صفحه 23 از 32 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 221 تا 230 , از مجموع 315
Like Tree733تشکر

موضوع: Nikon D3200

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

عکاسی چندان به قد ربطی ندارد. من به اندازه شما قد بلند نیستم ولی قد کوتاه هم محسوب نمی شوم (185 سانتیمتر) تا کنون احساس نکرده ام به دلیل قد مجبورم از Live View برای عکاسی استفاده کنم. دوست عکاسی دارم که قدش 198 است و همیشه از ویزور برای عکاسی استفده می کند. اصولاً در هنگام عکاسی در حالت Live View بسیاری از امکانات دوربین از جمله فوکوس نقطه ای سریع و دقیق را از دست می دهید و لرزش دوربین هم بیشتر می شود.
    برای عکس گرفتن، خم شدن و زانو زدن که سهل است، بارها روی زمین دراز کشیده ام!
    ata_m3، saman-r و ali ka تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    294

عکاسی چندان به قد ربطی ندارد. من به اندازه شما قد بلند نیستم ولی قد کوتاه هم محسوب نمی شوم (185 سانتیمتر) تا کنون احساس نکرده ام به دلیل قد مجبورم از Live View برای عکاسی استفاده کنم. دوست عکاسی دارم که قدش 198 است و همیشه از ویزور برای عکاسی استفده می کند. اصولاً در هنگام عکاسی در حالت Live View بسیاری از امکانات دوربین از جمله فوکوس نقطه ای سریع و دقیق را از دست می دهید و لرزش دوربین هم بیشتر می شود.
    برای عکس گرفتن، خم شدن و زانو زدن که سهل است، بارها روی زمین دراز کشیده ام!
    داریوش جان همه جیز این همه ساده نیست
    شاید خندتون بگیره ها.
    موهای من شروع به ریزش بدی کرده که با هیچی کنترل نمیشه. وقتی خم میشم اول اینکه ابروم میره دوم اینکه واسه کسایی که اولین باره میبینن باید توضیح بدم.
    اخرین بار که توی یک جمع برای عکاسی نشستم که عکس بندازم، شدم سوژه خنده خانم های فامیل پدری.

دیدی داریوش جان؟
    همه چیز به نظر اون همه ساده نیست. ولی وقتی فکر میکنی میبینی واقعا این چیزا موثره.
    تازه این یک دلیلش بود.

یک دلیل که خیلی بدتره اینه. من به خاطر قد بلندم و پر بودن هیکلم همیشه مشکل با شلوار خریدن دارم. شلوارهای این دوره هم اونهایی که جوان پسند هستن همه خشتک کوتاهن.
    حالا خشتک کوتاه چه ربطی به عکاسی داره؟

اها
    این رو خدمتتون عرض میکنم
    چون قدم بلنده و شلوارا خشتک کوتاه هستن همیشه وقتی خم میشم که عکس بندازم پیرهن میره بالا و شلوار میاد پایین و با عرض معذرت پشت سری ها اون چیزی رو که نباید ببینن میبینن!
    پدرمم هی داد میزنه فلانی شلوارت رو بکش بالا. اگه کسی متوجه نشده باشه اون همه رو متوجه میکنه.
    زندگیه من دارم؟
    حالا باید دید کدوم اولویت داره؟
    آبرو یا دوربین؟

خدا شاهده داریوش جان اینها رو اصلا از سر شوخی نمیگم. کاملا جدی عرض میکنم خدمتتون. یعنی این چیزا پیش اومده. اونم نه یک بار و دو بار و ده بار....

یعنی شما خودت رو بزار جای من
    ترجیه میدی از ویزور استفاده کنی و بشی سوژه؟
    یا ترجیه میدی از لایو ویو استفاده کنی و آبرومندانه عکسات رو بندازی؟

شاید بگی خب لباس بلند بپوش
    به خدا نیست. اگه باشه همش پیر مردیه. اگه شما جایی بلدی با منت میرم میخرم.

خیلی حرفای خارج از عرفی زدم و با شوخی هم امیخته بود
    اما این حقیقته.
    Ramin_T، Dariush Chegini و خزان تشکر می‌کنند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط saman-r نمایش پست ها
    داریوش جان همه جیز این همه ساده نیست
    شاید خندتون بگیره ها.
    موهای من شروع به ریزش بدی کرده که با هیچی کنترل نمیشه. وقتی خم میشم اول اینکه ابروم میره دوم اینکه واسه کسایی که اولین باره میبینن باید توضیح بدم.
    اخرین بار که توی یک جمع برای عکاسی نشستم که عکس بندازم، شدم سوژه خنده خانم های فامیل پدری.

دیدی داریوش جان؟
    همه چیز به نظر اون همه ساده نیست. ولی وقتی فکر میکنی میبینی واقعا این چیزا موثره.
    تازه این یک دلیلش بود.

یک دلیل که خیلی بدتره اینه. من به خاطر قد بلندم و پر بودن هیکلم همیشه مشکل با شلوار خریدن دارم. شلوارهای این دوره هم اونهایی که جوان پسند هستن همه خشتک کوتاهن.
    حالا خشتک کوتاه چه ربطی به عکاسی داره؟

اها
    این رو خدمتتون عرض میکنم
    چون قدم بلنده و شلوارا خشتک کوتاه هستن همیشه وقتی خم میشم که عکس بندازم پیرهن میره بالا و شلوار میاد پایین و با عرض معذرت پشت سری ها اون چیزی رو که نباید ببینن میبینن!
    پدرمم هی داد میزنه فلانی شلوارت رو بکش بالا. اگه کسی متوجه نشده باشه اون همه رو متوجه میکنه.
    زندگیه من دارم؟
    حالا باید دید کدوم اولویت داره؟
    آبرو یا دوربین؟

خدا شاهده داریوش جان اینها رو اصلا از سر شوخی نمیگم. کاملا جدی عرض میکنم خدمتتون. یعنی این چیزا پیش اومده. اونم نه یک بار و دو بار و ده بار....

یعنی شما خودت رو بزار جای من
    ترجیه میدی از ویزور استفاده کنی و بشی سوژه؟
    یا ترجیه میدی از لایو ویو استفاده کنی و آبرومندانه عکسات رو بندازی؟

شاید بگی خب لباس بلند بپوش
    به خدا نیست. اگه باشه همش پیر مردیه. اگه شما جایی بلدی با منت میرم میخرم.

خیلی حرفای خارج از عرفی زدم و با شوخی هم امیخته بود
    اما این حقیقته.
    چند تیشرت بزرگ و گشاد بخرید!
    M.Nouri، saman-r و خزان تشکر می‌کنند.

كاربر همراه sajjjad آواتار ها
    تشکر کرده
    1625

دوستان این مباحثی که مطرح میکنید یه مقدار از عرف این تاپیک خارج نیست؟البته آقای چگینی سرور بنده هستند و این چیزا رو خیلی بهتر از بنده میدونند.بهتر نیست آقا سامان عزیز اینا رو تو پیام خصوصی بیان کنید تا نظم تاپیک هم بهم نخورد.ممنون ازشما
    msh2200، ata_m3، کوروش و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    سید سجاد میری

كاربر همراه
    تشکر کرده
    294

سجاد عزیزم با سپاس از شما

صد البته که حرف شما درست است.
    من خودم بارها پیش امده به یک بخش خاص برای اطلاعاتی خاص رفته ام اما از بس پیام ها متفرقه بوده است که به هیچ اطلاعاتی دسترسی پیدا نکرده ام.

برای رفع این مشکل اگر اجازه بدهید راه حلی دارم.
    بنده سالها ادمین یک فروم بزرگ بودم با اعضای بسیار زیاد. پس از ان هم ادمین مستر یک برگه فیس بوک بسیار گسترده بودم.
    این مشکلات همیشه در هر فرومی هست.
    اما اگر بخواهیم این مشکل را یعنی پشت های متفرقه را از بین ببریم تنها یک راه هست.
    و ان این است که یا این پیامها توسط ادمین حذف شوند. یا اینکه بخشی به نام بایگانی درست کنید و این پیام ها به بخش بایکانی برود.

به امید خدا پیشنهاد میکنم این کار را هرچه زودتر انجام بدهید.
    این فروم بزرگ و تخصصی است. واقعا حیف است که ویرایش و اصلاحات پیام ها در ان صورت نگیرد.و افراد نتوانند درست به اطلاعات دسترسی پیدا کنند.

با سپاس پیشین از شما
    msh2200، ata_m3 و sajjjad تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

سوال در مورد این دوربین داشتم قصد خریدشو دارم با لنز 55-18 و سوالم اینه که آیا این لنز مناسب هست برای عکس تقریبا
    تمام قد؟
    siosha تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

بله مناسب است
    ata_m3 و sodabeh تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    بله مناسب است
    مرسی ، بعد عذرمیخوام من این تاپیک و مطالعه کردم دیدم خیلی راجب داغ کردن و این مسائل صحبت شده حالا با این
    تفاسیر آیا خرید این دوربین در این رنج قیمت مناسب هست یا مدل دیگه ای رو پینشهاد می کنید؟
    siosha تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط sodabeh نمایش پست ها
    مرسی ، بعد عذرمیخوام من این تاپیک و مطالعه کردم دیدم خیلی راجب داغ کردن و این مسائل صحبت شده حالا با این
    تفاسیر آیا خرید این دوربین در این رنج قیمت مناسب هست یا مدل دیگه ای رو پینشهاد می کنید؟
    خیر چنین مشکلی وجود ندارد
    علت گرم شدن استفاده طولانی مدت از دوربین در حالت لایو ویو بوده(اشتباه کاربری) که دوربین خود به خود استندبای میرود و در تمام دوربین ها صادق است
    اگر فیلمبرداری زیاد استفاده میکنید پیشنهاد میکنم 700D بردارید در غیر اینصورت 5200 ,برای راهنمایی خرید در تاپیک خودش پیگیری فرمائید
    ata_m3، sodabeh و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    72

سلام خدمت دوستان
    میان d3200 و d5100 گیر کردم دوستان کدام بیشتر ترجیح میدن از لحاظ کیفیت عکس بیشتر؟

صفحه 23 از 32 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... آخرینآخرین