صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31
Like Tree49تشکر

موضوع: Sony DSLR-A850

كاربر همراه
    تشکر کرده
    456

پیش فرض پاسخ: Sony A850

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    والله انتخاب در این رده یکمی مشکل است با حضور 5دی کانن و لنز محبوبی مثل 24-105 که در یک آتلیه واقعا عالی است.

اما داشتن یک دوربین متفاوت با رزلوشن بیشتر و لنز های زایس هم ممکن است برای یک کاربر با افکار متفاوت جذاب باشد.

این دوربین را حدود 2 میلیون تومان در تهران می توانید خریداری کنید.

لنز 24-70 زایس اف 2.8 هم همان حدود 2 میلیون موجود است.

از نظر کیفیت مکشلی نیست و شاید مقداری هم لذت بخش تر باشد اما از نظر لوازم جانبی دیگر و لنزها و .... ممکن است مقداری سخت تر باشد
    متشکرم کاوه عزیز. برداشت من اینه که در مجموع نمی شود در این رنج قیمت سونی را به کنون ترجیح داد.
    کشف زیبایی چه زیباست...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    25

پیش فرض پاسخ : پاسخ: Sony A850

اگر کسی رو خارج از ایران دارید که براتون بخره
    با توجه به حراج سونی میتونید دوربین آ 850 رو رو با لنز 28-75 اف 2.8 کارل زایس و باطری و گریپ و فلاش و کیف
    و مموری 8 گیگ به قیمت ناچیز 3600 دلار خریداری کنید
    سایت سونی
    حتی می ارزه یک سفر برید دبی و و احتمالن ارزونتر از این قیمت پیدا کنید
    من که منتظرم آ 580 بیاد و اینکار رو بکنم...واقعن دوربینهای سونی نسبت به قیمتشون به صرفه هستند
    ویرایش توسط biniaz : Thursday 2 September 2010 در ساعت 02:56 دلیل: قرار دادن آدرس سایت سونی

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

به عقیده دوستان به جز سرعت پایین عکاسی متوالی آیا ضعف آشکاری در این دوربین هست؟

كاربر فعال Elend آواتار ها
    تشکر کرده
    1406

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmir2000 نمایش پست ها
    به عقیده دوستان به جز سرعت پایین عکاسی متوالی آیا ضعف آشکاری در این دوربین هست؟
    در این رده قیمتی این موضوع ضعف محسوب نمی شود بلکه چنین FF ای کاربرد خاص خود رو داره !
    vahidmir2000 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    424

نقل قول نوشته اصلی توسط Elend نمایش پست ها
    در این رده قیمتی این موضوع ضعف محسوب نمی شود بلکه چنین FF ای کاربرد خاص خود رو داره !
    دوست عزیز با تشکر از پاسخ شما
    من به طور کلی گفتم. این دوربین یه فول فریم با رزولیشن بسیار خوبه که کیفیت عکساش تقریبا عالیه و بدنه و طراحیش هم تقریبا خوبه. یه صفحه نمایش سه اینچی فوق العاده داره که البته قابلیت لایو ویو نداره که این کمبود شاید قابل چشم پوشی باشه (لااقل برای اشخاصی مثل من) نداشتن فلاش سرخود هم در این رده ضعف به حساب نمیاد.
    حالا با این تفاسیر و تمام صحبتهای دوستان کلا ضعفهای این دوربین بدون مقایسه با دوربین دیگری یا بدون درنظر گرفتن قیمت اون چیه؟
    لطفا اساتید با تجربه و تمامی دوستان به این سوال جواب بدن چون این دوربین شاید یکی از خریدهای من باشه..
    Back for Good

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmir2000 نمایش پست ها
    دوست عزیز با تشکر از پاسخ شما
    من به طور کلی گفتم. این دوربین یه فول فریم با رزولیشن بسیار خوبه که کیفیت عکساش تقریبا عالیه و بدنه و طراحیش هم تقریبا خوبه. یه صفحه نمایش سه اینچی فوق العاده داره که البته قابلیت لایو ویو نداره که این کمبود شاید قابل چشم پوشی باشه (لااقل برای اشخاصی مثل من) نداشتن فلاش سرخود هم در این رده ضعف به حساب نمیاد.
    حالا با این تفاسیر و تمام صحبتهای دوستان کلا ضعفهای این دوربین بدون مقایسه با دوربین دیگری یا بدون درنظر گرفتن قیمت اون چیه؟
    سلام جناب میر احمد
    وقتی شما هر چیزی را به صورت مجرد و یکتا و بدون مقایسه با محصول دیگری فرض کنید اصولا ضعف یا قوت دیگر مطرح نیست.
    چون وقتی مقایسه ای نباشد ضعف و قدرت معنی ندارد.

به نظرم مهمترین نکته در این مورد این دوربین شاید آن موردی باشد که آقای قبادی مطرح کردند.
    پیدا شدن لنز و لوازم جانبی برای این دوربین کمی سخت است .
    Elend و vahidmir2000 تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

ولی من از هندلینگ این بدنه خیلی خوشم اومد.مدتی پیش جمهوری این بدنه رو دست گرفتم احساس کردم برای دستای خودم درست شده...
    vahidmir2000 تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

تشکر کرده
    424

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid7h نمایش پست ها
    سلام جناب میر احمد
    وقتی شما هر چیزی را به صورت مجرد و یکتا و بدون مقایسه با محصول دیگری فرض کنید اصولا ضعف یا قوت دیگر مطرح نیست.
    چون وقتی مقایسه ای نباشد ضعف و قدرت معنی ندارد.

به نظرم مهمترین نکته در این مورد این دوربین شاید آن موردی باشد که آقای قبادی مطرح کردند.
    پیدا شدن لنز و لوازم جانبی برای این دوربین کمی سخت است .
    مرسی نوید جان. درسته پیدا شند لوازم جانبی برای دوربینهای سونی کمی مشکله و قیمتهاشم فکر میکنم بالا باشه...
    Back for Good

كاربر فعال behzad_milad آواتار ها
    تشکر کرده
    2201

شاید به نوعی گفت بهترین دوربینی که سونی عرضه کرده همین 850 باشه
    وضوح بی نظیر ( البته به نسبت قیمت این فول فرم ) این دوربین بسیار بالا می باشد
    از جمله دوربینهایی بود که عکسهای زیبایی را می توان با این دوربین گرفت ولی به نظر من لرزش گیر این دوربین کارایی زیادی نداشت .
    نکته ای که در اینجا به ان اشاره می کنم حجم بسیار زیاد عکسهای ان است که گاه به 24 مگابایت هم می رسید ! (البته در فرمت jepg )
    یک چیز دیگر که بیشتر خریداران به ان توجه نمی کنن ال سی دی این دوربین دارای محافظ پلاستیکی می باشد که با کمی کنکاش می توانید ان را پیدا کنید که برای محافظت ال سی دی خیلی خوب هست .

http://www.amazon.com/Sony-Alpha-PCK...ref=pd_sim_p_2

گریپ این دوربین هم به نوبه خود زیبایی و کارایی خوبی دارد
    تنها عیب این دوربین ( برای افرادی مثل من که دوربین را تند تند عوض می کنند ) کمبود مشتری می باشد و در هنگام فروش ضرر زیادی به نسبت دوربینهای دیگر خواهند دید .
    در واقع وقتی ما می خواهیم این دوربین را بخریم به خاطر اختلاف قیمت کم این دوربین با canon 5d mark ii اکثرا canon 5d mark ii برنده می شود .
    و علت دیگر کمبود و گرانی وسایل جانبی ان است .
    با توجه به اینکه لنزهای قدیمی مینولتا به این دوربین می خورد می توان شانس خود را هم امتحان کرد و در بازار گاه به دنبال لنزهای ارزان اما ارزشمند مینولتا گذاشت .
    s.m.hosaini تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

بهزاد عزیز برخی از نظرات شما جالب است اما برخی زیاد مبنا و مصدری ندارد سعی کنید از اظهارات قطعی و بدون تردید بپرهیزید!
    nalibre، odesa، behzad_milad و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین