صفحه 13 از 32 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 121 تا 130 , از مجموع 315
Like Tree733تشکر

موضوع: Nikon D3200

كاربر جديد mehrdad.s آواتار ها
    تشکر کرده
    43

سلام دوستان من برای خرید دوربین بین دو گزینه Nikon D3200 Kit 18-55 VR یــــــا Nikon D5100 Kit 18-55 VR موندم از دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارن خواهش میکنم راهنمایی کنن بنده رو؟
    هدف از خرید دوربین ابتدا عکاسی خانوادگی/عکاسی طبیعت و سوژه بصورت تفریحی/ و عکاسی صنعتی
    بنظرتون برای شروع کار کدوم یکی رو بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad.s نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای خرید دوربین بین دو گزینه Nikon D3200 Kit 18-55 VR یــــــا Nikon D5100 Kit 18-55 VR موندم از دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارن خواهش میکنم راهنمایی کنن بنده رو؟
    هدف از خرید دوربین ابتدا عکاسی خانوادگی/عکاسی طبیعت و سوژه بصورت تفریحی/ و عکاسی صنعتی
    بنظرتون برای شروع کار کدوم یکی رو بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
    مهرداد جان ضمن خوش آمد گویی به فروم، یک نکته کوچیک من عرض میکنم خدمتت امیدوارم کمکی بهت بکنه برای انتخاب سریعتر و مناسب تر. فکر میکنم این پست تو سه تاپیک d5100 و d3200 و دوربین مناسب زدی و تو دو جای دیگه که بچه ها لطف کردن راهنماییت کردند هنوز جوابی ندادی. به نظرم به جای اینکه تو چند تاپیک یک سوال تکرار کنی ( طبیعیه مال روزای اول عضویته و ندونستن شرایط فروم، برای خودم هم پیش اومده ) فقط تو یک تاپیک مطرح کن و همونو دنبال کن که دوستان میان نظر میدن بتونی ادامه وار به نتیجه مطلوب برسی.
    ارادتمند
    امیر کمیلی
    یا حق
    پ.ن: عذرخواهم از مدیران و اساتید و دوستان فروم بابت آف تاپیک.
    hkhaghani، Gandolf و ben163s تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام دوستان چرا سرعت شاتر این دوربین با فلاش باز از 1/250 سریع تر نمیشه؟؟

كاربر همراه eallymehr آواتار ها
    تشکر کرده
    267

نقل قول نوشته اصلی توسط poriaabaci66@gm نمایش پست ها
    سلام دوستان چرا سرعت شاتر این دوربین با فلاش باز از 1/250 سریع تر نمیشه؟؟
    مربوط به سرعت سینک فلاش با شاتر هست. تقریبا تو هیچ دوربینی بیشتر از این سرعت نمیتونید با فلاش عکس بگیرید.
    ben163s تشکر می‌کند.
    Nikon D3200
    ~احسان عالی مهر

كاربر جديد MERINOS1 آواتار ها
    تشکر کرده
    2

سلام دوستان
    هر چقدر نظرات دوستان را برسی میکنم .نمی توانم نمایی درست از ساختار D3200 بدست آورم .برای من مساله نویز مهم هست . و دنبال این نکته هستم که نویز این دوربین در مقایسه با D90چگونه خواهد بود.آیا افزایش مگا پیکسل در این دوربین باعث افزایش نویز نسبت به D90 خواهد بود یا خیر.ممنون از همگی شما
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط MERINOS1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    هر چقدر نظرات دوستان را برسی میکنم .نمی توانم نمایی درست از ساختار D3200 بدست آورم .برای من مساله نویز مهم هست . و دنبال این نکته هستم که نویز این دوربین در مقایسه با D90چگونه خواهد بود.آیا افزایش مگا پیکسل در این دوربین باعث افزایش نویز نسبت به D90 خواهد بود یا خیر.ممنون از همگی شما
    سلام دوست عزیز.
    منم ساکن همدان هستم و به تازگی 3200 گرفتم.
    اگه تمایل داشتید قرار بذارید تا دوربین رو از نزدیک ببینید و باهاش کار کنید.
    یکی از دوستان هم D90 داره و اگه فرصت بشه میدم ایشون مقایسه اش کنه و نتیجه اش رو همینجا عرض میکنم.
    sh_asian، MERINOS1 و ben163s تشکر می‌کنند.

كاربر جديد AEROCAMERA_8 آواتار ها
    تشکر کرده
    38

از دوستانیکه این دوربین رو تهیه کردند و کار تصویربرداری هم انجام میدهند ، نظرشون رو درباره فیلمبرداری این دوربین بفرمایند چقدر میشه حساب کرد در مقایسه با 650D و همرده ها؟

با تشکر
    ben163s تشکر می‌کند.

vahidshah
    Guest

من با 600 با لنز 18-135 و 3200 با 18-105 چند بار همزمان عکاسی کردم.بنظر من کیفیت عکس ها تفاوت خاصی نداشت اما تو نیکون دینامیک رنج بهترزی دیدم.و کنون خروجی جی پی جی خوشایندتری میداد از نظر دقت رنگ ....البته نه اینکه نشونه کیفیت عکس بهتر باشه.کلا خیلی بهم نزدیکن و فرق خاصی ندارن هرکدوم رو بخری برنده ای.اما تو لایو یوو سرعت فوکوس 3200 از 600 خیلی بهتر بود حتی گاها 600 گاها یکم که تله میشد و تاریک نمیتونس کلا فوکوس کنه اما 3200 باتاخیر فوکوس میکرد.شاید تو 650 این سرعت بهتر شده/ولی در عنوض کنون ال سی دی چرخان داره که مزیته و یکم تنظیمات اضافه مثل براکتینگ و...

درباره فیلمبرداری 3200با امیکروفون مونو (گرچه قابل وصل شدن استریو) ولی کنون دارای میکر.وفون استریرو ( اونم گرچه استریو ولی بافاصله نزدیک بهم و تفاوتهای کم چپ و راست) و درباره کیفیت فیلمبرداری 650 رو ندیدم ولی با3200 یبار فیلم گرفتم کلا!!که بنظرم خوب بود اما شگفت انگیز نبود و با توجه به بهتر ظاهر شدن کنون تو فیلمبرداری مخصوصا تو این رده مبدتی شاید کنون یکم بهتر باشه
    درباره فوکوس ممتد که گفته شده 3200 درحین فیلمبرداری دازه .من از فوکوس ممتد راضی نبودم و کند بود و یکم خطا که اونم کلا تو لایو ویو همه دوربینا سرعت فوکوس کمتری دارن و شاید 600 که سرعت فووکوس کمتر تو لایو ویو داش تو فیلمبرداریش هم همچنین
    ویرایش توسط vahidshah : Sunday 8 December 2013 در ساعت 21:59 دلیل: اطلاعات فیلمبرداری
    salman9 و ben163s تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    108

نقل قول نوشته اصلی توسط manilarina نمایش پست ها
    دوستان نظرشون راجع به کیفیت فیلم این دوربین نظر بدن. من شنیدم دوربین های کنون تو فیلم برداری یه سرو گردن از نیکون بهترن درسته؟
    من با هر دو مارک به مدت زیاد کار کردم مخصوصا دی3200 و 650دی را یه مدت همزمان کار کردم کیفیت کنون واقعا بالاتر بود الانم از 650دی با 135-18 اس تی ام کار می کنم و خیلی راضیم کنون خیلی خوبه ولی کلا در زمینه فیلمبرداری چه در دوربینهای فیلمبرداری حرفه ای چه خونگی و عکاسی حرفه ای و کامپکت فیلمبرداری سونی حرف اول را میزنه
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر همراه Gandolf آواتار ها
    تشکر کرده
    284

سلام به همه
    این دوربین ( کلاً نیکون ) تنظیمات حالت Av و Tv رو نداره یا اینکه جاش با گزینه ای دیگه عوض شده؟
    با تشکر
    ben163s تشکر می‌کند.

صفحه 13 از 32 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 ... آخرینآخرین