صفحه 14 از 32 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 131 تا 140 , از مجموع 315
Like Tree733تشکر

موضوع: Nikon D3200

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط Gandolf نمایش پست ها
    سلام به همه
    این دوربین ( کلاً نیکون ) تنظیمات حالت Av و Tv رو نداره یا اینکه جاش با گزینه ای دیگه عوض شده؟
    با تشکر
    AV در كنون------A در نيكون
    TV در كنون------S در نيكون
    vahidshah، nicebluesky، Gandolf و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Who knows, Who knows
    Who knows, which way the whirlwind blows
    Or where the trail of tomorrow goes
    For a man without a star

كاربر جديد sahar0 آواتار ها
    تشکر کرده
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرکرد نمایش پست ها
    من با هر دو مارک به مدت زیاد کار کردم مخصوصا دی3200 و 650دی را یه مدت همزمان کار کردم کیفیت کنون واقعا بالاتر بود الانم از 650دی با 135-18 اس تی ام کار می کنم و خیلی راضیم کنون خیلی خوبه ولی کلا در زمینه فیلمبرداری چه در دوربینهای فیلمبرداری حرفه ای چه خونگی و عکاسی حرفه ای و کامپکت فیلمبرداری سونی حرف اول را میزنه
    سلام..میشه لطفا شما که تجربه کار با هردو را دارین بگین کدوم اکی تره؟؟واسه کسی که فعلا آماتوره؟؟به من پیشنهاد خریدD650شده ولی هنوز تصمیمم رو نگرفتم..
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر همراه Gandolf آواتار ها
    تشکر کرده
    284

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar0 نمایش پست ها
    سلام..میشه لطفا شما که تجربه کار با هردو را دارین بگین کدوم اکی تره؟؟واسه کسی که فعلا آماتوره؟؟به من پیشنهاد خریدD650شده ولی هنوز تصمیمم رو نگرفتم..
    با سلام
    اگه نظر منو بخواید من میگن اوکی بودن دوربین برای هر کسی یه ملاکی داره
    یکی قابلیت فیلمبرداریش براش مهمه ، یکی کیفیت عکس و نویز کمتر، یکی جنس بدنه ، یکی نوع سنسور و ...
    از همه این موارد بگزیرم بازم بستگی داره که واسه چه کاری بخواین دوربین رو تهیه کنید .که هم بستگی به بدنه داره و بیشتر از اون لنز اهمیت پیدا میکنه
    بهتره دقیقا مشخص کنید کارتون با دوربین تا چه حد هستش و تا چه لِوِلی میخواین جلو برید
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر جديد masoud.mir آواتار ها
    تشکر کرده
    19

عرض سلام خدمت اساتید عزیز و بزرگوار
    اولین پست من تو انجمن هست
    در مورد خودم خیلی وقت هست که به عکاسی علاقه دارم ولی تا حالا دوربین dslr نداشتم البته 1.2 تا کامپکت قراضه داشتم :) در هر صورت سوالم اینه که به یک مشکل برخوردم به این صورت که پریروز یه دوربین نیکون d3200 خریداری کردم به قیمت 1.380 با گارانتی ایده آل البته قیمت بین 1400 تا 430 بود و از دست و دل بازی و هول بودن فروشنده هم تعجب کردم خلاصه امروز حدود 150 عکس گرفتم و خیلی خوشحال اومدم خونه روی لنز متوجه یه چیزی مثل گوشه بر چسب شدم و با دقت بیشتر دیدم شبیه ترک هست حالا میخوام لطف بفرمایید ببینید تو عکس آیا درسته و اگر همین مشکل بود مغازه دار باید تعویض کنه یا گارانتی قبول میکنه با توجه به که مغازه موقع خرید مهر زده که سالم تحویل شده البته ذکر کنم عکسها هیچ مشکلی ندارند از نطر منه مبتدی و اگر گارانتی قبول نکنه همین لنز کیت قیمتش چند هست سپاس از پاسختون ...
    2 تا عکس از لنزIMG_0011.JPGIMG_0010.JPGIMG_0010.JPG آپلود کردم ولی فکر میکنم نشد
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud.mir نمایش پست ها
    عرض سلام خدمت اساتید عزیز و بزرگوار
    اولین پست من تو انجمن هست
    در مورد خودم خیلی وقت هست که به عکاسی علاقه دارم ولی تا حالا دوربین dslr نداشتم البته 1.2 تا کامپکت قراضه داشتم :) در هر صورت سوالم اینه که به یک مشکل برخوردم به این صورت که پریروز یه دوربین نیکون d3200 خریداری کردم به قیمت 1.380 با گارانتی ایده آل البته قیمت بین 1400 تا 430 بود و از دست و دل بازی و هول بودن فروشنده هم تعجب کردم خلاصه امروز حدود 150 عکس گرفتم و خیلی خوشحال اومدم خونه روی لنز متوجه یه چیزی مثل گوشه بر چسب شدم و با دقت بیشتر دیدم شبیه ترک هست حالا میخوام لطف بفرمایید ببینید تو عکس آیا درسته و اگر همین مشکل بود مغازه دار باید تعویض کنه یا گارانتی قبول میکنه با توجه به که مغازه موقع خرید مهر زده که سالم تحویل شده البته ذکر کنم عکسها هیچ مشکلی ندارند از نطر منه مبتدی و اگر گارانتی قبول نکنه همین لنز کیت قیمتش چند هست سپاس از پاسختون ...
    2 تا عکس از لنزIMG_0011.JPGIMG_0010.JPGIMG_0010.JPG آپلود کردم ولی فکر میکنم نشد

من که چیزی نمی بینم!!!!!!!

در ضمن ترک های روی لنز اگه جزیی باشند مثلا به ضخامت تار مو، مشکلی در عکسهاتون به وجود نمی یاد.
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر جديد masoud.mir آواتار ها
    تشکر کرده
    19

دقیقا زیر و اطراف کلمه نیکور
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام دوست من هنوز دیر نشده ببر بیمه ش کن بعد از دو سه هفته ببر خسارت لنزتو بگیر البته چون در حقت ظلم شده نامردی نیست دلم خیلی برات سوخت
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud.mir نمایش پست ها
    دقیقا زیر و اطراف کلمه نیکور
    سلام
    اینقدر نگران نباشید. اولا شما مطمئن هستین که این ترک هست؟ آیا سعی کردین با ناخن لمسش کنین و یا با پارچه مخصوص تمیز کردن لنز، اونو پاکش کنین؟ تاکید میکنم اگر دستمال مخصوص ندارین با پارچه بسیار نرم که بجای درست کردن ابرو، چشم را کور نکنید.
    در ثانی اگر برطرف نشد به فروشنده رجوع کنید ببینید زیر بار میره یا نه؛ نهایتا موضوع را با شرکت ایده آل در میان بگذارید. بچه های با مرامی هستن حتما کمکتان میکنند.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdikeshavarzi نمایش پست ها
    سلام دوست من هنوز دیر نشده ببر بیمه ش کن بعد از دو سه هفته ببر خسارت لنزتو بگیر البته چون در حقت ظلم شده نامردی نیست دلم خیلی برات سوخت
    با نهایت احترام به شما، بهتر است شما دلتان به حال کسی نسوزد تا بخواهید اینگونه ترفندهای نادرست و خلاف شرع و عرف و قانون را پیشنهاد بدین!!!
    فرضا که کار فروشنده بوده باشد، ربطش به شرکت آیده آل یا هر شرکت دیگر چیست؟ خیلی ها از من دزدی کردن... منم باید از دیوار شما بالا برم؟؟؟
    محض اطلاعتان، آن شرکت ها متاسفانه با این طرز تفکرات آشنا هستن و پس از بازدید آنرا بیمه میکنند.
    nicebluesky و ben163s تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Mahdi نمایش پست ها
    سلام
    اینقدر نگران نباشید. اولا شما مطمئن هستین که این ترک هست؟ آیا سعی کردین با ناخن لمسش کنین و یا با پارچه مخصوص تمیز کردن لنز، اونو پاکش کنین؟ تاکید میکنم اگر دستمال مخصوص ندارین با پارچه بسیار نرم که بجای درست کردن ابرو، چشم را کور نکنید.
    در ثانی اگر برطرف نشد به فروشنده رجوع کنید ببینید زیر بار میره یا نه؛ نهایتا موضوع را با شرکت ایده آل در میان بگذارید. بچه های با مرامی هستن حتما کمکتان میکنند.
    موفق باشید.

با نهایت احترام به شما، بهتر است شما دلتان به حال کسی نسوزد تا بخواهید اینگونه ترفندهای نادرست و خلاف شرع و عرف و قانون را پیشنهاد بدین!!!
    فرضا که کار فروشنده بوده باشد، ربطش به شرکت آیده آل یا هر شرکت دیگر چیست؟ خیلی ها از من دزدی کردن... منم باید از دیوار شما بالا برم؟؟؟

به نظر من تقصیر فروشنده نیست بیشتر شبیه به مشکل خط مونتاژ هست. اگه قرار بود چیزی بهش خورده باشه باید اطراف اون رو هم خراش می داد یا آثار ضرب دیدگی در اطرافش هم مشهود می بود که اینطور نیست. به نظر من چیز مهمی نیست و تاثیری روی عکسها نمی تونه داشته باشه. باز هم جهت اینکه مطمئن بشید موضوع رو اول با فروشنده وبعد با گارانتی ایده آل در میان بگذارید.
    S_Mahdi و ben163s تشکر می‌کنند.

spideer
    Guest

چه تفاوتی بین d3100 وd3200 هست.؟ آیا اختلاف زیادی هست بین این دو یا خیر برای من که بصورت نیمه حرفه ای میخوام استفاده اختلاف مشهودی دارند ممنون میشم بگویید
    ben163s تشکر می‌کند.

صفحه 14 از 32 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 ... آخرینآخرین