ttl نداره و یه کم ممکنه دردسر ساز بشه

البته اگه قرار باشه فوجی رو انتخاب نکنین (اگه با مارک فوجی مشکل دارین :biggrin: )

Canon PowerShot SX30 500T
    Panasonic Lumix DMC-FZ40 460T
    Panasonic Lumix DMC-FZ100 620T

و اگه پولتون به 700 میرسه یه slr کار راه انداز می تونین بخرین

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

من عكسهايي كه با s200 گرفته شده بود رو ديدم ، با اينكه با ايزوي پايين هم بود ولي انگار با ايزوي بالا گرفته شده ! عكسش اصلا جزييات نداشت ! نميدونم اشكال از كجا بود !
    رفقايي كه تجربه داشتند ، اينجوري هست عكساش ؟
    البته مدتيه كه دارم روي s200 تحقيق ميكنم ولي خب وسواس اجازه نداده هنوز برم سراغش !
    بحث جزئیات رو نمیشه ساده و ندیده در موردش نظر داد ممکنه در یک عکس من عقیده داشته باشم که جزئیات مناسبه( به دلیل اطلاع از سطح توانایی دوربین و رده ای که دوربین در اون قرار داره) و شخص دیگری که اون عکس رو با عکسهای مجلات یا دوربینهای حرفه ای مقایسه میکنه بگه اصلا عکس جالبی نیست. برای رای دادن در مورد میزان جزئیات و یا هر ویژگی دیگری در عکسهای این دوربین باید عکسها رو با دوربینهای همرده مقایسه کرد و اون موقع یک تصویر کلی از حد و مرز توانایی رده دوربین به دست آورد. اس 200 در رده سوپرزومها عکسهاش قابل قبوله و جزو بهترینهاست اما اگر شما رو راضی نمیکنه هرگز اونو نخرید چون در آخر این شمایین که باید از عکاسی با دوربینتون لذت ببرید
    vizor تشکر می‌کند.
    Back for Good

تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmir2000 نمایش پست ها
    بحث جزئیات رو نمیشه ساده و ندیده در موردش نظر داد ممکنه در یک عکس من عقیده داشته باشم که جزئیات مناسبه( به دلیل اطلاع از سطح توانایی دوربین و رده ای که دوربین در اون قرار داره) و شخص دیگری که اون عکس رو با عکسهای مجلات یا دوربینهای حرفه ای مقایسه میکنه بگه اصلا عکس جالبی نیست. برای رای دادن در مورد میزان جزئیات و یا هر ویژگی دیگری در عکسهای این دوربین باید عکسها رو با دوربینهای همرده مقایسه کرد و اون موقع یک تصویر کلی از حد و مرز توانایی رده دوربین به دست آورد. اس 200 در رده سوپرزومها عکسهاش قابل قبوله و جزو بهترینهاست اما اگر شما رو راضی نمیکنه هرگز اونو نخرید چون در آخر این شمایین که باید از عکاسی با دوربینتون لذت ببرید
    موافقم باهاتون !

تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Bishamon نمایش پست ها
    از نظر من کارکرد سری G کنن با فوجی فرق می کنه اگه می خوای یه دوربینی بخری که هرجا خواستی از جیبت درش بیاری وعکس بگیری G12 بگیر حدودا 580-600 قیمتشه ولی اگه می خوای کار با دوربین رو واقعا یادبگیری باید یه SLR Like خوب بگیری من فوجی رو پیشنهاد میدم چون تنظیماتش و کارکردش از همه هم رده هاش حرفه ای تره زوم، فوکوس و... به صورت دستی قابل تنظیمه لنز 6.7 فوجینونش هم قدرتمنده هم به راحتی می تونین واسش هود و فیلتر بگیرین و... البته یه مشکل دیگم داره که برای کار با فلاش ttl نداره و یه کم ممکنه دردسر ساز بشه

البته اگه قرار باشه فوجی رو انتخاب نکنین (اگه با مارک فوجی مشکل دارین :biggrin: )

Canon PowerShot SX30 500T
    Panasonic Lumix DMC-FZ40 460T
    Panasonic Lumix DMC-FZ100 620T

و اگه پولتون به 700 میرسه یه slr کار راه انداز می تونین بخرین
    نه ! با مارك فوجي مشكل ندارم خيلي هم خوشم مياد ولي خب فاكتورهاي ديگه مثلا سهولت يا عدم سهولت بدست آوردن قطعات و لوازم و گارانتي و خدمات و اينها توي انتخاب آدم دخيله ديگه !
    ممنونم

صفحه 7 از 15 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... آخرینآخرین