صفحه 87 از 87 نخستنخست ... 37 77 83 84 85 86 87
نمایش نتایج : از شماره 861 تا 867 , از مجموع 867
Like Tree3318تشکر

موضوع: Nikon D750

كاربر همراه obsidiyan آواتار ها
    تشکر کرده
    6350

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Nouri نمایش پست ها
    البته D610 بدون مشکل بوده تا حالا، یا اگر هم مشکلی بوده حاد و فراگیر نبود.
    بقول دوستان بدنه‌های کانن هم بدون مشکل نبوده‌اند اما با مشکلی که از D600 برای نیکون شروع شد، و بنوعی کم‌کاری مدیران این شرکت باعث شد حساسیت‌ها روی محصولات نیکون زیاد شود . نیکون را دوست دارم و حیف که این اعتبار با یکی دو محصول و فراخوانهای گوناگون زیر سوال بره، بخصوص تو کشور عزیز ما که از خدمات مستقیم شرکتهای معظم کانن و نیکون محروم هستیم برای مشتاقان عکاسی که با هزینه زیاد بادی فول فریم تهیه میکنند ، کاربران داخلی نسبت به سایر کشورها احساس ضرر و پشیمانی بیشتر تو ذوق میزنه.
    البته یادم هست در مورد کانن 7D MarkII جناب نژادی مطلبی نوشته بودند. یا جدیدا دوستان از سوختن مادربرد ۷۰دی کانن گفتا بودند.
    میخوام بگم مشکل در همه محصولات ممکن پیش بیایند، اما برای ما که در سایه تح... و غیره هستیم و گارانتی اصلی در داخل نداریم برای دوستانی که با عشق و هزینه محصولی را تهیه میکنند ریسک نسبت به ممالک دیگر بیشتره.
    از حق نگذریم D610 و D810 بادی‌های بی‌آزاری و کم‌آزاری بودند.

سلام با اینکه خیلی وقت از ارسال این پست گذشته ولی مقایسه این مشکلات باهم درست نیست بدنه 70 کنون ایراد داره کسی هم نگفته نداره ولی قیمتش را با بدنه های فول فریم همچنین خدمات کنون را با نیکون مقایسه کنید . دو تا بدنه نیکون با سریال چک شده گرفتم هر دو مشکل داشتند . کنون 7 دی مارک دو مشکلش با اینا قابل مقایسه نیست اون مطلبی که جناب نژادی گذاشتن ایراد در فوکوس برخی عکسها در حالت عکاسی پی در پی هست اینو با مشکل روغن ریزی که پدر بدنه را بعد یه مدت درمیاره نمیشه مقایسه کرد حتی سری Z نیکون هم من چند تا ویدئو دیدم که خطای فوکس دارند . چند نفر از کسانی 600 نیکون دارن ایراد روغن ریزی در بدنه کامل و برای همیشه رفع شده ؟ ایراد شاتر بدنه 750 حتی در سریالهای چک شده وجود داره . ایراد در بدنه 810 هم هست تصویرشو در همین فروم قرار دادم . اینها بزرگنمایی نیست برید تاپیک 600 نیکون دوستان هی گفتند مشکلی نیست با خیال راحت بخرید اینها بزرگنمایی هست !! کو مشکل حل شد ؟ با تعویض شاتر ؟ اینهمه پول میدید برا فول فریم که بعدش تو تعمیرگاه مرکزی شاتر را براتون عوض کنن ؟ اتفاقا اون اوایل قصدم خرید 600 نیکون بود بعد پشیمون شدم. اینها را نوشتم تا دوستانی که الان قصد خرید دارند بدونن که وقتی کار به چک کردن سریال کشید مراقب باشن و بیشتر دقت کنن.
    Moty و Captan تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    6350

نقل قول نوشته اصلی توسط dppictuer نمایش پست ها
    سلام من هم سریال دوربینم رو وارد کردم توی دوتا لینک و خدا رو شکر مشکلی نداشت و نیاز به تعمیر و ارسال نبود. یکبار قبلا گفتم بازم میگم دی ۷۵۰ دوربینی ارزشمنده که متاسفانه بخاطر اون سری های اولش و اون مشکلات خنده دار ترس تو دل همه انداخته . الان قیمتش خیلی خوب شده تنها و تنها ایرادش اینه که آدم هر چی میبینه فکر میکنه دوربین خرابه . من تا قبل از دی ۷۵۰ در دی ۳۰۰ اس استفاده میکردم روزهای اول وقتی تصویر با نور فلاش اوراکسپوز میشد کنار ناحیه روشن یه طیف زرد میدیدم که تو دی ۳۰۰ وجود نداشت . :| فکر کردم بدنه خرابه بعد دیدم ماله دینامیک رنج بالاست !!‌ :) بنده خدا داره طیفی رو نشون میده که من تا حالا ندیدم :) . یکم متاسفانه تنها چیزی که خراب میشه براتون ذوق روزهای اوله والا چه در عکاسی و چه در تصویر برداری کیفیت فوقالعاده و دینامیک رنج بینظیری میده . البته صدای شاترش زیاده اینو بگم تا یادم نرفته .
    نقل قول نوشته اصلی توسط dppictuer نمایش پست ها
    من خودم در حال حاضر با دی ۷۵۰ کار میکنم بنظر من هم برید روی مدلهای جدیدتر بهتره . با اینکه سریال دوربین من یه سریال امن بود اما متاسفانه چندین دفعه تا مرز سکته منو پیش برده . شاتر قفل شده . دوربین خاموش نمی شده و چند ایراد دیگه که هر کدوم موردی پیش اومده و خود به خود چند ثانیه بعد رفع شده . بنظرم گزینه های جدید مثل دی ۸۵۰ خیلی بهتره .
    حتی این دوست خوبمون که امیدوارم مشکلات جدی تری برای بدنه ایشون پیش نیاد، با اینکه مشکلات را خنده دار میدونستن، همین مشکلات دور از جونشون ایشون را تا مرز سکته پیش بردن !!
    sahneh32 و Captan تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Captan آواتار ها
    تشکر کرده
    130

نقل قول نوشته اصلی توسط obsidiyan نمایش پست ها
    حتی این دوست خوبمون که امیدوارم مشکلات جدی تری برای بدنه ایشون پیش نیاد، با اینکه مشکلات را خنده دار میدونستن، همین مشکلات دور از جونشون ایشون را تا مرز سکته پیش بردن !!
    نیکون در گذشته های دور همیشه به کیفیت ساخت مشهور بود تا قبل از 2010 در مصاحبه های این شرکت همیشه افراد مسن با موهای کاملا سفید دیده میشدند با میانگین سنی 60 تا 70 سال که سالها برای این برند زحمت کشیده بودند ، در دوره ای با تغییرات در مدیریت این شرکت همه چیز تغییر کرد در مصاحبه های چند سال اخیر مدیران نیکون افرادی هستند با میانگین 40 سال ، ظاهرا این افراد قصد داشتند راه قدیمی ها را یک شبه طی کنند و نتیجه اش شد تولید دوربین های مشکل دار که این اواخر در سری Z دیگر سنگ تمام گذاشتند ، آنها هیچ تجربه ای در مورد سنسور BSI نداشتند نتیجه اش شد باندینگ سنسور و از دست رفتن داینامیک رنج مشکلی که تا لحظه پایان تولید z7 و z6 با آنها خواهد بود.

این شرکت به حدی بد عمل کرد که اگر بگویند کرونا حاصل اشتباه نیکون است آنرا باور میکنم ، همچنین با تولیدات عجیبو غریبی مثل Z5 اشتباهات را تکرار میکنند ، خوب چه نیازی به این دوربین بود وقتی z6 مارک دو تولید شود مارک یک افت قیمت میکند و خود به خود جایگاه z5 را پر میکند همانطور که A7 II به همراه کارت حافظه 64 GB ، لنز 70-28 و یک باطری اضافه در حال حاضر 998 دلار قیمت دارد و پس از تولید هر نسل جدید ، مدل قبل جایگزین آن محدوده قیمت میشود.
    obsidiyan و sahneh32 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    6350

نقل قول نوشته اصلی توسط Captan نمایش پست ها
    نیکون در گذشته های دور همیشه به کیفیت ساخت مشهور بود تا قبل از 2010 در مصاحبه های این شرکت همیشه افراد مسن با موهای کاملا سفید دیده میشدند با میانگین سنی 60 تا 70 سال که سالها برای این برند زحمت کشیده بودند ، در دوره ای با تغییرات در مدیریت این شرکت همه چیز تغییر کرد در مصاحبه های چند سال اخیر مدیران نیکون افرادی هستند با میانگین 40 سال ، ظاهرا این افراد قصد داشتند راه قدیمی ها را یک شبه طی کنند و نتیجه اش شد تولید دوربین های مشکل دار که این اواخر در سری Z دیگر سنگ تمام گذاشتند ، آنها هیچ تجربه ای در مورد سنسور BSI نداشتند نتیجه اش شد باندینگ سنسور و از دست رفتن داینامیک رنج مشکلی که تا لحظه پایان تولید z7 و z6 با آنها خواهد بود.

این شرکت به حدی بد عمل کرد که اگر بگویند کرونا حاصل اشتباه نیکون است آنرا باور میکنم ، همچنین با تولیدات عجیبو غریبی مثل Z5 اشتباهات را تکرار میکنند ، خوب چه نیازی به این دوربین بود وقتی z6 مارک دو تولید شود مارک یک افت قیمت میکند و خود به خود جایگاه z5 را پر میکند همانطور که A7 II به همراه کارت حافظه 64 GB ، لنز 70-28 و یک باطری اضافه در حال حاضر 998 دلار قیمت دارد و پس از تولید هر نسل جدید ، مدل قبل جایگزین آن محدوده قیمت میشود.

سلام دقیقا حق با شماست . مارک 2 Z7 , Z6 معرفی شده خدا کنه اینها دیگه مشکلات فوکس و ... را نداشته باشن. بدنه های سری زد نیکون را من خیلی خوشدست و زیبا دیدم واقعیتش خیلی زیباتر از سونی هست کاش دیگه مشکلات را نداشته باشن . کیفیت عکسهاشونم خیلی خوبه من اکثرا در سایت جوزا تصاویر را میبینم هر چند ادیت شده هستند ولی واقعا فوق العاده هستن. امیدوارم بادی های بدون عیب و نقصی باشن
    sahneh32 و Captan تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Captan آواتار ها
    تشکر کرده
    130

نقل قول نوشته اصلی توسط obsidiyan نمایش پست ها
    سلام دقیقا حق با شماست . مارک 2 Z7 , Z6 معرفی شده خدا کنه اینها دیگه مشکلات فوکس و ... را نداشته باشن. بدنه های سری زد نیکون را من خیلی خوشدست و زیبا دیدم واقعیتش خیلی زیباتر از سونی هست کاش دیگه مشکلات را نداشته باشن . کیفیت عکسهاشونم خیلی خوبه من اکثرا در سایت جوزا تصاویر را میبینم هر چند ادیت شده هستند ولی واقعا فوق العاده هستن. امیدوارم بادی های بدون عیب و نقصی باشن

بحث بدون عیب و نقص بودن دیگه خیلی اهمیتی نداره ، نیکون چند ماهی هست که به خرج کردن صندوق ذخیره خودش رو آورده چون هیچ درآمدی ندارند ، فعالان اقتصادی خوب میدونن این کار چه عواقبی خواهد داشت ، این شرکت برای سال 2021 در حدود 17 تا 20 درصد ضرر پیش بینی کرده ، یعنی از حالا می دانند سالی که هنوز نیامده پایانش کلا ضرر خواهد بود ، تنها برنامه فعلی این شرکت کاهش هزینه ها با اخراج تعداد زیادی از نیرو های انسانی و همچنین کاهش مراکز خدمات برای جلوگیری از سقوط است ، نیکون فکر میکنند اگر بتواند با کاهش هزینه ها درست از پول ذخیره خود استفاده کند هر چند ارزش سهام زیادی از دست میدهد و 10 سال طول میکشد تا آن پول ها برگردند ، اما در 2022 نجات پیدا میکند.

چندی پیش تلویزیون ژاپن اعلام کرد المپیوس آخرین شرکت حذف شده از دنیای عکاسی نخواهد بود و همچنان خطر ریزش برای دیگران وجود دارد ، سیگما و پاناسونیک فروش بسیار کمتری نسبت به نیکون دارند ، اما با توجه به تعداد یوز و هزینه هایی که دارند در خطر حذف نیستند ، در واقع آنها مصرف کننده کمتری دارند نه افت فروش، بنابراین مشکل فعلی نیکون عدم اعتماد خریداران نسبت به این برند است چون آینده بسیار مبهمی دارد.
    Moty، obsidiyan و sahneh32 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

سلام. دوستان برای این دوربین آپدیت جدیدی ارایه شده ؟ اخرین آپدیت رو میشه لینک بدید ؟
    kiavash تشکر می‌کند.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

دوتا آپدیت برای این دوربین اومده که هر دو رو انجام دادم
    https://downloadcenter.nikonimglib.c.../175/D750.html
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

صفحه 87 از 87 نخستنخست ... 37 77 83 84 85 86 87