صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15
Like Tree13تشکر

موضوع: Sony NEX-3

كاربر همراه
    تشکر کرده
    554

با سلام خدمت دوستان عزيز.
    1-قيمت 780 هزار تومان براي nex-3 فقط با تك لنز ثابت 16 ميباشد
    2-در مقايسه با دوربينهايي مثل 550d و 600d و حتا 1100d جزئيات كمتري رو به شما ميده
    3-لنزهاي آن كمياب و گران است
    4-ساختار فيزيكي غير متعارف آن باعث ميشه كمي در حفظ كردن تعادل دست دچار مشكل شويد
    cinemazar تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط nalibre نمایش پست ها
    از جهت کیفیت نگران نباشید.
    من چند وقتی است این دوربین را دارم و گاهی SLR ام را همراهم نمی برم و به جایش با همین nex عکس می گیرم. با همان لنز کیت 16 مم کیفیت عکسها از نظر من راضی کننده است. برای کسی که با کامپکت راحت است این گزینه به نظرم بسیار مناسب است.
    دوست عزیز اگه برات ممکنه چند نمونه از عکسهای دوربینتون (NEX) که در محیط خونه ( شب )گرفتید برام تو سایت اپلود کنید البته ریسایز نکنید ممنون میشم از محبتتون

كاربر همراه nalibre آواتار ها
    تشکر کرده
    787

نقل قول نوشته اصلی توسط majidw980 نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه برات ممکنه چند نمونه از عکسهای دوربینتون (NEX) که در محیط خونه ( شب )گرفتید برام تو سایت اپلود کنید البته ریسایز نکنید ممنون میشم از محبتتون
    به نظرم به جای این کار به نمونه هایی که در شرایط استاندارد در سایت های معتبر ارایه شده است مراجعه کنید.
    به هر حال اگر خواستید می توانم برایتان با ایمیل بفرستم (در سایت نمی شود آپلود کرد به دلیل حجم زیاد) اما کمکی به شما نمی کند.
    موفق باشید
    cinemazar و majidw980 تشکر می‌کنند.
    [CENTER][/CENTER]

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

یه نمونه از سمپلهای فیلمبرداریش تو نور روز رو دانلود کردم . واقعا نا امید شدم ازش . شما تابحال باهاش فیلم هم گرفتید؟ در مقایسه با دوربینهای دیگه چطوریه؟ وقتی با 500d فیلم میگیرم به نظرم کیفیتش خیلی بهتره .
    ضمنا این دوربین با لنز 18-55 داره با قیمت 700 تومن با گارانتیهای دیگه فروش میره . کسی جایی که بشه با این قیمتها nex 5 رو بخره سراغ نداره ؟
    cinemazar تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

دوستان واقعا ممنون از راهنمایی هاتون
    با توجه به راهنمایی هایی که انجام شد به این نتیجه رسیدم که یکم دندون رو جیگر بازرم و یه d550 بگیرم با توجه به اینکه کفشک فلشش استاندارد نیست و لوازم جانبی نداره یا خیلی گرونه مثلا لنز زوم 18-200 رو تو خود سایت سونی زده 800 دلار مصرف بالای باتری و همچنین مانت لنز غیر استاندارد و قیمت نامعقول اون تو ایران باعث شد که از خریدش منصرف بشم
    بازم تشکر از راهمناییاتون
    cinemazar و milad_iut تشکر می‌کنند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2