صفحه 8 از 15 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 150
Like Tree95تشکر

موضوع: Fuji S200EXR نسل جدید S100FS

كاربر جديد Bishamon آواتار ها
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط vizor نمایش پست ها
    نه ! با مارك فوجي مشكل ندارم خيلي هم خوشم مياد ولي خب فاكتورهاي ديگه مثلا سهولت يا عدم سهولت بدست آوردن قطعات و لوازم و گارانتي و خدمات و اينها توي انتخاب آدم دخيله ديگه !
    ممنونم
    خب خداروشکر که با مارکش مشکل ندارین حالا میشه منطقی بحث کرد در مورد گارانتی که شرکتش معتبره می تونین بیمه اش کنید در مورد تجیهیزات چون لنزش سایز استاندارد داره تمامی تجهیزات لنزای SLR روش سوار میشه ولی خوب در مورد بقیه هم رده هاش نمیتونین به این راحتی ها حتی یه فیلتر uv واسشون پیدا کنی سایر تجیزاتم که برای تمامی دوربینا مشترکه فقط فلاش میمونه که چون TTL نداره از فلاشهای قدیمی میتونین استفاده کنید رادیو فلش هم که همه مشکلارو حل کرده. اگه مشخص کنید که هدف اصلیتون از عکاسی چیه راحتتر میتونین تصمیم بگیرین مثلا یکی از بچه ها یه پاناسونیک fz20 داشت یه ماه پیش فروخت کنن 60d گرفت ولی با اینکه خیلی باهاش حال میکونه افسوس می خوره که چرا پاناسونیک رو فروخته چون هم سبک و جمع وجورتر بود هم تنظیماتش خیلی ساده و کیفتشم نسبت به دوربینش فراتراز حد انتظار بود از نظر من اگه می خواین عکاس بشین و حرفه ای عکس بگیرین فوجی انتخاب مناسبیه حتی میشه گفت با این قیمت بی نظیره

كاربر آشنا vizor آواتار ها
    تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Bishamon نمایش پست ها
    خب خداروشکر که با مارکش مشکل ندارین حالا میشه منطقی بحث کرد در مورد گارانتی که شرکتش معتبره می تونین بیمه اش کنید در مورد تجیهیزات چون لنزش سایز استاندارد داره تمامی تجهیزات لنزای SLR روش سوار میشه ولی خوب در مورد بقیه هم رده هاش نمیتونین به این راحتی ها حتی یه فیلتر uv واسشون پیدا کنی سایر تجیزاتم که برای تمامی دوربینا مشترکه فقط فلاش میمونه که چون TTL نداره از فلاشهای قدیمی میتونین استفاده کنید رادیو فلش هم که همه مشکلارو حل کرده. اگه مشخص کنید که هدف اصلیتون از عکاسی چیه راحتتر میتونین تصمیم بگیرین مثلا یکی از بچه ها یه پاناسونیک fz20 داشت یه ماه پیش فروخت کنن 60d گرفت ولی با اینکه خیلی باهاش حال میکونه افسوس می خوره که چرا پاناسونیک رو فروخته چون هم سبک و جمع وجورتر بود هم تنظیماتش خیلی ساده و کیفتشم نسبت به دوربینش فراتراز حد انتظار بود از نظر من اگه می خواین عکاس بشین و حرفه ای عکس بگیرین فوجی انتخاب مناسبیه حتی میشه گفت با این قیمت بی نظیره
    نه ! نمي خوام عكاس بشم ! اصلا زمينه فعاليت من چيز ديگه ايه و اگه بدونيد شايد تعجب كنيد ...
    من كاملا ذوقي عكاسي مي كنم . دوستش دارم و ازش لذت مي برم اما حرفه ام نيست ! حتي به صورت حرفه اي هم دنبالش نيستم .
    اما كيفيت عكسهام برام فوق العاده مهمّند ! عرض كردم كه من G7 كنن دارم و مي خواستم يه مقياس داشته باشم كه بدونم عكسهاي S200 به پاي كيفيت G7 مي رسه يا نه ؟
    البته جناب ميراحمد فرمودند كه مقايسه اين دو دربين باهم درست نيست چون هر كدوم براي كاربري خاصي طراحي شدن . با ايشون كاملا موافقم ولي خب اجالتاً مي خواستم كيفيت عكس ايندو تا رو مقايسه كنم
    البته هود لنز و فيلتر و اينها رو هم فكر نميكنم هيچ وقت ازشون بخوام استفاده كنم . به همون دليلي كه عرض كردم . بنابرين از اين جهت محدوديتي ندارم و اين براي انتخاب فوجي يه امتيازه !

تشکر کرده
    2

نمونه عکسایی که من از G7 دیدم در حد دوربین فوجی نیست این سایت عکسایی که که از کنن گذاشته به شدت دارای نویزه

http://www.luminous-landscape.com/re...Canon-G7.shtml

http://www.pbase.com/cameras/canon/powershot_g7

فک نمیکنم مقایسه این دو دوربین که یکی سال 2006 و دیگری اواخر 2009 اومده صحیح باشه نمی دونم چه اصراری دارید که یک دوربین 800 گرمی با زوم دستی بگیرین گزینه های سبک و جمع و جورتری تو بازار هست از این لحاظ میگم که باید بدونین انتظاراتتون در مورد فوجی باید کاملا متفاوت از G7 کامپکت باشه
    در ضمن منظورم از عکاس شدن دقیقا همین عکاسی که شما مد نظرتونه. هر عکاس باید قبل از هر چیز در عکاسی باید به این کار عشق بورزه. عکاسی شغل نیست هنره

fuji s200 exr sample:

http://www.steves-digicams.com/camer...photos-22.html

http://www.dpnotes.com/fuji-s200exr-samples/

تشکر کرده
    15

نمونه عکسایی که من از G7 دیدم در حد دوربین فوجی نیست این سایت عکسایی که که از کنن گذاشته به شدت دارای نویزه

http://www.luminous-landscape.com/re...Canon-G7.shtml

http://www.pbase.com/cameras/canon/powershot_g7

فک نمیکنم مقایسه این دو دوربین که یکی سال 2006 و دیگری اواخر 2009 اومده صحیح باشه نمی دونم چه اصراری دارید که یک دوربین 800 گرمی با زوم دستی بگیرین گزینه های سبک و جمع و جورتری تو بازار هست از این لحاظ میگم که باید بدونین انتظاراتتون در مورد فوجی باید کاملا متفاوت از G7 کامپکت باشه
    در ضمن منظورم از عکاس شدن دقیقا همین عکاسی که شما مد نظرتونه. هر عکاس باید قبل از هر چیز در عکاسی باید به این کار عشق بورزه. عکاسی شغل نیست هنره

fuji s200 exr sample:

http://www.steves-digicams.com/camer...photos-22.html

http://www.dpnotes.com/fuji-s200exr-samples/
    بابت لينكها ممنون.
    ولي به نظر من عكسهاي G7 از S200 يك سر و گردن بالاترند . توي خود اين نمونه تصاويري كه توي لينك هست ، تصاوير S200 خيلي هم كم نويز نيستند و ضمناً جزئيات قابل قبولي هم ندارند ، البته در مقايسه با G7 !
    البته عكسهاي سايت دومي ( كه نمونه عكسهاي خيلي زيادي داشت و به نظر جامع مي اومد ) به تيغ تيز فيلترينگ سپرده شده بودند و نشد كه ببينمشون ... متاسفانه !
    خيلي دوست دارم كه ببينمشون
    ویرایش توسط vizor : Monday 17 January 2011 در ساعت 23:20

تشکر کرده
    2

بابت لينكها ممنون.
    ولي به نظر من عكسهاي G7 از S200 يك سر و گردن بالاترند . توي خود اين نمونه تصاويري كه توي لينك هست ، تصاوير S200 خيلي هم كم نويز نيستند و ضمناً جزئيات قابل قبولي هم ندارند ، البته در مقايسه با G7 !
    البته عكسهاي سايت دومي ( كه نمونه عكسهاي خيلي زيادي داشت و به نظر جامع مي اومد ) به تيغ تيز فيلترينگ سپرده شده بودند و نشد كه ببينمشون ... متاسفانه !
    خيلي دوست دارم كه ببينمشون
    حیف شد سایت دومی فک کنم عکسای ارجینال خود سایت فوجی بود اگه شد بیشتر عکس میزارم اون حالت نقاشی مانند تو عکسای فوجی وقتی فایل خام بگیری و پروسس کنی درست میشه توی پست اول نوشتم این فوجی یه دوربینه دم دستی نیست که بزارین رو اتومات بعد توقع عکس خوب گرفتن داشته باشین.
    دفعه اولی که با حالت Auto عکس گرفتم شوکه شدم عکسش مثه عکسای موبایل شده بود اما وقتی روی حالت دستی یا EXR DR قرارش می دین دوربین رو دستی کنترل و فوکوس می کنین از حد خودش فراتر میره. از نظر من یه دوربین کامپکت در حد عالی با این قیمت می تونین بخرین چون فکر کنم خیلی از امکانات فوجی رو استفاده نکنین البته قیمت 600 تومنی G12 هم واقعا احمقانست

تشکر کرده
    15

حیف شد سایت دومی فک کنم عکسای ارجینال خود سایت فوجی بود اگه شد بیشتر عکس میزارم اون حالت نقاشی مانند تو عکسای فوجی وقتی فایل خام بگیری و پروسس کنی درست میشه توی پست اول نوشتم این فوجی یه دوربینه دم دستی نیست که بزارین رو اتومات بعد توقع عکس خوب گرفتن داشته باشین.
    دفعه اولی که با حالت Auto عکس گرفتم شوکه شدم عکسش مثه عکسای موبایل شده بود اما وقتی روی حالت دستی یا EXR DR قرارش می دین دوربین رو دستی کنترل و فوکوس می کنین از حد خودش فراتر میره. از نظر من یه دوربین کامپکت در حد عالی با این قیمت می تونین بخرین چون فکر کنم خیلی از امکانات فوجی رو استفاده نکنین البته قیمت 600 تومنی G12 هم واقعا احمقانست
    شايد درست منظورم رو نرسوندم ! من عاشق تنظيمات دستي ام ! اصلا مگه عكاسي چيزي غير از تنظيمات دستي هست ؟ و الا به قول شما با اتومات كار كردن كه خب ميشه با موبايل هم عكس گرفت !
    اصلا با اين دوربين G7 هم كه الان دارم شايد توي اين سه سال دو-سه شات هم عكس با حالت اتوماتيك نگرفتم همش با تنظيمات دستيش كار مي كنم .
    بحث روي كيفيت عكسهاست كه خب مي فرماييد با ويرايش و پردازش فايهاي RAW حل ميشه !
    بله ! قيمت G12 هم خيلي بالاست . با يه كم هزينه اضافه ميشخ يه اس ال آر مناسب گرفت .

تشکر کرده
    15

پیش فرض كمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــك !!

از اون بزرگواراني كه S200 رو دارن ، خواهش ميكنم لطف كنند يكي دوتا عكس از كارهاي خودشون رو به انتخاب خودشون جايي آپلود كنند و لينكش رو مرحمت كنند كه بشه يه مقياسي بگيرم ! آخه به عكسهاي سايتها اعتماد ندارم . يعني نميشه فهميد توي چه شرايطي و چطور عكس تهيه شده !
    لطف مي كنيد !

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

از اون بزرگواراني كه S200 رو دارن ، خواهش ميكنم لطف كنند يكي دوتا عكس از كارهاي خودشون رو به انتخاب خودشون جايي آپلود كنند و لينكش رو مرحمت كنند كه بشه يه مقياسي بگيرم ! آخه به عكسهاي سايتها اعتماد ندارم . يعني نميشه فهميد توي چه شرايطي و چطور عكس تهيه شده !
    لطف مي كنيد !
    سلام
    من چندماهی است این دوربینو دارم عکسهای خوبی بخصوص در شب و hdr بالا میشه باش گرفت من آرشیوعکس خوبی دارم اما اینترنت پرسرعت ندارم حالا همین یکی را ببین راستی حجمش را خیلی کم کردم ضمنا ایزوی 800 میباشد
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    delagah و milad_iut تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

سلام
    ممنونم
    من دو سه روزی میشه که s200 گرفتم ...
    راستی ، s200 قابلیت پانوراما گرفتن نداره ، نه ؟
    حیف شد !
    مبارک باشه . عزیز خیلی جای نگرانی نداره خودت با یه پایه دوربین و گرفتن تعدادی عکس با چرخش رو پایه و میکسشون -البته گاهی باید کنترل نوری مختلفی رو برای برخی زوایا در نظر بگیرید کمی تمرین میخات- میتونی این کار رو دستی انجام بدی که فقط کمی وقت گیر تره.اقا شما احیانا ساکن شیراز که نیستی نه؟ خیلی دلم میخات یه بار با یه دوست s200 ی بریم عکاسی و اخر ببینم s100 میبره یا s200 . این تنها سوالیه که تو اینترنت جوابش وجود نداره.
    ویرایش توسط شاهین اکبری : Friday 21 January 2011 در ساعت 16:23
    FD master

تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    مبارک باشه . عزیز خیلی جای نگرانی نداره خودت با یه پایه دوربین و گرفتن تعدادی عکس با چرخش رو پایه و میکسشون -البته گاهی باید کنترل نوری مختلفی رو برای برخی زوایا در نظر بگیرید کمی تمرین میخات- میتونی این کار رو دستی انجام بدی که فقط کمی وقت گیر تره.اقا شما احیانا ساکن شیراز که نیستی نه؟ خیلی دلم میخات یه بار با یه دوست s200 ی بریم عکاسی و اخر ببینم s100 میبره یا s200 . این تنها سوالیه که تو اینترنت جوابش وجود نداره.
    ممنونم . لطف دارید ...
    آخه لذت پانوراما گرفتن به همون اتوماتیک میکس شدنشه خب
    با g7 canon پانوراماهایی گرفتم که محشر بودن !
    نه قربونت شیراز نیستم . والّا دوربین که قابل شما رو نداره برادر !
    و اما در مورد s200 : راستش در مقایسه با g7 canon ، عکسهاش به طرز بسیار قابل تحسینی بدون نویزه ! می تونم بگم ابداً هیچ نویزی نداره . توی ایزوهای نرمال و پایین که اینطوره و توی ایزوهای بالاتر هم بسیار عملکرد خوبی داره !
    اما عکسهاش از جهت داشتن جزییات ، به نظرم یا فرقی با g7 canon نداره یا در مقایسه باهاش یه خورده سطح پایینتری از جزییات داره !
    کیفیت لنزش از جهت نداشتن خطاهای اپتیکی و ابیراهی رنگی بسیار خوبه !
    اینو با جرئت میگم چون با تلسکوپ و دوربین دوچشمی سروکار دارم و می دونم ابیراهی رنگی و خطای اپتیکی چقدر می تونه آزار دهنده و مخلّ باشه !
    به نظرم کیفیت فیلمش هم خیلی عالی اومد . البته فول نیست ولی کاملا راضی کننده بود .
    و اما فناوری exr راستش تا اونجا که باهاش کار کردم و تست زدم ، به نظر خیلی چیز هیجان انگیزی نیومد ! همون کار رو میشد با کنترل نوردهی و تنظیمات دیگه البته بصورت سخت تر انجام داد .
    فعلا که داریم باهاش ور میریم و عکس میگیریم و تست میزنیم
    ان شاءالله که به نتایج هیجان انگیزتر و امیدوار کننده تری برسیم
    ویرایش توسط vizor : Friday 21 January 2011 در ساعت 22:51
    شاهین اکبری تشکر می‌کند.

صفحه 8 از 15 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... آخرینآخرین