صفحه 41 از 41 نخستنخست ... 31 37 38 39 40 41
نمایش نتایج : از شماره 401 تا 406 , از مجموع 406
Like Tree306تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot DSC-H50

كاربر همراه Chik آواتار ها
    تشکر کرده
    551

پیش فرض پاسخ: Sony Cyber-Shot DSC-H50

با اجازه آقای رفوگران،

در صفحه 42 کاتالوگ هم همین مدل ذکر شده.
    Rofougaran و mam733 تشکر می‌کنند.
    یک عکس خوب گویاتر از هزار نامه است.

كاربر آشنا victor آواتار ها
    تشکر کرده
    100

پیش فرض پاسخ : Sony Cyber-Shot DSC-H50

من بیشتر از یک سال هست که با این دوربین عکاسی میکنم در مقایسه با دوربینهای همرده از برندهای دیگر امکانات خوبی دارد ولی عکسها کمی نویزدار هستند ، حتی در بهترین شرایط نوری و تنظیمات. در مورد دو گزینه DRO و NR جهت شارپ ترین و کم دانه ترین عکسها چه در نور طبیعی روز و چه در اتاق با نور مصنوعی همواره باید DRO=STD و +=NR قرار بگیرند.
    MehdiM تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط unforgiven نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    به نظر بنده خرید این گونه اقلام بدون گارانتی معتبر یکجور ریسک می باشد. اتفاقا گارانتی شرکت سونی اگر اصلی باشد معتبر است وخدمات خوبی هم ارائه می دهند.
    خرید محافظ لنز , رم (با قیمت مناسب)
    محافظ لنز:
    دوست عزیز من رشت زندگی می کنم و به تمامی نمایندگی های سونی تو رشت سر زدم و هیج کدوم لوازم دوربین رو نداشتند.
    شما آدرس یا شماره تماس یا سایتی ندارید که بتونم از آنجا با گارانتی لوازم دوربین رو بخرم ؟
    لنز واید و تله . باطری و محافظ لنز و مبدل UV
    ممنون
    منتظر جواب دوستان هستم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط JiNi نمایش پست ها
    من هم قبل از review شدن این دوربین در dpreview این دوربین را امروز خریدم و کلی خرج هم روی دستم گذاشت. اما فکر می کنم این دوربین ارزش خرج کردن دارد.
    دوربین را یکی از دوستانم که امروز از دبی به تهران آمد برایم خرید به قیمت 350 هزار تومان البته امکان استفاده از گارانتی در ایران را ندارم. بقیه لوازم را از تهران تهیه کردم:

فیلتر پلاریزه VF-74CP به قیمت 87000 تومان
    دو کارت حافظه 4 گیگابایتی MSX-M4GS هر عدد به قیمت 50 هزار تومان
    سه پایه VCT-R640 به قیمت 42000 تومان (متاسفانه پیچ سه پایه من بلندتر از 5.5 میلیمتر بود)
    تله کانورتور VCL-DH1774 به قیمت 57000 تومان
    واید کانورتور VCL-DH0774 به قیمت 57000 تومان
    دو عدد باطری اینفولیتیوم NP-FG1 هر کدام به قیمت 27000 تومان
    شارژر BC-TRG به قیمت 40 هزار تومان.

لیست خریدم را اینجا گذاشتم تا اگر سایر دوستان هم قصد خرید لوارم H50 را داشتند حدود قیمت ها را داشته باشند.

هنوز کیف مناسب و فیلتر ND تهیه نکرده ام.
    ظاهراً قیمت کانورتورها در ایران از همه جای دیگر دنیا ارزان تر است! با شنیدن قیمت فیلتر پلاریزه هم سرم سوت کشید...

همین الان که دوربین را تست می کردم با یک نکته عجیب مواجه شدم و آن حجم عکسها بود. وقتی دیدم دوربین با یک کارت حافظه امکان ذخیره 1200 عکس را به من می دهد تعجب کردم و حجم یک عکس را با بالاترین رزولوشن چک کردم که تنها در حدود 3.2مگابایت بود. طریقه فشرده سازی فایلها جای سوال دارد...
    سلام دوست عزیز
    میشه لطفا آدرس و شماره تماسی از فروشگاهی که خریدین رو اینجا بنویسید یا برام پیغام بذارید .
    چون من همه جا رو گشتم و هیچ جایی رو پیدا نکردم که این لوازم رو داشته باشند که بخرم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوستان من یه سونی اچ 50 داشتم در یه مسافرت متاسفانه گمش کردم....به نظرتون می تونم آکبندشو دوباره تو بازار پیدا کنم؟اگه هست حدود قیمتش چنده؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    42

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin206 نمایش پست ها
    دوستان من یه سونی اچ 50 داشتم در یه مسافرت متاسفانه گمش کردم....به نظرتون می تونم آکبندشو دوباره تو بازار پیدا کنم؟اگه هست حدود قیمتش چنده؟
    نه خیلی وقته تولید نمیشه . مدل اچ ایکس وان بعد از اون اومده و الان در بازار پیدا میشه مدل اچ ایکس 100 وی هم جدیدا اومده ولی قیمتش کمی بالاست حدود 600 تومن

صفحه 41 از 41 نخستنخست ... 31 37 38 39 40 41