صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14
Like Tree14تشکر

موضوع: NIKON D6

كاربر جديد karen آواتار ها
    تشکر کرده
    31

نقل قول نوشته اصلی توسط Captan نمایش پست ها
    واقعا جای تاسف داره این نوع ادبیات. مشکلاتی که نیکون داشته را هیچ برندی نداشته مگر آنکه این برند را با ایران خودرو و سایپا مقایسه کنیم، که اگر چنین بود همین دوستان حامی نیکون انجمن را به توپ بسته بودند. کنون سونی فوجی و غیره واقعا چنین موارد فاجعه باری نداشتند این تنها روش حامیان نیکون در این چند ساله بوده که با گفتن مشکلات دروغین و ساختگی از دیگر برندها اعتراضات به سمت خودشان را کم کنند و بگویند دیگران هم مشکل دارند فقط ما نیستیم که البته هیچ نتیجه ای نداشته چون تست های میدانی خیلی زود واقعیت را آشکار میکند.

با استفاده از لوگوی لایکا نمیتوانید خشم و هویت نیکونی خودتان را پنهان کنید ، مدام ادعا میکنید این مشکلات در دیگر برند ها هم هست ، خوب بگید! چرا ساکتید؟؟؟ اگر هست به همراه لینک و منبع اعلام کنید فقط اگر فردای ماجرا رسوایی به بار آمد عذر خواهی هم بلد باشید نه اینکه پنهان بشید، مدتی پیش یک یوز نیکون در انجمن ادعا کرد خطای فوکوس در دوربین A7R مارک چهار وجود داره و بار ها در سری های دیگر هم دیده (لینک زیر) بنده از ایشون سوال کردم چطور خطایی منظورشون هست و کجا بوده ، ولی ایشون کلا محو شد البته تا چهار ماه همچنان آنلاین میشد و مطلب هم روی صفحه اول بود اما پاسخی درکار نبود. خوب چرا ادعایی میکنیم که بعدا رسوا بشیم.

مرگ دی اس ال آر ؟

- در مورد R5 من توضیح ندادم که مشکلی داشته یا نداشته ، Dpreview بمدت 10 ساعت این بدنه را تست کرد هیچکدام از ادعا ها درست نبود بدنه با همان تایم اعلام شده کنون بدرستی کار کرد ، چطور توضیح من رو دیدید اما لینک سایت رو که در همون پست بود ندیدید؟؟؟ ، اونوقت منیع شما چیه ؟؟ Petapixel?? مزخرفات این وب سایت که دیگر نخ نما شده و همه چیز را جور دیگری نشان میدهد چطور مزخرفات پتاپیکسل را خواندید اما مطالب DP را نخواندید ؟؟؟ خوب حالا چرا این وب سایت توضیح نمیده که آن مطالب از کجا امده ؟؟ یا حالا که رسوا شدند چرا اعلام نمیکند که مشکل حل شده ؟ فقط ایرادات را دیدند؟

رسالت خبری من اخبار درست و صادقانه در انجمن است و از منابعی استفاده میکنم که حقایق را نشان میدهند نه هر وب سایت باج گیری مانند پتاپیکسل که بدنبال پول است و با دریافت مبالغ ، اخبار جعلی منتشر میکند، با قیمت های فعلی خرید دوربین های مشکل دار نهایت بد شانسی است کمترین وظیفه ما انتقال اخبار درست به منظور جلوگیری از ضرر کاربران است. دلیلی نمی بینیم بیش از این به چنین نظراتی پاسخ بدم.
    اها پتاپیکسل فقط از نیکون پول میگیره!! حرفهای عجیبی میزنید. دراینکه بسیاری از شرکتها مشکلاتی دارندهیچ،هیچ شکی نیست. ازقرار ولی به نظرشما فقط نیکون مشکل داره.
    صحبت ازچندماه قبل شد،اتفاقا چندماه قبل اماری ازرضایت کاربران توی فروم گذاشتندکه نیکون اول بودولی طبق معمول شما باادبیات تمسخرامیزاون سایت روهم بی ارزش دونستید! احتمالااونها هم ازنیکون پول گرفته اند. یعنی به لینک هم میپری شما. کلابه هرچیزی به نیکون ربط داره میپری. حتی اختراعات نیکون هم تقلبه وسونی توانایی نداره ازش شکایت کنه.
    هرکس ازنیکون چیزی یاختری میگه شروع به پرخاش میکنیدوفراری میدیدش. فک کنم فقط اینجا دیگه برای خودت داری مینویسی.کسایی که به قول شما میان وانلاین میشن وجوابتونمیدن واسه اینه که مطالبت وطرزبیانت بیش ازاینکه ارزش پاسخ داشته باشه،ارزش پاسخ ندادن وسکوت داره.
    میدونیدچرااقای شهبازی پاسختون رونداد؟ چون شما همه رو باادبیات ازبالا وتمسخرامیزخطاب میدید،اقای شهبازی سابقه شون معلومه ونیازی ندارندلینک بدن به شمابااین طرزصحبت کردنتون که حتی ازنام واقعی استفاده نمیکنید. بهتره دراین ادبیات تجدیدنظرکنید.
    یکی رو کورخطاب میکنی،یکی رو اتش زننده ی پول مردم ،یکی رو بی ادب ،یکی روبی سواد... به یکی میگی خودت سونی خریدی ولی به ملت میگی نیکون بخرن که جلوترازدیگران باشی!!!!! اخه این ادبیاته؟!
    الانم که به شکل بی مزه وبچه گانه ای به لوگوی من گیردادی وبا تمسخرواموجی مسخره جواب میدی، اتفاقا بااین ادبیات شماییدکه همه رو فراری میدی.خشم شماهم ازلوگوی خودت بیشترهویداست.
    دراخراینکه اگه پتاپیکسل بده چرامطلب وعکس مت گرانجر رو ازاونجا کپی کردی؟
    راستی شماکه دلسوزه جیب ملتی از R5اینقدر دفاع نکن تا تکلیف مشکلش معلوم بشه.
    این فروم بماند مال شما تنها...
    Moty تشکر می‌کند.

كاربر آشنا sahneh32 آواتار ها
    تشکر کرده
    158

نقل قول نوشته اصلی توسط Captan نمایش پست ها
    واقعا جای تاسف داره این نوع ادبیات. مشکلاتی که نیکون داشته را هیچ برندی نداشته مگر آنکه این برند را با ایران خودرو و سایپا مقایسه کنیم، که اگر چنین بود همین دوستان حامی نیکون انجمن را به توپ بسته بودند. کنون سونی فوجی و غیره واقعا چنین موارد فاجعه باری نداشتند این تنها روش حامیان نیکون در این چند ساله بوده که با گفتن مشکلات دروغین و ساختگی از دیگر برندها اعتراضات به سمت خودشان را کم کنند و بگویند دیگران هم مشکل دارند فقط ما نیستیم که البته هیچ نتیجه ای نداشته چون تست های میدانی خیلی زود واقعیت را آشکار میکند.

با استفاده از لوگوی لایکا نمیتوانید خشم و هویت نیکونی خودتان را پنهان کنید ، مدام ادعا میکنید این مشکلات در دیگر برند ها هم هست ، خوب بگید! چرا ساکتید؟؟؟ اگر هست به همراه لینک و منبع اعلام کنید فقط اگر فردای ماجرا رسوایی به بار آمد عذر خواهی هم بلد باشید نه اینکه پنهان بشید، مدتی پیش یک یوز نیکون در انجمن ادعا کرد خطای فوکوس در دوربین A7R مارک چهار وجود داره و بار ها در سری های دیگر هم دیده (لینک زیر) بنده از ایشون سوال کردم چطور خطایی منظورشون هست و کجا بوده ، ولی ایشون کلا محو شد البته تا چهار ماه همچنان آنلاین میشد و مطلب هم روی صفحه اول بود اما پاسخی درکار نبود. خوب چرا ادعایی میکنیم که بعدا رسوا بشیم.

مرگ دی اس ال آر ؟

- در مورد R5 من توضیح ندادم که مشکلی داشته یا نداشته ، Dpreview بمدت 10 ساعت این بدنه را تست کرد هیچکدام از ادعا ها درست نبود بدنه با همان تایم اعلام شده کنون بدرستی کار کرد ، چطور توضیح من رو دیدید اما لینک سایت رو که در همون پست بود ندیدید؟؟؟ ، اونوقت منیع شما چیه ؟؟ Petapixel?? مزخرفات این وب سایت که دیگر نخ نما شده و همه چیز را جور دیگری نشان میدهد چطور مزخرفات پتاپیکسل را خواندید اما مطالب DP را نخواندید ؟؟؟ خوب حالا چرا این وب سایت توضیح نمیده که آن مطالب از کجا امده ؟؟ یا حالا که رسوا شدند چرا اعلام نمیکند که مشکل حل شده ؟ فقط ایرادات را دیدند؟

رسالت خبری من اخبار درست و صادقانه در انجمن است و از منابعی استفاده میکنم که حقایق را نشان میدهند نه هر وب سایت باج گیری مانند پتاپیکسل که بدنبال پول است و با دریافت مبالغ ، اخبار جعلی منتشر میکند، با قیمت های فعلی خرید دوربین های مشکل دار نهایت بد شانسی است کمترین وظیفه ما انتقال اخبار درست به منظور جلوگیری از ضرر کاربران است. دلیلی نمی بینیم بیش از این به چنین نظراتی پاسخ بدم.

من هم تاسف میخورم شما که جوایز جهانی دارید بیایید بحث کنید با این افراد معلوم الحال اینها ایدی دوم و سوم افرادی هستند که حالا دیگه با ایدی خودشون نمیتونن صحبت کنند چون دستشون رو شده و یا بشکلی به انها وصل هستند و بعد چهره واقعی رو نشون میدن هر نوع حقیقیت و ایراد فنی به محصول مورد علاقه خودشون از نظر این افراد توهین وتمسخر و غیره است. به مشکل دار بودن EOS R5 دل خوش کرده بودند که شاید به ایرادات نیکون کمتر توجه شود که اون هم نشد و البته کنون با انتشار آپدیتی فوق العاده که در ماه سپتامبر میاد کار کرد r5 را بیشتر از این ارتقا میدهد.

از همان لحظه شروع کردن این شخص به بحث کردن فهمیدم ماجرا چیست اینها در برابر سند معتبر مشتی حرف بیشتر ندارند و منابع شان هم بقول شما همان پتاپیکسل است چون سایت های رسمی و معتبر هرگز چیزی برای خوشحال کردن اینها ندارند وبلاگی گوشه ای جایی کسی حرفی زده باشه میشه منبع این افراد روششان هم یک روش جنرال در دنیاست که صدای امریکا BBC و غیره هم از آن استفاده میکنند یعنی ساختن یکسری حرف از خودشون و سپس نقل قول کردن و نسبت دادن اون حرف ها به شخص مورد نظر قبلا سایتی بود به اسم وات دیجیتال کمرا نمیدونم الان هست یا نه نسخه تمیز تر همین پتاپیکسل بود کمی منطق بیشتری داشت مجله PDF تولید میکرد و در مقاییسات به نفع برندی حرف میزد ولی دیگه نه تا این حد بیراه اما پتاپیکسل کلا گندشو در آورده از احمقانه ترین روش ها استفاده میکنه.

مت گرنجر هم فهمید موضوع چیه دو پا داشت دو پا هم قرض کردو فرارررررر...
    موفق و پیروز باشید.
    Captan تشکر می‌کند.

كاربر همراه Captan آواتار ها
    تشکر کرده
    130

نقل قول نوشته اصلی توسط sahneh32 نمایش پست ها
    مت گرنجر هم فهمید موضوع چیه دو پا داشت دو پا هم قرض کردو فرارررررر...
    موفق و پیروز باشید.
    سالها پیش توو نمایشگاهی بودیم در لندن شاید 2012 بود سونی دو بدنه A77 و A65 رونمایی کرده بود با دوتا بدون آینه که خوب اون سال خیلی سروصدا کرده بودن تقریبا هر کس که میومد با A77 شروع میکرد ، همین مت گرنجر نزدیک ما بود شاید تنها کسی بود که اول با NEX-7 شروع کرد اون موقع معروف نبود شناختیم از هم نداشتیم ، گذشته از این خاطره فکر میکنم حرکت خوبی انجام داد بنوعی یک اعتراض درست و محترمانه بود چون وقتی یک شخص عادی بیاد اینکارو انجام بده برچسپ تبلیغات میخوره که همینجا هم دیدیم یکی از دوستان اصرار داشت بگه که این تبلیغات بوده یا آسوشیتد پرس که 10.000 عکاس در اختیار داره ناگهان به سونی تغییر برند میده این نوع حرکت ها میتونه بیشتر تاثیر گذار باشه تا اعتراضات کاربران معمولی به عملکرد برند هایی مانند نیکون چون در این سالها نه تنها مشکلات و خرابی هاکم نشده که بدنه هایی با چندین عیب وارد شده و درست زمانی هست که افراد مشهور باید وارد عمل بشن یا برند ها کنار برن یا تغییر عملکرد بدند.
    sahneh32 تشکر می‌کند.

كاربر همراه Captan آواتار ها
    تشکر کرده
    130

نقل قول نوشته اصلی توسط sahneh32 نمایش پست ها
    اینها ایدی دوم و سوم افرادی هستند که حالا دیگه با ایدی خودشون نمیتونن صحبت کنند چون دستشون رو شده
    بله ایدی فیک زیاد دارند با تغییر کلمات و جمله های من به خیال خودشان عوام فریبی میکنند خوشبختانه پیام های زیادی در خصوصی از دوستان انجمن دریافت کردم که گفته اند دست این افراد برای آنها هم رو شده اما چون در عمومی چیزی نمی گویند اینها فکر میکنند روششان در حال جواب دادن است و همین پیام ها باعث دلگرمی است ، هر بار که فضای بحث و صمیمیت بوجود می آید وسط بحث میپرند و آب را گل آلود میکنند و با رفتار زشت و ادبیاتی که همینجا شاهدش بودیم سعی در سرد کردن فضای انجمن دارند و از همه بدتر درگیر تخیلات هم هستند ویدیوی که ابتدا در youtube منتشر شد و چند روز بعد از همان لینک در سایت های خبری قرار گرفته را میگویند از فلان سایت کپی کردید.
    obsidiyan و sahneh32 تشکر می‌کنند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2