صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14
Like Tree26تشکر

موضوع: Sony DSLR-A560 & DSLR-A580

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    28

a580 با توجه به مشخصات خوبش و اینکه ظاهرا در سنسور با D7000 که اینهمه مورد استقبال قرار گرفته برابره ولی دوستان هیچ توجهی به این مدل نشون نمیدن!! عجیبه! چقدر مهجور! فکر می کنم دست کم از D5100 برتر باشه. من که از ظاهرش بیشتر خوشم اومد. ولی به نظر لامپ کمکی فوکوس نداره اما دی پرویو گفته داره! از نوع غیر فلاش! کجاست؟

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.ghorbani نمایش پست ها
    a580 با توجه به مشخصات خوبش و اینکه ظاهرا در سنسور با D7000 که اینهمه مورد استقبال قرار گرفته برابره ولی دوستان هیچ توجهی به این مدل نشون نمیدن!! عجیبه! چقدر مهجور! فکر می کنم دست کم از D5100 برتر باشه. من که از ظاهرش بیشتر خوشم اومد. ولی به نظر لامپ کمکی فوکوس نداره اما دی پرویو گفته داره! از نوع غیر فلاش! کجاست؟
    ما این دوربین رو توی تهران سراغ دارید؟

جایی دست یکی از دوستان سایت و یا فروم دیده اید؟

وقتی ابزاری در دسترس نباشد کمتر می توان در مورد اش قضاوت کرد.اما وقتی از هر 3 دوربین نیکونی که در تهران به فروش می رود یکی دی 7000 است یقینا راحت تر می توان در موردش نظر داد.
    شاهین اکبری و mohsen.ghorbani تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.ghorbani نمایش پست ها
    عدم توجه دوستان به دلیل مهجوریت و یک سری کمبودها و محدودیتهای SLR های سونی است , و مختص این مدل خاص نیست.

A580 هم فاقد لامپ کمکی فوکوس مستقل است و موردی که در دیپرویو نوشته از گافهای این سایت است (اشتباه است).

در نور کم , این بدنه هم مثل اغلب بدنه های سونی از نور فلاش برای فوکوس استفاده میکند .

کد:
    http://www.imaging-resource.com/PRODS/AA580/AA580A4.HTM
    Sony A580 AF Assist

The Sony A580 uses its built-in flash head as a very bright AF-assist light for better focusing in dim lighting. This has the advantage that the light from the flash is very bright, but the downside is that you can only get AF assist when the flash head is raised. This is a real limitation for available-light photography, as the camera can expose at light levels well below those it can focus at. (Although its low-light focusing ability is much better than average.) If the camera is fixed on a tripod, you can work around this limitation, but it's somewhat awkward. With the flash head up, you must half-press the shutter button to make the camera focus, then switch the focus mode to manual focus, being careful not to touch the focus ring on the lens. Stow the flash head, and you can then take your picture. (But don't forget to switch back to AF mode for the rest of your shooting!)
    mohsen.ghorbani تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    104

من نتونستم قیمت این دوربین رو پیدا کنم هر کسی یه چیزی میگه واقعا متاسفم واسه نمایندگی سونی که هنوز دوربین سال 2010 رو نیاورده
    امروز رفتم تو سایتش دیدم هنوز 550 رو گذاشته

اینجور نمایندگی به چه درد میخوره وقتی هنوز توو سال 2009 سیر میکنه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2