صفحه 36 از 41 نخستنخست ... 26 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 351 تا 360 , از مجموع 406
Like Tree306تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot DSC-H50

كاربر همراه unforgiven آواتار ها
    تشکر کرده
    2691

پیش فرض پاسخ: Sony Cyber-Shot DSC-H50

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر خدامی نمایش پست ها
    جناب مهیار
    در مورداثر انگشت روی lcd شما چکار میکنی؟
    من از دستمال کاغذی مرطوب استفاده میکنم . برای lcd ضرر نداره؟
    سلام بر تمامي دوستان واساتيد.
    در هنگام مطالعه پست ها به اين مطلب دوست گرامي در مورد پاك كردن lcd برخورد كردم با اينكه مدت زيادي از ارسال اين پست مي گذرد خواستم جسارت كرده و تجارب شخصي خود را بيان كنم.يادم هست پس از خريد لپ تاب مورد نظر خود , تحقيقاتي در مورد نحوه تميز كردن lcd انجام دادم .در مجلات و سايتهاي تخصصي اعلام شده بو د كه جهت تميز كردن چنين اقلامي حدالامكان از دستمال كاغذي و مشتقات چوبي به خاطر زبر بودن آن استفاده نشود .در وهله اول شايد خش هايي كه اين نو دستمال ها ايجاد مي كنند نامحسو س وقابل رويت نباشند ودر استفاده اي طولادي مبدل به خشهاي عميق تر شده و باعث مشكلات بعدي مي گردد.توصيه اي كه شده ,از دستمال هاي ساخته شده از جنس نخ ابريشم استفاده شود.مانند دستمالهاي عينك و غيره.
    براي شوينده هم ميتوان از شوينده هاي مرغوب در بازار و يا نصبت هاي مناسب از آب و الكل(در حال حاضر خاطرم نيست) استفاد ه شود.
    البته يكسري از اين دوربين ها با lcd ضد خش ساخته مي شوند كه دقيقا اطلاع ندارم اين مطالب(خش افتادن با دستمال هاي مشتق از چوب) صدق ميكند يا نه.
    و بعد از اين همه پرحرفي, در مورد lcd دوربينها, بهترين حالت همان طور كه دوستان فرمودن استفاده از برچسب محافظ lcd است.
    با آرزوي توفيق براي تمامي دوستان.
    Kavian و ali40 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Kavian آواتار ها
    تشکر کرده
    80

نقل قول نوشته اصلی توسط unforgiven نمایش پست ها
    سلام بر تمامي دوستان واساتيد.
    در هنگام مطالعه پست ها به اين مطلب دوست گرامي در مورد پاك كردن lcd برخورد كردم با اينكه مدت زيادي از ارسال اين پست مي گذرد خواستم جسارت كرده و تجارب شخصي خود را بيان كنم.يادم هست پس از خريد لپ تاب مورد نظر خود , تحقيقاتي در مورد نحوه تميز كردن lcd انجام دادم .در مجلات و سايتهاي تخصصي اعلام شده بو د كه جهت تميز كردن چنين اقلامي حدالامكان از دستمال كاغذي و مشتقات چوبي به خاطر زبر بودن آن استفاده نشود .در وهله اول شايد خش هايي كه اين نو دستمال ها ايجاد مي كنند نامحسو س وقابل رويت نباشند ودر استفاده اي طولادي مبدل به خشهاي عميق تر شده و باعث مشكلات بعدي مي گردد.توصيه اي كه شده ,از دستمال هاي ساخته شده از جنس نخ ابريشم استفاده شود.مانند دستمالهاي عينك و غيره.
    براي شوينده هم ميتوان از شوينده هاي مرغوب در بازار و يا نصبت هاي مناسب از آب و الكل(در حال حاضر خاطرم نيست) استفاد ه شود.
    البته يكسري از اين دوربين ها با lcd ضد خش ساخته مي شوند كه دقيقا اطلاع ندارم اين مطالب(خش افتادن با دستمال هاي مشتق از چوب) صدق ميكند يا نه.
    و بعد از اين همه پرحرفي, در مورد lcd دوربينها, بهترين حالت همان طور كه دوستان فرمودن استفاده از برچسب محافظ lcd است.
    با آرزوي توفيق براي تمامي دوستان.
    -===================================-
    سلام
    دوست عزيز در مورد لك روي لنز چطور؟؟ براي پاك كردن آْن به نظر شما چه چيزي مناسب است؟
    متشكرم
    ali40 تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavian نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزيز در مورد لك روي لنز چطور؟؟ براي پاك كردن آْن به نظر شما چه چيزي مناسب است؟
    متشكرم
    سلام
    يك زماني دوربين sony H3 رو با پاك كننده لنز خريدم كه قيمتش 5000 تومان بود. از نمايندگي سوني.
    اين پاك كننده شامل:
    1- اسپري الكلي حدود 30 -20ميلي ليتر
    2- يك عدد دستمال ابريشمي
    3- ده عدد دستمال مربع شكل كوچك از جنس باند.

هنوزم دارمش و مايعش تموم نشده و براي LX3 يم هم از همون استفاده ميكنم.
    ali40 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    2691

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavian نمایش پست ها
    سلام
    متشكرم
    سلام دوست گرامي و عزيز در اين تاپيك در اين مورد توضيحات كاملي داده شده.
    K_NMT و ali40 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    56

با سلام به تمامي دوستان
    منم ميخواهم به دارندگان H50 بپيوندم
    لطفا"راهنمايي بفرمائيد
    در زمان خريد حداقل لوازمات جانبي مورد نياز چي ميباشد
    من علاقه مند عكسبرداري در طبيعت و حالت ماكرو. هستم
    قبلا" از تمام اساتيدي كه وقت گرانبهاي خودشان را جهت پاسخ گويي به سوالات من مبتدي مي دهند كمال تشكر دارم
    علي از مشهد مقدس

تشکر کرده
    2691

نقل قول نوشته اصلی توسط ali40 نمایش پست ها
    با سلام به تمامي دوستان
    منم ميخواهم به دارندگان H50 بپيوندم
    لطفا"راهنمايي بفرمائيد
    در زمان خريد حداقل لوازمات جانبي مورد نياز چي ميباشد
    من علاقه مند عكسبرداري در طبيعت و حالت ماكرو. هستم
    قبلا" از تمام اساتيدي كه وقت گرانبهاي خودشان را جهت پاسخ گويي به سوالات من مبتدي مي دهند كمال تشكر دارم
    علي از مشهد مقدس
    سلام دوست عزيز
    در مورد خريد H50 اين نكته را در نظر بگيريد قيمت اين دوربين در نمايندگي هاي مركزي با ساير فروشگاه ها متفاوت است.در تهران نمايندگي سوني تا 430 تومان هم بفروش مي رساند ولي در ساير مغازها تا 350 تومان .احتمالا به خاطر گارانتي و خدمات پس از فروش مي باشد ولي اختلاف قيمت زياد است.
    اگر پست هاي قبلي دوستان در همين تاپيك را مطالعه فرماييد متوجه مي شويد كه برخي از دوستان از باطري اين دوربين گلايه دارند .با اين اوصاف اگر قصد گرفتن تعداد شات هاي زياد در محيط خارج از خانه كه به برق دسترسي نداريد احتمالا بايد به فكر يك باطري يدكي براي اين دوربين باشيد.
    ali40 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط unforgiven نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    در مورد خريد H50 اين نكته را در نظر بگيريد قيمت اين دوربين در نمايندگي هاي مركزي با ساير فروشگاه ها متفاوت است.در تهران نمايندگي سوني تا 430 تومان هم بفروش مي رساند ولي در ساير مغازها تا 350 تومان .احتمالا به خاطر گارانتي و خدمات پس از فروش مي باشد ولي اختلاف قيمت زياد است.
    اگر پست هاي قبلي دوستان در همين تاپيك را مطالعه فرماييد متوجه مي شويد كه برخي از دوستان از باطري اين دوربين گلايه دارند .با اين اوصاف اگر قصد گرفتن تعداد شات هاي زياد در محيط خارج از خانه كه به برق دسترسي نداريد احتمالا بايد به فكر يك باطري يدكي براي اين دوربين باشيد.
    متشكرم از لطفتان
    من از بندر عباس قيمت 330 هزار تومان دارم به نظر من هم گارانتي در ايران چندان خوب عمل نميكنه نظر شما هم همينه ؟
    غير از باطري يدك كه من هم فكر ميكنم بايد بگيريم چه چيزي ديگر مد نظر ميتونه باشد
    از همه دوستان متشكرم كه راهنمايي بفرمايند

تشکر کرده
    2691

نقل قول نوشته اصلی توسط ali40 نمایش پست ها
    متشكرم از لطفتان
    من از بندر عباس قيمت 330 هزار تومان دارم به نظر من هم گارانتي در ايران چندان خوب عمل نميكنه نظر شما هم همينه ؟
    غير از باطري يدك كه من هم فكر ميكنم بايد بگيريم چه چيزي ديگر مد نظر ميتونه باشد
    از همه دوستان متشكرم كه راهنمايي بفرمايند
    سلام دوست عزیز
    به نظر بنده خرید این گونه اقلام بدون گارانتی معتبر یکجور ریسک می باشد. اتفاقا گارانتی شرکت سونی اگر اصلی باشد معتبر است وخدمات خوبی هم ارائه می دهند.
    خرید محافظ لنز , رم (با قیمت مناسب)
    محافظ لنز:
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    ali40 تشکر می‌کند.

aka
    aka آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض Sony Cyber-Shot DSC-H50

من سه روز پیش این دوربین رو از یکی از نمایندگی های سونی توی جمهوری 350 تومن با گارانتی اصلی خریدم توجه داشته باشید که به دلیل جشنواره نوروزی سونی یک مموری استیک 2 گیگ رایگان هم توی جعبه دوربین باشه، البته توی یکی از سونی سنتر های جمهوری که قیمت کردم 370 میدادن اون هم بدون کارت حافظه
    ویرایش توسط aka : Saturday 7 February 2009 در ساعت 21:30
    ali40 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Question پاسخ: Sony Cyber-Shot DSC-H50

سلام دوستان
    من وقتی این دوربین رو تازه گرفته بودم،عکسهایی که میگرفتم با این اسم DSC00.JPG ذخیره می شدن.ولی الان عکسهیی که میگیرم با این عنوان Picture00.jpg ذخیره میشن،از دوستان اگه کسی علت این کارو میدونه ممنون میشم راهنماییم کنه.چون میخوام دوباره به همون حالت اولیه (DSC00.JPG ) برگرده
    با تشکر
    ali40 تشکر می‌کند.

صفحه 36 از 41 نخستنخست ... 26 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... آخرینآخرین