نمایش نتایج : از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
Like Tree13تشکر
  • 13 Post By Kaveh Ghobadi

موضوع: سوال درباره لرزشگیر دوربین های سری آلفا؟

كاربر آشنا soheil007 آواتار ها
    تشکر کرده
    226

Question سوال درباره لرزشگیر دوربین های سری آلفا؟

سلام به همه
    من چند وقتیه تو نخ خرید دوربین slr هستم و دقیقا وقتی که انتخابمو کردم به یه سوال برخوردم.
    تفاوت وجود لرزشگیر در بدنه(مثل سری آلفا) و در لنز (کنون) به چه اندازه است.چون لنز های بدون لرزشگیر از نظر قیمتی بسیار ارزانتر هستند و اگر بشه مشکل لرزش دست رو با یه لرزشگیر ناقابل داخل دوربین حل کرد خیلی به صرفه تره.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: سوال درباره لرزشگیر دوربین های سری آلفا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil007 نمایش پست ها
    سلام به همه
    من چند وقتیه تو نخ خرید دوربین slr هستم و دقیقا وقتی که انتخابمو کردم به یه سوال برخوردم.
    تفاوت وجود لرزشگیر در بدنه(مثل سری آلفا) و در لنز (کنون) به چه اندازه است.چون لنز های بدون لرزشگیر از نظر قیمتی بسیار ارزانتر هستند و اگر بشه مشکل لرزش دست رو با یه لرزشگیر ناقابل داخل دوربین حل کرد خیلی به صرفه تره.

تفاوت مشهودی وجود ندارد.لرزه گیر در سنسور یک حسن دارد و آن هم اینکه شما با همه لنز ها لرزه گیر خواهید داشت ( مثلا یک لنز 24 مم و یا 50 مم ) که تقریبا تولید نسخه های لرزه گیر دار اش تا حدودی غیر ممکن است.

اما در هنگام خرید بدنه باید ببینید که تا چند استاپ لرزه گیر ها اثر گذار هستند به جز آلفا 100 بقیه بدنه های سونی بیش از 3 استاپ تاثیر گذارند و آلفا 100 حدود 2 استاپ و آلفا 900 حدود 4 استاپ
    sameris، Kourosh Kahal، A. Mohammadi و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson