صفحه 16 از 32 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 151 تا 160 , از مجموع 315
Like Tree733تشکر

موضوع: Nikon D3200

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط SaEiD_MaFiA نمایش پست ها
    خب حالا معایب این مارک تقلبی چیه؟!
    پسش بدم؟ یا استفادش کنم؟!!!
    حتما در اولین فرصت ببرید پسش بدید. از اونجایی که گریپ یک منبع انرژی برای دوربین محسوب میشه، لذا هر گونه نارسایی در انتقال انرژی به قسمتهای مختلف دوربین باعث ایجاد صدمات جبران ناپذیری خواهد شد. این کارخونه بی نام و نشان که گریپ تقلبی تولید کرده و مارک نیکون رو هم روش زده به احتمال زیاد چینی هست. حتی مواد استفاده شده در اون هم نا مرغوب هستند.

به جاش همونطوری که دوستان اشاره کردند یا hahnel بگیرید یا phottix که هر دو از شرکت های معتبر هستند. بنده برای دوربین 5100 پسرخالم گریپ phottix گرفتم که کاملا ازش راضیه.

موفق باشید.
    ben163s تشکر می‌کند.

vahidshah
    Guest

اگه دوربین اولتون هست و تجهیزات دیگه ای ندارین که بخاین با این بدنه ست کنین و لنز همکه طبیعتا فعلا قصد خرید ندارین
    بنظر من الان بهترین چیزی که میتونین واسه دوربینتون بخرین یه فیلتر یو وی (البته غیر تقلبی) که هم موقع تمیز کردن لنز لنز رو خش نمیدین هم هم یه محافظه واسه شیشه تو ظربه و هم تاثیرش تو عکسهای بیرون خوبه و یو وی تقلبی هم که نحرین باعث افت کیفیت میشه و فکر کنم الان بهترین مارک که تقلبی نباشه benro باشه البته اساتید سایت مارک های دیگه رو هم بخوبی میشناسن که میتونین از تاپیکش دنبال کنین .-
    من خودم مارک بنرو خریدم واسه دهانه 67 مم حدود 75 و فکر کنم واسه لنز 18-55 حدود50 تومن باشه
    ویرایش توسط vahidshah : Monday 27 January 2014 در ساعت 17:54 دلیل: اضافه کردن قیمت یو وی برای 18-55
    mesoud، Sorrwman و ben163s تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

دوستان یه سوال . الان شنیدم که دوربین با باطری های تقلبی تو بازار زیاد هست . من از کجا متوجه بشم دوربینی که گرفتم باطریش اصلیه؟
    ben163s تشکر می‌کند.

vahidshah
    Guest

فکر میکنم دوربین های جدید با باطری های تقلبی کار نمیکنند
    چون من خودم واسه دی 3200 باطری تقلبی خریده بودم دوربین بعداز این که روشن میشد عکس نمیگرفت میگفت باطری اصلی بنداز!!فکر کنم از سریال میفهمه دوربین یا تو باطری چیپی هست مثل لنز ها که ای دی داره و نه اینکه دوربین از رو ولتاژ یا چیز دیگه بگه باطری اصلی نیست
    جالب اینکه باطری رو پس دادم و فروشنده میگفت رو چندتا دوربین قدیمی انداختمش و کار کرده و کلی از اینا اورده بودم و داره تموم میشه اگه راست گفته باشه پس دوربین های جدید به احتمال زیاد میتوننن تشخیص بدن
    mesoud و ben163s تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidshah نمایش پست ها
    فکر میکنم دوربین های جدید با باطری های تقلبی کار نمیکنند
    چون من خودم واسه دی 3200 باطری تقلبی خریده بودم دوربین بعداز این که روشن میشد عکس نمیگرفت میگفت باطری اصلی بنداز!!فکر کنم از سریال میفهمه دوربین یا تو باطری چیپی هست مثل لنز ها که ای دی داره و نه اینکه دوربین از رو ولتاژ یا چیز دیگه بگه باطری اصلی نیست
    جالب اینکه باطری رو پس دادم و فروشنده میگفت رو چندتا دوربین قدیمی انداختمش و کار کرده و کلی از اینا اورده بودم و داره تموم میشه اگه راست گفته باشه پس دوربین های جدید به احتمال زیاد میتوننن تشخیص بدن

دوست گرامی،

با سلام، کمپانی معظم نیکون جدیدا بر روی تمامی دوربینهایش فریم ویر جدیدی نصب می کند که یکی از مزایای آنها کار نکردن دوربین با باتری های غیر اصلی و همچنین باتری های تقلبی هست.

این کار نیکون جای بسی تقدیر و تشکر را دارد.
    mohammad.baruji و ben163s تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام. دوستان حس می کنم عکس هایی که می گیرم رنگ هاشون زنده نیست. یعنی رنگ کمی دارند. چطوری میشه این مشکل رو حل کرد که عکس ها رنگ با اشباع بیشتر و زنده تری داشته باشند؟لنزم 18-55 هست اما دیدم با همین لنز عکس های به مراتب با رنگ بندی بهتری گرفته شده. (البته اگه دوست مدیرمون این پست رو هم نیاد حذف کنه یهو)
    ben163s تشکر می‌کند.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

نقل قول نوشته اصلی توسط mesoud نمایش پست ها
    سلام. دوستان حس می کنم عکس هایی که می گیرم رنگ هاشون زنده نیست. یعنی رنگ کمی دارند. چطوری میشه این مشکل رو حل کرد که عکس ها رنگ با اشباع بیشتر و زنده تری داشته باشند؟لنزم 18-55 هست اما دیدم با همین لنز عکس های به مراتب با رنگ بندی بهتری گرفته شده. (البته اگه دوست مدیرمون این پست رو هم نیاد حذف کنه یهو)

سلام
    باید چند نکته را رعایت کنید.
    اول عکس را درست بگیرید که باید اصول عکاسی را بلد باشید.
    دوم عکس را ویرایش کنید که باید اصول ویرایش عکس را بیاموزید.
    تجهیزات هم در این مورد تاثیر دارند ولی در موردی که شما گفتید نقششان از دو مورد قبلی کمرنگ تر است.
    amir.komeily و ben163s تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر آشنا mohammad aghili آواتار ها
    تشکر کرده
    43

پیشنهاد میکنم تنظیمات رنگ دوربین رو روی حالت vivid بذارید

نتایج مطلوبی میده
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر آشنا C@non آواتار ها
    تشکر کرده
    88

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    دوست گرامی،

با سلام، کمپانی معظم نیکون جدیدا بر روی تمامی دوربینهایش فریم ویر جدیدی نصب می کند که یکی از مزایای آنها کار نکردن دوربین با باتری های غیر اصلی و همچنین باتری های تقلبی هست.

این کار نیکون جای بسی تقدیر و تشکر را دارد.

ببخشید الان میپرسم ولی، مثلا من از کجا باید بدونم فریم ویر دوربینی که بخوام بخرم هم قابلیت تشخیص داره؟؟!

آخه میخوام یه دونه 5100 بگیرم ،، خواستم مطمئن باشم.
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر آشنا Shikar آواتار ها
    تشکر کرده
    34

سلام

دوستان با توجه به وجود Wifi در اين دوربين آيا امكان كنترل و گرفتن عكس توسط اسمارت فون .. همانند 5300 وجود دارد؟ يا فقط امكان انتقال تصوير هست ؟

آيا امكاناتي از اين قبيل در صورت ارائه نشدن توسط نيكون .. توسط گروههاي گيگ انجام شده .. مثلا فريمور دوربين رو عوض كنند تا امكانات بيشتري اضافه بشود

شاد باشيم
    ben163s تشکر می‌کند.

صفحه 16 از 32 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 ... آخرینآخرین